Sen o lekach
Jeśli we śnie widzisz leki, oznacza to, że jesteś smutny. Możliwe, że jak tylko pojawi się jakiś problem, od razu się poddajesz i widzisz wszystko w czarnych kolorach. Nie stosujesz się do rad, które dajesz innym, wolisz zostać w łóżku i przespać się, czekając aż sytuacja sama się rozwiąże. Chociaż nie lubisz tych swoich cech, z biegiem czasu nauczyłeś się je rozpoznawać i ułatwiać sobie życie z nimi.

Sen o przyjmowaniu leków
Śnić, że sam zażywasz leki, oznacza, żebyć uważał, aby się nie upić. Być może wyjdziesz ze znajomymi, ale nie będziesz zważał na ilość wypijanego alkoholu. Ponieważ nie będziesz mógł prowadzić samochodu, będziesz musiał znaleźć sposób, aby bezpiecznie wrócić do domu.

Sen o dawaniu lekarstw innym osobom
Jeśli we śnie podajesz innym lekarstwo, symbolizuje to dobre samopoczucie. Jesteś osobą, która odnajduje szczęście w pomaganiu ludziom, którzy nie są w stanie sami o siebie zadbać. Prawdopodobnie często jesteś wolontariuszem i kupujesz ludziom ze swojego otoczenia to, czego potrzebują i wypełniasz wiele obowiązków za nich. Chociaż sprawia to, że ​​jesteś ulubieńcem, największą satysfakcją jest to, że wiesz, że robisz coś pożytecznego i jesteś z tego dumny.

Śnić, że odmówiłeś przyjęcia lekarstw
Odmówienie przyjęcia leku we śnie oznacza, że podejrzewasz o coś bliską osobę. Może partner lub partnerka zachowuje się ostatnio dziwnie, więc zastanawiasz się, czy mówi ci prawdę, czy próbuje coś przed tobą ukryć. Z drugiej strony obawiasz się, że zostałeś zdradzony przez przyjaciela, kolegę lub współpracownika. Możliwe jest, że to tylko paranoja, więc nie oskarżaj nikogo o nic, jeśli nie masz konkretnych dowodów.

Sen o przyjmowaniu leków z jedzeniem
Jeśli śnisz o przyjmowaniu leków z jedzeniem, oznacza to, że twoje zmartwienia wkrótce się skończą. Jeśli jesteś obecnie zmęczony lub martwisz się o zdrowie swoje lub bliskiej ci osoby, w najbliższej przyszłości stan ten ulegnie poprawie i będziesz mógł odpocząć. To samo dotyczy pracy lub problemów finansowych. Przed tobą bardzo korzystny okres, w którym nie będziesz musiał martwić się o pieniądze i przyszłość.

Śnić, że nie możesz połknąć leku
Sen ten oznacza, że wsparcie lub pomoc, na którą liczysz, nie nadejdzie. Znajdujesz się obecnie w sytuacji, której nikt ci nie zazdrości. Możliwe, że desperacko potrzebujesz pieniędzy lub pracy i ktoś obiecał ci w tym pomóc. Jednak sprawy się skomplikują i będziesz musiał radzić sobie sam.

Śnić, że ktoś zatruwa cię lekami
Jeśli śniło ci się, że ktoś próbuje otruć cię lekami, nie jest to dobry znak. Często oznacza nakładające się na siebie problemy rodzinne, biznesowe i finansowe. Jeden problem goni drugi, więc możesz odczuwać duży stres. Aby wyjaśnić to tak szybko, jak to możliwe, bądź pragmatyczny i rozwiązuj rzeczy pojedynczo. Ważne jest, aby zachować zdrowie psychiczne i fizyczne, więc staraj się kontrolować stres.

Śnić, że ty zatruwasz kogoś lekami
Jeśli śnisz, że zatruwasz kogoś lekami, oznacza to, że chcesz osiągnąć sukces z dnia na dzień, a tak to nie działa. Chcesz pieniędzy, sławy i władzy bez wysiłku i pracy. Być może dostaniesz coś w miarę szybko, ale nie będzie to trwało długo. Byłoby lepiej, gdybyś spędził więcej czasu na planowaniu, organizowaniu i pracy, niż rozmyślaniu, jak otrzymać wszystko, co chcesz, od razu.

Sen o kupowaniu leków
Sen, w którym kupujesz leki dla siebie lub dla kogoś innego, symbolizuje przeprowadzkę lub podróż. Jeśli myślałeś o zmianie otoczenia, teraz jest na to czas. Młodsze osoby być może zdecydują się na zakup własnej nieruchomości lub wynajęcie mieszkania albo domu. W każdym razie będzie to wielka, ale piękna zmiana w twoim życiu. Inna możliwość to odwiedzenie miasta, które zawsze cię intrygowało.

Sen o sprzedaży leków
Sen ten ma zwykle dwa znaczenia. Po pierwsze, spotkasz się z oszczerstwami i plotkami, które mogą zagrozić twojej pracy lub relacjom z niektórymi ludźmi. Inne znaczenie snu, w którym sprzedajesz leki, jest takie, że założysz firmę, która w przyszłości przyniesie ci dużo pieniędzy. Być może zamienisz hobby w biznes, a z czasem będziesz mógł z tego dobrze żyć.

Sen o przemycaniu leków
Przemyt lub nielegalna sprzedaż narkotyków we śnie oznacza przedsięwzięcia biznesowe. Nie radzisz sobie dobrze w takich sytuacjach i nie wiesz, jak radzić sobie z sumieniem, dlatego lepiej odrzuć ofertę, którą wkrótce otrzymasz.

Śnić, że jesteś podejrzany o nielegalną sprzedaż leków
Jeśli śniłeś, że jesteś podejrzany o nielegalną sprzedaż leków, oznacza to, że jesteś zbyt naiwny, jak na swój wiek. Pozwalasz ludziom przekonać cię do wszystkiego, bez myślenia o tym. Nie chodzi o to, że nie masz własnego zdania, ale nie wyrażasz go zbyt często i dlatego inni myślą, że mogą łatwo tobą manipulować. Co najgorsze, mają absolutną rację.

Śnić, że zostałeś aresztowany za nielegalną sprzedaż leków
Jeśli śnisz, że zostałeś aresztowany za nielegalną sprzedaż leków, oznacza to, że unikasz ponoszenia negatywnych konsekwencji złych decyzji z przeszłości. Uparcie „chowasz głowę w piasek” i nie chcesz przyznać się przed sobą lub innymi, że się myliłeś. Nie dajesz sobie możliwości uczenia się na starych błędach, ale ciągle popełniasz nowe.

Sen o kradzieży leków
Kradzież leków we śnie to znak, że nie możesz oprzeć się swoim pragnieniom i wadom w rzeczywistości, mimo że często wpędzają cię w kłopoty. Słuchasz tego, co mówią ci bliscy i zgadzasz się z ich wypowiedziami, ale nie robisz nic, by przestać wyrządzać sobie krzywdę. Obudź się, zanim będzie za późno!

Śnić, że jesteś uzależniony od leków
Uzależnienie od leków w snach często symbolizuje zależność od czegoś lub kogoś w rzeczywistości. Może to twój partner, partnerka, członek rodziny, a może praca. Jesteś tak przywiązany do czegoś, że nie wiesz, jak bez tego żyć. Czas dowiedzieć się, co to jest i znaleźć sposób na życie bez tego. W przeciwnym razie ewentualna utrata tej rzeczy lub osoby może całkowicie cię zniszczyć.

Sen o robieniu leku
Jeśli śniłeś o robieniu leku samemu, oznacza to, że będziesz bezskutecznie pośredniczył w sporze między dwojgiem ludzi, których kochasz i szanujesz w równym stopniu. Zamiast namówić ich do „zakopania toporu” i pogodzenia się, niechcący wywołasz wojnę. Będziesz żałował, że w ogóle się w to zaangażowałeś i przysięgniesz, że nigdy więcej się to nie powtórzy.

Śnić, że inni robią lek
Sen, w którym widzisz, jak ktoś robi lek, oznacza, że boisz się, że niektórymi swoimi działaniami zagroziłeś swojemu związkowi z ukochaną osobą. Mianowicie zrobiłeś coś złego i jesteś tego świadomy, jednak osoba ta nie okazała gniewu ani złości. Dlatego nie jest jasne, co myśli. Nie nalegaj na rozmowę na ten temat. Niech najpierw o tym pomyśli, a później wszystko ci powie.

Śnić, że wyrzuciłeś lek
Jeśli śnisz, że wyrzuciłeś lek, jest to znak, że nadszedł czas, aby oczyścić twoje życie z negatywnych rzeczy. Zacznij od tego, co niszczy jakość twojego życia, a następnie przejdź do ludzi, którzy zatruwają cię swoim myśleniem. Tylko w ten sposób możesz się rozwijać i oczekiwać, że twoja przyszłość będzie piękna i spokojna.

Śnić, że inni wyrzucają lek
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś wyrzuca leki, możliwe, że osoba, na której ci zależy, przestanie do ciebie dzwonić i się z tobą spotykać. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że oddalasz się od niej, nie rozmawiacie już tak jak wcześniej, a wasze kontakty towarzyskie stały się rzadsze. Jednak wkrótce dojdziesz do wniosku, że nie chce cię już w swoim życiu i to cię bardzo zaboli.

Znaczenie snów z motywami leków może się również różnić w zależności od formy leku, o którym śniłeś.

Jeśli śnisz o tabletkach to znak, że jesteś nieodpowiedzialny, jeśli chodzi o swoje zdrowie. Czas iść na badanie lekarskie, które tak długo odkładałeś. Bardziej szczegółową interpretację snów z motywem tabletki czy pigułki można znaleźć pod tym linkiem.

Jeśli śniłeś o leku w postaci syropu, możliwe, że nieświadomie uczestniczysz w jakiejś nielegalnej działalności. Być może podpiszesz dokument, który później sprawi ci wiele problemów. Dlatego w nadchodzącym okresie bądź bardzo ostrożny przy podpisywaniu każdego rodzaju umowy.

Jeśli śniłeś o lekarstwie w postaci kremu, żelu lub maści, oznacza to, że czas stawić czoła swojemu największemu lękowi. Jesteś wystarczająco dorosły, aby zacząć zachowywać się odpowiedzialnie wobec siebie i innych. Jeśli nie możesz samodzielnie pozbyć się tych fobii, poproś o radę eksperta.

Jeśli lek z twojego snu był w postaci kropli lub sprayu, oznacza to, że jesteś zdezorientowany czyimś zachowaniem. Osoba, z którą dobrze się rozumiałeś, zaczęła cię unikać i rozmawiać z tobą w zupełnie inny sposób. Zastanawiasz się, czy w jakiś sposób ją obraziłeś lub skrzywdziłeś, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, przyjmowałeś lub stosowałeś leki, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja leków

Leki to substancje lub połączenia substancji przeznaczone do leczenia ludzi.