Jak większość snów, te z narkomanem mogą mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne znaczenie. Interpretacja różni się od kontekstu, w którym sen miał miejsce, a także szczegółów, które mu towarzyszyły.

Sen o narkomanie
Jeśli śniłeś o jednym lub kilku narkomanach, oznacza to, że jesteś naiwny. Prawdopodobnie uwierzysz w na czyjąś przekonującą historię i zrobisz wszystko, aby pomóc tej osobie. Zainwestujesz w to dużo czasu i wysiłku, ale później zdasz sobie sprawę, że ona nie chce się zmienić. Wykorzysta twoją dobroć, a potem „wyparuje” z twojego życia.

Śnić, że zostałeś narkomanem
Sen ten niestety nie ma pozytywnego znaczenia. To ostrzeżenie, że czeka cię trudny i stresujący okres. Będzie więcej upadków niż wzlotów, a to całkowicie cię zdemoralizuje. Ponadto będziesz musiał bardzo uważać i unikać konfliktów z innymi ludźmi, ponieważ mogą się one źle skończyć. Nie możesz teraz nic zrobić, aby temu zapobiec, ale możesz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ będziesz jej potrzebować.

Śnić, że twoja matka jest narkomanką
Jeśli śniłeś, że twoja matka uzależniła się od narkotyków, oznacza to, że będziesz miał przyjemną rozmowę z krewnymi. Prawdopodobnie miałeś problemy z komunikacją, ale będziesz w stanie je rozwiązać. W końcu podejmiecie wspólną decyzję o zmianie niektórych rzeczy, aby uczynić swoją przyszłość lepszą. Dotyczy to zwłaszcza nastolatków, którzy nie widzą przyjaciela we własnych rodzicach.

Śnić, że twój ojciec jest narkomanem
Kiedy śnisz, że twój ojciec uzależnił się od narkotyków, może to symbolizować nostalgię. Być może będziesz tęsknić za beztroskimi dniami z przeszłości lub żałować straconych okazji. Jeśli jesteś oddzielony od swoich bliskich z powodu szkoły lub pracy, z pewnością za nimi tęsknisz, a nowoczesne środki komunikacji nie są w stanie we właściwy sposób wypełnić odczuwanej przez ciebie luki.

Śnić, że twój brat lub siostrą są narkomanami
Jeśli śniłeś, że twój brat lub siostra stali się narkomanami, oznacza to, że ​​pogodzisz się z ludźmi, z którymi się pokłóciłeś. Wydarzy się jakaś sytuacja, która uzmysłowi ci, że życie jest zbyt krótkie, by się kłócić. Dlatego jako pierwszy wyciągniesz rękę na zgodę i zrobisz co w twojej mocy, aby wspierać się nawzajem przez resztę życia.

Śnić, że twój partner jest narkomanem
Sen, w którym ukochana osoba jest uzależniona od narkotyków nie jest dobrym znakiem. To sny ludzi, którzy chcą zakończyć ten związek lub małżeństwo. Nie jesteś szczęśliwy i nie podoba ci się kierunek, w którym idzie twój związek. Nie widzisz z nim przyszłości i jest całkiem pewne, że wkrótce zakończysz ten związek lub złożysz wniosek o rozwód.

Śnić, że twój były partner jest narkomanem
Sen ten oznacza, że ​jeszcze nie pogodziłeś się ze stratą starej miłości. Pewnie nie chcesz się do tego przyznać, ale to prawda. Brakuje ci czegoś z tego związku lub małżeństwa. Niekoniecznie musi to być były partner, ale niektóre z jego gestów lub uczuć, które okazywał, gdy byliście razem. Nie odmawiaj sobie emocji, pogódź się z nimi i daj sobie czas na zapomnienie o nim.

Śnić, że twój syn lub córka stali się narkomanami
Jeśli śniłeś, że twój syn uzależnił się od narkotyków, oznacza to, że martwisz się o jego bezpieczeństwo. Może nie lubisz ludzi, z którymi się spotyka i uważasz, że mają na niego zły wpływ, ale nie chcesz narzucać mu swojej opinii.

Kiedy śnisz, że twoja córka uzależniła się od narkotyków, oznacza to, że jesteś dumny z sukcesu, jaki osiągnąłeś w przeszłości. Prawdopodobnie odnosi się to do biznesowej części twojego życia, ponieważ częściowo poświęciłeś swoją rodzinę. Nadal nie wiesz, czy to była słuszna decyzja, ale wyniki w biznesplanie są bardzo widoczne.

Śnić, że twój przyjaciel stał się narkomanem
Jeśli śniło ci się, że twój przyjaciel uzależnił się od narkotyków, może to oznaczać, że publicznie się z kimś pokłócisz się. Nie zgodzisz się w jakiejś sprawie, więc na krótko przestaniesz się do niego odzywać i całkowicie zdystansujesz się. Kiedy zdasz sobie sprawę, jak bezsensowne jest twoje zachowanie, podacie sobie nawzajem rękę na zgodę.

Aby uzyskać pełniejszą interpretację swojego snu, spróbuj zapamiętać szczegóły, które się w nim pojawiły.

Śnić, że rozmawiasz z narkomanem
Rozmowa z narkomanem we śnie symbolizuje potrzebę pomocy osobie w potrzebie. Dowiedziałeś się, że ktoś ma problem, z którym boryka się od dłuższego czasu i chcesz mu pomóc. Będziesz jednak bał się, że obrazi się, jeśli otwarcie zaoferujesz mu pomoc. Nie ma w tym nic złego, więc rób tak, jak podpowiada ci sumienie.

Śnić, że kłócisz się z narkomanem
Sen, w którym kłócisz się z narkomanem, oznacza, że ​​podszedłeś do problemu niewłaściwie i potrzebujesz świeżego spojrzenia na to, co się z tobą dzieje. Spróbuj porozmawiać o tym z kimś, komu ufasz. On wskaże ci część, którą całkowicie zaniedbałeś, dzięki czemu łatwiej będzie ci znaleźć potrzebne rozwiązanie.

Śnić, że zaatakował cię narkoman
Jeśli we śnie zostałeś zaatakowany przez narkomana, oznacza to, że możesz mieć problem natury prawnej. Możliwe, że będziesz spierał się w sądzie z dostawcami niektórych usług, ponieważ twoje płatności nie zostaną zaksięgowane i zostaniesz pozwany za długi. Inną możliwością jest to, że będziesz mógł uzgodnić z bliskimi podział spadku i wytoczysz pozew, aby podział był jak najbardziej sprawiedliwy. W każdym razie czeka cię bardzo stresujący okres.

Śnić, że dajesz pieniądze narkomanowi
Sen ten oznacza, że będziesz żałować jakiejś decyzji. Znajdziesz się w sytuacji, która wymaga natychmiastowej reakcji i zrobisz zły ruch pod wpływem emocji. Dopiero później zdasz sobie sprawę z tego, co zrobiłeś, jednak będzie za późno, aby cokolwiek zmienić. Zamiast tracić czas na myślenie o tym, będziesz musiał znaleźć sposób, aby wszystko przezwyciężyć i spojrzeć w przyszłość. Niech ta sytuacja będzie dla ciebie lekcją, jak nie powinieneś się zachowywać w nadchodzącym czasie.

Śnić, że uciekasz przed narkomanem
Ucieczka przed narkomanem we śnie oznacza, że ​​na krótko pogodzisz się z osobą, która rozpowszechnia kłamstwa na twój temat. Dasz jej szansę pokazania ci, że się zmieniła i nie zrobi tego ponownie. Jednak rozejm nie potrwa długo, bo zrozumiesz, że ona nie ma zamiaru zmieniać swojego podejścia do ciebie. Tym razem wyeliminujesz ją ze swojego życia na zawsze.

Śnić, że gonisz narkomana
Jeśli śniłeś o pogoni za narkomanem, sugeruje to dłuższą podróż lub długotrwały proces dochodzenia do celu. Możliwe, że zdecydujesz się spędzić wakacje podróżując do różnych krajów. Odwiedzisz miejsca, o których zawsze marzyłeś. Inną możliwością jest to, że zaczniesz realizować niektóre ze swoich pomysłów i zajmie ci to dużo czasu.

Śnić, że zakochałeś się w narkomanie
Zakochanie się w narkomanie we śnie oznacza, że ​​zdecydujesz się dać komuś szansę i pozwolisz mu się do ciebie zbliżyć. Nie jesteś osobą, która po prostu nawiązuje nowe znajomości i wchodzisz w relacje emocjonalne z dużą ostrożnością. Dlatego ten ruch będzie nowością w twoim życiu.

Śnić, że pomagasz narkomanowi
Pomaganie narkomanowi we śnie może oznaczać, że otrzymasz nagrodę lub słowne uznanie. Twoje wysiłki prawdopodobnie przyniosą owoce, pracodawca będzie cię chwalił, a twoi współpracownicy wyrażają podziw. Inną możliwością jest to, że zrobisz coś pożytecznego dla całej społeczności i wiele osób ci tego pogratuluje.

Śnić, że zabiłeś narkomana
Zabicie narkomana we śnie to zły znak. Pewnie uwierzysz w niektóre ze swoich pomysłów, a to nie przyniesie pożądanych rezultatów. Wyrządzi ci to więcej szkody niż pożytku, więc w końcu ze wszystkiego zrezygnujesz. Sen ten może również sugerować problemy z prawem. Wkrótce pod twój adres domowy może przyjść decyzja, że będziesz musiał zapłacić wyższą grzywnę.

Sen o chorym narkomanie
Kiedy we śnie zobaczysz bardzo chorego narkomana lub osobę, która przedawkowała narkotyki, oznacza to, że będziesz świadkiem czyjegoś zaburzenia emocjonalnego. Osoba, którą uważałeś za bardzo silną psychicznie, pokaże swoją drugą stronę. Tym razem będziesz tym jedynym, który będzie ją pocieszać i dołożysz wszelkich starań, aby dobrze wykonywać swoją pracę.

Sen o martwym narkomanie
Martwy narkoman we śnie symbolizuje wielki dylemat. W niedalekiej przyszłości będziesz musiał wybrać między dwiema równie złymi ścieżkami. Prawdopodobnie będziesz zmuszony podjąć decyzję, która może mieć wpływ na resztę twojego życia. Jeśli nie wiesz, co robić, poproś kogoś o radę.

Sen o narkomanie w więzieniu
Widok narkomana w więzieniu to dobry znak. Możliwe, że wkrótce usłyszysz świetne wiadomości związane z pracą, którą wykonujesz. Może dostaniesz dobrą ofertę biznesową lub twoja współpraca z kimś zaowocuje. Wkrótce długofalowy wysiłek zacznie się opłacać.

Znaczenie może być znacznie prostsze. Jeśli spróbowałeś narkotyków lub podejrzewasz, że ktoś bliski użył narkotyków, wywarło to na tobie wrażenie. Tak samo jest, jeśli czytałeś o narkomanii lub oglądałeś reportaż telewizyjny, film lub serial z takimi motywami.

Definicja narkomana

Narkoman to osoba, która jest uzależniona od narkotyków. Jest pochodną greckiego słowa „narkomania” – zwyczaju zażywania narkotyków, w najszerszym znaczeniu narkomanii.