Sen o lawinie
Jeśli we śnie widzisz lawinę,  to ostrzeżenie, że w rzeczywistości zbliża się do ciebie niebezpieczeństwo. Możliwe, że będzie to nieprzyjemna sytuacja, która zepsuje ci wakacje lub plany, które zacząłeś realizować. Na początku nie będziesz świadomy przeszkód, ale z biegiem czasu staniesz się bardziej ostrożny i zrobisz wszystko, aby chronić siebie i swoją rodzinę.

Śnić, że złapała cię lawina
Śnić, że jesteś w środku lawiny oznacza, że ​​będziesz musiał wybrać stronę, którą będziesz wspierać. Być może członkowie twojej rodziny, koledzy lub znajomi będą się kłócić, a ty będziesz bombardowany plotkami, których celem będzie usprawiedliwienie ich działań i udowodnienie, że mają rację. Będzie to dla ciebie niewygodne, ponieważ będziesz chciał być w dobrych stosunkach z obiema stronami, ale będzie to niewykonalna misja.

Śnić o lawinie pochłaniającej wszystko przed tobą
Kiedy we śnie lawina pochłania wszystko przed tobą, oznacza to, że będziesz miał dużą konkurencję. Będziesz czuć się bezsilny, ponieważ przecenisz zdolności innych ludzi i nie docenisz własnych. Wszyscy będą ci doradzać, żebyś miał więcej pewności siebie i walczył o siebie, bo takim nastawieniem naprawdę możesz przekonać siebie i innych, że jesteś gorszy.

Śnić, że przypadkowo wywołałeś lawinę
Jeśli śniłeś, że wywołałeś lawinę hałasem lub czymś innym, oznacza to, że ktoś się załamie emocjonalnie z twojego powodu. Chodzi o osobę, która mniej lub bardziej skutecznie ukrywa swoje uczucia przed innymi ludźmi i dlatego znajduje się pod dużą presją. Wystarczy jedno słowo od ciebie, aby wywołać u niej silne emocje, a następnie histerię i płacz. Bądź więc bardzo ostrożny, jeśli nie chcesz być tego przyczyną.

Śnić, że celowo wywołałeś lawinę
Sen, w którym celowo wywołujesz lawinę, oznacza, że ​​w końcu uświadomiłeś sobie, że masz problem z nawiązywaniem więzi z ludźmi. Właśnie dlatego ci, których uważasz za swoich przyjaciół, są rzadkością i nie udaje ci się zbudować dobrego związku miłosnego. Mówiąc prościej, zdałeś sobie sprawę, że sabotujesz siebie, co jest pierwszym krokiem do rozwiązania swojego problemu.

Sen o próbie powstrzymania wywołania lawiny
Kiedy śnisz, że próbujesz powstrzymać kogoś przed wywołaniem lawiny hałasem, oznacza to, że jesteś osobą, która zawsze myśli naprzód. Twoi współpracownicy, a także twoi wrogowie nie są w stanie cię prześcignąć, ponieważ wiesz, jak ocenić sytuację i postępować zgodnie z nią. Jesteś dość analityczny i myślisz, że nie chodzi o szósty zmysł, ale o wyciąganie wniosków na podstawie posiadanych informacji.

Sen o ucieczce przed lawiną
Ucieczka przed lawiną to znak, że zdajesz sobie sprawę z niedociągnięć swoich długofalowych planów i że musisz je zmienić. Przez długi czas żyłeś w złudzeniu, że wybrałeś najkrótszą i najlepszą drogę do sukcesu, a teraz zdałeś sobie sprawę, że wcale tak nie jest. Nadszedł czas, aby lepiej się zorganizować, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas, wysiłek i zasoby.

Sen o ucieczce rowerem przed lawiną
Choć niezwykły, ten rodzaj snu ma głębokie znaczenie. Zazwyczaj oznacza, że wkrótce uświadomisz sobie swoje błędy i wyciągniesz z nich odpowiednią lekcję. Od dawna wierzysz, że jakaś nadprzyrodzona siła spiskowała przeciwko tobie i że z tego powodu nic nie dzieje się tak, jak powinno. Jednak zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę jesteś przyczyną niektórych negatywnych rzeczy, które ci się przytrafiają. To już pierwszy krok, więc nie poddawaj się, idź dalej w tym kierunku, a twoje życie zmieni się na lepsze.

Śnić, że jesteś uwięziony w lawinie
Jeśli śniłeś, że zostałeś uwięziony w lawinie, możliwe, że jesteś w stresie z powodu silnych zobowiązań i problemów, które ci ciążą. Życie nieustannie stawia cię przed wyzwaniami i stawia przed tobą liczne wymagania i nawet to, że nie pozbywasz się „duchów przeszłości”, nie przynosi ci korzyści. Nadszedł czas, aby zadbać o swój stan psychiczny i wreszcie pozbyć się tego, co nieustannie ciągnię cię wstecz. Tylko wtedy będziesz mógł rozwiązywać wyzwania teraźniejszości i myśleć o lepszej przyszłości.

Śnić, że ukochana osoba jest uwięziona w lawinie
Jeśli śniłeś, że osoba, którą kochasz, utknęła w lawinie, możliwe, że martwisz się o jej zdrowie. Być może nie słucha cię, kiedy mówisz, że powinna poszukać pomocy medycznej i jesteś z tego powodu zdesperowany. Zauważyłeś też, że ukrywa przed tobą to, jak naprawdę się czuje, co powoduje dodatkowy stres. Jedyną opcją jest zabranie jej na siłę na wizytę u lekarza. Choć brzmi to dość dziecinnie, po prostu nie masz innego wyboru.

Śnić, że przeżyłeś lawinę
Przetrwanie lawiny oznacza, że ​​czeka cię bardzo burzliwy okres i będziesz potrzebować dużo siły i odwagi, aby go przetrwać bez konsekwencji. Co najgorsze, nie znajdziesz zrozumienia u ludzi, których kochasz, będą cię oni potępiać za wszystkie złe rzeczy, które się dzieją. Pamiętaj, że jesteś wystarczająco silny, aby znieść samotność i potępienie, ale musisz upewnić się, że nie pozostawi to na tobie blizn, których nie będziesz umiał się pozbyć.

Śnić, że zginąłeś w lawinie
Śnić, że zginąłeś w lawinie oznacza, że musisz opiekować się ludźmi, których kochasz. Być może zaniedbałeś ich z powodu licznych obowiązków i problemów, a zawsze byli twoją ucieczką w gorszych chwilach. Postaraj się więc znaleźć dla nich czas, bo w pewnym sensie to twój obowiązek.

Sen o ratowaniu innych przed lawiną
Ratowanie innych ludzi przed lawiną to znak, że ktoś na ciebie liczy. Możliwe, że obiecałeś komuś pomoc, ale nie wiesz, jak to zrobić lub o tym zapomniałeś. Dopiero gdy spotkasz tę osobę na ulicy, przypomnisz sobie, że nie dotrzymałeś słowa. Spróbuj okazać jej szacunek lub otwarcie powiedz, że nie możesz jej pomóc.

Sen o ratowaniu zwierząt przed lawiną
Jeśli śniłeś o ratowaniu zwierząt przed lawiną, oznacza to, że twoja lista priorytetów jest dla wielu osób dość niezwykła. Masz swój własny system, którego ślepo się trzymasz i wierzysz, że przynosi ci on sukcesy każdego dnia. Jeśli tak, nie zwracaj uwagi na to, co mówią ci inni, ale działaj w sposób, który jest dla ciebie najlepszy.

Śnić o liczeniu ofiar lawiny
Jeśli śniłeś o liczeniu ofiar lawiny, to znaczy, że twoje wysiłki się nie opłacają. Możliwe, że zainwestowałeś w coś swój czas, pracę i pieniądze, ale nadal nie widzisz rezultatów. Prawdopodobnie ich nie będzie, więc lepiej, żebyś zrezygnował i poświęcił się czemuś o wiele bardziej konstruktywnemu.

Śnić, że straciłeś ukochaną osobę w lawinie
Ten sen, choć straszny, nie ma negatywnego znaczenia. Może oznaczać, że ktoś bliski rozwiąże poważny problem lub że jego stan zdrowia ulegnie poprawie. W każdym razie usłyszysz dobre wieści związane z tą osobą.

Śnić, że lawina zasypała twój dom
Jeśli śniło ci się, że lawina zasypała twój dom, oznacza to, że boisz się relacji między członkami twojej rodziny. Ich komunikacja jest zła i nie wiesz, co zrobić, aby ją naprawić. Z jednej strony chciałbyś nakłonić ich do większego zrozumienia siebie nawzajem, a z drugiej strony wiesz, że nie powinieneś w to ingerować.

Śnić, że lawina zasypała twój samochód
Sen, w którym widzisz lawinę zasypującą twój samochód to wyraźny sygnał, że powinieneś zmienić kierunek, który planujesz obrać. To nienajlepszy czas, prawdopodobnie sam zdajesz sobie z tego sprawę. Nie oznacza to jednak, że powinieneś całkowicie zrezygnować z wyjazdu, tylko poczekaj na korzystniejszy moment.

Śnić, że lawina zakopała twoją drogę
Jeśli śniłeś, że lawina zasypała ścieżkę, którą chciałeś podążać, oznacza to, że będziesz miał mniej przeszkód przy osiąganiu celu. Możliwe, że przeszkody te wydadzą ci się nie do pokonania, ale ze swoją wiedzą, doświadczeniem i zaradnością będziesz w stanie sobie z nimi poradzić.

Sen o oglądaniu lawiny w telewizji
Sen ten oznacza, że zbyt dużo myślisz o problemach, których nie możesz rozwiązać. Jesteś przyzwyczajony do kontrolowania sytuacji i dlatego czujesz się zdezorientowany sytuacjami, na które nie masz wpływu. Nie wiesz, jak być cichym obserwatorem czegoś, czego nie lubisz, w ogóle nie działając. Byłoby ci łatwiej, gdybyś nauczył się relaksować i pomyślał, nad którymi problemami warto się zastanowić, a nad którymi nie.

Sen o czytaniu o lawinie w gazecie
Czytanie o lawinie w gazecie oznacza, nie musisz brać odpowiedzialności za błędy, których nie popełniłeś. Aby chronić kogoś, kogo kochasz, zacząłeś przypisywać sobie ich grzechy. Nie jest to dobre, ponieważ każda osoba działa sama za siebie i powinna ponosić konsekwencje ewentualnych złych decyzji lub działań.

Sen o zgłaszaniu (pisaniu) o lawinie
Jeśli śniło ci się, że byłeś reporterem donoszącym o lawinie, oznacza to, że masz bujną wyobraźnię i często wierzysz, że możesz zmienić świat. Fajnie jest czasem żyć z takim przekonaniem, ale trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i obiektywnie spojrzeć na wydarzenia wokół siebie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lawinę lub znalazłeś się w jej środku, z pewnością wywarła na tobie duże wrażenie.

Definicja lawiny

Lawina to nazwa przełamywania dużych mas śniegu przez strome góry i zbocza.