Sny o kotach są bardzo powszechne, należą do 20 najczęstszych snów, a kot jest najczęstszym zwierzęciem, o jakim śnimy, zaraz po psie.

Widzieć kota we śnie
Jeśli we śnie zobaczysz kota, oznacza to niepotrzebne wydatki. Możliwe, że nie będziesz realistycznie oceniać swojej sytuacji finansowej i kupisz rzeczy, które w tej chwili są dla ciebie luksusem. Nie będziesz dbał o pieniądze, którymi dysponujesz, więc może się zdarzyć, że w połowie miesiąca ci ich zabraknie.

Sen o biciu kota
Sen o biciu lub zabiciu kota oznacza, że ​​będziesz miał o jednego wroga mniej. Prawdopodobnie wyrzucisz z gry osobę, która uraziła cię w biznesie lub życiu prywatnym, próbując przywłaszczyć sobie coś, co jest twoje. Będziesz próbował przyciągnąć jego uwagę uprzejmymi słowami, aby się poddał, ale gdy tak się nie stanie, sam go do tego zmusisz.

Sen o czarnym kocie
Jeśli we śnie widzisz czarnego kota, oznacza to, że nie masz powodów do zmartwień. Jesteś przesądną osobą, która unika siedzenia na krawędzi stołu, odwracania chleba do góry nogami itp. dlatego wyobrażasz sobie, że stanie się coś złego, jeśli zrobisz coś przeciwnego. Zdarza się, że obciążasz innych potencjalnymi niebezpieczeństwami, które mogą im się przydarzyć, i często sprawdzasz, gdzie są i co robią.

Sen o kolorowych kocie
Osoba, która ma nieuczciwe zamiary, ujawni się i od ciebie będzie zależeć, czy pozwolisz jej się skrzywdzić.

Sen o białym kocie
Jeśli we śnie widzisz białego kota, jest to ostrzeżenie przed pochlebcami. Prawdopodobnie w swoim otoczeniu masz osoby, którym łatwiej jest zadowolić wszystkich dookoła i powiedzieć to, co inni chcą usłyszeć. W ten sposób nie żywią do nikogo urazy, ale krzywdzą tych, którzy ich słuchają, ponieważ stają się subiektywni i wrażliwi na krytykę.

Sen o żółtym kocie
Sen o żółtym kocie oznacza zazdrość ukochanej osoby. Zazdrość może być zarówno w przyjaźni, jak i w miłości.

Słyszenie miauczenia kota we śnie
Jeśli we śnie usłyszysz miauczenie kota, ostrzega ono przed nieprzyjemnymi wydarzeniami. Być może wpadniesz w konflikt z osobą, która będzie chciała publicznie ujawnić jakieś niedobre informacje o tobie. Wprowadzi cię w niezręczną sytuację i poprosi o coś, czego nie jesteś w stanie spełnić, w zamian za milczenie i udawanie, że nigdy się nie spotkaliście.

Sen o kocie (kocurze) we śnie
Jesteś zbyt samolubny. Poświęć trochę uwagi twoim najbliższym i zrób dla nich coś miłego.

Sen o kotce i kociętach
Sen o kotce z kociętami oznacza nieszczęście, pokusę. Możliwe, że w twoim domu pojawią się osoby, które mają problemy finansowe i chcą, żebyś im pomógł. Sytuacja wymknie się jednak spod kontroli, więc będziesz musiał zapomnieć o swojej prywatności, spokoju i czasie na odpoczynek. Zawarta przez ciebie umowa nie będzie honorowana, więc zostaną z tobą znacznie dłużej, niż się spodziewałeś.

Śnić, że podrapał cię kot
Sen, w którym kot cię podrapał, oznacza, że ​​będziesz niemile zaskoczony. Być może osoba, która zawsze była dla ciebie miła i serdeczna, pokaże inną twarz i zaatakuje cię bez wyraźnego powodu. Poprosisz ją o wyjaśnienie i poczujesz, że nie zasłużyłeś na takie traktowanie. Mogą pojawić się problemy rodzinne, takie jak podział majątku, w którym każdy będzie chciał rozwiązać sytuację na swoją korzyść.

Sen o jedzeniu mięsa kota
Jeśli we śnie jesz kocie mięso, oznacza to rozwód lub problemy w małżeństwie bądź związku. Możliwe, że ty lub twój partner nie będziecie zadowoleni z atmosfery panującej w waszym małżeństwie, co obejmie także inną osobę. Zauważysz, że dzieje się coś dziwnego, ale aby utrzymać rodzinę, będzie potrzeba dużo wysiłku i chęci przezwyciężenia nieporozumień.

Śnić o głaskaniu kota
Jeśli głaszczesz kota we śnie, oznacza to, że życzliwość powraca do ciebie z niewdzięcznością. Prawdopodobnie pomogłeś komuś, bo z jednej strony jesteś hojny, a z drugiej oczekiwałeś pomocy w czymś, czego sam potrzebujesz. Ty jednak okażesz się czarnym charakterem w całej historii, dlatego weźmiesz sprawy w swoje ręce i rozprawisz się z tymi, którzy ci nie pasują.

Sen o martwym kocie
Jeśli śnisz o martwym kocie, może to wskazywać na niebezpieczeństwo. Ostrożnie przechodź przez ulicę. Narobisz sobie kłopotów, jeśli będziesz rozmawiał przez telefon lub słuchał muzyki podczas jazdy.

Śnić o małych kotkach bez kota
Usłyszysz wieści, które trudno będzie ci zaakceptować. Chociaż pojawią się kłopoty i pokusy, pozytywne nastawienie i zwycięska mentalność, która jest twoją wizytówką, na pewno ci pomogą.

Karmić kota we śnie
Jeśli karmisz kota we śnie, ostrzega to przed nieprzewidzianymi kosztami, których nie będziesz w stanie uniknąć. Choć przez to będziesz miał mniej pieniędzy, wielką pociechą jest to, że twój honor pozostanie czysty i nieskalany.

Widzieć dużo kotów we śnie
Prawdopodobnie w twoim otoczeniu są ludzie, którzy na każdy twój ruch reagują aprobatą. Chociaż lubisz ich komplementy, poczujesz potrzebę wysłuchania szczerej opinii od kogoś, kto z pewnością życzy ci dobrze.

Sen o kocie syjamskim
Jedna osoba szczególnie cię szanuje, nie bierz jej za pewnik.

Sen o kocie perskim
Jedna osoba w dużym stopniu polega na tobie, a bezpieczeństwo, które jej dajesz, wiele dla niej znaczy.

Śnić, że kot goni mysz
Jeśli we śnie widziałeś kota goniącego mysz, oznacza to, że osiągniesz krótkoterminowe cele. Prawdopodobnie niedawno wpadłeś na pomysł, który mógłbyś bardzo szybko zrealizować. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz musiał zainwestować dużo wysiłku i pracy, a jedynie, że nie będziesz potrzebował dużo czasu, aby tę pracę wykonać.

Śnić, że kot cię zaatakował
Jeśli śniło ci się, że kot był wobec ciebie agresywny lub wskoczył na ciebie, oznacza to, że ​​kobieta z twojego najbliższego otoczenia przejęła całkowitą kontrolę nad twoim życiem. Jesteś jej tak uległy, że ​​nie masz już własnego zdania.

Sen o ucieczce przed kotem
Sen, w którym goni cię agresywny kot oznacza, że będziesz miał do czynienia z bezczelnymi ludźmi. Możliwe, że czyjaś arogancja będą cię prowokować w rzeczywistości i sam zareagujesz w niewłaściwy sposób. Nie będzie dla ciebie ważny czas i miejsce, a jedynie to, aby sprowadzić tę osobę na ziemię.

Śnić, że kot się przed tobą ukrywa
Sen ten oznacza, że ktoś cię okłamuje. Być może to zauważyłeś, ale nie chcesz przyznać sam przed sobą, że coś takiego jest możliwe. Niestety takie sny często symbolizują zdradę osoby, której ufasz.

Sen o walce dwóch lub więcej kotów
Jeśli widzisz dwa lub więcej kotów walczących we śnie, w rzeczywistości symbolizuje to konflikty. Prawdopodobnie dwie kobiety z twojego otoczenia “nie mogą znieść się nawzajem”, więc znajdziesz się między młotem a kowadłem. Dla mężczyzn często jest to matka i żona lub dziewczyna, podczas gdy dla kobiet jest to często relacja z przyjacielem pełna zawiści lub zazdrości.

Śnić o walce kota i psa
Jeśli we śnie widziałeś walkę psa i kota, oznacza to, że bliska osoba powie coś przeciwko twojemu przyjacielowi partnerowi. Z pewnością masz w swoim otoczeniu kogoś, komu nie podoba się osobą, z którą jesteś i wkrótce ci o tym powie.

Śnić, że adoptowałeś kota
Adoptowanie kota we śnie może oznaczać, że otrzymasz mądrą radę. W końcu zwrócisz się do kogoś o pomoc z problemem, który dręczy cię od dłuższego czasu i będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej. Osoba ta „otworzy ci oczy” i pomoże ci w końcu odetchnąć z ulgą.

Śnić, że zgubiłeś kota
Sen, w którym szukasz kota, symbolizuje brak wolności. Jesteś osobą bardzo niezależną i uwielbiasz sam o wszystko dbać. Jednak ostatnio ktoś cię przed tym powstrzymuje. Możliwe, że jesteś w związku z osobą, która cię ogranicza lub wykonujesz pracę, która powoduje, że czujesz się uwięziony.

Śnić, że znalazłeś kota
Jeśli śniłeś, że znalazłeś kota na ulicy, oznacza to, że wkrótce spotkasz osobę, która dosłownie wzbogaci twoje życie. To ktoś, kto ma podobne poglądy na świat jak ty, ale także ktoś, od kogo możesz się wiele nauczyć. Spodoba ci się jego m.in. towarzystwo tej osoby i możliwe, że narodzi się między wami romans.

Śnij, że dostałeś kota
Sen ten może symbolizować samotność. Możliwe, że ostatnio tak się czułeś, ponieważ większość twoich znajomych nie ma zbyt wiele czasu na spotkania, więc nie masz nawet z kim napić się kawy. Inną możliwością jest to, że przez długi czas byłeś bez partnera, więc sny z takim motywem często ci się śnią.

Śnić, że dałeś komuś kota
Jeśli śnisz, że dałeś komuś kota, oznacza to, że masz tajemniczego wielbiciela. W twoim otoczeniu jest ktoś, kto cię lubi, ale jeszcze się do tego nie przyznał. Jeśli dobrze się rozejrzysz, na pewno szybko zrozumiesz, kto to jest. Od ciebie zależy, co z tym zrobisz.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, głaskałeś, biłeś lub słyszałeś kota, musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja kota

Kot to zwierzę, mały mięsożerca, ssak z rodziny Felidae, którego wiele osób trzyma jako zwierzę domowe.