Sen o małpie
Kiedy we śnie widzisz małpę, jest to ostrzeżenie, by uważać na tchórzy. Możliwe, że otaczają cię ludzie, którzy zgadzają się ze wszystkim, co robisz. Nawet jeśli w tej chwili czujesz się dobrze, później przyjdą konsekwencje, które ciężko będzie naprawić. Nawiasem mówiąc, nie lubisz krytyki, więc wszystkim łatwiej jest ci schlebiać i poklepywać po ramieniu.

Sen o zachowywaniu się jak małpa
Sen, w którym zachowujesz się jak małpa, oznacza, że ​​umyjesz ręce od wszystkiego. Zapewne zdasz sobie sprawę, że tylko marnujesz czas, próbując wskazać problemy swoim bliskim, dlatego zrezygnujesz i pozwolisz im pracować na ich szkodę. Będzie ci trudno na to patrzeć, ale zdasz sobie sprawę, że najlepiej, aby wszyscy uczyli się na swoich błędach.

Sen o ucieczce przed małpą
Jeśli we śnie uciekasz przed małpą, oznacza to, że nie masz powodów do obaw. Możliwe, że masz w pracy lub na uczelni osobę, której wiele ludzi się boi, ale gdy się nad tym zastanowisz, zdasz sobie sprawę, że po prostu szuka ona porządku, pracy i dyscypliny. Ponieważ nie będziesz chciał jej rozgniewać, postarasz się wypełnić wszystkie swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Sen o większej liczbie małp
Jeśli we śnie widziałeś grupę małp, oznacza to, że czeka cię bardzo trudny okres. Często będziesz musiał radzić sobie z problemami i trudnościami. Fakt, że zostałeś zdradzony lub wykorzystany przez osobę, której ufasz, może wywołać dodatkowy stres.

Innym znaczeniem snu, w którym widzisz większą liczbę małp, jest to, że patrzysz na swoje życie jak na grę. Zdajesz sobie sprawę, że jest za krótkie, aby się martwić i denerwować, a jest ci łatwiej, gdy doświadczasz problemów jako poziomów, przez które musisz przejść, aby wygrać.

Sen o walce małp
Sen o dwóch lub większej ilości walczących ze sobą małpach oznacza, że ​​powinieneś powstrzymać się od wypowiadania niewłaściwych stwierdzeń. Możliwe, że wpadniesz przez to w konflikt z osobą upartą i nerwową, a nawet agresywną, więc lepiej zakończyć dyskusję na czas, zanim zajdzie za daleko.

Śnić o życiu z małpami
Sen ten oznacza, że jesteś pod czyimś wpływem lub ktoś z twojego otoczenia nie docenia cię lub cię poniża. Znalazłeś się w takiej sytuacji z powodu braku pewności siebie. Musisz mieć świadomość, że możesz zrobić znacznie więcej niż to, co robisz obecnie, potrzebujesz tylko odwagi, żeby zrobić coś dobrego dla siebie.

Sen o małej małpce
Małe małpki we śnie oznaczają, że jesteś osobą opiekuńczą i starasz się pielęgnować relacje z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze starasz się znaleźć czas, aby zaprosić lub odwiedzić bliskie ci osoby. Można powiedzieć, że należysz do rodziny lub społeczeństwa, zespołu, który wszystko spaja.

Śnić o małpie wspinającej się na drzewo
Sen o małpie wspinającej się na drzewo oznacza, że czyjeś zachowanie może cię urazić lub rozczarować. Osoba, którą bardzo cenisz, zrobi coś, czego nigdy nie będziesz jej w stanie wybaczyć. Zrozumiesz jej działanie jako zdradę i zerwiesz z nią wszelki kontakt.

Śnić o małpach na gałęzi
Sen, w którym widzisz małpę siedzącą lub stojącą na gałęzi drzewa, oznacza, że ​​unikniesz zmierzenia się z problemem, który od dawna cię dręczy. Często wiąże się to z emocjami, a konkretnie z życiem miłosnym. Być może przeszkadza ci coś w związku lub małżeństwie, a nie wiesz, jak powiedzieć o tym swojemu partnerowi. Szczera rozmowa to zawsze właściwe rozwiązanie.

Sen o małpie w klatce lub zoo
Jeśli we śnie widziałeś małpę w klatce, oznacza to, że twoja ciekawość może przysporzyć ci kłopotów. Nie zajmuj się zbytnio życiem innych ludzi ani nie rozmawiaj o ich działaniach i decyzjach. Niektórzy bardzo poważnie potraktują rozpowszechniane przez ciebie plotki, a ty wpadniesz w kłopoty.

Śnić, że małpa siedzi na twoim ramieniu
Jeśli śniłeś, że na twoim ramieniu siedziała małpa, oznacza to, że przyjdzie do ciebie bardzo bliska ci osoba. To ktoś, kogo nie widziałeś od dawna, a z którym dzielisz podobne zainteresowania i poglądy na życie. Spodoba ci się jej towarzystwo i upewnisz się, że w twoim domu będzie się czuła jak u siebie.

Śnić, że kupiłeś małpę
Dla osób, które prowadzą swój własny biznes lub zajmują kierownicze stanowisko w firmie, sen ten oznacza, aby nie oceniać pracowników na podstawie ich osobowości, a jedynie zdolności do wykonywania pracy. Jeśli twoja praca związana jest z dziećmi, sen ten może oznaczać, że twoim głównym celem jest zajmowanie się nimi, a nie wychowywanie ich na dobrych i uczciwych ludzi.

Śnić o sprzedaży małpy
Sprzedawanie małpy we śnie oznacza, że ​umyjesz ręce od jakiegoś problemu. Zdasz sobie sprawę, że martwienie się o to jest dla ciebie zbyt męczące i stresujące, i pozwolisz, aby czas zrobił swoje. To najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć w tej chwili.

Śnić, że twoja małpa jest twoim zwierzakiem
Kiedy śnisz, że masz małpę jako zwierzaka, oznacza to, że z łatwością pokonasz przeciwników lub rywali. Zdasz sobie sprawę, że są słabsi od ciebie, więc nie będziesz musiał ciężko pracować, aby wyeliminować zagrożenie. Nie pozwolisz innym ingerować w twoje decyzje i plany.

Sen o karmieniu małpy
Sen ten jest zwykle znakiem, że ktoś wykorzystuje twoją dobroć. Jasne, jest osoba, której bardzo pomogłeś, ale to „uznajesz za pewnik”. Wierzy, że to twój obowiązek. Niestety, będziesz musiał się od takiej osoby zdystansować, bo będzie chciał od ciebie coraz więcej.

Śnić o chodzeniu z małpą
Chodzenie z małpą na smyczy we śnie oznacza, że niektórzy przyjaciele publicznie cię poniżają lub mówią złe rzeczy za twoimi plecami. Pytanie brzmi, czy w ogóle można nazywać takich ludzi przyjaciółmi. Czas zdystansować się od tych, którzy są gotowi na takie czyny i tych, którzy je dokonują.

Sen o małpie w ubraniach
Jeśli widziałeś ubraną małpę, oznacza to, że na próżno próbujesz pomóc komuś, kto nie jest gotowy do zmiany swoich nawyków. To osoba, która jest ci bardzo bliska i której życzysz jedynie najlepszego. Próbujesz wskazać jej błędy, które popełnia, ale ona po prostu nie chce się zmienić.

Śnić o małpie naśladującej kogoś
Sen, w którym widzisz małpę naśladującą ciebie lub kogoś innego, jest znakiem, że jesteś zbyt dziecinny jak na swój wiek. Czasami zachowujesz się bardzo niedojrzale i podejmujesz decyzje, które mają złe konsekwencje. Zmień się trochę i zacznij zachowywać się jak dorosły.

Sen o małpie z grymasem na twarzy
Jeśli dobrze się bawiłeś, obserwując, jak małpa robi śmieszne miny we śnie, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał zapłacić za swoje błędy. To również lekcja, jak nie należy traktować takich rzeczy w przyszłości – zajmij się problemem, zanim będzie za późno.

Śnić, że małpa cię okradła
Jeśli śniłeś, że okradła cię małpa, oznacza to, że w jakiejś sytuacji okażesz się naiwny. Lubisz mówić o sobie, że jesteś osobą spostrzegawczą i łatwo potrafisz „czytać” ludzi. Tym razem jednak twój instynkt cię oszuka.

Śnić, że zaatakowała cię małpa
Kiedy śnisz, że zostałeś zaatakowany przez małpę, oznacza to, że wejdziesz w konflikt z bardzo agresywną osobą. Coś ją zdenerwuje, a tobie się za to dostanie. Najlepiej byłoby się wycofać, gdy zdasz sobie sprawę, że ta kłótnia może zakończyć się fizyczną konfrontacją.

Śnić, że ugryzła cię małpa
Jeśli śniłeś, że ugryzła cię małpa, być może ma to większe znaczenie. Dla młodszych ten sen symbolizuje początek romansu z osobą, która od dawna ci się podoba. Jeśli taki sen śni się starszej osobie, może to wskazywać na drobne problemy zdrowotne.

Sen o pogoni za małpą
Pogoń za małpą we śnie oznacza, że ​​twoja reputacja jest zagrożona, ponieważ pozwoliłeś drugiej osobie podejmować decyzje za ciebie. Jesteś pod silnym wpływem kogoś, kto chce cię wykorzystać do realizacji swoich zainteresowań. Pozwoliłeś mu, żeby on decydował, co robić i dlatego inni ludzie zaczęli na ciebie inaczej patrzeć.

Sen o zranionej lub chorej małpie
Ranna lub chora małpa we śnie wskazuje, że będziesz miał okazję pomóc osobie, która cię rozczarowała lub zraniła w przeszłości, ale będziesz się wahać, czy to zrobić. Będziesz twierdzić, że nie zasłużyła ona na twoją pomoc. Niezależnie od przeszłości pomóż jej i udowodnij, że jesteś od niej lepszy.

Śnić, że zabiłeś małpę
Zabicie małpy we śnie zwykle oznacza, że ​​rozpoczniesz nieustanną walkę z ludźmi, którzy chcą cię skrzywdzić. To nie tylko zemsta, ale chęć pokazania, że ​​nikomu nie wolno się z tobą bawić. Najczęściej odnosi się do konkurencji biznesowej, która chce cię sabotować.

Sen o martwej małpie
Martwa małpa we śnie zwykle symbolizuje zwycięstwo nad wrogiem lub rywalem. Innym znaczeniem tego snu jest to, że nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność za popełnione błędy i zacząć zachowywać się jak dojrzała osoba.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś małpę na żywo lub w telewizji, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja małpy

Małpa to nazwa gatunków zwierząt z rzędu ssaków naczelnych.