Sen o białym łabędziu
Widok białego łabędzia we śnie symbolizuje ślub. Jesteś osobą, której historia miłosna od samego początku była jak z bajki, więc wszyscy wokół są zachwyceni, że zostałeś ze swoją drugą połówką i ukoronowałeś związek małżeństwem. Ludzie często biorą was jako przykład idealnej pary; chociaż wiesz, że wasz związek nie zawsze był idealny, to jednak te pokusy umocniły go jeszcze bardziej i zbliżyły cię do twojego partnera.

Biały łabędź może także oznaczać brak powodu do poczucia winy. Być może kwestionujesz coś, co zrobiłeś i uważasz, że było to niewłaściwe. Widok białego łabędzia we śnie, to znak, że miałeś szczere i czyste intencje.

Sen o czarnym łabędziu
Widok czarnego łabędzia symbolizuje bycie zbyt surowym wobec samego siebie. Prawdopodobnie przez całe życie myślisz o sobie jako brzydkim kaczątku, które pozostaje w tyle i dlatego brakuje mu pewności siebie. Niezależnie od tego, czy ty tak postrzegasz siebie czy to ludzie w około tak cię widzą, będziesz musiał nauczyć się patrzeć na siebie z innej perspektywy i doceniać swoje dobre cechy, których masz sporo.

Sen o stadzie łabędzi
Stado łabędzi symbolizuje piękne i szczęśliwe okoliczności, które dopiero się wydarzą. Być może młodsze osoby zdecydują się na małżeństwo lub posiadanie dzieci, podczas gdy dla starszych sen ten może symbolizować nieuchronne zaproszenie na jakieś radosne wydarzenie, takie jak ślub, chrzest czy inna uroczystość. W każdym razie przyszłość przyniesie wiele radości.

Sen o parze łabędzi
Para łabędzi symbolizuje radość w rodzinie i dobre samopoczucie. Być może rozwiążesz jakieś spory z rodzicami lub innymi członkami rodziny i wreszcie będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć tym, co masz, ponieważ to właśnie rodzina daje ci poczucie spokoju i szczęścia, a nie praca czy rzeczy materialne.

Jeśli w twoim śnie łabędzie się całują, może to świadczyć o tym, że chcesz się ustatkować z osobą, która cię kocha, szanuje i rozumie.

Sen o łabędziach unoszących się na rzece lub jeziorze
Widok łabędzi pływających po jeziorze lub rzece symbolizuje pozytywną energię i oznacza, że powinieneś wykorzystać ten fakt, aby osiągnąć to, o czym marzysz, niezależnie od tego, czy twoje plany odnoszą się do życia prywatnego czy pracy. Czas skonkretyzować niektóre pomysły, a ludzie, którzy cię kochają, mogą ci w tym pomóc.

Sen o łabędziach w ogrodzie zoologicznym
Widok łabędzi w zoo symbolizuje tęsknotę za pokojem. Prawdopodobnie przechodzisz w tej chwili stresujący okres, masz wiele zmartwień i problemów i tęsknisz za dniami, kiedy byłeś spokojniejszy. Dobra wiadomość jest taka, że uda ci się rozwiązać jeden poważny problem, a ilość stresu, który obecnie odczuwasz, znacznie się zmniejszy.

Sen o łabędziach w locie
Widok lecących łabędzi, oznacza to, że wkrótce zaczniesz zbierać owoce swojej pracy. Cały wysiłek, który w nią zainwestowałeś zacznie się zwracać. Młodsze osoby mogą w niedługim czasie zrobić karierę, podczas gdy dla starszych ten sen oznacza, że ​​ich potomkowie będą z nich dumni. Powiesz wszystkim o ich sukcesach i będziesz szczerze się z tego cieszyć.

Karmienie łabędzi
Sen o karmieniu łabędzi oznacza, że nie masz powodu, by wątpić w swojego partnera lub jego wierność. Twój partner jest całkowicie oddana tobie i waszemu związkowi i nawet nie myśli o innej osobie. Jedyne, co musisz zrobić, aby jeszcze bardziej wzmocnić wasz związek, to okazywać zrozumienie i słuchać partnera, gdy ci się zwierza i nie próbować doszukiwać się w jego słowach „ukrytego znaczenia”. Dla osób obecnie samotnych może się to odnosić do przyjaźni z kimś, do kogo czują coś więcej, a nie chcą się przed sobą do tego przyznać.

Widok kogoś, kto karmi łabędzie symbolizuje zazdrość wobec czyjegoś związku z jego partnerem. Chcesz być w jego skórze i zaczynasz tracić nadzieję, że sam znajdziesz bratnią duszę. Czas przestać się porównywać do innych lub, co gorsza, konkurować z nimi. Jeśli zwrócisz się do siebie, popracujesz nad tym, co uważasz za swoje wady i pokochasz swoją osobowość, dostaniesz to, o czym marzysz.

Bawienie się z łabędziami
Sen ten symbolizuje żal z powodu straconych szans. Z pewnością żałujesz niektórych działań z przeszłości, zwłaszcza jeśli chodzi o twoje życie miłosne. Być może uważasz, że powinieneś był spróbować szczęścia z osobą, która wyznała ci miłość. Prawdopodobnie wycofałeś się ze strachu, a teraz tego żałujesz.

Widok kogoś, kto bawi się łabędziami, oznacza, że pokłócisz się z bliską osobą. Żaden nie zrozumie argumentów, które będziecie wysuwać, ale będziecie chcieli powiedzieć, co wam leży na sercu. Kluczem do dobrego związku jest dojście do kompromisu, pamiętaj o tym, gdy następnym razem pozwolisz, aby przytłoczyły cię negatywne emocje.

Rzucanie kamieni w łabędzie
Sen o rzucaniu kamieniami w łabędzie oznacza, że z powodu swoich postaw wdasz się w poważną dyskusję z osobą, która ma wielki autorytet w społeczeństwie. Nie przestraszy cię to i zrobisz wszystko, aby udowodnić, że masz rację.

Widok kogoś, kto rzuca kamieniami w łabędzie, oznacza, że nadszedł czas nauczyć się mówić „nie mogę”, „nie chcę” lub „nie będę”.

Polowanie na łabędzie
Sen o polowaniu na łabędzie, oznacza, że zła ocena może cię drogo kosztować. Zachowaj szczególną ostrożność przy podpisywaniu wszelkiego rodzaju umów i upewnij się, że zapoznałeś się z każdym zawartym w nich elementem. W przeciwnym razie możesz ponieść poważne konsekwencje.

Widok kogoś, kto poluje na łabędzie oznacza, że nie powinieneś brać na siebie dużej ilości obowiązków i odpowiedzialności, jeśli wiesz, że nie musisz robić tego sam. Nie jesteś najmądrzejszy i najzdolniejszy, więc nie ma powodu, żebyś tak się zachowywał. Jeśli będziesz miał trochę więcej wolnego czasu, będziesz mógł cieszyć się tym, co naprawdę sprawia ci radość, a tym samym będziesz szczęśliwszy i bardziej zadowolony.

Zranienie łabędzia
Sen o zranieniu łabędzia, oznacza, że ​​masz wyrzuty sumienia, ponieważ wyrządziłeś komuś krzywdę. Być może ostro skrytykowałeś kogoś w swoim afekcie i teraz tego żałujesz. Najlepiej będzie tę osobę przeprosić, nie zmieni to wypowiedzianych słów, ale przynajmniej pokaże twoją chęć „naprawienia rzeczy”.

Widok kogoś, kto zranił łabędzia, oznacza, że staniesz w obronie słabszego. Obronisz kogoś, kto może nie jest ci szczególnie bliski, ale jest na celowniku innych.

Będziesz uważać, że to nie w porządku, że wszyscy go atakują, więc zrobisz wszystko, aby go obronić. Zawsze „dopingowałeś” outsiderom, więc teraz też się to nie zmieni.

Widok zranionego łabędzia we śnie oznacza, że bliska osoba powierzy ci tajemnicę dotyczącą jej życia prywatnego. Prawdopodobnie zaskoczy cię to, co ci powie, ale zrobisz wszystko, aby udzielić jej przydatnych rad lub ją pocieszyć.

Zabicie łabędzia
Zabicie łabędzia we śnie oznacza, że obawiasz się ludzi, których idealizowałeś. Być może wkrótce będziesz spędzał czas z kimś, kogo uważasz za wzór do naśladowania, i zwierzysz się z czegoś, czego później możesz żałować. Niektóre tematy najlepiej omawiać tylko z ludźmi, których znasz, a nie z nieznajomymi, którzy wydają ci się idealni.

Widok kogoś, kto zabija łabędzia, oznacza, że ​​zrobisz wszystko, aby zapobiec niesprawiedliwości. Prawdopodobnie z grupą ludzi zadecydujesz o czyimś losie, a bardzo niekorzystna decyzja zostanie podjęta większością głosów. Zrobisz wszystko, aby to się nie wydarzyło.

Martwy łabędź symbolizuje również rozczarowanie lub cierpienie z powodu rozłąki z ukochaną osobą. Często takie sny śnią się ludziom, których życie rozdzieliło z tymi, których kochają. Rozczarowanie może mieć wpływ zarówno na twoje życie prywatne, jak i na pracę.

Sen o kryształowym łabędziu
Kryształowe łabędzie są uosobieniem kruchości, a w snach wskazują na złe relacje rodzinne. Być może czujesz urazę do swojego partnera i nie wiesz, jak mu o tym powiedzieć, a może masz problemy z komunikowaniem się z innymi członkami rodziny.

Sen o tym, że przypadkowo zbiłeś kryształowego łabędzia, oznacza pozytywne zmiany, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Prawdopodobnie wkrótce “zakopiesz topór wojenny” z kimś, z kim od dawna nie rozmawiałeś. Zdasz sobie sprawę, że pokłóciłeś się o głupotę i obiecasz sobie, że nigdy więcej coś takiego ci się nie zdarzy.

Sen o tym, że celowo zbiłeś kryształowego łabędzia oznacza, że wybrałeś zły sposób, aby przyciągnąć uwagę osoby, którą lubisz. Zamiast swoich najlepszych cech, pokazałeś te najgorsze. Czas pokazać się we właściwym świetle.

Sen o tym, że ktoś celowo zbił kryształowego łabędzia, oznacza, że ​​będziesz zszokowany wiadomością o swoim znajomym. Zrozumiesz, że jego życie nie jest tak idealne, jak może się wydawać i zaczniesz bardziej doceniać to, co masz.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś białego lub czarnego łabędzia, z pewnością wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja łabędzia

Łabędź to ptak z rodziny, do której należą kaczki i gęsi, których pióra są całkowicie białe lub mają mieszankę białych i czarnych piór.