Sen o zwykłym naparstku
Jeśli we śnie widzisz zwykły naparstek, oznacza to gniew. Możliwe, że długo kłócisz się z osobą, na której ci zależy, ale duma nie pozwala ci wyjść poza to, co was dzieli. Często niej myślisz, ale w żaden sposób tego nie pokazujesz, gdy jesteście w tym samym pokoju i rozmawiacie.

Sen o srebrnym naparstku
Jeśli we śnie zobaczysz srebrny naparstek, symbolizuje on szczęśliwe małżeństwo/związek. Jesteś osobą, która znalazła bratnią duszę i każdy dzień spędzony razem to wspaniałe doświadczenie, które cię uszlachetnia. Postrzegasz swój związek/małżeństwo jako nieoszlifowany diament, nad którym trzeba pracować, aby pokazać go w całej okazałości.

Śnić, że zdejmujesz naparstek
Kiedy ściągasz naparstek we śnie, oznacza to, że będziesz niepotrzebnie narażony na niebezpieczeństwo. Zapewne nie posłuchasz rad związanych z bezpieczeństwem w pracy, podczas jazdy lub w podobnych sytuacjach, które narażają ciebie i innych na niebezpieczeństwo. Wyjdziesz z tego wszystkiego bogatszy o ważne doświadczenie, które, jeśli je przyjmiesz, może oszczędzić ci wielu zmartwień.

Śnić, że nie możesz ściągnąć naparstka
Jeśli walczyłeś we śnie, aby zdjąć naparstek, oznacza to, że pozwolisz komuś manipulować tobą w rzeczywistości. Uwierzysz we wszystko, co mówi ci jakaś osoba, a tym samym narazisz na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także innych ludzi. Jeśli teraz zwrócisz uwagę, na pewno zauważysz, kto w twoim otoczeniu próbuje do ciebie podejść lub do czegoś cię przekonać. Nie pozwól sobie cierpieć z powodu własnej łatwowierności.

Śnić, że inni ściągają naparstek
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zdejmuje naparstek, oznacza, że na próżno będziesz ostrzegał ukochaną osobę, aby nie angażowała się w ryzykowne interesy, ponieważ nie będzie cię słuchać. Potraktuje to jako jedyne realne wyjście z pewnego problemu. Spróbujesz wskazać jej możliwe złe konsekwencje jej działań, ale nie przyniesie to pożądanego efektu.

Śnić, że kupujesz naparstek
Kupowanie naparstka we śnie oznacza, że ​​zanim zaczniesz realizować swój pomysł, zbadasz wszystkie możliwe przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze do celu. Chcesz zminimalizować ryzyko i zapobiec komplikacji. Są jednak problemy, których nie będziesz w stanie przewidzieć, więc będziesz musiał je rozwiązać w trakcie. Nie możesz pozwolić, aby to zdemoralizowało lub zachwiało realizację planu, który sobie wyznaczyłeś.

Śnić, że sprzedajesz naparstek
Sprzedawanie naparstka we śnie oznacza, że ​​zbyt długo robisz coś, co nie przynosi ani satysfakcji moralnej, ani korzyści materialnych. Prawdopodobnie nie jesteś zadowolony ze swojej pracy, ale boisz się ją zmienić. Nie próbowałeś nawet znaleźć innej pracy, bo jesteś przekonany, że jej nie znajdziesz. Kiedy w końcu przestaniesz sabotować samego siebie, możliwe, że wiele rzeczy w twoim życiu zmieni się na lepsze.

Śnić, że zgubiłeś naparstek
Utrata naparstka we śnie oznacza, że ​​jakaś sytuacja w rzeczywistości całkowicie wyprowadzi cię z równowagi. Nie będziesz w stanie sobie poradzić i będziesz chciał jak najszybciej zareagować. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zrobić coś głupiego pod wpływem emocji. Poczekaj, aż wrażenia opadną lub poproś bliską osobę o radę lub sugestie. W przeciwnym razie twoje działania mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Śnić, że znalazłeś naparstek
Znalezienie naparstka we śnie oznacza, że wkrótce możesz otrzymać kuszącą ofertę pracy. To coś, o czym marzyłeś kilka lat temu, ale się nie spełniło. Jeśli jesteś obecnie zadowolony z tego, co robisz, z pewnością nie będzie ci łatwo zaakceptować lub odrzucić to, co jest ci oferowane. Można powiedzieć, że znajdziesz się w „słodkich mękach”.

Śnić, że dostałeś naparstek
Jeśli śniło ci się, że ktoś dał ci naparstek, oznacza to, że w końcu znajdziesz czas, aby poświęcić się nauce czegoś, co zawsze cię interesowało. Być może zapiszesz się na szkolenie lub kurs lub sam dowiesz się, jak to wszystko działa. Możliwe, że hobby, które masz od dawna, zamienisz w solidne źródło dochodu. Twój duch przedsiębiorczości w końcu wyjdzie na pierwszy plan.

Śnić, że dałeś komuś naparstek
Danie komuś naparstka we śnie oznacza, że ​​przeniesiesz część swoich obowiązków na inne osoby. Prawdopodobnie jesteś przytłoczony pracą, więc poprosisz kolegę o spotkanie w celu jak najszybszego wykonania zadań. Inną możliwością jest powierzenie części obowiązków domowych swojemu partnerowi lub innym członkom rodziny.

Śnić, że ukradłeś naparstek
Kradzież naparstka we śnie oznacza, że ​​będziesz zawstydzony w większym towarzystwie. Mianowicie będziesz miał okazję porozmawiać z grupą ludzi na temat, o którym niewiele wiesz. Aby być równoprawnym uczestnikiem tej debaty, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony wszystkich obecnych. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, że lepiej było „trzymać gębę na kłódkę”.

Śnić, że ktoś ukradł ci naparstek
Kiedy śnisz, że ktoś ukradł ci naparstek, symbolizuje to małe wydatki. Możliwe, że pójdziesz na wesele, chrzciny lub urodziny i będziesz musiał kupić prezent. Inną możliwością jest to, że zepsuje się twój samochód lub sprzęt AGD, więc przeznaczysz pewną sumę pieniędzy na naprawę. W każdym razie te wydatki nie będą dla ciebie trudne, ponieważ odpowiednio zorganizowałeś swój budżet.

Śnić, że wyrzuciłeś naparstek
Wyrzucenie naparstka we śnie oznacza, że ​​zrezygnujesz z jakiegoś pomysłu, który zajmuje dużo czasu i nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pracujesz nad tym od dłuższego czasu, więc ciężko jest ci po prostu z tego zrezygnować. Jednak sam wiesz, że szaleństwem jest angażowanie się w coś, co nie przynosi pozytywnego rezultatu.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił naparstek
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś wyrzuca naparstek, oznacza to, że będziesz próbował przekonać partnera lub członków rodziny do remontu domu lub zainwestowania pieniędzy w nowy mebel lub sprzęt AGD. Myślisz, że upiększając swoją przestrzeń życiową lub ułatwiając codzienne prace domowe, naprawisz złe relacje, które obecnie panują w twoim domu.

Interpretacja snu może również różnić się od rodzaju materiału, z którego wykonano naparstek.

Sen o naparstku z brązu
Jeśli młodsza osoba śni o naparstku z brązu, to często symbolizuje to przybycie pierwszego dziecka w rodzinie. Możliwe, że urodzi ci się dziecko lub ta radość przydarzy się bliskiej ci osobie, takiej jak przyjaciel lub współpracownik. Jeśli starszy człowiek śni o naparstku z brązu, to znaczy, że będzie dumny ze swoich potomków.

Sen o stalowym naparstku
Stalowy naparstek we śnie oznacza, że wybrałeś trudniejszą drogę do osiągnięcia swoich celów. Prawdopodobnie jesteś zbyt uparty, aby zaakceptować pomoc, którą ktoś ci oferuje. Nie chcesz być winien innym przysługi, więc wolałbyś sam spróbować zdobyć to, czego chcesz. Będziesz potrzebował na to dużo czasu, ale będziesz dumny, ponieważ twoje zamiary się powiodły.

Sen o plastikowym naparstku
Plastikowy naparstek we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo pragmatyczną osobą. Starasz się tak uprościć każdy problem, że wydaje się on dla ludzi trywialny. Nie funkcjonujesz dobrze, gdy ktoś wokół ciebie wpada w panikę i niepotrzebnie się denerwujesz. Dlatego wolisz wykonywać pracę sam, a nie w zespole, ponieważ w ten sposób unikniesz presji innych.

Sen o gumowym naparstku
Jeśli we śnie widziałeś lub używałeś gumowego naparstka, oznacza to, że znajdziesz sposób na szybsze i łatwiejsze wykonywanie codziennych zadań. Możesz sam wpaść na ten pomysł lub wziąć go od kogoś. W każdym razie uprościsz pracę, więc dobre wyniki przyjdą szybciej niż wcześniej.

Sen o szklanym naparstku
Szklany naparstek we śnie oznacza, że będziesz musiał kłamać, aby chronić ukochaną osobę. Możliwe, że dasz alibi członkowi rodziny, przyjacielowi, przyjacielowi lub koledze. Nie będzie cię gryzło sumienie, ponieważ uważasz, że to twój obowiązek. Jednak dopiero później zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, którego nie możesz naprawić.

Sen o porcelanowym naparstku
Kiedy śnisz o porcelanowym naparstku, oznacza to, że otrzymasz luksusowy prezent. Prawdopodobnie będziesz zaskoczony przez swojego partnera, członka rodziny, bliskiego przyjaciela lub wspólnika biznesowego. Uznasz to za miły, ale zupełnie niepotrzebny gest, biorąc pod uwagę, że jesteś osobą, która potrafi docenić znacznie skromniejsze prezenty.

Sen o złotym naparstku
Złoty naparstek we śnie oznacza, że ​​zazdrościsz komuś, kto nie musi martwić się o siebie lub egzystencję bliskich mu ludzi. Chodzi o osobę, która zdobyła wielkie bogactwo, ale nie tylko dzięki ciężkiej pracy, ale także innym czynnikom. Będziesz żałował, że choć przez chwilę nie byłeś na jego miejscu, abyś mógł pozwolić sobie na wszystko, czego potrzebujesz dla siebie i swoich bliskich.

Sen o skórzanym naparstku
Jeśli we śnie widziałeś lub używałeś skórzanego naparstka, oznacza to, że będziesz czuł się komfortowo w towarzystwie nieznajomych. Zostaniesz zaproszony na spotkanie, kolację lub przyjęcie, na którym nikogo nie znasz i będziesz się wahać czy odpowiedzieć na to zaproszenie. Jeśli się zgodzisz, istnieje możliwość, że będziesz się świetnie bawić i nawiążesz ciekawe przyjaźnie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś zwykły lub srebrny naparstek, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja naparstka

Naparstek to przedmiot zakładany na kciuk podczas szycia.