Śnić o kurczaku lub pisklętach
Jeśli we śnie widzisz kurczaki, oznacza to, że odniesiesz sukces w biznesie. Możliwe, że twoi przełożeni zauważą cię i będą monitorować twoją pracę z zamiarem awansu. Odbierzesz to jako właściwy moment, aby się wykazać i dać im do zrozumienia, że ​​mogą na ciebie liczyć.

Sen o zabawie z kurczakami
Jeśli we śnie bawisz się z kurczakami, symbolizuje to czułość. Prawdopodobnie spotkasz osobę, która obudzi w tobie najczystsze emocje, więc będziesz chciał się chronić. Może to być ktoś, kto nie został rozpieszczony przez życie, co sprawi, że jeszcze bardziej zbliży się do twojego serca.

Śnić o zabijaniu kurczaków
Kiedy śnisz o zabijaniu kurczaków, oznacza to rozczarowanie w związku. Być może twój partner bardzo się zmieni i z dnia na dzień odrzuci wszystko, co stworzyłeś przez lata. Nie zrozumiesz, co się stało, więc poprosisz o wyjaśnienie, ale wydaje się, że robi wszystko, aby cię odepchnąć.

Sen o jedzeniu kurczaka
Jeśli we śnie jesz kurczaka, ostrzega to przed ubóstwem. Możliwe, że któryś z członków rodziny straci pracę lub będziesz miał nieprzewidziane wydatki, przez co będziesz zmuszony wydać to, co zaoszczędziłeś, na gorsze dni. Nie będziesz czuł się komfortowo, wiedząc, że rezerwa, na którą liczyłeś, znika i nie jesteś w sytuacji, aby stworzyć nową.

Sen o hodowli kurczaków
Kiedy śnisz o hodowli kurczaków, oznacza to, że potrzebujesz zmiany. Wolałbyś uciec z miasta i zamieszkać na wsi, gdzie mógłbyś mieć drób, ogród i wolność. Masz dość codziennego pogoni za pieniędzmi, powierzchownych relacji z ludźmi i przyszłości, która bez względu na to, jak bardzo się starasz, stoi na szklanych nogach.

Interpretacja takich snów zależy od kontekstu, w jakim miały miejsce, a także od towarzyszących im szczegółów. Żywe kurczaki symbolizują dobre uczucia, a martwe zwiastują kryzys.

Sen o karmieniu kurczaków
Karmienie kurczaków we śnie oznacza, że ​​wkrótce możesz otrzymać nagrodę lub uznanie za swoje wysiłki i pracę. Inną możliwością jest to, że twój gest przyciągnie uwagę otoczenia, a wiele osób będzie cię podziwiać. Niektórzy marzyciele uważają takie sny za ślad nowych znajomości. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości poznasz bardzo dobrych przyjaciół.

Śnić, że inni karmią kurczaki
Sen, w którym widzisz kogoś karmiącego kurczaki, oznacza, że ktoś cię zachwyci swoim gestem. Prawdopodobnie osoba, o której nie miałeś pozytywnej opinii, zrobi coś, co cię zaskoczy i poruszy. Zdasz sobie sprawę, że się pomyliłeś i że pozwoliłeś sobie oprzeć swoją opinię o innej osobie na czyimś doświadczeniu lub postawie wobec tej osoby i postarasz się tego nie robić w przyszłości.

Sen o pisklętach w gnieździe
Jeśli we śnie widziałeś kurczaki w gnieździe, to bardzo dobry znak, szczególnie dla osób będących w długotrwałym związku lub małżeństwie. Sen ten oznacza koniec kłopotów i wyzwań w twoim życiu emocjonalnym. Prawdopodobnie w końcu uda ci się nawiązać dobrą komunikację z partnerem, a w twoim życiu emocjonalnym zapanuje harmonia.

Dla osób, które nie są w związku ani w związku małżeńskim, kurczaki w gnieździe we śnie symbolizują zmianę. Możliwe, że wkrótce spotkasz osobę, z którą wyobrażasz sobie swoją przyszłość.

Śnić, że kurczaki biegają po podwórku
Jeśli we śnie widziałeś kurczaki biegające po podwórku, oznacza to, że masz obsesję na punkcie osoby, która nie jest częścią twojego życia. Może to być twój były partner, przyjaciel, a nawet ktoś, kto nawet nie jest świadomy twojego istnienia. Prawdopodobnie wyidealizowałeś osobę, z którą nie rozmawiałeś i którą uważasz za swoją bratnią duszę.

Śnić o kurczaku w klatce
Kurczaki w klatce we śnie oznaczają strach przed wyjściem ze swojej strefy komfortu. Prawdopodobnie otrzymałeś dobrą okazję, ale wahasz się, czy z niej skorzystać, czy nie. Czas przestać kręcić się w kółko i zrobić coś, co dobrze wpłynie na twoją przyszłość. Nie skazuj niektórych swoich planów na porażkę, zanim jeszcze spróbujesz je zrealizować.

Śnić o farmie kurczaków
Farma kurczaków we śnie w większości przypadków nie jest dobrym znakiem. W rzeczywistości jest to ostrzeżenie przed ludźmi, którzy składają wiele obietnic. Możliwe, że ktoś wyświadczy ci przysługę, ale będziesz musiał ją wielokrotnie zwracać. Strzeż się fałszywych obietnic i nie spiesz się z procesem podejmowania decyzji. W razie potrzeby skonsultuj się z zaufaną osobą.

Sen o uboju kurczaków
Ubój kurczaków we śnie oznacza, że mogą odwiedzić cię ludzie, których nie widziałeś od dawna. Chodzi o krewnych lub przyjaciół, którzy mieszkają w innym mieście lub kraju. Chociaż nie ogłoszą swojego przybycia, z przyjemnością ich ugościsz. Zrobisz wszystko, aby czuli się u ciebie jak w domu.

Śnić, że inni zabijają kurczaki
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zabija kurczaki, oznacza, że kogoś uszczęśliwisz. Możliwe, że odwiedzisz dawno niewidzianego krewnego, albo ucieszysz dobrym gestem członka rodziny, partnera lub przyjaciela. Sam będziesz bardzo szczęśliwy, gdy zobaczysz radość na ich twarzach.

Sen o kupowaniu kurczaków
Kupowanie kurczaków symbolizuje szczęśliwe chwile z członkami rodziny i przyjaciółmi. W końcu znajdziesz czas na spotkanie z ludźmi, których kochasz. Inną możliwością jest to, że założysz prywatny biznes razem z członkiem rodziny lub inną bliską osobą. Jeśli podejmujesz decyzje na zasadzie konsensusu, są duże szanse, że twój projekt przyniesie dobre rezultaty.

Śnić, że sprzedajesz kurczaki
Sprzedawanie kurczaków we śnie może być oznaką okresu twórczego, w który wkrótce wejdziesz. Mianowicie przed tobą bardzo korzystna faza, zarówno dla pracy, jak i dla prywatnych relacji. Będziesz miał dużo energii i chęci do pracy, ale także spędzania czasu z najbliższymi. Wykorzystaj ten okres, aby osiągnąć jak najwięcej i zbliżyć się do ludzi, od których życie cię oddaliło.

Sen o kradzieży kurczaków
Kradzież kurczaków we śnie oznacza, że przed tobą bardzo burzliwy okres. Będziesz musiał dużo pracować, a nie będziesz miał czasu na odpoczynek, ani na cieszenie się tym, co cię uszczęśliwia. Upewnij się, że stres nie zagraża twojemu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.

Śnić, że ktoś ukradł twoje kurczaki
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł twoje kurczaki, symbolizuje to złą komunikację z ludźmi z najbliższego otoczenia. Możliwe, że będziesz mieć problem z członkami rodziny, sąsiadami lub współpracownikami. Możliwe, że mała kłótnia przerodzi się w poważną walkę. Postaraj się to przezwyciężyć w cywilizowany sposób i staraj się wykazać gotowość do kompromisu.

Śnić, że lis zabrał twoje pisklęta
Jeśli śniłeś, że lis zabrał twoje kurczaki, oznacza to, że doznasz szkód z powodu zaniedbania lub braku ostrożności. Dotyczy to zwłaszcza zawodowej części twojego życia. Możliwe, że popełnisz duży błąd w pracy lub stracisz pieniądze z powodu ryzykownej inwestycji. W nadchodzącym okresie musisz być bardzo ostrożny, aby nie popaść w kryzys.

Śnić, że drapieżnik porwał twoje kurczaki
Kiedy śnisz, że drapieżnik zabrał twoje pisklęta, oznacza to, że napotkasz problemy, których nie mogłeś przewidzieć. Nie rozpaczaj od razu, ale staraj się je rozwiązywać na bieżąco. W razie potrzeby zasięgnij porady lub sugestii osoby, której ufasz.

Śnić o białych kurczakach
Białe kurczaki we śnie oznaczają, że w niedalekiej przyszłości zorganizujesz lub weźmiesz udział w weselu, chrzcie lub innej uroczystości. Na tym spotkaniu będą ludzie, których kochasz i szanujesz, więc dobra zabawa jest gwarantowana.

Śnić o żółtych kurczakach
Żółte kurczaki we śnie symbolizują dobrobyt i pokój. Ludzie, którzy przez długi czas byli bez emocjonalnego partnera, mogli wkrótce spotkać swoją bratnią duszę. Jeśli jesteś w związku lub małżeństwie, żółte kurczaki ogłaszają szczęśliwe wydarzenia. Możliwe, że uda ci się wzmocnić relację z ukochaną osobą.

Śnić o czarnych pisklętach
Czarne kurczaki we śnie wskazują na problemy ze współlokatorami, członkami rodziny lub partnerem. Niewykluczone, że odmienna wizja przyszłości doprowadzi do różnicy zdań. Tylko jeśli będziesz pamiętać, że kłócisz się z ludźmi, których kochasz i że możesz ich zranić słowami, będziesz w stanie znaleźć dobre wspólne rozwiązanie tej sytuacji.

Śnić o kolorowych kurczakach
Kolorowe kurczaki w snach oznaczają, że ktoś spróbuje wykorzystać twoje zaufanie i życzliwość. Uważaj, komu ufasz, ponieważ w twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto będzie chciał przez ciebie realizować swoje interesy.

Śnić o martwych kurczakach
Jeśli we śnie widziałeś wiele martwych kurczaków, oznacza to, że doznasz wielkich obrażeń. Możliwe, że inwestycja nie opłaci się, ale zagrozi twojemu istnieniu. Prawdopodobnie będziesz musiał zadłużyć się, aby zaspokoić swoje codzienne potrzeby.

Sen o pieczeniu kurczaków na rożnie
Jeśli śniłeś, że pieczesz kurczaki na rożnie, oznacza to, że zbierzesz rodzinę, krewnych i przyjaciół w swoim domu. Okazją może być uroczystość urodzin lub inna uroczystość. Ich obecność rozjaśni twój dzień, a to wydarzenie na długo zostanie zapamiętane.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli kiedykolwiek widziałeś, wychowywałeś, bawiłeś się lub jadłeś kurczaka, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja kurczaka

Pisklę to młoda kura.