Sen o pełni księżyca
Jeśli we śnie widzisz pełnię księżyca, oznacza to, że powinieneś odłożyć małżeństwo. Możesz nie zdawać sobie sprawy z odpowiedzialności, jaką pociąga za sobą twoja decyzja, dlatego łatwo zgodziłeś się zmienić swoje życie o 180 stopni. Wciąż nie jesteś wystarczająco dojrzały, aby zmienić pewne nawyki i zgodzić się na kompromisy, które są niezbędne do sukcesu w małżeństwie.

Sen o zmniejszonym księżycu
Kiedy we śnie widzisz zmniejszony księżyc, oznacza to, że powinieneś mieć oko na ukochaną osobę. W nadchodzącym okresie prawdopodobnie będzie wrażliwa, dlatego będzie potrzebować twojego wsparcia i bliskości. Każde miłe słowo, gest czy uwaga, którą jej poświęcisz, będą miały znacznie większe znaczenie, niż możesz sobie wyobrazić.

Sen o księżycu w nowiu
Sen o księżycu nowiu oznacza kłótnię z ukochaną osobą. Chociaż miłość nie jest czymś, czego brakuje w twoim związku/małżeństwie, trudno ci znaleźć wspólny język i uzgodnić, jak będzie wyglądać wasza przyszłość. Ten sam temperament przyciąga was do siebie, ale jeśli go nie powstrzymacie, może was rozdzielić.

Sen o zaćmieniu księżyca
Jeśli we śnie zobaczysz zaćmienie Księżyca, jest to ostrzeżenie, że znajdziesz się w niełasce. Być może w firmie, w której pracujesz, nastąpią zawrotne zmiany, które poważnie zagrożą twojej pozycji. Chociaż dołożysz wszelkich starań, aby pokazać się w jak najlepszym świetle, wiele nie będzie zależeć od ciebie i twoich umiejętności.

Sen o czerwonym księżycu
Sen o bardzo czerwonym księżycu symbolizuje namiętny związek. Możliwe, że spotkasz osobę, z którą nie będzie czekać cię żadna przyszłość, ale pociąg, który poczujesz, pokona rozsądek. Oszukasz się, że jesteś świadomy sytuacji, w której się znajdujesz, co okaże się błędem, gdy dojdzie do rozstania, które było wiadome od samego początku.

Śnić, że księżyc jest podzielony na dwie części
Jeśli we śnie widzisz księżyc podzielony na dwie części może to wskazywać na poprawę sytuacji materialnej, awans zawodowy, rozszerzenie własnej działalności gospodarczej, a nawet zmianę miejsca zamieszkania. Wszystko to oznacza nową i lepszą fazę twojego życia. W końcu zaczniesz zbierać owoce swojej pracy i będziesz mógł sam powiedzieć, że jesteś szczęśliwą osobą.

Sen o dwóch pełnych księżycach
Jeśli śniłeś o dwóch pełnych księżycach na niebie, oznacza to, że masz problem z osiągnięciem równowagi w życiu. Możliwe, że z powodu pracy cierpią relacje z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Inną możliwością jest to, że zakochałeś się tak bardzo, że nie jesteś zainteresowany pracą, studiami ani niczym innym.

Śnić o trzech księżycach na niebie
Jeśli we śnie widziałeś trzy lub więcej księżyców na niebie, możliwe, że ktoś próbuje przyciągnąć twoją uwagę. Może to być osoba, którą lubisz, ale boi się ci o tym powiedzieć. Podobnie sen może oznaczać, że jakaś osoba próbuje subtelnie narzucić ci się w sensie biznesowym. Prawdopodobnie dlatego, że myśli, że możesz mu pomóc w budowaniu kariery.

Sen o księżycu w ciągu dnia
Widok księżyca w ciągu dnia we śnie oznacza, że ​​wpadniesz na pomysł, jak rozwinąć się w biznesie. Możliwe, że to, co obecnie robisz, nie zaspokaja ani ludzkich, ani materialnych pragnień. Chcesz pracować mniej i zarabiać więcej. W niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję zrealizować projekt, który może radykalnie zmienić twoje życie biznesowe.

Śnić jednocześnie księżyc i słońce na niebie
Sen ten oznacza, że duchy przeszłości znów się obudzą. Prawdopodobnie spotkasz starą miłość, poczujesz „motylki w brzuchu” i po dłuższym czasie zaczniesz myśleć o tym związku i o tym, jak by wyglądał, gdyby przetrwał. Nie daj się ponieść emocjom, zwłaszcza jeśli obecnie masz osobę, która cię kocha. Gdyby związek z ex był dobry, nigdy byś go nie przerwał, prawda?

Sen o księżycu wznoszącym się nad horyzontem
Taki romantyczny sen symbolizuje dobrobyt i dobre wyniki biznesowe. Twoje relacje z ukochaną osobą w końcu się poprawią i będziesz mógł cieszyć się miłością w spokoju, a sytuacja w pracy ulegnie poprawie. Przed tobą piękny okres, więc postaraj się wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.

Sen o księżycu wznoszącym się nad morzem
Kiedy śnisz o księżycu wznoszącym się powoli nad morzem, oznacza to, że zaczniesz od zera i osiągniesz wielki sukces. Nie dasz się zwieść komentarzom innych osób ani licznym przeszkodom, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Uwierzysz w siebie i to się opłaci.

Śnić o księżycu przebijającym się przez chmury
Jeśli śniłeś o księżycu próbującym przebić się przez gęste chmury,  symbolizuje to problemy miłosne. Prawdopodobnie związek z partnerem nie jest najlepszy. Musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby to naprawić, jeśli chcesz utrzymać tą relację.

Sen o odbiciu księżyca w wodzie
Jeśli we śnie widziałeś odbicie księżyca w wodzie, nie widząc go na niebie, oznacza to, że pozwoliłeś pesymiście przejąć kontrolę. Do tej pory wierzyłeś, że jesteś realistą i że niektóre rzeczy cię nie porywają. Jednak ostatnio twoje myśli stają się coraz czarniejsze i nie znajdujesz wielu pięknych rzeczy wokół siebie. Czas się „zresetować ” i ponownie spojrzeć na swoje życie z jaśniejszej strony.

Śnić, że księżyc eksplodował
Widok eksplozji księżyca we śnie jest znakiem, że twoje zachowanie zagraża twoim relacjom z drogimi ludźmi. Ciągle odpychasz od siebie swojego partnera, członków rodziny i przyjaciół. Potrzeba bycia ze sobą jest całkowicie normalna, jednak to, co robisz, martwi tych, którzy cię kochają. Być może nie odczuwasz potrzeby porozmawiania z kimś o swoim problemie, ale z pewnością byłoby łatwiej, gdybyś to zrobił.

Śnić, że dotknąłeś księżyca
Choć całkowicie abstrakcyjny, sen ten nie jest rzadkością. Śnią o nim ambitni i romantyczni ludzie. Może naprawdę chcesz spełnić swoje marzenia i skupiłeś na tym całą swoją energię i czas. Inną możliwością jest to, że marzysz o osobie, która jest dla ciebie aktualnie niedostępna i wyobrażasz sobie, co byś dla niej zrobił, gdyby dała ci szansę.

Sen o szczekaniu na księżyc
Szczekanie i wycie do księżyca we śnie wskazuje, że chcesz przezwyciężyć lęki, które dręczą cię od dzieciństwa. Boisz się przemawiać do większej liczby osób lub boisz się, gdy musisz opuścić swoją strefę komfortu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, oznacza to, że w końcu będziesz bardziej się starał pozbyć swoich fobii, a jeśli będziesz wytrwały, na pewno ci się uda.

Śnić, że inni szczekają na księżyc
Sen ten zwykle oznacza, że ​​będziesz czyimś moralnym wsparciem. Możliwe, że bliska osoba przechodzi przez stresujący okres, więc postaraj się dać jej znać, że może na ciebie liczyć. Być może nie jesteś w stanie pomóc jej w pracy lub finansach, ale nawet rozmowa we wczesnych godzinach porannych wiele dla niej znaczy.

Sen o wilku wyjącym do księżyca
Jeśli śniłeś o wilku wyjącym do księżyca, oznacza to, że nie poradzisz sobie zbyt dobrze w trudnych chwilach. Stoisz przed bardzo burzliwym okresem, pełnym różnych wyzwań i problemów. Wszystko to „zaskoczy cię podczas snu” i a nowa sytuacja cię zdezorientuje. Jeśli nie zareagujesz na czas, stracisz wielkie szanse w życiu.

Kiedy we śnie widzisz więcej wilków wyjących do księżyca, nie jest to dobry znak. Zwykle oznacza to, że twoja rodzina lub bliscy znajomi będą mieli wypadek. Takie sny symbolizują nędzę, chorobę, a w niektórych sytuacjach śmierć.

Sen o podróży na księżyc
Podróż na księżyc oznacza, że ​​nie zawiedziesz przyjaciela lub kolegi z pracy. Prawdopodobnie powierzy ci on tajemnicę lub poprosi o wykonanie dla niego jakiejś pracy. Odpowiedzialnie zrozumiesz jego prośbę i będzie ci on bardzo wdzięczny.

Śnić, że inni podrożują na księżyc
Jeśli widziałeś we śnie, jak bliska ci osoba podróżuje na księżyc, to znak, że nigdy nie powinieneś wątpić w jej wierność. Kiedy śnisz, że nieznana ci osoba lub grupa ludzi podróżuje na księżyc, oznacza to, że ktoś poświęci się dla twojej korzyści. Możliwe, że ktoś wykorzysta do pomocy swoje znajomości i kontakty.

Śnić, że chodzisz po księżycu
Chodzenie po księżycu we śnie to znak, że obecnie znajdujesz się w okresie życia sprzyjającym nauce. Łatwo zapamiętujesz rzeczy, a twój mózg działa szybko, więc możesz zdać test lub egzamin. Może nadszedł czas, aby zdać egzamin na prawo jazdy, maturę lub zawodowy, który odkładałeś od dłuższego czasu.

Śnić, że inni chodzą po księżycu
Sen ten oznacza, że ​​bliska osoba sprawi, że będziesz dumny. Możliwe, że twoje dziecko osiągnie dobry wynik w szkole lub na studiach, albo że któryś z przyjaciół osiągnie coś, o czym marzył od dawna. Pewnie zorganizujesz uroczystość, aby to uczcić.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś księżyc w pełni, w nowiu, zmniejszony lub bardzo czerwony, z pewnością wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja księżyca

Księżyc jest jedynym naturalnym satelitą Ziemi, która jest jednocześnie jego najbliższym ciałem niebieskim.