Śnić, że masz na sobie kajdany
Jeśli we śnie masz na sobie kajdany, jest to ostrzeżenie, by wystrzegać się zazdrosnych osób. Możliwe, że ktoś, z kim się nie zgadzasz, będzie próbował zmusić cię do przyjęcia jego opinii i poglądów. Chociaż kulturalnie odrzucisz to, co ci narzucono, znajdą się tacy, którzy się obrażą i będą myśleć i plotkować o tobie.

Śnić o kajdanach na kimś innym
Jeśli we śnie widzisz kajdany na kimś innym, symbolizuje to aresztowanie. Być może ty lub twoi współpracownicy będziecie mieć problemy z prawem, co będzie skutkować karą pozbawienia wolności. To wydarzenie pozostawi na tobie znacznie silniejsze wrażenie niż wszystkie ostrzeżenia i porady, które otrzymałeś, więc podejmiesz decyzję o zmianie, aby nie znaleźć się ponownie w tej samej sytuacji.

Śnić, że zakuwasz się w kajdany
Kiedy we śnie zakuwasz się w kajdany, oznacza to niezdecydowanie dotyczące małżeństwa. Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy zacząć wspólne życie, czy poślubić partnera, z którym jesteś w związku od dłuższego czasu. Z jednej strony musisz się ustatkować, ale z drugiej boisz się, że w ten sposób stracisz wolność i zastąpisz komfort obowiązkami, które będą cię ograniczać i unieszczęśliwiać.

Śnić, że zakuwasz kogoś w kajdany
Jeśli we śnie zakuwasz kogoś innego w kajdany, oznacza to, że jesteś zaborczy. Jesteś osobą przyzwyczajoną do otrzymywania wszystkiego, czego chce i praktykujesz takie zachowanie w związkach miłosnych i przyjaźni. Czujesz, że masz do kogoś prawo, ponieważ wyświadczyłeś mu przysługę lub związałeś się z nim. Dlatego często zostajesz sam, ale nie szukasz błędu w sobie, ale przypisujesz go niewdzięczności osób, o których mowa, które nie wiedzą, jak cię docenić.

Śnić, że uwalniasz się z kajdan
Jeśli uwalniasz się z kajdan we śnie, oznacza to zerwanie lub rozwód. Być może zakończysz związek lub małżeństwo, które sprawiło, że jesteś niepewny i zmieniłeś się na gorsze. Zdasz sobie sprawę, że nie masz czego szukać, ponieważ przez długi czas byłeś obecny tylko swoim ciałem, podczas gdy twoje myśli błądziły gdzieś indziej.

Śnić, że uwalniasz kogoś z kajdan
Kiedy we śnie uwalniasz kogoś z kajdan, oznacza to, że dasz komuś wybór. Przeraża cię myśl, że partner, wspólnik biznesowy lub inna bliska osoba może być niezadowolona z waszej relacji. Pomimo bólu, który odczuwasz, bez zastanowienia dasz osobie, o której mowa, wolność i pozwolisz jej znaleźć szczęście.

Śnić, że ktoś uwolnił cię z kajdan
Kiedy śnisz, że ktoś uwolnił cię z kajdan, oznacza to, że po raz pierwszy w życiu poczujesz się wolny. Być może wyprowadzisz się z domu i wreszcie zaczniesz samodzielnie podejmować decyzje. Inną możliwością jest zakończenie złego związku lub małżeństwa, a twoje życie zmieni się na lepsze.

Sen o partnerze w kajdanach
Sen, w którym widzisz ukochaną osobę w kajdanach, wskazuje na to, że jesteś zaborczy. Starasz się kontrolować każdy krok twojego partnera. Musi do ciebie regularnie dzwonić i informować o wszystkim, co się z nim dzieje. Jeśli przegapi jeden telefon, możesz zrobić prawdziwy skandal. Jeśli będziesz tak dalej postępować, twój związek z pewnością się skończy.

Śnić, że uwolniłeś swojego partnera z kajdan oznacza, że ​​zrobisz wszystko, aby zmienić swoje zachowanie wobec niego. Zdasz sobie sprawę, że popełniłeś wiele błędów dotyczących ukochanej osoby i upewnisz się, że to się nie powtórzy.

Sen o członku rodziny w kajdanach
Jeśli we śnie widziałeś swojego ojca, matkę, brata, siostrę lub innego członka rodziny w kajdanach, oznacza to, że zbytnio na nich polegasz i oczekujesz od nich stałej pomocy. Bez ich pomocy nie dokończysz żadnej pracy. Jesteś na tyle dorosły, by dbać o siebie i żyć swoim życiem, więc najwyższy czas, abyś stał się niezależny.

Śnić, że uwolniłeś członka rodziny z kajdan, oznacza, że ​​stracisz ochronę osoby, na której polegałeś. Poczujesz się tak, jakby ktoś cię zawiódł i nie poradzisz sobie ze wszystkim zbyt dobrze. Może to wyjątkowa okazja, by uświadomić sobie, że jesteś dorosły i musisz zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem.

Sen o przyjacielu w kajdanach
Jeśli śniłeś, że twój przyjaciel był w kajdanach oznacza to, że ​​idealizujesz go publicznie. Wierzysz we wszystko, co ci mówi, w każde jego słowo i akceptujesz jego sugestie i rady bez dyskusji. Z tego powodu nie widzisz, jak duży ma wpływ na ciebie i twoje życie. Twoi bliscy zwracali ci na to uwagę, ale nadal nie domyśliłeś się tego sam.

Sen, w którym uwolniłeś przyjaciela z kajdan oznacza, że ta osoba może cię rozczarować. Jego zachowanie cię obrazi i wreszcie zobaczysz jego prawdziwą twarz.

Sen o kajdanach na rękach
Kajdany na rękach podczas snu wskazują na poczucie winy za przeszłe grzechy. Być może zrobiłeś coś, z czego nie jesteś dumny, ale nie zostałeś za to ukarany. Czasami wydaje ci się, że ktoś odkrył twój sekret i chce cię sprowokować do przyznania się do winy.

Sen o kajdanach na nogach
Kiedy śnisz o kajdanach na nogach, oznacza to, że będziesz musiał odłożyć podróż, na którą czekasz. Obiektywne i nieprzewidziane okoliczności uniemożliwią spełnienie życzenia. Nie rozpaczaj jednak, ponieważ nowa okazja nadejdzie, zanim zdążysz o tym pomyśleć.

Sen o kajdanach na szyi
Kajdany na szyi w snach oznaczają problem, z którym się borykasz. To sytuacja, z której w tej chwili nie widzisz wyjścia. Wydaje ci się, że wypróbowałeś wszystkie możliwości, które przyszły ci do głowy. Skonsultowanie się z kimś, komu ufasz, może być dobrym pomysłem. Inną opcją jest czekanie na to, co przyniesie czas. Czas może być twoim sprzymierzeńcem, ale także wrogiem.

Sen o kajdanach na całym ciele
Jeśli śniłeś, że całe twoje ciało jest skute kajdanami, oznacza to, że walczysz ze swoją naturą. Możliwe, że robisz coś, co cię nie satysfakcjonuje lub otaczają cię ludzie, z którymi nie masz nic wspólnego. To wszystko cię dusi i powstrzymuje, a ty jesteś chętny do zmian, ale boisz się ewentualnych negatywnych konsekwencji swoich decyzji. Ważne jest, aby podążać za swoim instynktem, ale jednocześnie słuchać swojego umysłu i serca.

Sen o ciężkich kajdanach
Ciężkie kajdany symbolizują rozpacz. Prawdopodobnie sytuacja zepchnęła cię z właściwej drogi i nie możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś. Gdybyś po prostu zmienił kąt patrzenia na rzeczy, zorientowałbyś się, że nie wszystko jest tak czarne, jak się w tej chwili wydaje.

Śnić, że zostałeś przykuty do kogoś innego
Jeśli śniłeś o byciu przykutym do innej osoby, spróbuj sobie przypomnieć, kto to był. Jeśli jesteś przykuty do swojego partnera lub członka rodziny, sugeruje to, że masz w stosunku do niego jakieś zadłużenie. Ta osoba prawdopodobnie bardzo ci pomogła i czujesz się zobowiązany, aby jej się odwdzięczyć. Jeśli we śnie byłeś przykuty do nieznajomego, oznacza to, że sabotujesz samego siebie, ponieważ cierpisz na brak pewności siebie.

Śnić, że kupujesz kajdany
Kupowanie kajdan we śnie oznacza, że ​​chcesz kogoś kontrolować. Możliwe, że chcesz ukształtować swoje dziecko według własnych upodobań lub przeprowadzić taki „eksperyment” na swoim partnerze. Kiedy uda ci się ukształtować ukochaną osobę tak, jak chcesz, zdasz sobie sprawę, że nie jest już osobą, w której byłeś zakochany. Więc uważaj, co robisz, ponieważ może przysporzyć ci to problemów.

Śnić, że sprzedajesz kajdany
Sprzedawanie kajdan we śnie oznacza, że ​​staniesz po złej stronie w sporze. Prawdopodobnie znajdziesz się w roli arbitra między dwiema walczącymi stronami. Będzie ci bardzo trudno osądzić, kto ma rację, więc możliwe jest, że komuś wyrządzisz krzywdę. Kiedy w końcu zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, będzie za późno, aby cokolwiek zmienić.

Śnić, że znalazłeś kajdany
Kiedy śnisz, że znalazłeś kajdany, oznacza to, że nie zgodzisz się narażać innych ludzi, aby osiągnąć swoje pragnienia lub cele. Chociaż inni doradzą ci skorzystanie z oferowanej ci okazji, odmówisz tego, ponieważ wiesz, że wyrzuty sumienia będą cię niepokoić do końca życia. Wybierzesz dłuższą i trudniejszą drogę, ale nie będziesz „szedł po trupach do celu”, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Śnić, że ukradłeś kajdany
Kradzież kajdan we śnie oznacza, że ​​pokonasz przeciwnika lub wroga jego własną bronią. Mianowicie zauważysz, że ktoś próbuje cię sabotować lub umniejszać twój sukces. Dlatego zamiast stać się jego ofiarą, rozpoczniesz kontratak. Skorzystasz z psychologii odwrotnej i przyniesie ona dobre rezultaty.

Śnić, że ktoś ukradł ci kajdany
Sen ten oznacza, że będziesz miał trudności z walką z przeciwnikami. Być może kolega w pracy próbował przejąć twoje stanowisko. Prawdopodobnie zorientowałeś się, o co w tym wszystkim chodzi, więc szukasz sposobów, aby go skrzywdzić. Jednak będziesz musiał być bardzo sprytny i mądry, ponieważ masz do czynienia z osobą, która ma duże doświadczenie życiowe i zawodowe.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś kajdany w telewizji lub na żywo, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja kajdan

Kajdany to metalowy przyrząd używany do skuwania ludzi.