Sen o gorsecie
Jeśli we śnie widzisz gorset, oznacza to, że nie powinieneś być zbyt ciekawy. Jesteś osobą, która wszystkim się interesuje i zawsze starasz się być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Często robisz sobie wrogów, ponieważ ludzie postrzegają to jako twoją potrzebę ingerowania w ich życie.

Śnić, że nosisz gorset
Kiedy nosisz gorset we śnie, oznacza to, że jesteś zarozumiały. Prawdopodobnie ze względu na swój wygląd fizyczny, inteligencję lub bogactwo uważasz się za lepszego od ludzi wokół ciebie. Jednak może to być również twój mechanizm obronny, który pozwala ukryć niepewność i strach, że zostaniesz zraniony, jeśli będziesz kogoś za bardzo kochać.

Sen o zdjęciu gorsetu
Sen o zdjęciu gorsetu oznacza, że ​​pokażesz właściwą twarz. Możliwe, że znajdziesz się w nowym środowisku i będziesz chciał zafascynować otaczających cię ludzi. Zrobisz wszystko, co w ich mocy, aby się dopasować, ale w pewnym momencie będzie ci trudno kontynuować tę farsę. Powiesz im prawdę i pozwolisz im samemu wybrać, czy chcą cię zaakceptować takim, jakim jesteś.

Sen, w którym ktoś pomaga ci zdjąć gorset, oznacza, że ​​zwierzysz się niewłaściwej osobie. To prawdopodobnie ktoś, kogo niedawno poznałeś, ale uznałeś go za dobrą osobę. Jednak gdy tylko zdobędzie twoje zaufanie i dostanie to, czego chce, na pewno „wbije ci nóż w plecy”.

Sen o noszeniu obcisłego gorsetu
Jeśli kobieta śni o noszeniu obcisłego gorsetu, oznacza to, że znajdziesz się w niezręcznej sytuacji. Prawdopodobnie będziesz sędzią w sporze między partnerem a członkiem rodziny. Ponieważ kochasz i szanujesz obie strony, nie będziesz wiedzieć, jak zareagować na ich dyskusję. Może najlepiej byłoby pozwolić im „rozliczyć się” na własną rękę i nie ingerować.

Jeśli mężczyzna śni o noszeniu obcisłego gorsetu, oznacza to, że będzie musiał wykonać pracę, której nie lubisz. Pracodawca powierzy ci zadanie, które może spowodować konflikt z innymi współpracownikami. Możliwe, że będziesz musiał zdecydować, który z twoich kolegów zostanie zwolniony.

Sen o noszeniu gorsetu na ubraniu
Sen ten oznacza, że jesteś zbyt uparty. Możesz godzinami kłócić się z dysydentami. Nie pozwalasz ludziom wyjaśnić, dlaczego się mylisz, ale odcinasz każdą taką próbę. Wolisz spędzać czas z tymi, którzy posłusznie kiwają głową na wszystko, co mówisz.

Śnić, że ktoś nosi gorset na ubraniu
Sen, w którym widzisz kogoś noszącego gorset na ubraniu, oznacza, że źle oceniłeś jakąś osobę. Uważałeś ją za złą lub arogancką, a kiedy poznasz ją trochę lepiej, zdasz sobie sprawę, że się myliłeś. Niewykluczone, że między wami narodzi się szczera przyjaźń i że powiecie wszystkim, jak bardzo się myliliście co do siebie.

Śnić, że kupujesz gorset
Znaczenie tego snu może się różnić w zależności od tego, czy śniła go kobieta, czy mężczyzna. Jeśli kobieta śni o zakupie gorsetu, oznacza to, że zdecyduje się coś w sobie zmienić. Może będzie to fryzura, styl ubierania się lub cały wygląd. Możliwe, że zdecydujesz się na ten krok, ponieważ chcesz, aby ktoś cię polubił.

Kiedy mężczyzna śni o zakupie gorsetu, może to oznaczać, że nie lubi już swojej partnerki. Zauroczenie i namiętność prawdopodobnie zniknęły, więc nie jesteś już pewien, czy to jest osoba, z którą chcesz spędzić resztę życia.

Śnić, że sprzedajesz gorset
Sprzedawanie gorsetu we śnie oznacza, że przyjmiesz ofertę pracy w niepełnym wymiarze godzin. Potrzebujesz pieniędzy, ale masz świadomość, że w obecnej pracy nie możesz ich tak szybko zarobić. Na szczęście masz umiejętność, która może ci pomóc zarobić coś „na boku”. Zapewne wkrótce ktoś zaoferuje ci kuszącą współpracę biznesową.

Śnić, że ktoś dał ci gorset w prezencie
Jeśli kobiecie śni się, że ktoś dał jej gorset, oznacza to, że nie czuje się dobrze w swojej skórze. Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, ale nie masz ochoty niczego zmieniać. W takim razie masz tylko dwie opcje – zacząć pracować nad sobą i zmienić to, co cię dręczy, albo pokochać siebie taką, jaka jesteś.

Śnić, że dałeś komuś gorset w prezencie
Podarowanie komuś gorsetu we śnie może oznaczać, że lubisz jakąś osobę, ale boisz się jej do tego przyznać. Możliwe, że boisz się, że zostaniesz odrzucony lub zrujnuje to relacje, które obecnie masz z tą osobą. Jeśli nie spróbujesz, nigdy się nawet nie dowiesz.

Śnić, że ukradłeś gorset
Kradzież gorsetu ze sklepu oznacza, że ​​zbyt mocno starasz się komuś zaimponować. Używasz więc całej swojej „broni” i zachowujesz się agresywnie. Pamiętaj, że ważne jest, aby zachować umiar we wszystkim, co robisz.

Kiedy śnisz, że ukradłeś komuś gorset, oznacza to, że masz zwyczaj zachowywać się zbyt dziecinnie w poważnych sytuacjach. Jesteś wystarczająco dorosły, aby wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

Śnić, że ktoś ukradł ci gorset
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci gorset, oznacza to, że ktoś ci zazdrości. Możliwe, że osiągnąłeś więcej niż przyjaciel lub kolega. Zamiast ci pogratulować, on ci zazdrości. Nie zwracaj uwagi na jego wybuchy zazdrości, bo twoja reakcja niczego nie zmieni.

Śnić, że zgubiłeś gorset
Utrata gorsetu we śnie oznacza, że ​​w złej sytuacji znajdziesz coś dobrego. Jesteś z natury optymistą i zawsze starasz się nie patrzeć zbyt negatywnie na problemy. Nawet jeśli wszystko mówi ci, że sytuacja jest zła, znajdziesz sposób, aby obrócić to na swoją korzyść. Twój radosny duch sprawia, że ​​ludzie wokół ciebie są szczęśliwi, a wielu cieszy się twoim towarzystwem.

Śnić, że znalazłeś gorset
Znalezienie we śnie gorsetu może oznaczać, że otrzymasz ofertę biznesową z zagranicy. Inną możliwością jest podróż do innego miasta lub kraju w celu podjęcia pracy. W każdym razie spróbujesz połączyć wygodne z pożytecznym.

Śnić, że pierzesz gorset
Pranie gorsetu we śnie oznacza, że wkrótce podejmiesz decyzję o uporządkowaniu swojego życia. Uświadomiłeś sobie, że nie możesz już żyć w chaosie i zaczniesz zmieniać najpierw małe, a potem wielkie rzeczy w swoim życiu. To będzie najlepsza decyzja, jaką dotychczas podjąłeś.

Śnić, że inni piorą gorset
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś pierze gorset, oznacza to, że będziesz zadowolony z decyzji drogiej osoby. Możliwe, że któryś z członków rodziny lub przyjaciel w końcu zaczynie radzić sobie z długotrwałymi problemami. Potraktujesz to jako mały, ale bardzo ważny krok w kierunku ponownego odnalezienia szczęścia w życiu.

Śnić, że wyrzuciłeś gorset
Wyrzucenie gorsetu we śnie oznacza, że ​​pozbędziesz się jakiegoś ciężaru. Możliwe, że rozwiążesz duży problem lub będziesz w stanie pozbyć się zmartwień. W każdym razie w końcu będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć. Zapewne zdecydujesz się to uczcić z bliskimi ci osobami.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił gorset
Sen, w którym widzisz kogoś wyrzucającego gorset, oznacza, że będziesz zadowolony z dobrych wieści od przyjaciela lub jednego z członków rodziny bądź krewnych. Możliwe, że ktoś odniesie wielki sukces lub usłyszysz, że jego rodzina się powiększyła.

Sen o białym gorsecie
Biały gorset we śnie symbolizuje realizację pragnień. Wkrótce dostaniesz to, o czym marzyłeś od dawna lub dostaniesz upominek, o jakim marzysz. Zrozumiesz, że cierpliwość jest warta zachodu i doradzisz innym wierzyć w swoje marzenia, ponieważ są duże szanse, że się spełnią.

Sen o czarnym gorsecie
Czarny gorset we śnie wskazuje na problemy w komunikacji. Ostatnio jesteś zdenerwowany i drażliwy, szybko wdajesz się w kłótnie z innymi ludźmi. Wystarczy drobna rzecz, aby cię wkurzyć tak, że mógłbyś uderzyć swojego rozmówcę w twarz. Kontroluj negatywne emocje, jeśli nie chcesz, aby twoje zachowanie zagrażało relacjom z osobami, na których ci zależy.

Sen o czerwonym gorsecie
Czerwony gorset we śnie symbolizuje szok emocjonalny. Wkrótce możesz doświadczyć dużych zmian, które wpłyną na twoją psychikę, a także na pewność siebie. Możliwe, że osoba, którą lubisz od długiego czasu, przyzna, że ​​coś do ciebie czuje. Z drugiej strony może twój partner powie, że już cię nie kocha i że chce zerwać.

Sen o podartym lub brudnym gorsecie
Pozdarty lub brudny gorset we śnie oznacza, że dasz ludziom powód do plotek na twój temat. Niektóre z twoich działań i decyzji staną się tematem rozmów w twoim mieście. Najgorsze, co możesz zrobić, to próbować każdemu z osobna tłumaczyć, jaka jest prawda. Zamiast tego poczekaj, aż emocje opadną i dopiero wtedy zdecyduj, co dalej.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, nosiłeś lub zdjąłeś gorset, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja gorsetu

Gorset to część ubrania, której kobiety używają do ściągania talii.