Sen o czarze
Jeśli we śnie widzisz czarę, oznacza to zysk. Możliwe, że w nadchodzącym okresie zdecydujesz się uzupełnić swoją wiedzę, aby awansować w pracy lub znaleźć lepszą pracę. Nie będziesz zbytnio szczęśliwy, że musisz się uczyć i poświęcać czas na te zajęcia, ale będziesz mieć na uwadze cel, który zapewni ci lepsze warunki.

Śnić, że ktoś wręcza ci czarę
Jeśli ktoś wręcza ci czarę we śnie, oznacza to, że lubisz rywalizować. Powiedzenie, że „najważniejsza rzecz to brać udział” nie dotyczy ciebie, bo cieszysz się tylko z wygranej. Starasz się jak najlepiej wykorzystać siebie i innych, więc często ludzie unikają bycia w twoim zespole z powodu napięć, które dla nich tworzysz.

Śnić, że ty wręczasz komuś czarę
Kiedy wręczasz komuś czarę we śnie, oznacza to, że na czas przejdziesz na emeryturę. Prawdopodobnie nie masz już siły walczyć o pracę lub rodzinę, dlatego wiele rzeczy zostawisz osobie, którą uważasz za swojego spadkobiercę. Będziesz starał się nie ingerować w jej decyzje, a zareagujesz tylko wtedy, gdy poprosi cię o pomoc.

Śnić, że zgubiłeś czarę
Jeśli we śnie zgubisz czarę, oznacza to, że nie dbasz o swoje rzeczy. Jesteś osobą, której dobytek zmieści się w jednej walizce, ponieważ nie lubisz gromadzić rzeczy, które nie mają dla ciebie wartości sentymentalnej. Starasz się ocalić wspomnienia dobrych wydarzeń, ponieważ tylko one rozweselają cię w chwilach samotności.

Śnić, że odebrano ci czarę
Kiedy ktoś we śnie odbiera ci twoją czarę oznacza to, że doświadczysz niesprawiedliwości. Być może ktoś będzie chciał zająć twoje miejsce w pracy, do czego użyje brudnych sztuczek. Zdasz sobie sprawę, że szanse na równą walkę są bardzo małe, więc będziesz polegać tylko na szacunku i reputacji, które zbudowałeś przez lata.

Sen o kolekcji czar
Jeśli śniłeś, że masz dużą liczbę czar, oznacza to, że masz bardzo wysoką opinię o samym sobie. Jesteś przekonany, że jesteś lepszy, mądrzejszy, a nawet piękniejszy niż wielu ludzi wokół ciebie. Dobrze jest mieć taką pewność siebie, ale duma jest niebezpieczną cechą nawet dla tego, kto ją posiada.

Sen o złotej czarze
Złota czara we śnie symbolizuje twoją ambicję. Jesteś osobą, która ciężko walczy o to, czego chcesz, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jednocześnie możesz być bardzo niemiły i po drodze palić za sobą mosty. Możesz kiedyś żałować swoich działań, gdy zdasz sobie sprawę, że nie masz nikogo, z kim mógłbyś świętować sukces, który osiągnąłeś.

Sen o srebrnej czarze
Srebrna czara we śnie zwiastuje piękną i beztroską przyszłość. Możliwe, że czasami wątpisz, że twoje życie potoczy się tak, jak sobie wyobrażasz i boisz się, że nie osiągniesz niektórych swoich celów i pragnień. Masz jednak wielką szansę na osiągnięcie tego, czego pragniesz, ważna jest tylko cierpliwość i wytrwałość, aby nie tracić wiary w siebie i swoje możliwości.

Sen o brązowej czarze
Brązowa czara we śnie oznacza, że ​​będziesz rozczarowany, gdy zdasz sobie sprawę, że twoje wysiłki nie są odpowiednio wynagradzane. Możliwe, że zrealizujesz swoje zadania w pracy na czas i osiągniesz dobre wyniki, ale pracodawca i tak zdecyduje się na awans twojego kolegi zamiast ciebie. Inną możliwością jest to, że podwyżka, na którą czekałeś od dłuższego czasu, będzie znacznie mniejsza, niż się spodziewałeś, więc zaczniesz myśleć o odejściu i szukaniu innej pracy.

Sen o plastikowej czarze
Jeśli śniłeś o plastikowej czarze, oznacza to, że będziesz dla kogoś pociechą. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości spotkasz osobę, którą polubisz od pierwszego wejrzenia. Szybko zdasz sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego i zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości. Okaże się jednak, że jesteś dla niej tylko sposobem na zapomnienie o dawnej miłości, przelotną przygodą, z którą stara się zapomnieć o swoim byłym partnerze.

Sen o rozbitej czarze
Jeśli we śnie widziałeś zepsutą lub uszkodzoną czarę, oznacza to, że coś umniejszy twoją radość z sukcesu. Możliwe, że osiągniesz jakieś wielkie pragnienie, ale nie przyniesie ci to spokoju i satysfakcji, za którą tęskniłeś, ponieważ pojawią się nowe problemy i potrzeba nowej walki.

Śnić, że kupiłeś czarę
Kupowanie czary we śnie oznacza, że ​​chcesz iść na skróty, aby osiągnąć wielki sukces. Nie masz zamiaru tracić lat na naukę, pracę i zdobywanie doświadczenia, aby móc cieszyć się spokojem na starość. Starasz się jak najszybciej się wzbogacić, aby za młodu odczuć wszystkie korzyści płynące z takiego życia. Możliwe, że twoje życzenie się spełni.

Śnić, że sprzedajesz czarę
Sprzedanie czary we śnie oznacza, że ​​zdasz sobie sprawę, że na próżno na coś pracowałeś. Być może zainwestowałeś dużo czasu w biznes i nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Inną możliwością jest to, że kształciłeś się od lat, a twoje wykształcenie nic nie znaczy dla pracodawcy, który traktuje cię jak pracowników ze znacznie skromniejszą wiedzą w porównaniu z twoją.

Śnić, że ukradłeś czarę
Kradzież czary we śnie oznacza, że ​​możesz zrobić coś głupiego z powodu innej osoby. Chcąc kogoś zadowolić, zrobisz coś, czego później będziesz się wstydzić. Prawdopodobnie w tym danym momencie nie będziesz widzieć nic złego w swoich działaniach, ale w przyszłości będziesz się wstydzić na samą myśl o tym szczególe z przeszłości.

Śnić, że ktoś ukradł ci czarę
Jeśli śniło ci się, że ktoś ukradł ci czarę, jest to znak, że musisz wystrzegać się ludzi o słodkich słówkach. Mianowicie, pozwoliłeś niektórym ludziom podejść do ciebie, nie wiedząc prawie nic o ich zamiarach. Lubisz, gdy inni ci schlebiają i poklepują po plecach, bo tak karmisz swoje ego. Nie widzisz jednak, że za tak pięknymi słowami kryją się też niebezpieczeństwa.

Śnić, że zabrałeś komuś czarę
Kiedy śnisz, że zabrałeś komuś czarę, oznacza to, że sprzeciwisz się władzy. Być może odmówisz wykonania zadania zleconego przez pracodawcę, ponieważ uważasz to za niemoralne. Inną możliwością jest to, że nie postąpisz tak, jak radzili ci rodzice, ponieważ uważasz, że się mylą. Będziesz bał się konsekwencji, ale nie będziesz już w stanie milczeć i posłusznie wykonywać rozkazów, które uważasz za niewłaściwe.

Śnić, że znalazłeś czarę
Znalezienie czary, którą ktoś ukrył lub wyrzucił, symbolizuje nieoczekiwany zysk. Możliwe, że będziesz miał szczęście w zakładach lub bingo, że dostaniesz spadek lub że pracodawca da ci pewne wynagrodzenie za wysiłek, który włożyłeś w swoją pracę w poprzednim okresie. Przyda się to, aby „załatać dziury” w budżecie, które masz z powodu chronicznego braku pieniędzy, ale także będziesz mógł pozwolić sobie na coś, o czym marzyłeś od dawna.

Śnić, że pijesz wino z czary
Jeśli śniłeś o piciu wina z czary, oznacza to, że powinieneś być znacznie skromniejszy i mniej dumny. Mianowicie masz zwyczaj obnosić się ze swoim materialnym lub niematerialnym bogactwem, a nawet bezwstydnie „wpychać go ludziom pod nos”. To tylko pokazuje słabości i kompleksy, które cię nurtują.

Śnić, że inni piją wino z czary
Sen o kimś pijącym wino z czary może być znakiem, że zazdrościsz niewłaściwej osobie. Wierzysz, że twój przyjaciel, koleżanka, kolega lub znajomy ma wszystko, o czym marzysz. Jednak za tym sielankowym obrazem, który przedstawia innym, kryją się bardzo nieprzyjemne rzeczy. Nie zatruwaj się więc negatywnymi emocjami ani nie porównuj się z innymi, ale walcz o to, czego chcesz.

Śnić, że pijesz wodę z czary
Picie wody z czary we śnie oznacza, że ​​pokonasz samego siebie. Możliwe, że ktoś cię skrzywdzi i będziesz chciał się na nim zemścić. Jednak zdasz sobie sprawę, że pragnienie zemsty nie jest dobrym motorem w życiu i że nie osiągniesz spokoju, za którym tęsknisz, i zwrócisz się do bardziej konstruktywnych i pięknych rzeczy w swoim życiu.

Śnić, że inni piją wodę z czary
Jeśli we śnie widziałeś kogoś pijącego wodę z czary, możliwe, że spotkasz osobę, która zachwyci cię swoją skromnością. Zdasz sobie sprawę, że nawet w czasach materializmu i nienasyconej chęci zdobywania pieniędzy i bogactwa materialnego, wciąż można znaleźć rzadkie przykłady ludzi, którzy doceniają prawdziwe wartości życia.

Śnić, że wyrzuciłeś czarę
Wyrzucenie czary we śnie symbolizuje rozczarowanie. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że osoba, którą uznawałeś jako swojego idola, nie jest tym, za kogo ją miałeś. Wierzyłeś w jej profesjonalizm, honor i wiedzę, jednak jakiś ruch lub decyzja sprawią, że zdasz sobie sprawę, że się myliłeś.

Śnić, że inni wyrzucili czarę
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś wyrzucił czarę, oznacza to, że niektóre z twoich decyzji lub działań nie będą lubiane przez otaczających cię ludzi. Prawdopodobnie będą myśleć, że się mylisz, ale nie powiedzą ci tego prosto w twarz, będą plotkować za twoimi plecami. To, że nie mają odwagi powiedzieć ci prawdy zrani cię o wiele bardziej niż krytyka, którą usłyszałeś o sobie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli zobaczyłeś, wygrałeś, wręczyłeś lub zgubiłeś czarę, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja czary

Czara to honorowa nagroda w zawodach sportowych, a w średniowieczu było to duże naczynie do picia.