Sen o kogucie
Jeśli we śnie zobaczysz koguta, ostrzega on przed chorobą. Być może w porę odkryjesz nurtujący cię problem i będziesz w stanie wyleczyć się z minimalnymi konsekwencjami. Istnieje niebezpieczeństwo, że po tak stresującym doświadczeniu zostaniesz obciążony swoim zdrowiem i każdy objaw zinterpretujesz jako powrót choroby lub początek nowej, znacznie straszniejszej.

Sen o dużej liczbie kogutów
Jeśli we śnie widzisz dużą liczbę kogutów, oznacza to zbliżające się kłótnie. Możliwe, że twoi koledzy uznają cię za konkurenta na stanowisko, o którym myśleli od dawna, dlatego będą starali się pokazać swoją wyższość. Ponieważ nie brakuje ci ducha rywalizacji, zrobisz wszystko, aby utrudnić im drogę do mety.

Słyszeć pianie koguta we śnie
Kiedy słyszysz pianie koguta we śnie, oznacza to nieprzychylną wiadomość. Prawdopodobnie spodziewasz się ważnego ogłoszenia, które może znacząco wpłynąć na twoją przyszłość. Zamiast tego, na co liczyłeś, uzyskasz wyniki, które cię zniechęcą i sprawią, że będziesz kwestionować, czy powinieneś trzymać się planu.

Sen o kogutach goniących kurczaki
Jeśli śnisz o kogucie goniącym kurczaki, oznacza to, że lubisz kobieciarza. Możliwe, że jesteś zakochana w osobie, która jest bardzo inteligentna i interesująca, ale nigdy nie może się ustatkować. Chociaż zdajesz sobie sprawę z jego natury, potajemnie masz nadzieję, że go zmienisz i pozostawisz jego przeszłość za nim.

Sen o uboju koguta
Kiedy śnisz o zabiciu koguta, oznacza to, że jesteś niezadowolony ze swojej pracy. Prawdopodobnie przyszło ci do głowy zrobić coś, co jest sprzeczne z twoimi zasadami, ale w tej chwili nie masz innego źródła dochodu. Wygląda na to, że wolisz się lenić niż pracować, dlatego codziennie przeglądasz ogłoszenia i fantazjujesz o daniu wypowiedzenia.

Śnić, że inni zabijają koguta
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zabija koguta, oznacza, że ​​będziesz godzinami słuchać jęczenia bliskiej osoby o jej pracy. Możliwe, że członek rodziny, partner lub przyjaciel będzie cię zamęczać swoimi problemami w pracy. Nie jest ci trudno słuchać czyichś problemów, ale czujesz się winny, że on nie chce słuchać twoich rad, które mogą mu pomóc rozwiązać te problemy.

Sen o karmieniu koguta
Karmienie koguta we śnie oznacza, że bardzo starasz się kontrolować siebie, ale także wszystko wokół ciebie. Takie sny są interpretowane jako potrzeba pociągania za wszystkie sznurki i zachowania w sobie męskiej energii, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

Śnić, że inni karmią koguta
Jeśli śniłeś, że inni karmili koguta, oznacza to, że ktoś ma nad tobą kontrolę. Zapewne postrzegasz daną osobę jako autorytet i nie masz ani potrzeby, ani zamiaru, by się jej przeciwstawić.

Śnić, że kupiłeś koguta
Kupowanie koguta we śnie oznacza, że ​​twoje wysiłki i praca zaczną się opłacać. Możliwe, że pracodawca zauważy, jak ważny jesteś dla dobrego funkcjonowania firmy i podniesie ci wynagrodzenie. Niewykluczone, że otrzymasz lepiej płatną pozycję.

Śnić, że sprzedajesz koguta
Sprzedaż koguta symbolizuje dobre wyniki biznesowe. Jeśli zajmujesz się sprzedażą, możliwe, że osiągniesz solidną premię. Jeśli twoje wynagrodzenie jest stałe, możliwe, że otrzymasz zachętę lub nagrodę jubileuszową.

Śnić, że dostałeś koguta
Kiedy śnisz, że ktoś podarował ci koguta w prezencie, oznacza to, że ktoś za bardzo ingeruje w twoje życie. Do tej pory ta osoba zaglądała do twojego portfela, a ostatnio również przygląda się twojej relacji z partnerem. Nie ma dobrego sposobu na poinformowanie jej, że nie potrzebujesz mentora, aby nauczyć się żyć.

Śnić, że dałeś komuś koguta
Jeśli śniło ci się, że podarowałeś komuś koguta w prezencie, oznacza to, że musisz zrozumieć powiedzenie „droga do piekła wybrukowana jest dobrymi intencjami”. Bez względu na to, jak bardzo kogoś kochasz, nie możesz pozwolić sobie na ingerencję w jego życie, narzucanie swoich pomysłów, decyzji i planów. Dotyczy to zwłaszcza osób dorosłych, które doskonale potrafią o siebie zadbać. Dzielisz się radą tylko wtedy, gdy ktoś cię o to poprosi.

Śnić, że ukradłeś koguta
Kradzież koguta we śnie może być znakiem, że jesteś bardzo wykwalifikowanym manipulatorem. Stosunkowo łatwo można przekonać inne osoby, aby zachowywały się tak, jak chcesz. Twoje metody przynoszą więcej niż dobre rezultaty.

Śnić, że ktoś ukradł twojego koguta
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł twojego koguta, symbolizuje to drobne wydatki. Możliwe, że zepsuje się twój samochód lub jakiś sprzęt AGD i będziesz musiał przeznaczyć określoną kwotę na naprawę. Nie będziesz miał problemu, dzięki oszczędnościom, które odkładasz na tak nieprzewidziane wydatki.

Śnić, że lis zabrał twojego koguta
Jeśli śniłeś, że lis zabrał twojego koguta, oznacza to, że nie masz zaufania do osoby, która niedawno stała się członkiem twojej rodziny lub społeczeństwa. Chociaż wszyscy ją kochają i szanują, nie masz pewności, jakie są jej intencje. Dlatego postarasz się dowiedzieć, czy to dobry człowiek, czy też i tym razem twój instynkt cię nie zwiódł.

Śnić, że drapieżnik zabrał twojego koguta
Sen, w którym widzisz drapieżnego ptaka niosącego twojego koguta, oznacza, że ​​musisz zrozumieć, że nie możesz mieć wpływu na niektóre sytuacje. Sporządziłeś dobry plan i starałeś się przewidzieć wszystkie możliwe przeszkody, które napotkasz na drodze do osiągnięcia celu. Jednak po drodze będziesz musiał stawić czoła pewnym wyzwaniom, a to nie może cię zniechęcić ani zachwiać.

Śnić, że zaatakował cię kogut
Jeśli śniłeś, że zaatakował cię kogut, oznacza to, że twoja wolność jest zagrożona. Ktoś uporczywie ingeruje w twoje życie, narzuca swoje pomysły, pragnienia, potrzeby i decyzje. W tej chwili może nie stanowi to dla ciebie problemu, ale w pewnym momencie życia możesz chcieć odzyskać wolność.

Śnić, że kogut zaatakował kogoś innego
Sen ten oznacza, że przyjaciel lub członek rodziny poprosi cię o radę. Prawdopodobnie ma problem ze swoim partnerem lub kimś w zespole roboczym, więc poprosi o sugestie, jak go rozwiązać.

Sen o pogoni za kogutem
Pogoń za kogutem we śnie może być znakiem, że rezygnujesz z czegoś lub kogoś. Możliwe, że doszedłeś do wniosku, że twój partner nie kocha cię tak bardzo, jak ty kochasz jego. Teraz musisz tylko zebrać odwagę i siłę, aby go opuścić i iść dalej.

Śnić, że inni gonią koguta
Widok kogoś goniącego koguta we śnie może oznaczać, że będziesz o ciebie zabiegać osoba, której nie lubisz. Może to być ktoś znacznie starszy lub znacznie młodszy od ciebie, ktoś, na kogo nie patrzysz w romantyczny sposób. Spróbujesz grzecznie pokazać mu, że nie jesteś zainteresowany, ale nadal będziesz musiał używać ostrych słów, aby zrozumiał cię we właściwy sposób.

Sen o białym kogucie
Biały kogut we śnie to znak, że nie powinieneś wdawać się w filozoficzne dyskusje z ludźmi, którzy mają większe doświadczenie, wiedzę i dużo więcej informacji, bo możesz się ośmieszyć.

Sen o czerwonym kogucie
Czerwony kogut we śnie oznacza, że brak pewności siebie nie pozwala ci w pełni wykorzystać swojego potencjału. Jesteś osobą, która posiada dużą wiedzę i cenne doświadczenie, jednak nie jesteś za to odpowiednio wynagradzany i od jakiegoś czasu nie robisz postępów. Gdybyś zaczął bardziej cenić siebie, inni bardziej by cię cenili.

Sen o czarnym kogucie
Czarny kogut w snach symbolizuje twoich wrogów. Jeśli kogut, o którym śniłeś, miał luksusowe pióra i wyglądał pięknie, oznacza to, że z łatwością pokonasz wroga. Jeśli czarny kogut wyglądał przerażająco, możliwe, że doznasz obrażeń.

Sen o kolorowym kogucie
Jeśli widziałeś koguta z piórami w różnych kolorach, oznacza to, że jesteś osobą elastyczną. Nie jest dla ciebie problemem spędzanie czasu z nieznanymi osobami, a z każdego takiego spotkania wychodzisz bogatszy o przynajmniej jednego nowego przyjaciela. Ludzie generalnie lubią twoją energię i pozytywne spojrzenie na świat. Chociaż są też tacy, którzy uważają, że jesteś taki optymistyczny i wesoły, bo nie masz problemów. Mimo to nie masz zamiaru wyprowadzać ich z błędu, bo wiesz, że nie miałoby to większego sensu.

Sen o martwym kogucie
Martwy kogut we śnie oznacza, że ​​ktoś cię „sprowadzi na ziemię”. Możliwe, że będziesz przechwalał się swoimi sukcesami, inteligencją lub wiedzą, jednak komuś to będzie przeszkadzać i otwarcie wytknie twoje wady. Najpierw zaskoczą cię informacje, jakie ma na twój temat, a potem zdasz sobie sprawę, że byłeś zbyt arogancki i dumny, i spróbujesz zmienić swoje zachowanie.

Sen o walce kogutów
Walka z kogutami we śnie oznacza problemy w rodzinie lub w zespole roboczym. Możliwe, że ktoś bliski się pokłóci lub że koledzy w pracy będą mieli jakieś nieporozumienie. Nie angażuj się jednak w spory, które cię nie dotyczą, nie opowiadaj się po żadnej ze stron i nie próbuj ich pogodzić. Niech rozwiążą swój własny problem.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, słyszałeś lub zabiłeś koguta, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja koguta

Kogut to samiec kurczaka.