Sen o listwach
Jeśli we śnie widzisz listwy, jest to ostrzeżenie, że odczujesz niewielki dyskomfort. Być może nie jesteś w dobrych stosunkach z sąsiadami lub krewnymi, którzy chcą przywłaszczyć sobie twój udział w majątku, co zmusi cię do walki i zatrzymania tego, co zarobiłeś lub odziedziczyłeś. Często będziesz mieć do czynienia z niskimi ciosami, z trudem powstrzymasz się od odpowiedzi na nie i odwetu z taką samą siłą.

Śnić o przybijaniu listew
Sen o przybijaniu listew oznacza śmierć. Być może starsza osoba w twoim otoczeniu umrze, a ty zapewnisz ogromne wsparcie członkom jego rodziny. Przejmiesz na siebie wiele obowiązków i dołożysz wszelkich starań, aby złagodzić trudną sytuację, w jakiej się znaleźli.

Śnić, że inni przybijają listwy
Jeśli śniłeś o kimś przybijającym listwy, oznacza to, że usłyszysz złe wieści dotyczące znajomych lub dalekich krewnych. Być może dowiesz się, że jeden z członków ich rodziny zmarł. Prawdopodobnie nie będziesz mógł uczestniczyć w pogrzebie, ale skontaktujesz się z tą osobą, aby złożyć jej kondolencje.

Śnić o odrywaniu listew
Kiedy we śnie odrywasz listwy, oznacza to, że dasz komuś drugą szansę. Prawdopodobnie zranił cię partner lub przyjaciel, ale ponieważ byłeś z nim bardzo blisko, będziesz próbował zapomnieć o niedogodnościach, przez które przeszedłeś. Zwykle nie jesteś osobą, która wraca do przeszłości, ale tym razem zrobisz wyjątek i emocje wezmą górę nad rozsądkiem.

Śnić, że inni odrywają listwy
Sen ten oznacza, że przekonasz bliską osobę do wybaczenia komuś, kto ją skrzywdził lub obraził. Przekonasz się, że życie jest zbyt krótkie, aby ich związek zakończył się w ten sposób. Być może cię nie posłuchają, ale przynajmniej będziesz wiedział, że zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy.

Sen o malowaniu listew
Malowanie listew we śnie oznacza, że zbyt mocno starasz się pokazać ludziom, jak doskonałe jest twoje życie. Często chcesz upiększyć rzeczywistość rzeczami materialnymi, aby nikt nie dostrzegł twoich problemów. Chowasz się za tą „bajką”, aby ukryć to, co naprawdę cię niepokoi. Lepiej byłoby sobie z tym poradzić niż uporczywie „wymyślać” rzeczywistość.

Śnić, że inni malują listwy
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś maluje listwy, prawdopodobnie będziesz żałował kogoś, kto chce zaprezentować się w jak najlepszym świetle, ukrywając jednocześnie wszystkie swoje wady i niedociągnięcia. Bardzo dobrze znasz tę osobę, prawdopodobnie z nią dorastałeś. Zauważasz, że ostatnio zachowuje się dziwnie, delikatnie mówiąc. Niczego jej nie zasugerujesz, ale będziesz żałował, że zdecydowała się pójść tą drogą.

Sen o układaniu listew
Układanie listew na stosie oznacza, że ​​dzięki wytrwałości i oddaniu się pracy osiągniesz swój cel. Nie jesteś kimś, kto uzależnia się od swojego przeznaczenia i czeka, aż inni mu pomogą. Wręcz przeciwnie, łatwo jest ci zacząć od zera i walczyć o to, czego chcesz. Dlatego masz przed sobą naprawdę świetlaną przyszłość.

Śnić, że inni układają listwy
Jeśli we śnie widzisz kogoś układającego listwy, oznacza to, że będziesz pod wrażeniem czyjegoś profesjonalizmu i wytrwałości. Tylko dzięki swojej ciężkiej pracy będziesz miał okazję poznać osobę, która stworzyła coś z niczego. Nic nie zostało podane jej na tacy, ale udało jej się spełnić swoje marzenia. Od takiej osoby można się wiele nauczyć, więc przyjmij to, co ci mówi, podążaj za jej przykładem, a uda ci się daleko zajść.

Sen o piłowaniu listew
Piłowanie listew we śnie oznacza problemy finansowe. Możliwe, że kryzys dotknie firmę, w której pracujesz i nastąpi obniżenie wynagrodzenia lub jego opóźnienie. Będziesz więc musiał znaleźć dodatkowe źródło dochodu, aby przetrwać. Inna interpretacja jest taka, że nadmierne wydatki doprowadzą cię do bankructwa. Możesz temu zapobiec, jeśli teraz zaczniesz bardziej racjonalnie zarządzać swoimi zarobkami.

Śnić, że inni piłują listwy
Sen, w którym widzisz kogoś piłującego listwy, oznacza, że pożyczysz pieniądze od członka rodziny lub bliskiego przyjaciela. Poprosi cię on o pomoc w trudnej sytuacji, a ty nie odmówisz. Co więcej, prawdopodobnie powiesz mu, że nie powinien spieszyć się ze spłatą długu, ponieważ nie potrzebujesz pieniędzy tak bardzo, jak on w tej chwili.

Sen o noszeniu listew
Noszenie listew we śnie oznacza, że ​​nie lubisz twojej aktualnej pracy. Zapewne jesteś przekonany, że jesteś w stanie zrobić znacznie więcej, ale nie masz okazji, by to udowodnić. Nie powinieneś czekać, aż ktoś da ci szansę, znajdź ją sam.

Jeśli śnisz, że ktoś niesie listwy, to znaczy, że młodszy kolega poprosi cię o pomoc w jakiejś pracy. Przypomnisz sobie swoje początki i z przyjemnością mu pomożesz. Będziesz zadowolony, że młody człowiek czuje się odpowiedzialny za pracę i stara się ją wykonywać profesjonalnie i sumiennie.

Śnić, że kupujesz listwy
Jeśli śniłeś o zakupie listew, symbolizuje to nieoczekiwany zysk. Być może poszczęści ci się w grach losowych lub dostaniesz spadek. Możliwe również, że pracodawca da ci małą motywację, którą wykorzystasz do „łatania dziur” i spłacania długów.

Śnić, że sprzedajesz listwy
Sen tenoznacza, że powinieneś przestać marnować czas na pracę, która nie przynosi ani materialnej, ani moralnej satysfakcji. Zmarnowałeś zbyt dużo czasu, a wyników nie widać. Byłoby lepiej, gdybyś zaczął robić coś, co może przynieść zysk w przyszłości.

Sen o kradzieży listew
Sen o kradzieży listew wskazuje, że na próżno próbujesz ukryć sekret z przeszłości. Robisz wszystko, aby ludzie, na których ci zależy, nie dowiedzieli się o twoim grzechu, więc ciągle żyjesz w strachu. Może powinieneś się komuś zwierzyć i poprosić o radę. Jeśli nadal będziesz milczeć, narazisz tylko swoje zdrowie psychiczne, a kiedy prawda wyjdzie na jaw, stracisz zaufanie bliskich ci ludzi.

Śnić, że ktoś ukradł ci listwy
Jeśli ktoś ukradł ci listwy we śnie, symbolizuje to koszty. Możliwe, że twój samochód lub sprzęt AGD się zepsuje i będziesz musiał zainwestować określoną kwotę pieniędzy na jego naprawę lub wymianę. Niestety bez pożyczki nie uda ci się tego rozwiązać, ale nauczysz się, że część zarobków należy zostawić na takie nieprzewidziane problemy.

Śnić, że palisz listwy
Sen, w którym palisz listwy, oznacza, że ktoś cię oskarży, że nie doceniasz pracy tej osoby wystarczająco. Być może twój partner lub członek rodziny będzie miał do ciebie żal za nieuczestniczenie w pracach domowych lub za podkopywanie ich pracy. Z drugiej strony może twój kolega zarzuci ci, że nie szanujesz jego pracy.

Śnić, ze ktoś inny pali listwy
Jeśli widzisz we śnie, jak ktoś pali listwy, oznacza to, że wejdziesz z kimś w konflikt z powodu innej opinii na dany temat. Ponieważ obaj jesteście dość uparci, będziecie trzymać się swojego stanowiska i często będziecie przerywać sobie nawzajem. Jeśli nie powstrzymasz swojego temperamentu, dyskusja o drobiazgach może przerodzić się w poważną kłótnię.

Śnić o budowaniu domu z listew
Jeśli we śnie budowałeś dom z listew, oznacza to, że jesteś bardzo skromną osobą. Wiesz, jak zarządzać swoimi pieniędzmi i nigdy nie przeżywasz kryzysu. Niczego ci nie brakuje, tylko dlatego, że nie masz wielkich pragnień. Jesteś jedną z niewielu osób, dla których materializm nie stał się integralną częścią życia. Nadal wiesz, jak cieszyć się naturą, dobrą książką i jedzeniem.

Śnić, że inni budują dom z listew
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś buduje dom z listew, możliwe, że zdecydujesz się pomóc osobie, której nawet nie znasz. Będziesz widzieć, że ma kłopoty i zrobi ci się przykro. Zamiast siedzieć z założonymi rękami, spróbujesz uczynić jej życie lepszym. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zaangażuj się w organizację humanitarną, ponieważ wolontariat sprawi ci ogromną przyjemność.

Interpretacja snów z motywem listwy również może się różnić w zależności od tego, z jakiego drzewa zrobiono listwę. I tak na przykład listwa dębowa symbolizuje odwagę, wytrwałość i siłę, listwa bukowa wskazuje na zmienność i niepewność w relacji z kimś.

Listwy jesionowe wskazują, że brakuje ci w życiu spokoju i że powinieneś szukać go wśród pozytywnych ludzi. Listwy lipowe symbolizują twoją atrakcyjność i seksapil, który przykuwa uwagę płci przeciwnej.

Listwy cisu w snach symbolizują młodość. Możesz poczuć przypływ energii i będzie ci się wydawać, że jesteś dużo młodszy, niż wynika to z dowodu osobistego, i możliwe, że ktoś inny napełni cię młodzieńczą energią i entuzjazmem, a ty poczujesz się świetnie.

Jeśli we śnie widziałeś listwy świerkowe, oznacza to, że będziesz zachwycony czyimś wyglądem fizycznym. Możliwe, że spotkasz osobę, która bardzo o siebie dba. Kiedy dojdziesz do wniosku, że wygląd zewnętrzny nie jest jej jedyną zaletą, że ​​zdasz sobie sprawę, że możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia. Niestety, taki związek nie miałby świetlanej przyszłości.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, przybijałeś lub odrywałeś listwy, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja listwy

Listwa to kawałek impregnowanego drewna.