Sen o kominie bez dymu
Jeśli we śnie zobaczysz bezdymny komin, jest to ostrzeżenie, że czeka cię niedostatek. Możliwe, że wiele twoich prób znalezienia lepszej pracy nie przyniesie efektów, więc będziesz w bardzo złej sytuacji finansowej. Będziesz też dość zniechęcony i wycofany, co jeszcze bardziej skomplikuje twoją pozycję w społeczeństwie.

Sen o kominie z dymem
Jeśli we śnie zobaczysz komin z dymem, oznacza to sukces. Jeśli chodzi o twoje życie biznesowe, w nadchodzącym okresie będziesz w jeszcze lepszej sytuacji niż dotychczas. Twoje pomysły będą konstruktywne, więc twój szef chętnie cię wysłucha i zapyta o twoją opinię. Uzna cię za osobę godną zaufania, której będzie mógł powierzyć wiele wątpliwości i sugestii.

Sen o kominie z płomieniem
Jeśli we śnie zobaczysz komin, symbolizuje on dobrobyt. Prawdopodobnie w twoim domu zapanuje spokój, a członkowie rodziny będą pełni zrozumienia. Nie będziesz musiał ich ostrzegać i mówić im, co mają robić lub jak się zachowywać, ponieważ zrobią wszystko, aby ci pomóc i ułatwić ci pracę.

Śnić, że burzysz komin
Jeśli we śnie burzysz komin, oznacza to, że będziesz sam. Być może zawiedziesz się na ludziach, od których wiele oczekiwałeś, dlatego zerwiesz z nimi wszelki kontakt. Podejmiesz decyzję pod wpływem emocji, ale nawet po długim czasie nie zmienisz zdania.

Śnić, że widzisz, jak ktoś inny burzy komin
Sen, w którym widzisz, jak ktoś burzy komin, oznacza, że ​​nie będziesz w stanie zapobiec jakiejś niesprawiedliwości. Staniesz w obronie przyjaciela lub kolegi w pracy, ale twoje słowo nic nie da. Będziesz z tego powodu smutny, ale udzielisz ukochanej osobie maksymalnego wsparcia, aby pomóc jej przebrnąć przez ten trudny okres.

Śnić, że budujesz komin
Budowa komina we śnie oznacza, że ​​dostosujesz się do nowych okoliczności. Jesteś osobą, która wierzy, że człowiek uczy się za życia, dlatego nie jest ci trudno korygować postawy, które okazują się błędne. Lubisz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i chętnie wymieniasz opinie i przyjmujesz przydatne sugestie od innych.

Śnić, że ktoś inny buduje komin
Sen, w którym widzisz, jak inni budują komin, symbolizuje letarg. Jesteś obecnie w fazie, w której nic nie jest ci dane. Uparcie odkładasz niektóre zobowiązania, a problemy „wpychasz” pod dywan. Przenosisz wszystko, co możesz zrobić dzisiaj, na jutro, mając nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto wykona tę pracę dla ciebie. Na dłuższą metę, jeśli będziesz tak postępować, możesz znaleźć się w tarapatach, ponieważ będą cię gonić terminy i będziesz musiał pracować dzień i noc, aby je dotrzymać.

Śnić, że wspinasz się po kominie
Jeśli wspinasz się po kominie we śnie, oznacza to, że wyznaczyłeś sobie wysokie cele i będziesz musiał ciężko pracować, aby je osiągnąć. Jeśli masz wystarczająco dużo motywacji i energii, sukcesu ci nie zabraknie. Postaraj się zainwestować maksimum we wszystko, co robisz, a na pewno pewnego dnia to się opłaci.

Jeśli w twoim śnie ktoś inny wspina się po kominie, oznacza to, że ktoś będzie ingerował w twoje życie. Osoba, z którą jesteś blisko, będzie próbowała ci narzucić swoje poglądy i opinie. Wszystko to pod „zasłoną dobrych intencji”, ale szybko to wykryjesz i zapobiegniesz. Z natury jesteś osobą, która trzyma się swojego nastawienia i nie daje się łatwo skłonić do zmiany.

Śnić, że schodzisz przez komin
Kiedy śnisz o zejściu przez komin, oznacza to, że brakuje ci w życiu ekscytacji. Wpadłeś w rutynę i ciągle czekasz, aż coś się zmieni. Zamiast czekać, powinieneś sam popracować nad tą zmianą. Wprowadź więcej aktywności fizycznej do swojej codziennej rutyny lub poświęć się hobby. To urozmaici twoje życie, jeśli nie lubisz już chodzić do klubów, kawiarni i restauracji lub innych zajęć, które lubią twoi znajomi.

Sen, w którym widzisz kogoś schodzącego przez komin, jest ostrzeżeniem przed obłudnymi ludźmi. Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto udaje, że jest uczciwym i lojalnym przyjacielem, ale jego intencje nie są tak szczere. Być może będzie próbował cię oszukać, aby uzyskać jakieś zainteresowanie.

Śnić, że spadłeś z komina
Jeśli śnisz, że spadłeś z komina, oznacza to, że twój gest uszczęśliwi kogoś nieznajomego. Będzie to dla ciebie drobiazg, ale dla kogoś to będzie wiele znaczył. Zdasz sobie sprawę, że na świecie wciąż jest uwaga i wdzięczność i że nie wszystko jest tak czarne, jak ci się wydaje.

Jeśli we śnie ktoś inny wypadnie z komina, możliwe, że ucieszą cię wieści z daleka. Zapewne ktoś z rodziny lub znajomy powie ci, że szykuje się do ślubu, czeka na wesele lub że zaprasza cię na imprezę. Będziesz bardzo szczęśliwy, że zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w jego imprezie.

Śnić, że czyścisz komin
Kiedy czyścisz komin we śnie, symbolizuje to frustrację. Obecnie masz dużo obowiązków, a co za tym idzie dużo stresu. Nie możesz znaleźć odpowiedniego sposobu na ukierunkowanie tego ani najlepszej metody szybszego i bardziej efektywnego rozwiązywania problemów. Możesz nawet nie mieć ochoty spędzać czasu z ludźmi, ponieważ ich historie wydają ci się nieistotne lub nudne. Na szczęście ta faza nie potrwa długo, jeśli spróbujesz ją przerwać.

Śnić, że ktoś inny czyści komin
Sen, w którym widzisz, jak inni czyszczą komin, oznacza, że ​​będziesz musiał przegapić ważne wydarzenie w rodzinie z powodu pracy lub studiów. Możliwe, że będziesz pracować w systemie zmianowym lub w nadgodzinach, albo wyjedziesz do pracy w czasie, gdy cała rodzina będzie musiała zebrać się w jednym miejscu. To będzie dla ciebie bardzo trudne, bo lubisz spędzać z nimi czas. Będziesz się zastanawiać, czy to wszystko ci się opłaca, ale dojdziesz do wniosku, że w tej chwili nie masz innego wyjścia i będziesz musiał pogodzić się z tą sytuacją.

Śnić, że spadł na ciebie komin
Ten sen jest wskaźnikiem chronicznego braku seksu. Jeśli przez długi czas byłeś bez partnera, sny o takim znaczeniu są całkowicie normalne. Jeśli jednak masz partnera, nadszedł czas, aby popracować nad swoim związkiem. Może nie odpowiadać na twoje potrzeby tak bardzo, jak byś tego chciał lub możesz się obawiać, że nie spełnisz jego oczekiwań.

Śnić, że komin się zapalił
Jeśli śniłeś, że komin się zapalił, oznacza to, że trochę przesadzisz. Możliwe, że wejdziesz z kimś w spór, a w „ogniu walki” odkryjesz o sobie coś, czego nie chciałeś. Później będziesz tego żałować, ale nauczysz się kontrolować swoje emocje, aby ponownie nie popełnić tego błędu. Inną możliwością jest to, że wydasz na coś więcej pieniędzy, niż planowałeś.

Śnić, że próbujesz zgasić pożar w kominie
Gaszenie ognia w kominie oznacza, że ​​będziesz starał się nie dopuścić do zakłopotania bliskiej osoby w towarzystwie. Na próżno będziesz jej sygnalizować niewerbalnymi znakami, aby przestała, ponieważ ona nie zwróci na to uwagi. Przyzna później, że miałeś rację i przesadziła, ale będzie musiał pogodzić się z tym, że „nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem”.

Śnić, że wszedłeś do komina
Jeśli śniłeś, że wszedłeś do komina, oznacza to, że udowodnisz przed kimś, co potrafisz. Ze względu na kompleks nie będziesz w stanie pozwolić komuś obrażać twojej inteligencji lub minimalizować twojego sukcesu, a dołożysz wszelkich starań, aby udowodnić mu, że się myli. Zastanów się jednak raz jeszcze, czy warto poświęcać czas osobom, których zdanie w ogóle nie jest dla ciebie ważne.

Śnić, że ukrywasz się w kominie
Ukrywanie się przed kimś w kominie oznacza, że ​​próbując rozwiązać mniejszy problem, jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz. Tak więc, zanim podejmiesz decyzję lub wykonasz ruch, zastanów się dokładnie nad konsekwencjami.

Śnić, że ktoś inny ukrywa się w kominie
Kiedy śnisz, że ktoś ukrywa się w kominie, oznacza to, że bliska osoba oskarży cię o ingerencję w jej życie. Prawdopodobnie zasugerujesz jej coś z najlepszymi intencjami, ale ona zrozumie to jako krytykę. Nie zawaha się powiedzieć ci, abyś trzymał się z boku i nie będziesz miał innego wyboru, jak tylko uszanować jej decyzję.

Śnić, że utknąłeś w kominie
Utknięcie w kominie we śnie oznacza, że ​​przecenisz swoje umiejętności. Prawdopodobnie podejmiesz się bardzo odpowiedzialnego i trudnego zadania, a dopiero później zdasz sobie sprawę, że nie jesteś do tego zdolny. Będziesz musiał poszukać pomocy, jeśli chcesz wypełnić to w wyznaczonym terminie.

Śnić, że ktoś inny utknął w kominie
Jeśli śniłeś o próbie wyciągnięcia kogoś z komina, oznacza to, że twój przyjaciel poprosi, aby pomógł mu w jakiejś ważnej pracy. Chociaż w rezultacie będziesz musiał odłożyć na bok swoje obowiązki, spełnisz jego prośbę.

Sen o uszkodzonym kominie
Uszkodzony komin we śnie oznacza, że nie powinieneś angażować się w ryzykowne interesy. Nie radzisz sobie dobrze w tym, co jest „na krawędzi prawa”, więc nie byłbyś w stanie poradzić sobie w danej sytuacji.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli niedawno widziałeś, zbudowałeś lub zburzyłeś komin, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja komina

Komin to część domu lub budynku, która służy do usuwania dymu lub gazów ze spalania.