Śnić o chodzeniu po lodzie
Chodzenie po lodzie we śnie, to ostrzeżenie, że twoja praca jest niepewna. Możliwe, że jesteś narażony na zbyt duże ryzyko, które nie opłaca się, nawet gdyby płacili ci więcej. Jednak nie będziesz w stanie prosić o lepsze warunki, zostaniesz tam i będziesz wykonywać wszystkie swoje obowiązki bez względu na grożące ci niebezpieczeństwo.

Śnić, że upadłeś na lód
Śnić, że upadłeś na lód, to znak, że ufasz wszystkim. Chociaż ludzie w życiu zdecydowanie częściej podkładali ci nogę niż wyciągali pomocną rękę, jesteś niepoprawnym optymistą i we wszystkich widzisz dobro, o które warto walczyć. Jesteś w stanie wziąć winę na siebie, aby chronić innych, nie przejmując się konsekwencjami, jakie poniesiesz.

Sen o jeździe na łyżwach na lodzie
Jeśli jeździsz na łyżwach we śnie, symbolizuje to przyjemne chwile z ukochaną osobą. Zapewne starasz się, aby wspólnie spędzony czas był jak najlepszy i robicie ciekawe rzeczy, które na długo pozostaną w twojej pamięci. Chociaż jesteś osobą towarzyską, wolisz wyjść sam, aby móc w pełni poświęcić się sobie.

Śnić o innych jeżdżących na łyżwach po lodzie
Jazda na łyżwach we śnie symbolizuje zysk. Jesteś osobą, która zawsze rozwiązuje problemy w najlepszy możliwy sposób, nie wyrządzając nikomu krzywdy. Ludzie lubią z tobą pracować, ponieważ kierujesz się zdrowym rozsądkiem i logiką. Twoja opinia jest doceniana, a pomysły, które masz, są łatwo przyjmowane przez ludzi. Dlatego zawsze są gotowi wynagrodzić ci wysiłek i pracę, którą w coś zainwestowałeś. Jeśli będziesz tak dalej postępować, ani ty, ani twoi bliscy nigdy nie będziecie musieli się martwić o swoją przyszłość.

Śnić, że wpadłeś przez lód
Jeśli śniłeś, że chodzeniłeś po lodzie i wpadłeś do zimnej wody, oznacza to, że ludzie znikają z twojego życia, ponieważ nie chcesz pójść na kompromis. Chociaż masz wiele dobrych cech, twój brak elastyczności przeszkadza ci w byciu szczęśliwym. Dopiero gdy nauczysz się być bardziej wyrozumiałym, będziesz w stanie zatrzymać w swoim życiu ludzi, na których ci zależy.

Śnić o kimś innym wpadającym przez lód
Sen, w którym widzisz, jak ktoś wpada przez lód, jest znakiem, że jesteś całkowicie zamknięty i nie ufasz ludziom z twojego otoczenia. Możliwe, że kierujesz się złymi doświadczeniami z przeszłości. Ludzie prawdopodobnie wiele razy cię rozczarowali i zranili, więc teraz nigdy nie pozwalasz nikomu się do siebie zbliżyć. Twoje stanowisko jest w pewnym stopniu uzasadnione, ale wiedz, że niczego tym nie osiągniesz. Jeśli nie pozwolisz nikomu się do ciebie zbliżyć, nie będziesz mógł zdobyć wspaniałych doświadczeń, o których marzysz.

Sen o trzymaniu lodu
Trzymanie lodu w rękach we śnie wskazuje na coś dobrego w pracy. Jeśli obecnie odczuwasz duży stres związany z pracą lub nie jesteś zadowolony z osiąganych wyników, wkrótce może się to zmienić na lepsze.

Śnić, że inni trzymają lód
Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś trzyma lód, możliwe, że bliska osoba przekaże ci dobre wieści związane z jej pracą, karierą lub studiami. Będziesz zadowolony z jej sukcesu, ponieważ wiesz, ile wysiłku w to włożyła.

Sen o łamaniu lodu
Łamanie lodu we śnie wskazuje, że odczuwasz strach lub niepokój o coś w prawdziwym życiu. Jest coś, co cię niepokoi od dłuższego czasu i trochę panikujesz, ponieważ nie wiesz, jak to rozwiązać. Im więcej myślisz, tym bardziej wydaje Ci się rozwiązanie. Spróbuj się zrelaksować i zrozum, że nie możesz kontrolować wszystkiego w swoim życiu. Czas powie ci, co masz robić i nie spiesz się tylko dlatego, że nie chcesz siedzieć bezczynnie.

Śnić, że inni łamią lód
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś łamie lód, możliwe, że bliska osoba zwierzy się ci z nurtującego ją problemu. Zdziwisz się, że ma ci coś do powiedzenia, bo nawet nie wiedziałeś, że coś jest nie tak. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, że sam tak naprawdę nie masz prawdziwych problemów i że ciągle martwisz się bzdurami. Powoli nauczysz się doceniać to, co masz i zrobisz wszystko, aby pomóc tej osobie przezwyciężyć ten trudny okres w jej życiu.

Sen o topniejącym lodzie
Topniejący lód we śnie oznacza, że ​​będziesz wiedział, jak skorzystać z okazji, która przydarzy się w niedalekiej przyszłości. Poznasz, że nadszedł właściwy czas na postawienie niektórych kroków i nie pożałujesz takiej decyzji. Jesteś osobą zaradną z natury, więc nawet poważna zmiana życiowa nie będzie dla ciebie bardzo trudna.

Śnić, że inni topią lód
Jeśli widzisz, jak we śnie ktoś topi lód, oznacza to, że jest coś w twoim życiu, na co nie zwracasz uwagi i co powoli wymyka się spod kontroli. Możliwe, że zacząłeś oddalać się od partnera, ale jeszcze tego nie akceptujesz. Jeśli nie zmienisz czegoś w tym związku, możliwe, że ukochana osoba cię opuści, by szukać szczęścia u boku kogoś innego.

Sen o jedzeniu lodu
Jedzenie lodu podczas snu oznacza, żeby ​​nie ignorować odczuwanych objawów i że nadszedł czas, aby zwrócić się o pomoc lekarską. Poszukiwanie diagnozy i leków w czasopismach i Internecie może tylko zaszkodzić. Nie baw się w lekarza, idź na badanie. Im szybciej dowiesz się, co jest nie tak, tym szybciej poczujesz się lepiej.

Śnić, że inni jedzą lód
Jeśli śnisz, że ktoś je lód, możliwe, że twój partner emocjonalny cię rozczaruje. Jeśli jesteś w związku dopiero od niedawna, nie powinieneś zbytnio przywiązywać się do tej osoby, bo nie spodoba ci się jej „prawdziwa twarz”. Zatrzymaj się, zanim będzie za późno.

Sen o lizaniu lodu
Lizanie lodu we śnie oznacza krótkotrwałą przyjemność w rzeczywistości. Zapewne będziesz szczęśliwy, ale ta euforia nie potrwa długo. Zdasz sobie sprawę, że twoja radość jest głównie spowodowana twoimi bliskimi, a nie pieniędzmi, pracą czy rzeczami materialnymi.

Sen o kimś innym liżącym lód
Widok kogoś liżącego lód we śnie wskazuje, że nie powinieneś ingerować w życie ludzi, których kochasz. Masz dobre intencje, ale nie możesz narzucać im swoich pomysłów, opinii i wzorców zachowań. Fajnie, że się nimi opiekujesz, ale wszystko ma swoje granice. Udzielaj rad tylko wtedy, gdy zostaniesz o to poproszony, okazuj zrozumienie i wsparcie w razie potrzeby.

Sen o gradzie
Jeśli śnił ci się lód w postaci gradu, może to oznaczać, że zdajesz sobie sprawę, że praca, którą obecnie wykonujesz, niesie ze sobą wielkie ryzyko. Możliwe, że zainwestowałeś w coś dużo pieniędzy, czasu i wysiłku, ale to nie daje ci pewności, że wyniki będą pozytywne. Kierujesz się mottem „kto nie ryzykuje, nie zarabia”, a będziesz mieć duże szanse na sukces.

Sen o gołoledzi
Gołoledź we śnie zwykle oznacza, że w rzeczywistości jesteś niespokojny i niecierpliwy. Stajesz się osobą, która nie myśli o konsekwencjach swoich działań, przez co dużo tracisz. To znaczy, że czas uświadomić sobie ten brak pewności siebie, który czyni cię kimś innym niż naprawdę jesteś. Nie masz jednak powodów do obaw, bo ta trudna faza życia minie, musisz się tylko uzbroić się w cierpliwość.

Sen o jaskini lodowej
Jeśli we śnie widzisz jaskinię lodową, oznacza to, że jesteś bardzo niezadowolony ze swojego życia. Aby to zmienić, musisz zacząć robić to, co kochasz lub przynajmniej być z ludźmi, których kochasz. Nikt inny nie może zmienić tego, jak się teraz czujesz. Zacznij więc od małych zmian, a twoje życie będzie takie, jak chcesz.

Sen o rzeźbie lodowej
Rzeźba lodowa we śnie może mieć kilka różnych znaczeń w zależności od kształtu. Jednak to, co łączy wszystkie rzeźby to przemijanie. Być może zdajesz sobie sprawę, jak szybko mija czas i jak wielu rzeczy jeszcze nie zrobiłeś, a chciałbyś to zrobić. Z drugiej strony możliwe, że uświadomiłeś sobie, że twój romans trwa zbyt długo i nie jesteś pewien, co dalej. W każdym razie, tylko ty możesz udzielić właściwej odpowiedzi na wszystkie zadawane sobie pytania.

Sen o lodzie w szklance
Sen, w którym widzisz lód w szklance napoju, oznacza, że wkrótce spotkasz bardzo zimną i wyrachowaną osobę. Możliwe, że zyskasz nowego partnera biznesowego lub kolegę, którego wojskowa dyscyplina i brak emocji zaskoczy cię i jednocześnie przestraszy. Wiesz, że w świecie biznesu uczucia nie powinny istnieć, ale będziesz zachwycony tym, jak poważnie traktuje to ta osoba.

Sen o lodzie w wiaderku
Jeśli we śnie widziałeś lód w wiaderku, oznacza to, że przyciągniesz uwagę i sympatię starszej osoby lub przełożonego. Zauważysz, że traktuje cię ona inaczej niż innych i stara się zwrócić twoją uwagę. Na początku pomyślisz, że tylko ci się wydawało, ale z czasem zdasz sobie sprawę, że nie zostałeś oszukany. Będziesz się zastanawiać, czy nieświadomie dałeś jej powód do takiego zachowania, ale po prostu nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli chodziłeś, upadłeś lub jeździłeś na łyżwach na lodzie, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja lodu

Lód to stały stan wody, gdy temperatura spada poniżej 0°C.