Narkotyki we śnie mają różne znaczenia i przede wszystkim ostrzegają przed złośliwymi ludźmi lub wysyłają sygnały wysyłane do ciebie przez osobę, która potrzebuje twojej pomocy.

Śnić, że bierzesz narkotyki
Jeśli zażywasz narkotyki we śnie, oznacza to wypadek. Możliwe, że nie zrozumiałeś ostrzeżeń i dobrych intencji bliskich osób, których celem było uchronienie cię przed niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym rogu. Wolałeś uczyć się na swoich błędach, dlatego zapłacisz wysoką cenę.

Widzieć we śnie, jak inni biorą narkotyki
Jeśli śnisz, że inni biorą narkotyki, oznacza to, że ktoś oczekuje twojej pomocy. Prawdopodobnie masz w swoim otoczeniu osobę, którą należy skierować na właściwą ścieżkę, ponieważ ma tendencję do wybierania drogi na skróty. Chociaż będzie dla ciebie niegrzeczna, zdasz sobie sprawę, że to tylko złudzenie, że chciałaby pokazać, że jest silna i że nikogo nie potrzebuje.

Widzieć narkotyki we śnie
Kiedy we śnie widzisz narkotyki, oznacza to, że twoi przyjaciele obgadują cię za twoimi plecami. Być może zaufane osoby nie zrozumieją sytuacji, w jakiej się znajdujesz, ale wyciągną własne wnioski, które nie mają nic wspólnego z prawdą. O wiele łatwiej będzie im osądzać i plotkować o tobie, niż próbować pomóc ci rozwiązać problemy.

Widzieć jednego lub więcej narkomanów we śnie
Jeśli we śnie widzisz jednego lub więcej narkomanów, oznacza to, że za bardzo ufasz ludziom. Możliwe, że zakochasz się w czyjejś historii i będziesz chciał jej pomóc, ale późno zorientujesz się, że ta osoba nie ma zamiaru się zmieniać. Kiedy dostanie od ciebie to, czego chciała, zniknie bez śladu.

Śnić, że ktoś oferuje ci narkotyki
Sen, w którym ktoś proponuje ci spróbowanie narkotyków, może wskazywać, że ktoś będzie cię czymś kusić. Prawdopodobnie staniesz przed dylematem moralnym. Jeśli przyjąłeś ofertę we śnie, oznacza to, że ulegniesz, a jeśli odmówiłeś, oznacza to, że oprzesz się tej pokusie.

Śnić, że ktoś zmusza cię do zażywania narkotyków
Jeśli śniłeś, że sławna osoba zmusza cię do zażywania narkotyków, oznacza to, że musisz wystrzegać się jej publicznie, ponieważ ma to na ciebie zły wpływ. Jeśli śniło ci się, że nieznajomy zmusza cię do zażywania narkotyków, oznacza to, że nie powinieneś ufać ludziom, których niedawno spotkałeś. Rozmawiaj o swoich sekretach, pomysłach i obawach tylko z tymi, którym ufasz.

Śnić, że zmuszasz kogoś do zażywania narkotyków
Sen ten oznacza, że ​​jesteś wykwalifikowanym manipulatorem. Wiesz, jak przekonać ludzi do wszystkiego, zwłaszcza jeśli jest to w twoim najlepszym interesie. Ponadto wiesz, jak obrócić sytuację na swoją korzyść, nie przejmując się tym, że zaszkodzi ona innym.

Śnić, że ktoś cię odurzył narkotykami
Kiedy śnisz, że ktoś podał ci narkotyki bez twojej wiedzy, oznacza to, że nie chcesz przyznać się do prawdy. Niektóre bolesne fakty „stoją pod twoim nosem”, a ty je ignorujesz. Im szybciej się z nimi pogodzisz, tym łatwiej będzie ci zrozumieć, co musisz zrobić, aby rozwiązać swój problem. Jeśli będziesz tak dalej postępować, zmartwienia będą się tylko nawarstwiać i będziesz coraz bardziej niezadowolony ze swojego życia.

Śnić, że odurzyłeś kogoś narkotykami
Jeśli śniłeś, że kogoś odurzyłeś narkotykami, oznacza to, że marzysz o osobie, która z jakiegoś powodu nie jest dla ciebie dostępna. Chodzi o kogoś, kto ma już partnera, ktoś, kto jest znacznie starszy lub znacznie młodszy od ciebie, z kim nawiązanie emocjonalnego związku nie jest możliwe. Może chodzi nawet o twojego szefa lub profesora. Jeśli spróbujesz czegokolwiek, wyrządzisz więcej szkody niż pożytku.

Śnić, że kupujesz narkotyki
Kupowanie narkotyków we śnie oznacza, że ​​jesteś pod wpływem stresu i nie wiesz, jak sobie z nim radzić. Masz dużo obowiązków i problemów, a za mało czasu, żeby zająć się każdym z nich indywidualnie. Spróbuj zmniejszyć napięcie, ustalając priorytety i przygotowując plan. Staraj się nie odbiegać od tego, co sobie wyznaczyłeś, a dobre wyniki nie zostaną pominięte.

Śnić, że sprzedajesz narkotyki
Sprzedawanie narkotyków we śnie może oznaczać, że rozpaczliwie potrzebujesz pieniędzy. Możesz nie jesteś w stanie obsłużyć bieżących zobowiązań, a dodatkowe pożyczanie nie wchodzi w grę. Rozważasz nawet nielegalny biznes, ale nie masz odwagi angażować się w coś takiego. Postaraj się znaleźć dodatkowe źródło dochodu, nie narażając siebie i swoich bliskich na duże ryzyko.

Śnić, że ktoś oskarżył cię o sprzedaż narkotyków
Sen ten oznacza, że ​​musisz bardziej uważać na bliskich. Przestań wyładowywać swoje frustracje na tych, którzy kochają cię najbardziej. Naucz się kierować negatywną energię we właściwy sposób, aby nie zabrakło ci tych, na których ci zależy.

Śnić, że kradniesz narkotyki
Kradzież narkotyków we śnie oznacza, że ​​uporczywie ukrywasz swoje uczucia i nie chcesz przyznać się do nich przed sobą, nie mówiąc już o innych. Być może lubisz kogoś, kogo nie powinieneś lub jesteś przygnębiony lub smutny i próbujesz to ukryć przed innymi ludźmi. Kiedy jesteś w towarzystwie, starasz się pokazać najszczęśliwszy uśmiech, ale gdy jesteś sam, sytuacja jest zupełnie inna. Jeśli nie możesz o tym porozmawiać z bliskimi ci osobami, poproś o pomoc eksperta.

Śnić, że inni kradną narkotyki
Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś kradnie narkotyki, oznacza to, że twój przyjaciel to poprosi, żebyś był jego alibi przed partner lub kolega poprosi cię o kłamstwo na jego temat przed szefem. Nie spodoba ci się ta prośba, ale nadal mu pomożesz.

Śnić, że chowasz narkotyki
Ukrywanie narkotyków we śnie oznacza, że ​​masz świadomość, że to, co sobie robisz, jest złe i nie chcesz słuchać krytyki innych ludzi. Pewnie popełniłeś jakiś występek, ale ukrywasz go przed innymi ludźmi, bo wiesz, że cię za to potępią. Wolisz raczej zmusić się do zaprzestania robienia tego samemu niż słuchać czyichś komentarzy i porad, jak leczyć swoje uzależnienie.

Śnić, że inni chowają narkotyki
Sen ten oznacza, że bliska ci osoba robi coś za twoimi plecami. Może ukrywa swoje czyny lub grzechy z przeszłości lub nie chce, żebyś wiedział, co planuje na przyszłość. Masz świadomość, że coś się dzieje, ale nie możesz dokładnie zrozumieć, o co chodzi. Najlepiej byłoby, gdybyś zaczął ten temat i poprosił go o wyjaśnienie ci swoich działań.

Śnić o przemycaniu narkotyków
Przemyt narkotyków we śnie oznacza podziwianie niewłaściwej osoby. Chodzi o kogoś, kogo bardzo cenisz, ale którego nie znasz. Odniósł w życiu wiele sukcesów, co nie znaczy, że zasługuje na miejscu na piedestale czy nagrodę za całokształt twórczości. Za jego wynikami kryje się coś znacznie mroczniejszego niż możesz sobie wyobrazić.

Śnić, że skonfiskowałeś narkotyki
Jeśli śniłeś, że skonfiskowałeś narkotyki, oznacza to, że miałeś okazję zrobić coś „poza prawem”. Jasne, niektóre twoje ruchy zasługują na karę, ale robisz wszystko, aby nikt się o nich nie dowiedział. Nie chodzi o to, że nie gryzie cię sumienie, ale przekonujesz siebie, że nie masz innego wyjścia.

Śnić, że niszczysz narkotyki
Niszczenie narkotyków we śnie oznacza, że ​​będziesz postępować właściwie w rzeczywistości. Prawdopodobnie od dawna myślisz o tym, jak zachować się w pewnej skomplikowanej sytuacji. Masz wiele pytań, które cię nurtują, ale wkrótce znajdziesz na nie odpowiedzi i podejmiesz odpowiednie działania.

Śnić, że inni niszczą narkotyki
Kiedy we śnie widzisz, jak ktoś niszczy narkotyki, oznacza to, że przyjaciel lub członek rodziny udzieli ci dobrej rady. Możliwe, że będziesz się wahać przed niektórymi decyzjami, ale jego doświadczenie pomoże ci dokonać dobrych wyborów. Zdasz sobie sprawę, że w takich sytuacjach warto mieć przy sobie osobę, której całkowicie ufasz.

Śnić, że jesteś uzależniony od narkotyków
Jeśli śniłeś o uzależnieniu się od narkotyków, symbolizuje to problemy zdrowotne. Zamiast szukać diagnoz i leków w czasopismach medycznych i Internecie, powinieneś zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Najwyższy czas stać się bardziej odpowiedzialnym wobec siebie i udać się do lekarza.

Śnić, że bliska ci osoba jest uzależniona od narkotyków
Sen ten oznacza, że się o nią martwisz. Pewnie ma problem i nie wiesz, jak jej pomóc. Twoje wsparcie jest dla niej w tej chwili bardzo ważne, więc upewnij się, że wie, że jesteś przy niej i że może na ciebie liczyć.

Śnić, że przedawkowałeś narkotyki
Przedawkowanie narkotyków we śnie jest poważnym ostrzeżeniem, że twoje zachowanie stało się autodestrukcyjne. Musisz jak najszybciej zająć bardziej pozytywne stanowisko w rozwiązywaniu problemów. Pomyśl o przyszłości zamiast o przeszłości i przestań sabotować samego siebie.

Śnić, że ktoś inny przedawkował narkotyki
Kiedy śnisz, że ktoś przedawkował narkotyki, oznacza to, że będziesz świadkiem bardzo stresującej sytuacji. Ktoś doświadczy załamania emocjonalnego, a ty spróbujesz pomóc mu je przezwyciężyć. Inną możliwością jest to, że martwisz się zachowaniem ukochanej osoby.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub zażywałeś narkotyki, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja narkotyków

Narkotyki to naturalne lub chemiczne substancje, które powodują zmiany w zachowaniu i powodują uzależnienie.