Śnić, że dajesz napiwek
Jeśli dajesz napiwek we śnie, oznacza to, że jesteś hojny. Jesteś osobą, która mając pieniądze nie żałuje, że dała ostatnią złotówkę przyjaciołom i bliskim ludziom. Zamiast myśleć trochę o sobie, zasypujesz ich prezentami i uwagą, ale nie można tego powiedzieć o nich w chwilach, gdy potrzebujesz pomocy finansowej.

Śnić, że otrzymujesz napiwek
Jeśli we śnie otrzymałeś napiwek, oznacza to, że poznasz ważny sekret. Jest to prawdopodobnie związane z przeszłością osoby, którą ceniłeś i szanowałeś. Będziesz miał duże wątpliwości, jak ją traktować w przyszłości, ale zdasz sobie sprawę, że nie masz prawa nikogo osądzać, ponieważ sam zgrzeszyłeś.

Śnić, że ktoś zabrał ci napiwek
Kiedy we śnie ktoś zabrał ci napiwek, oznacza to, że inni przyjmą zasługę za twoje wysiłki. Być może będziesz współpracować z kolegą, który nie będzie miał racji, ale rzuci cię na dalszy plan i zaniedba swoją rolę w projekcie, nad którym wspólnie współpracowaliście. Zobaczysz to za późno, więc trudno będzie ci udowodnić, że dostałeś krzywdy.

Śnić, że zabrałeś komuś napiwek
Zabranie czyjegoś napiwku we śnie oznacza, że ​​źle ocenisz sytuację w rzeczywistości i niesprawiedliwie skrzywdzisz inną osobę. Możliwe, że dostaniesz niewdzięczne zadanie, by nagrodzić osobę, która pracowała najwięcej w poprzednim okresie i nie będziesz wiedział, kogo wybrać. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd, ale będzie za późno, aby cokolwiek zmienić.

Śnić, że ukradłeś napiwek
Kradzież napiwku we śnie, który ktoś otrzymał, oznacza, że zbawienie z kryzysu finansowego zobaczysz w nowych pożyczkach. Prawdopodobnie „zamkniesz” jedną pożyczkę nową lub zaciągniesz pożyczkę od kogoś, aby spłacić cudzy dług. Takie posunięcia są bardzo ryzykowne, a szczególnie ważne jest, abyś nie angażował się w lichwiarzy, bo w ten sposób znajdziesz się w jeszcze większych tarapatach.

Śnić, że ktoś ukradł ci napiwek
Sen, w którym ktoś kradnie otrzymany przez ciebie napiwek, jest znakiem, że musisz wystrzegać się zwodniczych ludzi. Ktoś będzie próbował wyłudzić od ciebie pieniądze, oferując znacznie wyższe zarobki lub sprzedając coś, co ma „cudowne właściwości”. Nie daj się nabrać na historie tych, którzy mówią ci, że mogą rozwiązać każdy twój problem.

Śnić, że odmówiłeś przyjęcia napiwku
Odmawianie przyjęcia napiwku oznacza, że ​​czasami jesteś zbyt dumny i nie chcesz, aby ludzie ci pomagali. Czujesz, że to poniżej swojego poziomu, gdy ktoś z litości wyświadcza ci przysługę. Wierzysz, że jesteś w stanie w pełni zadbać o siebie i nie chcesz niczyjego miłosierdzia. Naucz się rozumieć czyjąś intencję pomocy we właściwy sposób.

Śnić, że ktoś inny odmówił przyjęcia napiwku
Jeśli śniłeś, że ktoś odmówił przyjęcia napiwku, który próbowałeś mu dać, oznacza to, że jakaś osoba zachwyci cię swoją skromnością. Po długim czasie będziesz miał okazję porozmawiać z kimś, dla kogo pieniądze nie są najwyższym priorytetem w życiu. Spodoba ci się jego sposób myślenia, bo udało mu się oprzeć panującemu dzisiaj „wirusowi materializmu”.

Śnić, że zgubiłeś napiwek
Utrata napiwku we śnie oznacza, że ​​w miejscu publicznym doznasz pecha. Będziesz zawstydzony w obecności dużej liczby ludzi i będziesz wstydził się znowu wyjść na ulice. Zajmie ci trochę czasu, zanim zrozumiesz, że to, co ci się przydarzyło, przytrafia się innym i że nie jest to powód do wstydu w społeczeństwie.

Śnić, że dałeś swój napiwek komuś innemu
Jeśli śniłeś, że dałeś komuś swój napiwek, symbolizuje to mały zysk w rzeczywistości. Możliwe, że twój pracodawca będzie ci dawał krótkoterminowe zachęty lub wygrasz jakąś kwotę w grach losowych. To może ci pomóc odłożyć pieniądze na coś, na co normalnie nie byłoby cię stać.

Śnić, że wykorzystałeś napiwek z hazardzie
Użycie napiwku w hazardzie we śnie oznacza, że ​​kierujesz się mottem „jak przyszło – tak poszło”. Jesteś osobą, która nie jest obciążona pieniędzmi. Kiedy masz pieniądze, wydajesz je, a kiedy nie, nie marudzisz. Nie jest dla ciebie problemem wydawanie całej pensji w kilka dni i przetrwanie reszty miesiąca. Bez względu na to, jak beztroski może brzmieć twój styl życia, na dłuższą metę nie pomoże ci to osiągnąć niektórych celów.

Śnić, że otrzymałeś hojny napiwek
Jeśli ktoś we śnie dał ci hojny napiwek, oznacza to, że dobrze wykonujesz swoją pracę. Jesteś osobą, która bardzo poważnie traktuje zadania i obowiązki związane z pracą. Jesteś w stanie pracować ciężej niż inni, aby wszystko było zrobione dobrze i na czas. Dlatego często jesteś w stresie, więc nie ma dla ciebie większego znaczenia, że ​​twój pracodawca i współpracownicy nieustannie cię chwalą.

Śnić, że dałeś hojny napiwek
Kiedy śnisz, że dałeś komuś hojny napiwek, oznacza to, że żyjesz ponad stan. Wydajesz więcej niż powinieneś i rzadko myślisz o tym, co wydarzy się w przyszłości. Zależy ci na tym, aby ludzie podziwiali twój wygląd, ubrania, które nosisz i rzeczy, które masz, ponieważ uważasz to za swego rodzaju obietnicę na przyszłość. Jeśli jednak będziesz kontynuował w tym tempie, przyszłość nie będzie już tak piękna i beztroska.

Śnić, że ktoś wkłada napiwek do twojej kieszeni
Jeśli śniłeś, że ktoś wepchnął ci napiwek do kieszeni, oznacza to, że znajomy prosi cię o przysługę. Jest to coś, co możesz bez problemu zrobić, ale będziesz się wahać, biorąc pod uwagę, że on ci nie pomógł, kiedy najbardziej tego potrzebowałeś. Nie mścij się teraz, ale udowodnij, że jesteś od niego lepszy.

Śnić, że wkładasz komuś napiwek do kieszeni
Wkładanie napiwku do czyjejś kieszeni we śnie oznacza, że ​​twoje zachowanie zawstydzi twoją rodzinę. Podejmiesz decyzje, które spotkają się z publicznym potępieniem, lub będziesz prowadzić interesy, które nie są całkowicie legalne. Biorąc pod uwagę, że twoi bliscy bardzo dbają o honor i uczciwość, możliwe, że sami cię potępią.

Śnić o włożeniu napiwku w czyjś biustonosz
Włożenie napiwku dziewczynie w biustonosz we śnie wskazuje, że zawsze starasz się być w centrum uwagi. Jesteś najgłośniejszy w każdym towarzystwie i gdziekolwiek się pojawisz, wszyscy gromadzą się wokół ciebie. Aby ich zabawić, często opowiadasz o swoich przygodach i żartujesz na własny temat. Często obrażasz innych swoimi dowcipami, ale nie mają do ciebie zbytniej urazy, ponieważ masz już reputację osoby niepoważnej.

Śnić, że ktoś wkłada ci napiwek w biustonosz
Jeśli kobiecie śni się, że ktoś wkłada jej napiwek do biustonosza, oznacza to, że doświadczy upokorzenia. Ktoś prawdopodobnie będzie cię dyskryminował w pracy, ponieważ jesteś kobietą, albo uzna cię za zbyt młodą lub za starą, by podejmować ważne decyzje. Jeśli nie podniesiesz głosu, będą nadal podważać twoją opinię i minimalizować twój sukces.

Interpretacja może również zależeć od tego, komu dokładnie dałeś napiwek we śnie.

Śnić, że dajesz napiwek kelnerowi/kelnerce
Jeśli śniłeś o dawaniu napiwku kelnerowi lub kelnerce, to znaczy, że jesteś osobą bardzo zaradną i potrafisz przekonać ludzi o słuszności swoich postaw i opinii. Ponadto twój wizerunek opisuje odnoszącego sukcesy biznesmena nawet w chwilach, gdy nie masz w portfelu ani złotówki.

Śnić o dawaniu napiwku recepcjonistce lub pokojówce
Sen, w którym dajesz napiwek recepcjonistce lub pokojówce w hotelu, oznacza, że będziesz musiał ciężko pracować, aby odnieść sukces. Czasem zniechęca cię fakt, że tak ciężko pracujesz i nie masz nic, podczas gdy ludzie, którzy pracują mniej niż ty, mają wszystko, czego chcą. Życie nie jest sprawiedliwe, a twój sukces nie nadejdzie z dnia na dzień. Staraj się więc być wytrwałym i cierpliwym, a zaprocentuje to w przyszłości.

Śnić o dawaniu napiwku striptizerce
Sen ten oznacza, że jesteś hedonistą. Jesteś osobą, która lubi zadowalać swoje zmysły. Chociaż wiesz, że jedzenie, alkohol i inne rzeczy szkodzą zdrowiu, nie chcesz z nich rezygnować. Dodatkowo nie przeszkadza ci wydawanie pieniędzy na to, co lubisz. Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się życiem, musisz zadbać o swoje zdrowie.

Śnić o dawaniu napiwku kasjerowi lub sprzedawcy
Jeśli śniłeś o dawaniu napiwku kasjerowi lub sprzedawcy, oznacza to, że nie zapomniałeś swojej skromnej przeszłości. Być może masz dziś o wiele więcej niż inni ludzie, ale nie stałeś się z tego powodu arogancki. Zawsze starasz się pomagać ludziom, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ty.

Śnić o dawaniu napiwku dozorcy lub majstrowi
Kiedy śnisz o dawaniu napiwku dozorcy lub majstrowi, oznacza to, że cenisz ludzi, którzy znają się na fachu, o wiele bardziej niż tych, którzy ukończyli liceum. Wierzysz, że dziś lepiej być dobrym majstrem niż doktorem nauk i dlatego nigdy nie masz problemu uhonorować człowieka, który coś naprawił w twoim domu. Myślisz, że każda jego złotówka jest krwawo zarobiony, więc nie widzisz powodu, by go za to nie wynagradzać.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, otrzymywałeś lub dawałeś napiwek, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja napiwku

Napiwek jest nagrodą za wykonaną usługę.