Sen o pistolecie
Jeśli we śnie widzisz pistolet, oznacza to bezpieczeństwo. Jesteś osobą, która musi mieć coś, na czym może polegać, niezależnie od tego, czy jest to zasób, czy osoba zaufana. Staraj się zawsze mieć ochronę, do której możesz się odwołać w trudnych czasach, a która pozwoli ci wyjść z niezręcznej sytuacji z minimalnymi konsekwencjami.

Śnić, że posiadasz pistolet
Jeśli we śnie masz pistolet, oznacza to, że odważnie staniesz w niebezpieczeństwie. Być może ktoś ci zagrozi, ale nie spełnisz żądań danej osoby. Będziesz chciał, aby wszyscy wiedzieli, że nie mogą się z tobą bawić i że nie zaakceptujesz szantażu, ponieważ wiesz, że gdy się poddasz, zawsze będziesz łatwym celem.

Śnić, że strzelasz z pistoletu
Kiedy strzelasz z pistoletu we śnie, ostrzega cię to, abyś nie był pochopny. Prawdopodobnie w chwili nieostrożności powiesz coś niegrzecznego, którego nie masz na myśli. Osoba, do której skierujesz te słowa, będzie bardzo zraniona i nie będzie chciała z tobą rozmawiać. Ponieważ oboje będziecie dumni, przywrócenie normalnej komunikacji zajmie wam dużo czasu.

Śnić, że napełniasz pistolet
Jeśli ładujesz pistolet we śnie, oznacza to, że przygotowujesz obronę. Możliwe, że odwiedzisz krewnych, którzy zawsze znajdą powód, by cię krytykować i wpłynąć na zmianę pewnych rzeczy w swoim życiu. Przygotujesz szczegółowo i zaprojektujesz przemówienie, w którym będziesz chciał dać im znać, że jesteś osobą dorosłą, która może sama ocenić, co jest dla niej najlepsze.

Śnić, że celujesz w kogoś pistoletem
Kiedy celujesz pistoletem we śnie, oznacza to, że ktoś cię sabotuje. To prawdopodobnie kolega w pracy lub osoba, która ingeruje w twój związek miłosny. Będziesz starał się w każdy możliwy sposób zwrócić jego uwagę, aby przestał, ale ponieważ nie przyniesie to rezultatów, zastosujesz bardziej drastyczne środki, po których osiągniesz cel.

Śnić, że ktoś celuje w ciebie pistoletem
Sen, w którym ktoś celuje w ciebie pistoletem, może być znakiem, że tracisz dobre szanse życiowe z powodu swojej dumy i wielkiego ego. Gdybyś miał się poddać, odczułbyś to jako osobistą porażkę, jednak prawda jest taka, że ​​nie możesz oczekiwać postępu, dopóki nie dostosujesz się do sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.

Śnić, że czyścisz pistolet
Demontaż i czyszczenie pistoletu we śnie oznacza, że ​​czeka cię bardzo korzystny okres, jeśli chodzi o pracę. Możliwe, że otworzy się przed tobą wiele drzwi i wszystko zacznie się od „martwego punktu”. To częściowo twoja zasługa, biorąc pod uwagę posiadaną wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Jednak w niektórych przypadkach będziesz musiał podziękować przyjaciołom, kolegom i znajomym, którzy ci ufają.

Śnić, że inni czyszczą pistolet
Sen, w którym widzisz, jak ktoś demontuje lub czyści pistolet, jest znakiem, że otrzymasz dobrą radę. Ktoś bliski zrozumie, że masz duży problem i zasugeruje, jak go rozwiązać. W końcu sam zdasz sobie sprawę, że ma rację i będziesz postępować tak, jak ci powiedział. Nie pożałujesz tej decyzji.

Śnić, że kupiłeś pistolet
Kupowanie broni we śnie oznacza, że ​​będziesz konfrontować się z ludźmi, którzy źle o tobie mówią, próbować cię zdyskredytować lub wyrządzić ci szkody materialne lub niematerialne. Otwarcie im wytkniesz, że kłamią, a oni będą żałować, że wybrali cię na wroga. Twoja rodzina i przyjaciele będą z ciebie dumni.

Śnić, że sprzedajesz pistolet
Sprzedaż pistoletu we śnie symbolizuje nadmierną ambicję. Jesteś osobą, która wie, czego chce i zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Wiele osób określa twoje działania jako niemoralne i otwarcie ci na to wskazuje. Nie ma znaczenia, co mówią ci inni, dopóki osiągasz swoje cele. Możesz osiągnąć sukces, ale stracisz szacunek wielu osób z najbliższego i dalszego otoczenia.

Śnić, że dostałeś pistolet
Jeśli śniłeś, że ktoś dał ci pistolet, oznacza to, że musisz bardziej walczyć o to, czego chcesz. Masz wiele cech, ale nie wyniki, które potwierdziłyby to innym. Powodem tego stanu rzeczy jest to, że jesteś całkowicie dyskretny, a czasem bardzo nieśmiały. Boisz się powiedzieć, co myślisz, co nie może przynieść postępu w biznesie i życiu.

Śnić, że dałeś komuś pistolet
Dawanie komuś pistoletu we śnie to znak, że będziesz walczył o kogoś innego. Prawdopodobnie staniesz w obronie pokrzywdzonego kolegi. Inną możliwością jest wykorzystanie swoich kontaktów i znajomych, aby pomóc drugiej osobie w jej karierze. Jest niewielka szansa, że ​​kiedykolwiek okaże za to wdzięczność.

Śnić, że ukradłeś pistolet
Kradzież pistoletu we śnie może symbolizować nierealne cele, które sobie wyznaczyłeś. Nikt nie zmusza cię do zrobienia czegoś ani do dążenia do czegoś, jednak nadal jesteś z tego powodu pod presją. Prawdopodobnie w ten sposób chcesz pokazać sobie i innym, ile jesteś wart. To całkiem słuszna rzecz, jednak może powinieneś ustawić poprzeczkę nieco niżej, ponieważ nie będziesz w stanie przeskoczyć jej w ten sposób.

Śnić, że ktoś ukradł wam pistolet
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci pistolet, oznacza to, że stracisz wsparcie i ochronę ludzi, których kochasz. Możliwe, że niektóre z twoich decyzji lub posunięć spotkają się z ich niezgodą, a nawet ostrą krytyką. Na próżno usprawiedliwisz się, ponieważ ich zaufanie do ciebie zniknie na zawsze.

Śnić, że zabrałeś komuś pistolet
Kiedy śnisz, że zabrałeś komuś pistolet, oznacza to, że jesteś odważną osobą. Ciężko walczysz o swoje przekonania i nie zgadzasz się na kompromisy, chyba że uznasz je za słuszne. Z tego powodu wielu cię krytykuje, chociaż są też tacy, którzy podziwiają cię za twoją postawę i odziedziczony system wartości.

Śnić, że ktoś zabrał ci pistolet
Jeśli śniłeś, że ktoś zabrał twój pistolet, oznacza to, że musisz być ostrożny. Ktoś będzie próbował zagrozić twojemu miejscu pracy, twoim relacjom z ukochaną osobą lub znajomymi lub twojej reputacji. Uważaj więc, komu się zwierzasz i rozmawiaj o swoich sekretach i obawach tylko z tymi, o których wiesz na pewno, że nigdy by cię nie zdradziły.

Śnić, że zgubiłeś pistolet
Jeśli śniłeś, że zgubiłeś pistolet, oznacza to, że możesz spotkać się z krytyką ze strony pracodawcy ze względu na kolegów. Prawdopodobnie będziesz odpowiedzialny za część prac wykonywanych w zespole. W przeciwieństwie do ciebie, koledzy nie zadają sobie trudu, aby ukończyć go poprawnie, a większość zadań wykonasz. W końcu tylko ty będziesz cierpieć, bo ponosiłeś największą odpowiedzialność, podczas gdy ich przełożeni nawet nie zwrócą uwagi na ich bezczynność.

Śnić, że znalazłeś pistolet
Znalezienie pistoletu we śnie symbolizuje dylemat moralny. Możliwe, że wahasz się, czy powiedzieć prawdę i znosić z tego powodu ostrą krytykę, czy milczeć, aby uniknąć takiego scenariusza. Słuchaj tego, co mówi ci sumienie, abyś nie żałował swojego tchórzostwa.

Śnić, że ukrywasz pistolet
Jeśli śniłeś, że próbujesz ukryć pistolet, oznacza to, że bardzo się starasz, aby twój „mroczny” sekret z przeszłości nigdy nie ujrzał światła dziennego. Chodzi o coś, z czego nie jesteś dumny i starasz się zapomnieć o tej części swojego życia. Jednak ludzie z twojej przeszłości wciąż ci o tym przypominają. Zamiast walczyć o ukrycie prawdy, powiedz to wszystkim w twarz i pogódź się z tym, że poniesiesz pewną krytykę lub inne konsekwencje.

Śnić, że wyrzuciłeś pistolet
Wyrzucenie pistoletu do kosza we śnie symbolizuje lekkomyślność, która z pewnością narazi cię na niebezpieczeństwo. Musisz być bardziej odpowiedzialny wobec siebie i innych, jeśli chcesz mieć bezpieczną i beztroską przyszłość.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił pistolet
Sen, w którym widzisz kogoś wyrzucającego broń we śnie, jest znakiem, że członek rodziny, przyjaciel lub kolega poprosi cię o udzielenie mu alibi przed partnerem lub pracodawcą.

Śnić, że pistolet przypadkowo wypadł ci z ręki
Sen ten oznacza, że będziesz żałować swojego „długiego języka”. Prawdopodobnie powiesz coś, czego nie powinieneś w większej firmie. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, że byłoby lepiej, gdybyś milczał i będziesz chciał cofnąć czas, by robić rzeczy inaczej.

Sen o plastikowym (fałszywym) pistolecie
Plastikowy pistolet we śnie to znak, że trzeba zacząć pracować nad realizacją marzeń. Kiedy zrozumiesz, czego chcesz i ułożysz plan, aby to osiągnąć, wszystko się poprawi. Po prostu ważne jest, aby być cierpliwym i nie tracić motywacji, gdy napotkasz problem.

Sen o złotym pistolecie
Złoty pistolet we śnie oznacza, że ​​osiągniesz sukces tylko wtedy, gdy będziesz bardziej się starał i ciężej pracował nad sobą. Nie możesz oczekiwać, że z nieba spadnie szczęście i dobrobyt. Najwyższy czas przestać marzyć o przyszłości, ale ją budować.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli kiedykolwiek widziałeś, posiadałeś, strzelałeś, ładowałeś lub wymierzyłeś w kogoś pistolet, musiała ona wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja pistoletu

Pistolet to broń palna, którą można obsługiwać jedną lub obiema rękami.