Śnić o nimfomance
Jeśli we śnie widzisz nimfomankę, oznacza to małe nieporozumienia w miłości. Możliwe, że ty lub twój partner jesteście zbyt wymagający, dlatego często rozpoczynacie kilkudniowe kłótnie. Myślisz, że nie nadajecie na tych samych falach, ale nikt nie odważy się zadać pytania o wspólną przyszłość.

Śnić, że jesteś nimfomanką
Jeśli we śnie jesteś nimfomanką, oznacza to, że jesteś namiętna. Jesteś osobą, która robi tylko to, co ją interesuje i wtedy dajesz z siebie maksimum. Jest jednak w życiu wiele rzeczy, które wydają się ci nudne i niepotrzebne, ale żeby coś osiągnąć, musisz je opanować.

Śnić, że twoja partnerka jest nimfomanką
Jeśli we śnie twoja partnerka jest nimfomanką, oznacza to, że nie jesteś pewien jej miłości. Jesteś z natury zaborczy i lubisz być centrum świata osoby, z którą jesteś w związku. Gdy tylko poczujesz, że nie zwraca na ciebie wystarczającej uwagi, analizujesz każde jego słowo i szukasz dowodów, które potwierdzą lub obalą twoje wątpliwości.

Śnić, że jest twoja była partnerka jest nimfomanką
Sen ten jest wyraźnym znakiem, że jeszcze nie zapomniałeś o swojej starej miłości. Faktem jest, że nie kochasz jej tak bardzo jak wcześniej, ale są uczucia, których nie możesz zignorować. Może o tym nie myślisz cały czas, ale od czasu do czasu przypominasz sobie chwile spędzone razem. Prawdopodobnie nigdy do niej nie wrócisz, ale nadal nie możesz całkowicie zapomnieć o kimś, kto wiele dla ciebie znaczył w pewnym okresie twojego życia.

Śnić, że bliska ci osoba przyznała się, że jest nimfomanką
Jeśli śniłeś, że członek rodziny lub przyjaciel przyznał ci się, że jest nimfomanką, sugeruje, że przypadkowo odkryjesz jego wielki sekret. Znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i usłyszysz coś, czego nie powinieneś był usłyszeć. Postarasz się o tym zapomnieć jak najszybciej i nie wspomnisz o tym, dopóki on nie będzie gotowy o tym rozmawiać.

Śnić, że ktoś oskarżył cię o bycie nimfomanką
Jeśli śniłaś, że twój partner oskarżył cię o bycie nimfomanką, oznacza to, że ​​często myślisz o tym, co myślą o tobie inni ludzie. Nie jesteś typem osoby, która fantazjuje, że wszyscy ją kochają, ale lubisz wiedzieć, co inni myślą o tobie. Do tej pory prawdopodobnie nie słyszałeś o sobie nic złego albo takie słowa jeszcze do ciebie nie dotarły. W każdym razie nie musisz się martwić o swoją reputację.

Śnić, że kłamiesz, że jesteś nimfomanką
Jeśli kłamiesz we śnie, że jesteś nimfomanką, sugeruje to, że masz tendencję do szukania wymówek dla złych decyzji i poruszania się w niewłaściwym kierunku. Najpierw kogoś obrażasz, a potem przepraszasz. Bliskie ci osoby wybaczają ci, bo wiedzą, że nie masz złych intencji, ale tym, którzy jeszcze muszą cię lepiej poznać, nie spodoba się takie zachowanie. Ponadto jesteś w stanie zrzucić winę za własne błędy na inne osoby. Kiedy zaczniesz brać odpowiedzialność za to, co robisz i zobaczysz, gdzie się mylisz, czegoś się nauczysz i historia się nie powtórzy.

Śnić, że rozmawiasz z nimfomanką
Rozmawianie we śnie z nimfomanką, oznacza, że ​​jesteś osobą o szerokim rozumieniu. Zawsze starasz się zrozumieć postawę, decyzję i ruch innych osób. Możesz nie zgadzać się z tym, co ktoś zrobił i sam zrobiłbyś to inaczej, ale nie przychodzi ci do głowy narzucać mu swojego stanowiska. Unikasz zniewolenia przez stereotypy, do tej pory miałeś okazję poznać wielu ciekawych ludzi i przeżyć niezapomniane przeżycia.

Śnić, że kłócisz się z nimfomanką
Kłótnia we śnie z nimfomanką wskazuje, że na próżno próbujesz narzucić innym swoją opinię, decyzję lub postawę. Robisz to z najlepszymi intencjami, ale twoje podejście jest złe. Zachowując się w ten sposób, tylko ich odpychasz od siebie. Dzielisz się radą tylko wtedy, gdy ludzie cię o to proszą, wszystko inne można interpretować jako bezpośrednią ingerencję w czyjeś życie.

Śnić, że napadła cię nimfomanka
Jeśli śnisz, że zostałeś zaatakowany przez nimfomankę i nie możesz się przed nią obronić, oznacza to, że w końcu dopadną cię konsekwencje złych decyzji z przeszłości. Nie możesz tego powstrzymać, ale możesz pomyśleć o tym, jak naprawić szkody. Niech to będzie dla ciebie ważna lekcja na przyszłość.

Jeśli śniło ci się, że zaatakowała cię nimfomanka, ale udało ci się obronić, to znaczy, że oprzesz się pokusie. Być może będziesz miał okazję do zdrady swojego partnera z atrakcyjną osobą tak, że on nigdy by się o tym nie dowiedział, ale zrezygnujesz z tego pomysłu, gdy zdasz sobie sprawę, jak bardzo coś takiego go zrani.

Może to też oznaczać, że będziesz chciał zjeść jakieś zakazane jedzenie lub przerwać dietę, ale zmienisz zdanie w ostatniej chwili.

Śnić, że uciekasz przed nimfomanką
Ucieczka przed nimfomanką oznacza, że nie dasz się nabrać na prowokację czy manipulację. Mianowicie bardzo przebiegła osoba będzie próbowała cię obrazić lub nakłonić do zrobienia czegoś. Jednak z czasem rozszyfrujesz jej zamiary i uda ci się uniknąć pułapki. Masz dobrze rozwiniętą intuicję, więc szkoda, że ​​nie słuchasz swoich instynktów częściej.

Śnić, że ukrywasz się przed nimfomanką
Ukrywanie się we śnie przed nimfomanką, oznacza, że masz tendencję do wyolbrzymiania zarówno dobrych, jak i złych rzeczy, które spotykają cię w życiu. Prawdopodobnie jesteś zbyt egocentryczny, żeby słuchać ludzi, którzy mają znacznie większe problemy niż twoje. Zastanów się, czy rzeczywiście masz powód i prawo do narzekania na coś w swoim życiu.

Śnić, że gonisz nimfomankę
Sen, w którym ścigasz nimfomankę oznacza, że ​​błędnie zinterpretujesz czyjeś słowa lub intencje. Możliwe, że ktoś cię skomplementuje, a ty odczujesz to jako uwodzenie cię. Inną możliwością jest to, że ktoś da ci sugestię, a ty odbierzesz to jako krytykę. Zamiast od razu reagować pod wpływem emocji, zastanów się dokładnie nad tym, co ta osoba ci powiedziała. Czasami lepiej jest pokutować za to, co nie zostało powiedziane, niż za to, co zostało powiedziane.

Śnić, że bijesz się z nimfomanką
Jeśli śnisz o walce z nimfomanką, sugeruje to, że masz silne libido. Ostatnio promieniowałeś energią seksualną, więc możliwe jest, że ludzie podchodzą do ciebie i częściej niż wcześniej prawią ci komplementy. Jeśli jesteś sam i szukasz krótkiej przygody, ten okres jest odpowiedni na coś takiego. Jednak nie oczekuj, że teraz spotkasz miłość swojego życia.

Śnić, że całujesz się z nimfomanką
Całowanie się z nimfomanką we śnie, oznacza, że ​​zamienisz mały problem w duży. Mianowicie wybierzesz złą drogę do osiągnięcia niektórych swoich celów, a szkody przeważą nad korzyściami. Możesz temu zapobiec, jeśli już dobrze zastanowisz się nad tym, co planujesz zrobić. Jeśli nie masz pewności co do niektórych decyzji, zwróć się o poradę do osoby, której ufasz.

Śnić, że kochasz się z nimfomanką
Jeśli śniłeś o kochaniu się z nimfomanką, sugeruje to, że czyjaś niewdzięczność cię zrani. Zdecydujesz się pomóc potrzebującej osobie i poświęcisz jej swój czas, wysiłek i pieniądze. Jednak ona ci nie podziękuje, bo uważa, że to był twój obowiązek. To sprawi, że następnym razem bardziej się zastanowisz zanim komuś pomożesz.

Śnić, że wychodzisz za nimfomana
Kiedy młoda kobieta śni o poślubieniu nimfomana, oznacza to, że przestała wierzyć w miłość. Myślisz, że ludzie nie biorą ślubu już z tego powodu, ale dla interesów. Jednak nie masz ochoty na coś takiego i uważasz, że lepiej przez resztę życia zostać samemu, niż pozwolić sobie na tego rodzaju upokorzenia.

Jeśli już zamężna kobieta śni o poślubieniu nimfomana, oznacza to, że jej małżeństwo jest złe. Możliwe, że namiętność między tobą a twoim partnerem całkowicie zniknęła, a ty tracisz nadzieję, że kiedykolwiek ją odzyskasz. Jeśli jednak oboje spróbujecie, możliwe, że coś takiego się wydarzy.

Śnić, że żenisz się z nimfomanką
Jeśli młody mężczyzna śni o poślubieniu nimfomanki, możliwe, że dokona w życiu złego wyboru. Podejmiesz decyzję, której później będziesz żałować. Uwierzysz, że to prawda, ale z czasem zdasz sobie sprawę, że wyrządziłeś sobie więcej szkody niż pożytku.

Kiedy żonaty mężczyzna śni o poślubieniu nimfomanki, oznacza to, że nie jest zadowolony ze swojego życia seksualnego. Możliwe, że przestałeś się kochać z żoną, bo się znudziłeś. Zacznij z nią o tym rozmawiać, zanim zdecyduje się cię opuścić, ponieważ uważa, że ​​ją zdradzasz. Takich sytuacji nie rozwiązuje się z dnia na dzień, wymaga to dużego wysiłku, aby być szczęśliwym. Z drugiej strony, jeśli nic z tym nie zrobisz, odepchniesz swojego partnera od siebie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś nimfomankę, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja nimfomanki/nimfomana

Nimfoman to mężczyzna z nadmiernym popędem seksualnym, a nimfomanka to kobieta, która ma trudności z osiągnięciem przyjemności seksualnej.