Sen o kominiarzu
Jeśli we śnie zobaczysz kominiarza, oznacza to, że pozbędziesz się niesprawiedliwych podejrzeń. Możliwe, że zostaniesz oskarżony o coś, czego nie zrobiłeś, co narazi na szwank twoją reputację. Zrobisz wszystko, aby udowodnić swoją niewinność, ale wielu nadal będzie cię kojarzyć z tym nieprzyjemnym wydarzeniem.

Śnić, że jesteś kominiarzem
Jeśli we śnie jesteś kominiarzem, oznacza to pożar w domu. Być może ty lub jeden z domowników zapomnicie wyłączyć sprzęt AGD, co spowoduje ogromne straty materialne. Zrozumiesz, że nie ma sensu szukać winowajcy, ale ze wszystkimi porozmawiasz poważnie, aby to się nie powtórzyło.

Śnić, że kłócisz się z kominiarzem
Jeśli kłócisz się z kominiarzem we śnie, oznacza to, że będziesz miał problemy w pracy. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie przekonać kolegi do dokończenia jego części pracy, abyś mógł rozpocząć to, co zostało ci powierzone. Znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, ponieważ nie będziesz chciał być winny, więc będziesz musiał znaleźć inny sposób, aby uzyskać to, czego chcesz.

Śnić, że spotkałeś kominiarza
Jeśli we śnie spotkasz kominiarza, symbolizuje to szczęście. Możliwe, że wkrótce usłyszysz dobre wieści, które będą dotyczyć osoby, z którą kiedyś byłeś blisko. Zinterpretujesz to jako znak, że powinieneś ponownie się z nią skontaktować i kontynuować kontakty towarzyskie, które oboje lubiliście.

Śnić, że rozmawiasz z kominiarzem
Jeśli we śnie rozmawiasz z kominiarzem, oznacza to, że osoba, po której najmniej się tego spodziewasz, pomoże ci w trudnym momencie. Prawdopodobnie znajdziesz się w beznadziejnej sytuacji i nie będziesz wiedział, co robić. Znajomy zwróci się do ciebie i zaoferuje swoją pomoc. Będziesz zaskoczony jego gestem, ale będziesz wdzięczny, że był blisko, kiedy najbardziej go potrzebowałeś. Zrobisz co w twojej mocy, aby kiedyś zwrócić mu tę przysługę.

Jeśli w twoim śnie ktoś inny rozmawia z kominiarzem, oznacza to, że ktoś kontroluje twoje życie. Możliwe, że jest to starszy członek rodziny lub partner, który wziął na siebie wszystkie obowiązki i odpowiedzialność. Od ciebie zależy, czy będziesz postępować zgodnie z instrukcjami. Bez względu na to, jak miło jest nie być odpowiedzialnym za nic w życiu, zaczynasz myśleć, że praktycznie nie masz prawa do głosowania. Upewnij się, że inne osoby wysłuchały twojej opinii, jeśli już pozwoliłeś innym rządzić tobą.

Śnić, że bijesz się z kominiarzem
Sen, w którym bijesz się z kominiarzem, oznacza, że uniemożliwiasz sobie szczęście. Nawet w chwilach największej satysfakcji jesteś w stanie przewidzieć pewne negatywne skutki. To bardzo utrudnia relaks i cieszenie się tym, co masz. To, że twoi przyjaciele mówią ci, że jesteś „niewierny Tomaszem”, jest prawdopodobnie prawdą, biorąc pod uwagę, że twoje szczęście jest bardzo krótkotrwałe.

Kiedy śnisz, że ktoś inny bijesz się z kominiarzem, oznacza to, że będziesz musiał bardziej trzymać się swoich poglądów. Zapewne masz dobry pomysł, który mógłby przydać się w biznesie twojej firmy, ale boisz się podzielić nim z przełożonymi. Najlepiej byłoby, gdybyś stworzył szczegółowy dokument wymieniający wszystkie zalety i wady twojego projektu i pokazał go swojemu pracodawcy. Poproś o spotkanie, aby wyjaśnić, o co chodzi. Jeśli odrzuci twój pomysł, będzie to jego wina, a jeśli nie, będziesz miał możliwości rozwoju.

Śnić, że uciekasz przed kominiarzem
Jeśli we śnie uciekasz przed kominiarzem, oznacza to, że masz problem z przyznaniem się przed sobą, jak się czujesz. Możliwe, że podoba ci się jakaś osoba, ale nie chcesz, aby ktokolwiek się o tym dowiedział. Bez względu na to, jak bardzo chcesz ukryć swój sekret, zdradzają cię twoje gesty, ruchy i wygląd. Jeśli jesteś osobą wolną i aktualnie jesteś sam, nie wahaj się i nie czekaj na kolejną okazję. Skorzystaj z szansy, która jest „przed twoim nosem”, tylko wtedy będziesz wiedział, czy wykonałeś właściwy ruch, czy nie.

Jeśli w twoim śnie ktoś ucieka przed kominiarzem, to znaczy, że znajomy poprosi cię o radę. Ponieważ jest to delikatny problem, z którym do tej pory się nie spotkałeś, będziesz potrzebował trochę czasu, aby zastanowić się, co mu powiedzieć. Po prostu bądź szczery, a on na pewno to doceni.

Śnić, że ukrywasz się przed kominiarzem
Sen, w którym ukrywasz się przed kominiarzem, symbolizuje twoją zdolność do przesadzania we wszystkim – w pracy, w piciu, złych nawykach, jedzeniu, a nawet w opiece nad bliskimi. Prawdopodobnie nie masz wielu przyjaciół, ponieważ ludzie nie mogą cię zrozumieć, ponieważ przechodzisz ze skrajności w skrajność. Często zmieniasz nastrój i łatwo przechodzisz od euforii do głębokiej depresji. Spróbuj nad tym popracować i czasami zastanów się dwa razy, zanim coś powiesz lub zrobisz. Zmniejszy to ryzyko popełnienia błędu lub zranienia kogoś.

Kiedy śnisz, że ktoś ukrywa się przed kominiarzem, oznacza to, że będziesz zdezorientowany działaniami partnera. Zacznie podejmować decyzje, które są z twojego punktu widzenia zupełnie dziwne i nielogiczne, a każda próba rozmowy o tym skończy się niepowodzeniem. Nie będziesz wiedział, jak do niego podejść i jak rozwiązać ten problem. Bądź cierpliwy i okazuj zrozumienie. Nie pozwól, aby jedna zła faza zagroziła twojemu związkowi.

Śnić, że zabiłeś kominiarza
Jeśli we śnie zabiłeś kominiarza, oznacza to stratę lub uszkodzenie. Zachowaj ostrożność w transporcie publicznym lub podczas oczekiwania w kolejce w banku, na poczcie lub w innej instytucji, ponieważ ktoś może ukraść twój portfel. Ponadto uważnie czytaj umowy, które podpisujesz, aby nie wpaść w poważne kłopoty.

Sen, w którym widzisz martwego kominiarza, symbolizuje smutek. Możliwe, że niedawno przeżyłeś trudny moment i nie możesz się z tego otrząsnąć.

Śnić, że całujesz kominiarza
Sen ten oznacza, że ​​przeżyjesz bardzo piękne chwile z osobą płci przeciwnej. Być może odnowisz swoją pasję z obecnym partnerem lub spotkasz osobę, która okaże się idealnym partnerem seksualnym dla ciebie.

Śnić, że szukasz kominiarza
Jeśli śniłeś o szukaniu kominiarza do wyczyszczenia komina w twoim domu, oznacza to, że nie będziesz w stanie sam dokończyć jakiejś ważnej pracy. Możliwe, że twój pracodawca powierzy ci trudne zadanie, więc będziesz musiał szukać pomocy kolegów. Inną możliwością jest to, że będziesz miał zbyt wiele prywatnych zobowiązań, więc będziesz musiał przekazać część swojemu partnerowi lub członkowi rodziny.

Śnić, że pomagasz kominiarzowi
Pomaganie kominiarzowi we śnie oznacza, że ​​jesteś osobą, która może zrobić wiele rzeczy. Oprócz posiadania wielu cech i posiadania dużej wiedzy z różnych dziedzin, masz również chęć uczenia się nowych rzeczy. Ludzie często są zaskoczeni, kiedy zdają sobie sprawę z tego, jaki masz potencjał. Ty natomiast nie powiesz, że nie wiesz, jak coś zrobić, jeśli nigdy tego nie próbowałeś, a pracodawcy bardzo to doceniają.

Śnić, że kominiarz spadł z dachu
Jeśli kominiarz spadł z dachu podczas czyszczenia komina, symbolizuje to pecha, którego możesz doświadczyć w najbliższej przyszłości. Być może zepsuje ci się samochód wtedy, gdy będziesz go najbardziej potrzebował, a może będziesz zawstydzony przed osobami, których opinia jest dla ciebie bardzo ważna. W każdym razie nie bierz tego zbytnio do siebie, bo takie sytuacje zdarzają się każdemu.

Śnić, że kominiarz wpadł przez komin
Kiedy śnisz, że kominiarz wpadł do salonu, czyszcząc komin, oznacza to, że jesteś osobą obdarzoną dużą wyobraźnią i kreatywnością, ale nie wykorzystujesz w wystarczającym stopniu swojego potencjału. Prawdopodobnie wykonujesz pracę, która nie wymaga tych talentów, ale to nie znaczy, że nie możesz skierować ich na hobby. Kto wie, może kiedyś stanie się dobrym źródłem dochodu.

Śnić, że bierzesz ślub z kominiarzem
Poślubienie kominiarza we śnie symbolizuje szczęście w miłości i harmonię w rodzinie. Przed tobą bardzo piękny okres. Relacje rodzinne ustabilizują się i poczujesz się kochany bardziej niż kiedykolwiek w swoim życiu. Wszystko to wpłynie pozytywnie na twoją produktywność i chęć do pracy. Nie byłoby więc źle, gdybyś wykorzystał ten etap życia do awansu w swojej karierze.

Śnić, że gonisz kominiarza
Ściganie kominiarza we śnie oznacza, że ​​kochasz lub doceniasz kogoś bardziej niż on ciebie. Mianowicie jesteś gotów uszanować jego opinie, a nawet poświęcić się dla tej osoby, jeśli to konieczne. Nie masz jednak pewności, że z wzajemnością i prawdopodobnie masz rację.

Śnić, że kominiarz cię oszukał
Jeśli śniłeś, że kominiarz obciążył cię za jego usługi więcej niż było to konieczne, oznacza to, że jesteś dość naiwny z powodu ignorancji. Informacja to władza, ale nadal jej nie rozumiesz, więc zbyt często pozwalasz ludziom manipulować tobą lub cię oszukiwać.

Śnić, że kominiarz cię okradł
Ten sen jest znakiem, że nie powinieneś wpuszczać nieznajomych do swojego domu, bez względu na to, jak nieszkodliwi mogą ci się wydawać. Poczekaj, aż ludzie pokażą ci swoje intencje, zanim staną się częścią twojego życia.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś kominiarza, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja kominiarza

Kominiarz to rzemieślnik, który zajmuje się kominami.