Sen o całych mokasynach
Jeśli we śnie widzisz całe mokasyny, oznacza to zmartwienia. Jesteś osobą, która nigdy nie jest w pełni usatysfakcjonowana tym, dlaczego stwarzasz sobie problemy i kiedy nie ma ku temu prawdziwych powodów. Boisz się potencjalnych problemów i jesteś obciążony pytaniami „a co, jeśli”, które nie pozwalają ci cieszyć się chwilą obecną.

Sen o zniszczonych mokasynach
Jeśli we śnie zobaczysz zniszczone mokasyny, ostrzega to przed chorobą. Być może ktoś z twojego otoczenia poczuje się źle, dlatego zdecydujesz się sprawdzić stan swojego zdrowia. Dowiesz się pouczającej lekcji, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” z powodu niebezpieczeństwa przesadzania we wszystkim i stania się hipochondrykiem.

Sen o nowych mokasynach
Kiedy we śnie widzisz nowe mokasyny, symbolizuje to radość. Jesteś bardzo skromną osobą, którą uszczęśliwiają małe rzeczy. Nie masz wysokich wymagań wobec innych, dlatego nie mogą cię zawieść. Polegasz na sobie, próbując stworzyć tyle, ile potrzebujesz do przyzwoitego życia.

Śnić, że masz mokasyny na nogach
Jeśli we śnie masz mokasyny na nogach, oznacza to, że jesteś niewdzięczny. Często zdarza się, że obwiniasz rodziców za to, że nie dali ci więcej pieniędzy, za które mógłbyś kupić drogie rzeczy. Myślisz, że w ten sposób będziesz lepiej akceptowany w społeczeństwie, nie zdając sobie sprawy, jak bardzo ich słowa ranią.

Sen o zdejmowaniu mokasynów
Kiedy zdejmujesz mokasyny we śnie, oznacza to, że będziesz zarozumiały. Możliwe, że zmienisz miejsce zamieszkania i zapomnisz o starych przyjaciołach, z którymi razem dorastaliście. Nawiążesz nowe znajomości, starając się uniknąć historii z przeszłości, których będziesz się wstydzić bez powodu.

Śnić o chodzeniu w mokrych mokasynach
Sen, w którym chodzisz w mokrych mokasynach, symbolizuje dyskomfort, który może ci się wkrótce przydarzyć. Możliwe, że weźmiesz udział w bolesnej rozmowie między osobami, które niedawno poznałeś. To nie powstrzyma ich przed przyniesieniem całego „brudnego prania” przed tobą, a nawet wciągnięciem cię w tę dyskusję. Jeśli od razu pokażesz im, że nie chcesz brać w tym udziału, poddadzą się.

Śnić o potknięciu się w mokasynach
Sen ten oznacza, że ​​starasz się zapomnieć część swojej przeszłości. Budujesz inny obraz siebie i nie chcesz, aby ludzie, którzy są teraz z tobą, dowiedzieli się, co się wydarzyło wcześniej. Nie możesz jednak ukryć prawdy, bez względu na to, jak bardzo udajesz. Bądź tym, kim jesteś, tylko wtedy będziesz wiedział, czy inni cię lubią takiego jakim jesteś, czy tylko udają.

Śnić, że robisz mokasyny
Robienie mokasynów we śnie oznacza, że ​​odkryjesz część swojego nowego talentu. Prawdopodobnie przez przypadek dowiesz się, że jesteś w czymś bardzo dobry. Nie przegap okazji, aby z niego skorzystać. Zacznij robić to jako hobby, może pewnego dnia przyniesie ci to większy dochód.

Śnić, że inni robią mokasyny
Sen o kimś robiącym mokasyny oznacza, że ​​będziesz chciał wrócić do swoich korzeni. Możesz rozważyć przeprowadzkę z miasta na wieś lub wznowienie rodzinnej firmy, która była zamknięta od lat. Inną możliwością jest to, że zdecydujesz się nauczyć starych zwyczajów, aby móc je przekazać swoim dzieciom.

Śnić, że mokasyny są dla ciebie za duże
Jeśli podczas snu nosiłeś za duże mokasyny, oznacza to, że będziesz celem plotek. Możliwe, że niektóre z twoich decyzji lub posunięć spowodują reakcje innych ludzi. Jednak nie tylko to, co się faktycznie wydarzyło zostanie opowiedziane, ale każdy doda kilka „soczystych” szczegółów, aby historia była jak najbardziej interesująca i wszystko straci sens. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to obejść i zaprzeczyć tym informacjom. Poczekaj, aż opadną emocje, aby ten „skandal” nie trwał dłużej niż byś chciał.

Sen o noszeniu zbyt ciasnych mokasynów
Jeśli nosiłeś zbyt ciasne mokasyny we śnie, oznacza to, że będziesz podejrzewać ukochaną osobę. Pewni ludzie wskażą ci coś i zaczniesz zastanawiać się, czy twój partner jest ci wierny. Nie możesz pozwolić, aby rozdzieliła cię czyjaś zazdrość. Jeśli chcesz mieć długi związek, musisz być uczciwy wobec ukochanej osoby i tego samego wymagaj od niej.

Śnić, że kupiłeś mokasyny
Kupowanie mokasynów we śnie oznacza, że ​​nie dostaniesz poparcia dla tego pomysłu lub projektu, który chcesz zrealizować. Możliwe, że twój pracodawca wytknie ci szereg błędów, których nie możesz naprawić w rozsądnym czasie. Możliwe, że członkowie rodziny nie poprą cię w decyzji, co bardzo na ciebie wpłynie.

Śnić, że sprzedajesz mokasyny
Sprzedaż mokasynów we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo przekonującą osobą. Masz „moc” przekonywania ludzi do wszystkiego. Do tej pory pomogło ci to osiągnąć niektóre z twoich celów. Nie możesz jednak nadużywać daru, który posiadasz, ponieważ możesz znaleźć się w niebezpieczeństwie. Dotyczy to zwłaszcza prywatnej części twojego życia. Nie obiecuj ukochanej osobie tego, czego nie możesz lub nie chcesz spełnić.

Śnić, że dostałeś mokasyny
Jeśli śniło ci się, że ktoś dał ci mokasyny, oznacza to, że osoba z twojego otoczenia będzie próbowała cię sprowokować. Prawdopodobnie nie doceni twojego doświadczenia i wiedzy lub zminimalizuje twój sukces. Aby nie dać się w to „złapać” i wywołać skandalu swoją burzliwą reakcją, na drobne drażnienie odpowiadaj uśmiechem, a nie słowami.

Śnić, że dałeś komuś mokasyny
Darowanie komuś mokasynów we śnie oznacza, że ​​komuś zazdrościsz. Możliwe, że twój przyjaciel lub ktoś z otoczenia zrobił wiele postępów w biznesie lub prywatnie. Zamiast brać go za przykład, że ty też możesz to zrobić, starasz się bagatelizować wszystko, co osiągnął. Zadaj sobie pytanie, czy poczujesz się lepiej, gdy będziesz go obrażać, czy gdy spełnisz własne życzenia.

Śnić, że znalazłeś mokasyny
Kradzież mokasynów we śnie oznacza, że ​​twój żart zostanie źle zinterpretowany. Prawdopodobnie będziesz chciał zabawiać znajomych, ale będzie to wyglądało i brzmiało naprawdę źle. Potem będziesz żałować, że w ogóle to zrobiłeś i niepotrzebnie obraziłeś inną osobę. Niech to będzie dla ciebie lekcja, że ​​nie powinieneś się tak zachowywać w przyszłości.

Śnić, że ktoś ukradł ci mokasyny
Kiedy śnisz, że ktoś ukradł ci mokasyny, oznacza małe wydatki. Możliwe, że twój samochód lub sprzęt AGD się zepsuje i będziesz musiał zainwestować pieniądze w naprawy lub wymianę. Inną możliwością jest to, że kupisz coś, co nie uzasadnia ceny, którą musiałeś zapłacić.

Śnić, że zgubiłeś mokasyny
Zgubienie mokasynów we śnie symbolizuje problemy w komunikacji z kolegami lub przyjaciółmi. Prawdopodobnie będziesz rozmawiać z kimś na pewien temat, co może przerodzić się w poważną kłótnię, jeśli nie zapanujesz nad negatywnymi emocjami. Zadaj sobie pytanie, czy ważniejsze jest dla ciebie przekonanie tej osoby o czymś, czy też zachowanie tego jako część swojego życia.

Śnić, że znalazłeś mokasyny
Jeśli śniłeś, że znalazłeś mokasyny, oznacza to, że otrzymasz nagrodę lub prezent, który ci się nie spodoba. Być może twój pracodawca obiecał ci podwyżkę, ale kwota, którą otrzymałeś, jest zbyt mała w stosunku do tego, na co zasługujesz. Inną możliwością jest to, że ktoś z twoich bliskich wyda dużo pieniędzy za prezent, który ci się nie podoba lub nie ma żadnej wartości użytkowej.

Śnić, że pożyczyłeś komuś mokasyny
Pożyczenie mokasynów innej osobie oznacza, że ​​mały gest bardzo komuś pomoże. Zapewne wyświadczysz przysługę nieznanej osobie, za którą będzie ci wdzięczna do końca życia. Będzie próbowała ci się odwdzięczyć, ale uznasz to za niepotrzebne, bo nie zabrało ci to czasu ani energii.

Śnić, że ktoś pożyczył ci mokasyny
Jeśli śniło ci się, że ktoś pożyczył ci mokasyny, oznacza to, że coś cię uszczęśliwi. Może będzie to drobiazg, który zrobi ukochana osoba lub gest zupełnie nieznanej osoby. W każdym razie poprawi to twój dzień i przywróci twoją wiarę w ludzi.

Śnić, że wyrzuciłeś mokasyny
Wyrzucenie mokasynów we śnie symbolizuje zmianę, której możesz wkrótce doświadczyć. Może odnosić się do twojego życia prywatnego lub biznesowego. Być może znajdziesz pracę, zapiszesz się na studia lub przeniesiesz się do innego miasta lub kraju. Inną możliwością jest zmiana nawyków życiowych. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości w końcu pozbędziesz się wady, aby poprawić jakość swojego życia.

Śnić, że ktoś wyrzucił mokasyny
Sen, w którym widzisz kogoś wyrzucającego mokasyny, oznacza, że wkrótce spotkasz osobę z przeszłości, z którą byłeś blisko i której nie widziałeś od lat. Już po kilku zamienionych zdaniach zdasz sobie sprawę, że wiele się zmieniło. Będziesz się zastanawiać, czy przeszedłeś tak drastyczną przemianę, czy też udało ci się pozostać takim samym.

Śnić, że spaliłeś mokasyny
Jeśli śniłeś, że spaliłeś mokasyny, oznacza to, że twój instynkt cię oszuka. W nadchodzącym okresie bądź bardzo ostrożny, a decyzje i wnioski dotyczące niektórych sytuacji podejmuj wyłącznie na podstawie posiadanej wiedzy, doświadczenia i informacji.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, zakładałeś lub zdejmowałeś mokasyny, to musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja mokasynów

Mokasyny to serbskie tradycyjne obuwie wykonane ze skóry.