Sen o twarzy
Jeśli we śnie widzisz normalną twarz, oznacza to chorobę. Być może udajesz, że w twoim życiu wszystko jest w porządku, aby nie obciążać członków rodziny swoimi zmartwieniami. Mimo, że sprawiasz wrażenie osoby zadowolonej, tylko ty wiesz, jak wielkie brzemię nosisz na swojej duszy i że w końcu zabraknie ci sił, by dalej z tym żyć.

Sen o bladej twarzy
Sen o bladej twarzy jest ostrzeżeniem, że grozi ci wielkie niebezpieczeństwo. Być może komuś w pracy nie spodobają się zasady, którymi się kierujesz, czyli przejrzystość i odpowiedzialność. Nie będziesz chciał ryzykować dobrej pracy i reputacji dla szybkiego zysku, który wyrządziłby ci znacznie więcej szkody niż pożytku. Taka postawa spowoduje konflikty z ludźmi, którzy mają inne plany i intencje.

Sen o brzydkiej lub starej twarzy
Kiedy we śnie widzisz brzydką lub starą twarz, oznacza to, że coś cię martwi. Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do tego, że członkowie twojej rodziny mogą zawsze na tobie polegać, ale z biegiem czasu zdajesz sobie sprawę, że zostałeś dla nich osobą na posyłki. Ponieważ nie możesz już im pomagać tak jak wcześniej, będą zmuszeni sami zapewnić sobie to, czego potrzebują.

Sen o pięknej twarzy
Jeśli we śnie zobaczysz piękną twarz, to symbol szczęśliwego małżeństwa. Można powiedzieć, że twoje życie małżeńskie jest bardzo przyjemne, co jest więcej niż oczywiste. Wiele rzeczy postrzegasz inaczej i promieniujesz pozytywną energią, która pociesza każdego dookoła.

Sen o uśmiechniętej twarzy
Sen o uśmiechniętej twarzy oznacza szczęście w miłości. Kieruje tobą powiedzenie, że ten, który śmieje się ostatni, śmieje się najsłodziej. Możliwe, że byłeś bardzo cierpliwy i czekałeś na odpowiedni moment, aby podejść do osoby, która ci się podoba. Chociaż mogłeś to zrobić wcześniej, chciałeś mieć całkowitą pewność, że nie zostaniesz odrzucony.

Sen o ukrywaniu twarzy
Jeśli ukrywasz twarz we śnie, to zły znak. Być moze będziesz zniesławiony przez osobę, którą nienawidzisz, więc cokolwiek powiesz lub zrobisz, zostanie zakwestionowane. Ta sytuacja będzie dla ciebie bardzo trudna do zniesienia i po prostu będziesz chciał się ukryć i pozwolić, aby czas wyleczył wszystkie twoje rany.

Sen o oglądaniu twarzy w wodzie
Sen o oglądaniu twarz w wodzie, symbolizuje długie życie i prestiż. Jesteś osobą, która od zawsze trzyma się zasady, że podnosisz się trzy razy, ale upadasz tylko raz. Nie mówisz dużo, ale kiedy to robisz, starasz się nadać swoim słowom sens. Jesteś dumny, ponieważ nic byś nie zmienił w swoim życiu i nic nie zrobiłbyś inaczej, mocno stoisz za swoimi działaniami.

Sen o smutnej twarzy
Jeśli we śnie widziałeś swoją smutną twarz, oznacza to, że powinieneś przestać robić to, czego nie lubisz. Prawdopodobnie pozwoliłeś innym kontrolować twoje życie i nie jesteś z tego powodu zadowolony. Tylko ty możesz wpłynąć na tę sytuację i ją zmienić.

Sen, w którym widzisz czyjąś smutną twarz, oznacza, że ta osoba ze snu potrzebuje twojej pomocy i wsparcia. Obecnie przechodzi trudny okres a ty będziesz starać się być blisko niej. Jeśli we śnie widziałeś smutną twarz nieznajomego, możliwe, że wkrótce pomożesz komuś, kogo nie znasz.

Sen o gniewnej lub zmarszczonej twarzy
Sen, w którym widzisz swoją zmarszczoną lub złą twarz, oznacza, że ​​spotkasz osobę, z którą od jakiegoś czasu nie masz dobrych relacji. Przypomnisz sobie kilka złych chwil z przeszłości i pożałujesz, że w ogóle poznałeś tę osobę.

Jeśli we śnie widziałeś rozgniewaną lub zmarszczoną twarz osoby, którą znasz w rzeczywistości, oznacza to, że ktoś cię skrytykuje za popełnione błędy. Będzie ci o nich stale przypominać i nie pozwoli ci zapomnieć.

Jeśli we śnie widziałeś rozgniewaną twarz nieznajomego, możliwe, że będziesz cierpieć z powodu czyjegoś zaniedbania lub lenistwa. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać czyjąś pracę lub naprawić cudze błędy.

Sen o zakrwawionej twarzy
Jeśli we śnie zobaczyłeś, że twoja twarz jest zakrwawiona, oznacza to, że będziesz musiał poświęcić się, aby uzyskać to, czego pragniesz. Inne znaczenie jest takie, że poniesiesz stratę i będzie to miało negatywny wpływ na twoją psychikę.

Jeśli we śnie widziałeś zakrwawioną twarz kogoś, kogo znasz, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości osoba ta poprosi cię o radę lub pomoc w rozwiązaniu problemu. Jeśli zakrwawiona twarz z twojego snu należała do kogoś nieznajomego, możliwe, że po przebudzeniu będziesz świadkiem czyjegoś zawstydzenia.

Sen o pryszczatej twarzy
Sen, w którym widzisz swoją twarz pokrytą pryszczami, oznacza, że masz problem z byciem pewnym siebie. Coś wytrąciło cię z równowagi i trudno ci się z tego wydostać.

Jeśli we śnie widzisz znaną ci osobę, której twarz jest pokryta pryszczami, możliwe, że przechodzi ona trudny okres w swoim życiu. Jeśli pryszczata twarz z twojego snu należała do nieznajomego, oznacza to, że jesteś zbyt skupiony na zupełnie nieistotnych rzeczach w życiu.

Sen o spuchniętej twarzy
Jeśli śniło ci się, że twoja twarz była spuchnięta, oznacza to, że z powodzeniem pokonasz kryzys, w którym się obecnie znajdujesz. Przed tobą lepsze czasy, dlatego ważne jest, aby być cierpliwym. Sen, w którym widzisz znaną ci osobę z opuchniętą twarzą, wskazuje, że posłucha ona twojej sugestii dotyczącej problemu, który ma.

Jeśli we śnie widziałeś spuchniętą twarz kogoś nieznajomego, oznacza to, że skomplikowana sytuacja zbliży cię do kogoś. Znajdziesz komfort, którego potrzebujesz w tej właśnie osobie.

Sen o twarzy pokrytej siniakami
Kiedy śnisz, że twoja twarz jest pokryta siniakami, może to symbolizować potencjalne niebezpieczeństwo. Trzymaj się z dala od przebiegłych i obłudnych ludzi, zwłaszcza tych, których intencje nie są dla ciebie do końca jasne. Jeśli we śnie widziałeś pobitą twarz osoby, którą znasz, możliwe, że staniesz w jej obronie, gdy wszyscy będą ją atakować.

Sen, w którym widzisz pokrytą siniakami twarz nieznanej osoby oznacza, że zdecydujesz się nie ingerować w czyjeś życie, mimo że masz świadomość, że osoba ta robi coś złego.

Sen o piegowatej twarzy
Jeśli we śnie miałeś twarz pokrytą piegami, oznacza to, że będziesz musiał stawić czoła małym przeszkodom, które są przed tobą. Tym razem wszystko będziesz musiał zrobić sam i nikt nie będzie w stanie ci pomóc. Jeśli widziałeś we śnie twarz znanej ci osoby pokrytą piegami, oznacza to, że będzie ci się żalić na swoje życie.

Sen o osobie, której nie znasz z twarzą pokrytą piegami oznacza, że ​​wkrótce dostaniesz świetną okazję biznesową i nie możesz jej przegapić.

Sen o zarumienionej twarzy
Zarumieniona twarz we śnie może mieć wiele znaczeń. Jeśli we śnie twoja twarz zarumieniła się ze szczęścia, radości i zdrowia, może to oznaczać, że nadchodzący okres będzie dla ciebie bardzo pomyślny. Jeśli we śnie twoja twarz była zarumieniona ze wstydu, może to oznaczać, że nie umiesz przyjmować komplementów. Jesteś bardzo skromną osobą, więc nie wiesz, jak zareagować, gdy ktoś cię chwali.

Sen o zapłakanej twarzy
Sen, w którym widzisz swoją zapłakaną twarz, może wskazywać na problemy w pracy lub w rodzinie. Coś tak bardzo cię ostatnio niepokoi, że zapominasz o ważnych obowiązkach. Poświęć kilka dni na rozwiązanie go raz na zawsze, bo inaczej zaczniesz popełniać duże błędy z powodu nieostrożności.

Jeśli we śnie widziałeś zapłakaną twarz osoby, którą znasz, możliwe, że zdradzi ci ona swój sekret i poprosi cię o jego dochowanie. Jesteś osobą, która nie lubi tajemnic, ale uszanujesz jej prośbę.

Sen o myciu twarzy
Sen, w którym myjesz twarz, oznacza, że napotkasz problemy, z którymi do tej pory jeszcze się nie zetknąłeś. Prawdopodobnie będziesz musiał wyjść ze swojej strefy komfortu i dokładnie przemyśleć przyszłe ruchy.

Jeśli myjesz kogoś innego we śnie, oznacza to, że będziesz się martwić o ukochaną osobę. Będzie musiała zmierzyć się z wielkimi zmartwieniami, a ty będziesz starał się być cały czas przy niej.

Sen o wycieraniu twarzy
Jeśli śnisz o wycieraniu twarzy, oznacza to, że zrobisz wszystko, aby kogoś zadowolić. Może to być sympatia, pracodawca lub partner biznesowy, który może ci pomóc w twojej karierze. W każdym razie zrobisz wszystko, aby ta osoba cię zauważyła i polubiła.

Sen, w którym wycierasz komuś twarz, symbolizuje małe problemy zdrowotne w rodzinie. Ktoś bliski będzie miał objawy, które sprawią, że zdecyduje się na wizytę u lekarza. Na szczęście jego problem nie będzie poważny.

Sen o nakładaniu makijażu na twarz
Makijaż na twojej twarzy oznacza, że powinieneś być szczery wobec swoich bliskich. Możesz chcieć chronić ich swoimi kłamstwami, ale to zła droga. Jeśli malowałeś kogoś innego we śnie, być może będziesz wspólnikiem w manipulacji. Prawdopodobnie w sprytny sposób pomożesz przyjacielowi osiągnąć jego cel.

Sen o masce na twojej twarzy
Jeśli we śnie nosiłeś maskę na twarzy, oznacza to, że aroganckim zachowaniem chcesz ukryć brak pewności siebie. Jeśli we śnie widziałeś maskę na twarzy innej osoby, oznacza to, że czyjeś częste wahania nastroju sprawią, że będziesz zły. Po prostu nie lubisz ludzi, o których nigdy nie wiesz, co kombinują.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś normalną, bladą, brzydką lub piękną twarz, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.