Śnić, że masz kajdanki na rękach
Kiedy we śnie masz kajdanki na rękach, oznacza to, że twoje sumienie jest nieczyste. Możliwe, że nie poniosłeś kary za coś, co zrobiłeś wcześniej, ale mimo upływu czasu nie potrafisz się z tym pogodzić. Często masz wrażenie, że inni znają twój sekret i w ich słowach wyczuwasz prowokacje i próby skłonienia cię do przyznania się do winy.

Sen o kimś z kajdankami na rękach
Śnić, że ktoś jest zakuty w kajdanki, oznacza, że ​​powinieneś bardziej polegać na sobie. Prawdopodobnie będziesz oczekiwał pomocy wpływowego krewnego lub znajomego, który obiecał ci coś, co nie jest już w jego mocy. Chociaż miał najlepsze intencje, nieprzewidziane okoliczności uniemożliwią mu rozwiązanie twojego problemu.

Śnić o zakuciu kogoś w kajdanki
Jeśli we śnie zakuwasz kogoś w kajdanki, oznacza to, że łatwo oceniasz innych. Jesteś osobą, która wierzy we wszystko, co usłyszy i jesteś łatwym celem dla tych, którzy nie mają dobrych intencji i chcą tobą manipulować. Dopiero wtedy, gdy dobrze pomyślisz i postawisz się w czyjejś sytuacji, zdajesz sobie sprawę, że popełniłeś błąd i starasz się go naprawić.

Śnić, że policjant zakuwa cię w kajdanki
Jeśli śniłeś, że policjant zakuł cię w kajdanki, oznacza to, że ktoś, kto jest uważany za autorytet w twoim społeczeństwie, ma nad tobą całkowitą kontrolę. Nie podejmujesz już samodzielnie ważnych decyzji, ale to ta osoba mówi ci, co masz robić. Sny te symbolizują brak wolności i niezależności w podejmowaniu życiowych decyzji.

Śnić, że cywil zakuwa cię w kajdanki
Sen, w którym osoba nie będąca policjantem zakuwa cię w kajdanki oznacza, że ​​masz w swoim życiu kogoś, kto nieustannie przypomina ci o złych decyzjach, które podjąłeś w przeszłości. Uniemożliwia ci to postęp i wykorzystanie pełnego potencjału.

Śnić, że jesteś do czegoś przykuty
Jeśli śniłeś, że jesteś przykuty kajdankami do łóżka, kaloryfera lub nawet innej osoby, oznacza to, że poświęcisz się dla tych, których kochasz. Być może zrezygnujesz z kariery ze względu na rodzinę lub zamiast studiować w innym mieście, zdecydujesz się zostać w domu, aby pomóc rodzicom. Nie pożałujesz tej decyzji, ponieważ twoi bliscy zawsze byli na pierwszym miejscu.

Śnić o przykuwaniu kogoś do czegoś kajdankami
Jeśli śnisz o zakuciu kogoś w kajdanki, oznacza to, że jesteś zaborczy. Jesteś osobą, której zawsze brakuje uwagi i miłości. Bez względu na to, jak bardzo twój partner lub przyjaciele okazują ci uczucia, to ci nie wystarcza. Często nienawidzisz ich za spędzanie czasu z innymi ludźmi i oskarżasz ich o zaniedbanie. Zachowując się w ten sposób, odpychasz ich od siebie jeszcze bardziej.

Śnić, że uwolniłeś się z kajdanek
Jeśli śniło ci się, że udało ci się zerwać kajdanki z rąk, to znaczy, że posiadasz ogromną siłę psychiczną, dzięki której pokonasz każdą życiową przeszkodę i każde wyzwanie. Być może nie działasz w ten sposób, ale twoja odwaga i umiejętność racjonalnego myślenia w czasach kryzysu są godne pochwały.

Śnić, że ktoś inny uwolnił się z kajdanek
Sen, w którym ktoś uwolnił się z kajdanek na rękach, oznacza, że podziwiasz kogoś, kto posiada cechy, za którymi tęsknisz. Nigdy nie byłeś bohaterem, ale doceniasz tych, którzy byli na tyle odważni, by spełnić swoje marzenia. Naśladuj ich, a staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być.

Śnić, że zdjąłeś komuś kajdanki z rąk
Jeśli śniłeś, że zdjąłeś komuś kajdanki z rąk, możliwe, że bliska osoba zdradzi ci wielki sekret. To coś, co od dawna przeszkadza jej i nie chciała się tym z nikim dzielić. Kiedy ci o tym powie, poczuje wielką ulgę.

Śnić, że ktoś zdjął ci kajdanki z rąk
Sen ten oznacza, że zmartwienie, które dręczyło cię od dłuższego czasu, wkrótce się skończy. Prawdopodobnie od jakiegoś czasu borykasz się z problemem. Stałeś się zdesperowany, jak i niecierpliwy, a to nie przyczynia się do znalezienia rozwiązania. Wystarczy trochę wytrwałości, a rozwiązanie przyjdzie bardzo szybko.

Śnić, że masz kajdanki na nogach
Jeśli we śnie miałeś kajdanki na nogach, oznacza to, że będziesz musiał odłożyć podróż lub projekt, na który od dawna czekałeś. Obiektywne okoliczności uniemożliwią spełnienie twojego życzenia. Jednak nie rozpaczaj, bo wkrótce pojawi się nowa okazja.

Śnić, że zakładasz komuś kajdanki na nogi
Jeśli we śnie zakładasz komuś kajdanki na nogi, oznacza to, że za wszelką cenę chcesz zatrzymać kogoś w swoim życiu. Zapewne zauważyłeś, że partner lub przyjaciel oddala się od ciebie. Coraz mniej się spotykacie i rozmawiacie. Nie wiesz, co się dzieje, ale wiesz, że nie pozwolisz, aby ten związek się skończył.

Sen o kupowaniu kajdanek
Kupowanie kajdanek we śnie oznacza, że ​​chcesz nad kimś zapanować. Być może chcesz podporządkować sobie swojego partnera. Jednak wtedy nie będzie to osoba, w której się zakochałeś i nie będziesz zadowolony. Naucz się kochać ludzi takimi, jakimi są!

Śnić o sprzedaży kajdanek
Sprzedawanie kajdanek we śnie oznacza, że ​​staniesz po złej stronie w rzeczywistości. Mianowicie będziesz miał możliwość mediacji w konflikcie między dwiema znajomymi osobami. Trudno będzie ci ocenić, kto ma rację i możliwe, że źle ocenisz jedną z „walczących” stron. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, ale będzie za późno, aby cokolwiek zmienić.

Śnić, że otrzymałeś kajdanki w prezencie
Jeśli ktoś we śnie dał ci kajdanki, oznacza to, że brakuje ci w życiu przygody i zabawy. Możliwe, że wpadłeś w nudną rutynę i twoje codzienne życie stało się monotonne. Chcesz coś zmienić, ale nie możesz tego zrobić. Czujesz, że nie masz odpowiedniego towarzystwa do czegoś takiego, a tak naprawdę problem tkwi w tobie.

Śnić, że dałeś komuś kajdanki w prezencie
Dawanie kajdanek w prezencie komuś we śnie oznacza, że ​​ukrywasz swoje zainteresowania i fantazje w rzeczywistości. Prawdopodobnie interesuje cię coś, co większość ludzi uważa za dziwne, mało znaczące, a nawet dziecinne. Dlatego z nikim o tym nie rozmawiasz, trzymasz to w małej tajemnicy.

Śnić, że ukradłeś kajdanki
Kradzież kajdanek we śnie oznacza, że ​​pokonasz wroga jego własną bronią. Ponieważ nie jesteś przyzwyczajony do „wojen”, nie znasz stosowanych taktyk i metod. Dlatego skorzystasz z psychologii odwrotnej i przyniesie ci ona sukces.

Śnić, że ktoś ukradł ci kajdanki
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci kajdanki, oznacza to, że nie uda ci się pokonać konkurencji. Możliwe, że ktoś znacznie lepiej wykonuje twoje obowiązki, a ty martwisz się o swoją pracę. Zamiast starać się bardziej, tracisz czas na szukanie sposobów na narażenie tej osoby na niebezpieczeństwo. Nic dobrego ci to nie przyniesie, bo ta osoba będzie w stanie poradzić sobie z tą sytuacją. Chodzi o kogoś z dużym doświadczeniem biznesowym i życiowym oraz o to, że twoja taktyka w jej przypadku nie działa.

Śnić, że znalazłeś kajdanki
Znalezienie kajdanek oznacza, że ​​nie zgodzisz się na narażanie innych w celu osiągnięcia swojego cel. Wielu doradzi ci użycie tej broni, ale wiesz, że twoje sumienie będzie cię dręczyło przez resztę życia z powodu takich posunięć. Wolisz iść okrężną drogą niż chodzić po trupach. Dlatego twój sukces, gdy już go osiągniesz, będzie trwały i stabilny.

Sen o szukaniu zgubionych kajdanek
Jeśli śnisz, że zgubiłeś kajdanki i ich szukasz, oznacza to, że bezskutecznie spróbujesz ukryć swój błąd. Na próżno będziesz oskarżać innych, bo prawda kiedyś wyjdzie na jaw. Lepiej od razu przyznać, o co chodzi, aby nie stracić wiarygodności, którą obecnie się cieszysz.

Sen o ukrywaniu kajdanek
Sen, w którym próbujesz ukryć kajdanki, oznacza, że jesteś zazdrosny, ale nie chcesz tego przyznać. Partner czuje, że mu nie ufasz i nie wie, jak cię przekonać, że nie zamierza cię zdradzić. Wszystko wynika z twojej własnej niepewności, a nie z tego, że dał ci to powód, by w niego wątpić.

Śnić, że inni ukrywają kajdanki
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś próbuje ukryć kajdanki, oznacza to, że nieumyślnie wyjawisz czyjś sekret. Po prostu znajdziesz się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Będziesz zszokowany usłyszanymi informacjami, ale nie będziesz o nich rozmawiać z innymi. Wiesz, jak plotka może wpłynąć na czyjeś życie i nie chcesz się w to angażować.

Śnić, że wyrzuciłeś kajdanki
Sen ten symbolizuje wyzwolenie od czegoś lub kogoś, kto przez długi czas cię torturował lub powstrzymywał. Może to zła praca, związek bez przyszłości lub fałszywa przyjaźń. W każdym razie pozbędziesz się tego i wreszcie będziesz żyć tak, jak chcesz.

Śnić, że inni wyrzucają kajdanki
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś wyrzuca kajdanki, oznacza to, że wesprzesz bliską osobę w podejmowanych przez nią ważnych decyzjach. To coś, co może zmienić jej życie, a twoje wsparcie i rady będą dla niej bardzo ważne w tym burzliwym okresie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli miałeś na rękach kajdanki, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja kajdanek

Kajdanki to metalowe przedmioty używane do aresztowania przestępców; mogą być używane także do innych celów.