Sen o złotym medalionie
Jeśli we śnie widzisz złoty medalion, oznacza to zmartwienia. Być może często się zastanawiasz, jakie są motywy osób, które cię wspierają i czy byliby z tobą, gdybyś miał mniej pieniędzy lub znalazł się w trudnej sytuacji. Dręczą cię wątpliwości, co czasem kończy się rozczarowaniem.

Sen o srebrnym medalionie
Jeśli we śnie zobaczysz srebrny medalion, oznacza to, że z kimś się pokłócisz. Prawdopodobnie dojdzie do konfliktu z powodu różnych opinii, więc ty i twój rozmówca będziecie mieli okazję wyjaśnić powody, dla których zajmujecie określone stanowisko. Nie będziesz miał problemu z przyznaniem się do błędu, jeśli okaże się, że się mylisz.

Sen o perłowym medalionie
Kiedy śnisz o medalionie z pereł, symbolizuje on niezgodę w małżeństwie. Być może ty i twój partner przestaniecie dzielić te same zainteresowania, co spowoduje, że się od siebie oddalicie. Poczujesz, że nie jest w stanie poświęcić się dla ciebie i sprawić ci przyjemności, dlatego przestaniesz robić to, co on lubi.

Śnić, że dostałeś medalion
Jeśli we śnie dostaniesz medalion, symbolizuje on nową miłość. Możliwe, że spotkasz osobę, która oczaruje cię drobiazgami, które pokażą, jak bardzo jej na tobie zależy. Po krótkim czasie poczujesz się tak, jakbyście byli razem przez całe życie i trudno będzie ci znieść rozłąkę.

Sen o zepsutym medalionie
Jeśli we śnie widzisz zepsuty medalion, oznacza to smutek. Prawdopodobnie stracisz kontakt z niektórymi znajomymi, co będzie dla ciebie bardzo trudne. Jednak zdasz sobie sprawę, że nie ma sensu spotykać się z kimś, komu nie ufasz i przed kim musisz uważać na każde słowo.

Śnić, że zgubiłeś medalion
Kiedy zgubisz medalion we śnie, jest to ostrzeżenie, że będziesz miał kłopoty. Możesz mieć nieprzewidziane wydatki, które zmuszą cię do sprzedaży lub zastawienia kosztowności, które były w twojej rodzinie od dziesięcioleci. Z trudem zdecydujesz się na tak drastyczny krok, ale nie będziesz miał innego wyjścia.

Śnić, że znalazłeś medalion
Jeśli znajdziesz medalion we śnie, oznacza to, że będziesz szczęśliwy. Możliwe, że przyjdą do ciebie oczekiwani goście, którym poświęcisz całą swoją uwagę. Postarasz się jak najlepiej ich ugościć i zapewnić im niezapomnianą rozrywkę, która sprawi, że będą chcieli jak najszybciej wrócić.

Sen o diamentowym medalionie
Diamentowy medalion we śnie to znak, że twoje dochody są w pełni zgodne z odpowiedzialnością i wysiłkiem, jaki wkładasz w biznes. Przestań łudzić się, że zasługujesz na wyższą pensję, chyba że planujesz włożyć więcej wysiłku w to, co robisz.

Sen o medalionie z plastiku lub innego taniego materiału
Medalion wykonany z plastiku, drewna lub innego tańszego materiału świadczy o tym, że nie jesteś zadowolony z ilości posiadanych pieniędzy. Uważasz, że twoja praca zasługuje na większą nagrodę. Jeśli masz pewność, że twój obecny pracodawca nie rozważy podniesienia twojej pensji, oznacza to, że musisz zacząć szukać innej pracy.

Śnić, że naprawiasz medalion
Naprawienie medalionu we śnie oznacza, że ​​odnowisz swoją przyjaźń lub romans. Postanowisz dać drugą szansę osobie, która cię skrzywdziła. Jednak wyjaśnisz jej, że jej przebaczyłeś, ale nigdy nie będziesz w stanie zapomnieć tego, co ci zrobiła.

Śnić, że inni naprawiają medalion
Sen ten oznacza, że ktoś da ci szansę na zadośćuczynienie za przeszłe grzechy. Zapewne skrzywdziłeś inną osobę słowami lub czynami, ale zdecyduje się ona dać ci kolejną szansę. Postaraj się jej ponownie nie zawieść jej zaufania.

Śnić, że robisz medalion
Robienie medalionu we śnie oznacza, że ​​jesteś osobą bardzo kreatywną i obdarzoną wyobraźnią, ale nie wykorzystujesz wystarczająco swoich talentów. Prawdopodobnie wykonujesz pracę, która nie wymaga wyobraźni, a jedynie przestrzegania zasad. To nie znaczy, że nie możesz skupić się na hobby. Kto wie, może kiedyś stanie się dobrym źródłem dochodu.

Śnić, że inni robią medalion
Sen, w którym widzisz, jak ktoś robi medalion, oznacza, że ktoś zachwyci cię swoim sposobem myślenia, energią, wolą i potencjałem, który posiada. Zdasz sobie sprawę, że wciąż są ludzie, którzy cenią innych i nie budują swojego postępu w życiu na cudzym nieszczęściu. Będziesz chciał spędzić jak najwięcej czasu z tą osobą. Jeśli jest to osoba płci przeciwnej, niewykluczone, że zrodzi się z tego romans.

Śnić, że kupujesz medalion
Kupowanie medalionu we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo zdeterminowany, aby pokonać swoich rywali i że nie zrobisz nic, aby zapobiec ich skrzywdzeniu. Innym znaczeniem tego snu jest to, że jesteś bardzo ambitną osobą i nie zawahasz się spalić za sobą mostów, aby osiągnąć swój cel. Zastanów się ponownie, czy twoja strategia jest słuszna i dobra oraz czy przyniesie oczekiwane rezultaty.

Śnić, że sprzedajesz medalion
Sprzedaż medalionu we śnie oznacza, że ​​spróbujesz coś zyskać manipulacją. Mianowicie dołożysz wszelkich starań, aby zadowolić osobę, która może pomóc ci rozwiązać problem. Spróbujesz przekonać ją, że nie ma powodu do obaw i że ona także skorzysta na tym rozwiązaniu. Jednak jest niewielka szansa, że ​​taka metoda się powiedzie, dlatego lepiej powiedzieć jej szczerze, o co chodzi i poprosić ją o pomoc.

Śnić, że dałeś komuś medalion
Podarowanie komuś medalionu we śnie symbolizuje twoją potrzebę dzielenia się tym, co masz z innymi ludźmi. Mogą to być dobra materialne lub twoja miłość, uwaga i lojalność. Kiedy kogoś lubisz, to znaczy, że jesteś w stanie zrobić dla niego wszystko. Jednak ta twoja cecha może być nadużywana przez niektórych ludzi, więc musisz być ostrożny.

Śnić, że ukradłeś medalion
Kradzież medalionu we śnie oznacza, że ​​w końcu zaakceptujesz kogoś, kogo wcześniej nie lubiłeś. Twoje pierwsze wrażenie o nim było bardzo złe. Jednak z czasem zaczniesz dostrzegać jego dobre cechy i zrozumiesz, że się myliłeś. To prawdopodobnie osoba, która niedawno stała się częścią twojej rodziny, kręgu znajomych lub kolektywu pracowniczego.

Śnić, że ktoś ukradł twój medalion
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł twój medalion, oznacza to małe wydatki. Twój samochód lub sprzęt AGD może się zepsuć, więc będziesz musiał wyłożyć na to pewną sumę pieniędzy. Na szczęście cena nie będzie wysoka, więc nie będziesz musiał pożyczać pieniędzy z banku ani prosić o pożyczkę znajomego lub krewnego.

Śnić, że ktoś zerwał twój medalion
Kiedy śnisz, że ktoś zerwał ci medalion z szyi, oznacza to, że masz w swoim najbliższym otoczeniu osobę, która będzie próbowała cię do czegoś przekonać, aby osiągnąć twoje cele. Uwierzysz w jej słodką mowę i fałszywe obietnice. Twoi przyjaciele i rodzina prawdopodobnie powiedzą ci, że się mylisz, ale nie będziesz ich słuchać. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że mieli rację.

Śnić, że zerwałeś komuś medalion
Zerwanie czyjegoś medalionu z szyi oznacza, że ​​jesteś chciwy. Nigdy nie masz dość miłości, uwagi ani pieniędzy. Oczekujesz, że twoi bliscy będą do twojej dyspozycji przez cały czas i będą całkowicie lojalni wobec ciebie. Dlatego nie lubisz, gdy ktoś nowy wchodzi do twojej rodziny lub firmy. Na dłuższą metę twoje zachowanie może odpychać niektórych ludzi od ciebie.

Śnić, że pożyczyłeś komuś medalion
Pożyczenie medalionu komuś we śnie oznacza, że ​​będziesz oczekiwać od kogoś przysługi. Być może pomożesz komuś, tylko po to, by później poprosić o coś w zamian. On nie będzie miał innego wyboru niż zaakceptować takie warunki.

Śnić, że ktoś pożyczył ci medalion
Jeśli ktoś pożyczył ci medalion we śnie, oznacza to, że znajdziesz się w niewdzięcznej sytuacji. Twój pracodawca może zaoferować ci awans, ale tylko wtedy, gdy zaakceptujesz nowe warunki. Będziesz bał się większej ilości pracy i odpowiedzialności i będziesz się wahał, czy to zaakceptować. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie poradzić sobie z tymi wyzwaniami, nie odrzucaj oferowanej ci możliwości.

Śnić, że wyrzuciłeś medalion
Wyrzucenie medalionu we śnie to znak, że w końcu jesteś gotowy, aby zostawić przeszłość za sobą. Przez długi czas żyłeś między tym, co było, a tym, co ma się jeszcze wydarzyć. Uniemożliwiłeś sobie postęp, ponieważ doświadczyłeś wielkiego stresu lub straty. Dobrą wiadomością jest to, że wkrótce pogodzisz się z tym, że nie możesz zmienić przeszłości i pójdziesz dalej.

Śnić, że ktoś wyrzucił medalion
Sen, w którym ktoś wyrzucił medalion, oznacza, że ​​bliska osoba doświadczy emocjonalnego lub materialnego kryzysu. Może twój przyjaciel straci pracę lub zakończy długotrwały związek bądź małżeństwo. Dołożysz wszelkich starań, aby być blisko niego i pokazać mu, że nie jest w tym wszystkim sam.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, znalazłeś, zdobyłeś lub zgubiłeś medalion, z pewnością wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja medalionu

Medalion to biżuteria noszona na szyi.