Sen o krabie
Jeśli we śnie widzisz kraby, symbolizuje to wyjazd w cieplejsze regiony. Możliwe, że wkrótce zaplanujesz wakacje i zaczniesz za nie płacić. Zastanowisz się, czy pojechać do miejsca, w którym byłeś ostatnio i zwiedzić wszystkie zabytki, na które nie miałeś czasu.

Śnić, że łapiesz kraby
Jeśli we śnie złapiesz kraby, ostrzega, że się ​​cofasz. Prawdopodobnie osiągniesz niższe wyniki w pracy lub w szkole, ponieważ nikt nie pomoże ci nadrobić brakującego materiału. Chociaż nie chcesz się do tego przyznać, otaczają cię ludzie, którzy troszczą się tylko o siebie i nie szanują innych.

Śnić, że przygotowujesz kraby
Kiedy przygotowujesz kraby we śnie, oznacza to, że coś zmienisz. Jesteś osobą, która eksperymentuje z jedzeniem, stylami ubioru i innymi rzeczami, ponieważ lubisz się różnić od innych. Męczą cię te same czynności, dlatego starasz się wzbogacać swoje codzienne życie o nowe drobiazgi i rozmowy z rzadko spotykanymi osobami.

Śnić, że jesz kraby
Jeśli jesz kraby we śnie, symbolizuje to szczęście we wszystkim. Być może w nadchodzącym okresie osiągniesz tylko sukces, który sprawi, że będziesz promieniować pozytywną energią i być popularnym w społeczeństwie. Zdasz sobie sprawę, jak dobrze czujesz się we własnej skórze i jak bardzo jesteś dumny, bo walczyłeś o to, by twoje życie było piękne.

Śnić, że hodujesz kraby
Kiedy śnisz o hodowaniu krabów, oznacza to, że jesteś giętki. Możliwe, że będziesz miał kontakt z osobami, które będą na ciebie negatywnie wpływać i przez które zaniedbasz inne obowiązki. Choć jesteś już na tyle dorosły, żeby o siebie zadbać, w ich towarzystwie zmienisz się o 180 stopni i staniesz inną osobą.

Śnić, że inni łapią kraby
Sen, w którym widzisz, jak ktoś łapie kraby, może być znakiem, że ktoś bliski ma kłopoty. Możliwe, że członek rodziny lub ktoś bliski twoim znajomym przechodzi przez kryzys emocjonalny, moralny lub finansowy, a ty nic o tym nie wiesz, ponieważ koncentrujesz się na swoich obowiązkach i zmartwieniach. Zwróć uwagę na bliskich i pomóż im, jeśli potrzebują pomocy i wsparcia.

Śnić, że inni przygotowują kraby
Sen o kimś przygotowującym kraby oznacza, że ​​wkrótce spotkasz osobę, która kiedyś była bardzo ważną częścią twojego życia. Z krótkiej rozmowy wywnioskujesz, że bardzo się zmienił, więc będziesz się zastanawiać, czy to samo przydarzyło się tobie. Cofniesz się w czasie, aby odpowiedzieć na kilka pytań z teraźniejszości.

Śnić, że inni jedzą kraby
Jeśli we śnie widziałeś kogoś jedzącego kraby, oznacza to, że bliska osoba sprawi, że będziesz dumny. Możliwe, że członek rodziny, partner lub jeden z twoich znajomych osiąga wielki sukces. Powiesz o tym wszystkim i możliwe, że przygotujesz imprezę dla niej.

Sen o dużej ilości krabów
Wiele krabów w snach może być negatywnym znakiem. Takie sny często oznaczają, że zapłacisz za swoje uparte zachowanie. Może twoja próżność uniemożliwia ci przyjmowanie sugestii, porad lub krytyki od ludzi o dobrych intencjach. Będziesz cierpieć z powodu uporczywego przechodzenia „przez ścianę”, więc zastanów się dokładnie nad tym, co robisz i co masz zamiar zrobić.

Sen o krabach na brzegu
Jeśli we śnie widziałeś kraby na brzegu rzeki lub morza, symbolizuje to kuszącą ofertę biznesową. Możliwe, że ktoś zaprosi cię do współpracy z nim w biznesie lub będziesz miał możliwość zmiany miejsca pracy. Nie akceptuj niczego, jeśli nie masz wystarczających informacji o tym, jakie obowiązki miałbyś na nowym stanowisku i jakie korzyści by ci to przyniosło.

Sen o krabach w wodzie
Kraby w wodzie symbolizują wyzwania emocjonalne. Osoby, które przez długi czas były samotne, prawdopodobnie pomyślą o zaryzykowaniu i daniu szansy komuś, kto się nimi interesuje. Jeśli jesteś w związku lub w związku małżeńskim, możliwe, że znajdujesz się w punkcie zwrotnym – zastanawiasz się, czy związek z twoim partnerem jest dalej dobry czy powinniście się rozstać.

Sen o krabach w terrarium
Sen, w którym widzisz kraby w terrarium, oznacza, że pewien problem rozwiążesz tylko częściowo. Proces ostatecznego rozwiązania będzie długi i będzie wymagał od ciebie wytrwałości i cierpliwości. Nie trać nadziei na lepsze jutro i staraj się w tym wszystkim pozostać psychicznie stabilnym.

Sen o krabach w twoim domu
Jeśli we śnie widziałeś kraba w swoim domu, symbolizuje on skomplikowane relacje w rodzinie. Możliwe, że wdasz się w polemikę, jak rozwiązać wspólny problem. Będziesz musiał wykazać się dużym zrozumieniem i gotowością do kompromisu, jeśli chcesz w końcu usunąć ten wielki problem z porządku obrad.

Sen o krabach w twoim łóżku
Kiedy śnisz o krabie w swoim łóżku, możliwe, że jesteś w związku z bardzo wrażliwą osobą. Boisz się mu coś zasugerować, aby go nie urazić ani nie skrzywdzić. Inną możliwością jest to, że wejdziesz w bardzo skomplikowany związek i że pokażesz swoje uczucia do partnera, gdy tylko go trochę lepiej poznasz.

Śnić, że nadepnęłaś na kraba
Jeśli śniłeś, że przypadkowo nadepnąłeś na kraba, to znak, że nie wiesz, jak uczyć się na własnych błędach. Ciągle popełniasz te same błędy i przez to nie możesz się rozwijać ani osiągnąć swoich celów. Nic się nie zmieni w przyszłości, chyba że zdecydujesz się na zmianę.

Śnić, że ktoś inny nadepnął na kraba
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś przypadkowo nadepnął na kraba, oznacza, że na próżno będziesz ostrzegał bliską osobę o błędzie, który zamierza popełnić. Prawdopodobnie członek rodziny lub znajomy powiedział ci o swoim planie i nie możesz się zgodzić, że jest to dobry plan. Może tym razem będzie musiał uczyć się na własnych błędach.

Śnić o byciu ściganym przez kraby
Jeśli śniłeś, że ścigają cię kraby, oznacza to, że uciekasz od swoich uczuć. Być może podoba ci się ktoś, kto z jakiegoś powodu nie jest dla ciebie dostępny, więc starasz się o nim nie myśleć. Inną możliwością jest to, że jesteś w związku lub małżeństwie z osobą, której już nie kochasz.

Śnić, że kraby gonią kogoś innego
Sen, w którym widzisz ścigające kogoś kraby, oznacza, że masz tajemniczego wielbiciela. Ktoś bliski cię lubi, ale nadal ci się do tego nie przyznał. Być może sam zauważyłeś pewne znaki, ale zdecydowałeś się je zignorować. Jeśli zwrócisz uwagę, prawdopodobnie zrozumiesz o kogo chodzi. Od ciebie zależy, czy i co z tym zrobisz.

Śnić, że zaatakował cię krab
Kiedy śnisz, że krab cię zaatakował, jest to znak, że musisz przestać „wpychać pewne problemy pod dywan” w nadziei, że czas lub ktoś inny sobie z nimi poradzi. Tym razem będziesz musiał sam go rozwiązać, ponieważ czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, ale wrogiem.

Śnić, że krab zaatakował kogoś innego
Sen, w którym krab zaatakował kogoś innego, oznacza, że ​​musisz przestać brzydki nawyk mówienia ludziom „a nie mówiłem”. Zamiast łajać i krytykować, powinieneś pomóc sąsiadom rozwiązać problem. Jeśli ci na nich zależy, spróbuj im pomóc.

Śnić, że krab cię uszczypnął
Jeśli śniłeś, że krab cię uszczypnął, oznacza to, że powinieneś się zrelaksować i zaakceptować zmiany, które są nieuniknione. Na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Spróbuj skorzystać z sytuacji, w której się znalazłeś. Może zmiana to nowa możliwość, której teraz nie widzisz.

Śnić, że krab uszczypnął kogoś innego
Sen, w którym widzisz, jak krab uszczypnął kogoś innego, oznacza, że martwisz się o ukochaną osobę. To, że nie chce słuchać twoich rad, nie oznacza, że ​​się myli. Biorąc pod uwagę, że jest dorosła, powinieneś pozwolić jej podejmować własne decyzje dotyczące jej przyszłości.

Śnić, że zabiłeś kraba
Jeśli śniłeś, że zabiłeś kraba, oznacza to, że wciąż wahasz się, czy wprowadzić pomysł lub plan w życie. Może boisz się porażki, a może uważasz, że to nie jest odpowiedni czas na takie ruchy. Jeśli ryzyko nie jest wysokie, nie ma powodu, aby nie próbować.

Sen o martwym krabie
Martwy krab we śnie oznacza, że niektóre z twoich planów odniosą odwrotny skutek. Prawdopodobnie od dawna myślisz o podróży do innego miasta lub kraju. Jednak obiektywne okoliczności uniemożliwią ci ostateczne spakowanie toreb.

Śnić o ogromnym (gigantycznym) krabie
Widok ogromnego kraba we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo kreatywną osobą i powinieneś skupić swój potencjał na właściwych rzeczach. Rozpocznij jakieś hobby. Kto wie, może kiedyś stanie się dobrym źródłem dochodu.

Śnić, że krab mówi
Jeśli we śnie widziałeś gadającego kraba, oznacza to, że niektóre z twoich życzeń mogą wkrótce stać się rzeczywistością. Zdasz sobie sprawę, że nie miałeś tak wielu daremnych nadziei na to, w co nikt inny nie wierzył.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, złapałeś, przygotowałeś, zjadłeś lub wyhodowałeś kraby, musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja kraba

Kraby to zwierzęta wodne, które oddychają przez skrzela.