Sny z lwami to rzadkie sny. Statystycznie częściej śnią je osoby poniżej 20 roku życia i najczęściej pojawiają się one po wizycie w zoo lub po obejrzeniu w telewizji programów o zwierzętach, czyli po bezpośrednim wizualnym spotkaniu z lwami. Jeśli śnisz o jednym lub większej liczbie lwów w ciągu około 15 dni po spotkaniu lwa, nie interpretujemy takich snów, ponieważ są one rezultatem tego, co widzieliśmy lub słyszeliśmy. Jeśli minęło więcej niż 15 dni, możemy takie sny interpretować. Sny z lwami to sny pozytywne.

Widzieć lwa we śnie
Jeśli we śnie widzisz króla zwierząt, oznacza to, że ​​masz potężnego obrońcę, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Widzieć lwicę we śnie
Sen ten jest odpowiednikiem snu o lwie, z tym wyjątkiem, że obrońca jest płci żeńskiej.

Sen o martwym lwie lub lwicy
Jeśli śnisz o martwym lwie lub lwicy, oznacza to, że ​​straciłeś potężnego obrońcę, o którym nie wiedziałes. Alternatywną interpretacją jest to, że rodzice nie mogą już dłużej zapewniać ci ochrony i bezpieczeństwa, tak jak kiedyś.

Widzieć lwy lub jednego z nich polującego we śnie
Jeśli we śnie zobaczysz lwa, oznacza to, że spodobasz się komuś, kto ma władzę. Możliwe, że zrobisz coś, co pokaże twojemu szefowi, że jesteś osobą godną zaufania i może na ciebie liczyć. Będziesz także wspierał jego poglądy, co zapewni ci bezpieczną przyszłość w firmie i da ci wiele przywilejów.

Polować na lwa lub lwy we śnie
Polujesz na lwa we śnie oznacza, że dobro wraca do dobra. Prawdopodobnie pomożesz osobie, która nie będzie w stanie odpowiednio ci się odwdzięczyć. Jej szczęście będzie dla ciebie najważniejsze i nieoczekiwanie otrzymasz nagrodę od kogoś, kto nie ma nic wspólnego z tą historią.

Bycie ściganym przez lwa, lwicę lub lwy lub ucieczka przed nimi we śnie
Jeśli we śnie goni cię lew, oznacza to przegraną. Uczciwość będzie cię drogo kosztować, ponieważ urazisz kogoś, kogo lepiej mieć po swojej stronie. Kiedy zobaczysz konsekwencje swoich czynów i słów, poczujesz się bezradny, ale będzie już za późno, by wycofać się i zaprzeczyć temu, co powiedziałeś.

Zabicie lwa we śnie
Śnić, że zabiłeś lwa, oznacza, że ​​będziesz miał władzę i prestiż. Być może użyjesz nieuczciowych ruchów, aby dostać się na szczyt, ale to nie będzie dla ciebie istotne, ponieważ osiągniesz to, czego pragnąłeś. Nie będziesz pamiętać, żeby mieć się na baczności, a szczęście zbudowane na cudzym nieszczęściu nie trwa długo.

Widzieć śpiące lwy
Twój nieznany potężny obrońca i opiekun nie jest teraz przy tobie i nie będzie w stanie ci pomóc, jeśli wpadniesz w kłopoty finansowe lub prawne.

Słyszeć ryk lwów
Jeśli we śnie słyszysz ryczenie lub warczenie lwów, oznacza to, że ​​musisz uważać na decyzje biznesowe. Być może rozpoczynasz projekt, którego nie będziesz w stanie wykonać lub poświęcić się mu całkowicie. Takie projekty czasami lepiej odrzucić, niż je zacząć i zaszkodzić swojej reputacji.

Głaskać lwa
Ryzyko w pracy ci się opłaci, zdobędziesz po nim szacunek pewnych ludzi. Sukces i dobrobyt.

Sen o czarnym lwie
Nie zauważasz własnej mocy i wiedzy. Nie doceniasz samego siebie. Musisz mieć więcej pewności siebie, podejmij trochę więcej ryzyka, jednak nie za dużo.

Sen o białym lwie
Przeceniasz własną moc i wiedzę. Przeceniasz siebie. Musisz podejmować mniejsze ryzyko i podejmować bezpieczniejsze decyzje.

Sen o lwie w klatce lub w domu
Masz przed sobą jakąś szansę, ale jej nie zauważasz. Aby ją zauważyć, musisz myśleć nieszablonowo. Możliwy zysk finansowy i biznesowy, jeśli ci się uda.

Śnić, że wypuściłeś lwa z klatki
Wypuszczenie lwa z klatki symbolizuje gry hazardowe. Ostatnio podejmujesz bardzo ryzykowne decyzje i wykonujesz ruchy, które nie są zgodne z twoją naturą. Możliwe, że jest to konsekwencja głębokiego rozczarowania, a może jesteś właśnie w fazie, w której chcesz trochę poeksperymentować. W każdym razie uważaj, aby nie przesadzić, ponieważ konsekwencje mogą być śmiertelne.

Sen o ujeżdżaniu lwa
Jeśli śnisz o jeździe na lwie, to znaczy, że czujesz się wolny i cieszysz się tym. Prawdopodobnie w przeszłości nie miałeś takiej wolności, więc teraz zachowujesz się jak pies spuszczony ze smyczy. Skorzystaj ze sprzyjającego okresu, w którym się znajdujesz, ale nie zapominaj o przyszłości. To dobry czas na robienie długoterminowych planów.

Śnić, że inni ujeżdżają lwa
Sen, w którym widzisz kogoś jeżdżącego na lwie, oznacza, że brakuje ci podniecenia w życiu. Wysłuchujesz opowieści ludzi, którzy każdego dnia żyją pełnią życia, a tobie wydaje się, że marnujesz każdy swój dzień. Tylko ty możesz wprowadzić zmiany, których pragniesz, więc nie oczekuj, że inni napiszą scenariusz twojego życia za ciebie.

Sen o lwie w cyrku
Kiedy we śnie widzisz lwa występującego w cyrku, oznacza to, że zmagasz się z trudnym okresem, ale dobrze poradzisz sobie z nowymi obowiązkami i problemami. Takie sny często śnią się osobom, które dokonały wielkich cięć, takich jak zmiana pracy, rozwód czy zmiana miejsca zamieszkania. Nie martw się, będziesz w stanie zapanować nad sytuacją i z czasem ta burza minie.

Sen o tresowaniu lwa
Jeśli z powodzeniem wytresowałeś lwa we śnie, oznacza to, że nie jesteś nawet świadomy siły i odwagi, jaką posiadasz. Jeśli lew jest nieposłuszny, gdy go trenujesz, możliwe, że twoja przyszłość będzie bardzo niepewna i przyniesie ci dużo stresu.

Sen o lwicy z młodymi
Jeśli we śnie widzisz lwicę z młodymi, możliwe, że poznasz nowych przyjaciół tam, gdzie najmniej się tego spodziewałeś. Być może ostatnio czułeś się trochę samotny, ponieważ wydaje ci się, że ludzie, z którymi spotykasz się od dłuższego czasu, nie podzielają twoich zainteresowań. Jednak w niedalekiej przyszłości w twoim życiu pojawią się nowe osoby, z którymi będziesz mieć wiele wspólnego.

Śnić, że lew cię atakuje
Sen ten ma związek z postrzeganiem samego siebie. Możliwe, że czujesz się lepszy od ludzi wokół ciebie, a zwłaszcza od swoich kolegów i przyjaciół. Być może myślisz, że jesteś mądrzejszy lub bardziej kompetentny niż inni i masz wrażenie, że jesteś arogancki. Może to tylko mechanizm obronny, dzięki któremu ukrywasz swoje lęki.

Sen o lwie atakującym kogoś innego
Jeśli we śnie widzisz lwa atakującego kogoś innego, oznacza to, że czujesz się bezsilny, ponieważ nie możesz pomóc bliskiej osobie. Partner, przyjaciel lub członek rodziny ma kłopoty a ty nie możesz znaleźć sposobu, aby mu pomóc. Twoje wsparcie i miłość wiele dla niego znaczą, więc nie wahaj się okazywać mu tego teraz, kiedy najbardziej tego potrzebuje.

Śnić, że zjadł cię lew
Chociaż taką scenę możemy znaleźć głównie w kreskówkach, często zdarza się, że ludzie miewają takie sny. Jeśli śniłeś, że lew po prostu cię połknął, to znak, żeby nie angażować się w ryzykowny biznes. Jeśli jesteś fanem gier losowych, upewnij się, że inwestowane przez ciebie kwoty nie przekraczają twoich możliwości finansowych.

Śnić, że lew zjadł kogoś innego
Jeśli we śnie widzisz, że lew kogoś połknął, oznacza to, że zrezygnowałeś ze swojego pomysłu, zanim w ogóle zacząłeś go realizować. Sam skazałeś to przedsięwzięcie na niepowodzenie i nie możesz nikogo za to winić. Jeśli w coś wierzysz i masz odwagę i siłę, aby to zrobić, nie ma powodu, żeby nie próbować.

Sen o wyrwaniu zdobyczy lwu
Sen, w którym próbujesz ukraść zdobycz lwa lub lwicy, to znak, że boisz się konkurencji. Możliwe, że nowy kolega z pracy wykazał się godną pozazdroszczenia wiedzą i umiejętnościami, a ty boisz się, że przejmie twoją pracę. Z drugiej strony, być może twój partner ma bliskiego przyjaciela, którego postrzegasz jako zagrożenie.

Śnić, że inni kradną zdobycz lwa
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś próbuje ukraść zdobycz lwu, oznacza to, że będziesz zaskoczony czyimiś działaniami. Być może twój znajomy zrobi coś, co cię zaskoczy lub zszokuje. Będziesz się zastanawiać, co skłoniło go do takiego posunięcia, ale nie będziesz w stanie znaleźć odpowiedzi.

Sen o leżeniu obok lwa
Jeśli śnisz o spokojnym leżeniu obok lwa lub lwicy, oznacza to, że przed innymi udajesz dzielnego i uporczywie ukrywasz swoje lęki przed wszystkimi. Starasz się udawać osobę, która cały czas wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć, a tak naprawdę dręczą cię liczne niepewności. Być może nadal potrzebujesz kogoś, komu możesz się zwierzać, ponieważ przyjąłeś ciężką pracę.

Śnić, że ktoś inny leży obok lwa
Widok kogoś leżącego obok lwa we śnie oznacza, że podziwiasz bliską osobę za jej cierpliwość i opanowanie. Doszedłeś do wniosku, że nie przetrwałbyś dnia na jej miejscu. Nie bądź taki pewny, ponieważ życie często stawia nam wyzwania, z którymi uczymy się radzić sobie w biegu. Tak i ona nauczyła się żyć z pewnymi problemami, które dla ciebie są obecnie nie do ogarnięcia.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, zabiłeś, ścigałeś lub uciekłeś przed lwem, z pewnością wywarło to na tobie duże wrażenie.

Definicja lwa

Lew to duży ssak z charakterystyczną grzywą, który poluje w stadzie i żyje na sawannie.