Sen o nieskoszonej łące
Jeśli we śnie widzisz nieskoszoną łąkę, symbolizuje to spotkanie miłosne. Możliwe, że spotkasz się z osobą, która nie wzbudza w tobie żadnych uczuć, ale po spotkaniu zmienisz o niej zdanie. Zdasz sobie sprawę, że macie wiele wspólnego i że jest między wami coś znacznie silniejszego niż tylko pociąg fizyczny.

Sen o skoszonej łące
Sen o skoszonej łące oznacza, że ​​otaczają cię zazdrosni ludzie. Zapewne twoi koledzy robią wszystko, aby zostać zauważonym na studiach lub w pracy, dlatego nikomu nie pomagają, a jedynie zazdrośnie zachowują swoją wiedzę dla siebie. Przykro ci, bo nie masz z kim dzielić radości ani smutku z powodu postępów w karierze, więc zgodziłbyś się na gorsze warunki, żeby tylko mieć wokół siebie normalnych ludzi.

Sen o ćwiczeniach na łące
Jeśli we śnie ćwiczysz na łące, oznacza to, że jesteś aktywny fizycznie. Twoje motto to: „w zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego starasz się być stale w formie. Kiedy masz problem, najłatwiej rozwiązać go na świeżym powietrzu i od razu czujesz się lepiej. Nie oszczędzasz też członków rodziny, więc jak tylko zauważysz, że się poddają, motywujesz ich i zmuszasz do kontynuowania tam, gdzie przerwali.

Śnić, że kosisz łąkę
Jeśli śniłeś o ręcznym koszeniu łąki, oznacza to, że masz dużo obowiązków. Twoja praca prawdopodobnie przysparza ci dużo stresu i nadal musisz samodzielnie wykonywać prace domowe. Z powodu zmęczenia twoja wydajność nie jest godna pozazdroszczenia. Być może twój pracodawca będzie cię o to obwiniał i nawet nie zada sobie trudu, aby dowiedzieć się, jak bardzo jest ci ciężko.

Sen, w którym kosisz łąkę traktorem lub inną maszyną rolniczą, oznacza, że ​​wkrótce będziesz szukał czyjejś pomocy przy nurtującym cię zadaniu. Poprosisz o radę osobę starszą i bardziej doświadczoną niż ty, a ona chętnie ci pomoże.

Śnić, że inni koszą łąkę
Jeśli śniłeś o ludziach koszących łąkę ręcznie, oznacza to, że wykonasz świetną robotę w dobrym towarzystwie. Być może twoi znajomi ci w czymś pomogą lub zbierzesz dobry zespół ludzi, którzy będą dobrze sobie radzić w firmie, w której pracujesz. W każdym razie praca zostanie wykonana z dobrą jakością i na czas.

Jeśli śnisz o ludziach koszących łąkę traktorami, to znaczy, że ułatwisz sobie trochę pracę. Znajdziesz najskuteczniejszy sposób i nie będziesz tracić czasu na przestarzałe metody.

Sen o zbieraniu trawy (siana) na łące
Zbieranie ręczne trawy na łące oznacza, że ​​już niedługo będą widoczne pierwsze efekty twojej pracy. Dużo w nią zainwestowałeś i pokonałeś wiele wyzwań. Dlatego w niedalekiej przyszłości odczujesz korzyści z tego wszystkiego.

Jeśli  śnisz o zbieraniu trawy na łące za pomocą traktora, to znaczy, że skończysz pracę przed terminem. Dzięki dobrej organizacji i oddaniu się pracy nie spóźnienisz się ani nie będziesz kończyć niczego na ostatnią chwilę.

Śnić, że inni zbierają trawę na łące
Sen, w którym widzisz, jak ktoś ręcznie zbiera trawę na łące, oznacza, że koledzy nie będą słuchać twojej sugestii na temat tego jak wykonać ważne zadanie. Będą nadal pracować według sprawdzonej receptury i nie będą zainteresowani twoimi innowacjami.

Jeśli śniłeś o tym, że ktoś zbierał trawę na łące traktorem, to znaczy, że pracodawca nagrodzi twój pomysł. Przedstawisz mu swój pomysł, jak rozwiązać problem w najprostszy i najszybszy sposób, a on będzie zachwycony. Możesz mieć nadzieję na hojną nagrodę.

Sen o wypasie bydła na łące
Wypasanie bydła na łące oznacza, że ​​jesteś osobą, która zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków na czas. Jesteś bardzo zorganizowany i profesjonalny i nigdy nie pozwalasz innym cierpieć z powodu swojej bezczynności. Więc jeśli musisz, pracujesz dzień i noc, żeby nikt nie pomyślał, że nie nadajesz się do pracy.

Śnić, że inni pasą bydło na łące
Jeśli śniłeś, że ktoś wypasa bydło na łące, oznacza to, że dojdziesz do wniosku, że osoba, która dużo mówi o swoich cechach, nie ma nic na poparcie swoich słów. Chodzi o kogoś, kto lubi się chwalić i nie ma żadnych godnych pozazdroszczenia rezultatów. Będziesz próbował nie dopuścić do sytuacji, w której musisz polegać na tej osobie.

Sen o paleniu łąki
Palenie łąki we śnie oznacza, że ​​chcesz zacząć coś od nowa. Nie jesteś zadowolony z niektórych rzeczy w swoim życiu, więc w końcu zdecydujesz się je zmienić. Zaczniesz od małych rzeczy, a następnie przejdziesz do tych większych. Nie pożałujesz swojej decyzji, bo twoje życie stanie się o wiele lepsze i piękniejsze.

Śnić, że ktoś inny pali łąkę
Jeśli śnisz, że ktoś pali łąkę, możliwe, że będziesz zaskoczony decyzją lub przeprowadzką bliskiej osoby. Z pewnością zrobi coś bez konsultacji z tobą, a ty nie jesteś przyzwyczajony do czegoś takiego. Jeśli jest to twój partner lub członek rodziny, możliwe, że się o to pokłócicie.

Sen o oraniu łąki
Oranie łąki we śnie symbolizuje dobry początek. Teraz jest właściwy czas na realizację planów, które od dawna siedzą w twojej głowie. Masz wystarczająco dużo energii i motywacji, aby je skończyć, więc nie wahaj się i zabieraj się do pracy.

Śnić, że ktoś orze łąkę
Sen, w którym widzisz kogoś orającego łąkę, oznacza, że będziesz zachwycony przemianą, jakiej doświadczył ktoś, kogo znasz. Być może nie spodziewałeś się po nim tak dużej zmiany, ale na pewno będziesz szczęśliwy, że mu się udało.

Śnić, że kupujesz łąkę
Zakup łąki we śnie symbolizuje dobrą inwestycję. Możliwe, że zainwestujesz większą kwotę w coś bardzo dochodowego. Będziesz długo o tym myślał i nie pożałujesz swojego ruchu.

Sen o sprzedaży łąki
Sprzedaż łąki oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości będziesz miał problemy finansowe. Coś pójdzie niezgodnie z planem i będzie cię to stresować. Być może spodziewałeś się, że napływ gotówki nadejdzie znacznie wcześniej i to czekanie będzie cię niepokoić. Nie ma jednak powodów do paniki, pieniądze dotrą wtedy, kiedy będzie to najbardziej potrzebne.

Śnić, że dostałeś łąkę
Otrzymanie łąki w prezencie oznacza, że ​​ktoś będzie dla ciebie hojny. Możliwe, że otrzymasz wartościowy prezent lub otrzymasz wielką pomoc od osoby, po której nigdy byś się nie spodziewał.

Śnić, że dajesz łąkę w prezencie
Danie komuś łąki w prezencie oznacza, że ​​za bardzo rozpieszczasz tych, których kochasz. Ciągle się dla nich poświęcasz, ciężko pracujesz i starasz się zapewnić im to, czego chcą. Czasami jednak przeszkadza ci, że przynajmniej z wdzięczności nie oferują ci od czasu do czasu pomocy. Nie żałuj siebie, ale poproś ich o pomoc.

Sen o samotnym bieganiu po łące
Sen, w którym beztrosko biegasz po łące oznacza, że wkrótce zacznie się bardzo dobra faza twojego życia. Wszystko pójdzie ci dobrze i będziesz mieć szczególnie dużo inspiracji, jeśli będziesz zaangażowany w twórczą pracę. Nadchodzący okres wykorzystaj na realizację projektów, o których myślałeś od dawna.

Śnić o bieganiu po łące w towarzystwie
Jeśli biegałeś po łące w towarzystwie ukochanej osoby lub innych drogich osób, oznacza to, że masz ogromne wsparcie w życiu. Jest to dla ciebie niezwykle ważne i uważasz się za naprawdę szczęśliwą osobę.

Sen o chodzeniu po łące
Jeśli śniłeś o samotnym spacerze na łące, oznacza to, że potrzebujesz spokoju. W przeszłości wiele przeżyłeś i jesteś w dużym stresie. Może powinieneś wziąć kilka dni wolnego i poświęcić ten czas na to, co lubisz.

Sen, w którym spacerujesz po łące w towarzystwie bliskich ci ludzi oznacza, że spędzisz z nimi piękne chwile. Być może zaprosisz ich na obiad, kolację albo wycieczkę na łono natury.

Jeśli śnisz o spacerowaniu po łące w towarzystwie nieznajomych to znaczy, że być może zawrzeć ciekawą umowę biznesową. Nie będziesz zbyt wiele oczekiwać, ale z czasem się ona opłaci.

Śnić, że inni chodzą po łące
Sen ten może być ostrzeżeniem, że ktoś wyklucza cię z prywatnych lub biznesowych umów. Być może znajomi zdecydują się nie zapraszać cię na następne spotkanie lub koledzy nie będą chcieli podzielić się z tobą ważnymi informacjami biznesowymi.

Śnić o zbieraniu kwiatów na łące
Jeśli śniłeś o zbieraniu kwiatów na łące, symbolizuje to sukces w pracy. Wszystkim, którzy w ciebie nie wierzyli, udowodnisz, że nie mieli racji. Być może będziesz musiał wiele poświęcić, ale twoje poświęcenie się opłaci.

Śnić o innych zbierających kwiaty na łące
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zbiera kwiaty na łące, oznacza, że nie powinieneś ingerować w decyzje życiowe innych ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjaciół lub znajomych. Możesz udzielić im rady lub coś zasugerować, jeśli ktoś cię o to poprosi, ale nie narzucaj swojej opinii lub postawy – to nie jest w porządku.

Śnić, że leżysz na łące
Leżenie na łące we śnie symbolizuje spokój. Wkrótce wejdziesz w znacznie spokojniejszą fazę swojego życia, a liczne obowiązki i nieznośny stres odejdą w zapomnienie.

Jeśli leżałeś we śnie na łące w towarzystwie ukochanej osoby, niewykluczone, że razem będziecie snuć wielkie plany na przyszłość.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś łąkę, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja łąki

Łąka to ekosystem z największą ilością trawy.