Sen o kantorze
Jeśli we śnie zobaczysz kantor, jest to ostrzeżenie o dużych wydatkach. Być może nie zadbasz o swoje finanse i kupisz coś, czego nie potrzebujesz. Ponieważ jesteś przyzwyczajony do życia z dnia na dzień, ta sytuacja nie będzie dla ciebie niczym niezwykłym, więc nie będziesz się przejmował, zarobisz określoną kwotę na nowo i ponownie ją wydasz.

Śnić, że pracujesz w kantorze
Sen o pracy w kantorze oznacza, że ​​jesteś niezadowolony. Prawdopodobnie myślisz, że zasługujesz na znacznie więcej w każdym aspekcie życia, niż masz obecnie. Często zdarza się, że porównujesz się z osobami, które skończyły gorsze szkoły i które nie mają wielu dobrych cech, dlatego dodatkowo denerwuje cię to, że osiągnęli to, czego tobie nie udało się osiągnąć.

Śnić o włamaniu się do kantoru
Kiedy we śnie włamujesz się do kantoru, oznacza to, że masz długi. Możliwe, że pożyczyłeś pieniądze od członka rodziny lub przyjaciela, ale nie zebrałeś jeszcze na tyle, by je spłacić. Ciągle jesteś pod presją i boisz się, że pomyślą, że jesteś niepoważny, dlatego podświadomie myślisz o rzeczach, które są sprzeczne z twoimi zasadami moralnymi i których nigdy byś nie zrobił.

Śnić, że wchodzisz do kantoru
Wejście do kantoru we śnie to znak, że będziesz podróżować. Prawdopodobnie od dawna myślałeś o odwiedzeniu przyjaciół lub krewnych w innym mieście lub kraju, ale jak dotąd warunki ci na to nie pozwalały. Inną możliwością jest to, że pracodawca wyśle ​​cię w podróż służbową. W każdym razie bardzo szybko zaczniesz się pakować.

Śnić, że wychodzisz z kantoru
Wychodzenie z kantoru we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał zainwestować więcej czasu, wysiłku i pracy, aby rozwijać się w biznesie lub osiągnąć jakiś inny cel. W tej chwili jesteś trochę zdemoralizowany, ponieważ nie robisz postępów tak szybko, jak byś chciał. Jesteś jednak osobą pracowitą i jeśli wytrwasz, osiągniesz to, o czym marzysz.

Śnić, że szukasz kantoru
Poszukiwanie kantoru we śnie zwykle zapowiada trudności w realizacji niektórych planów i pomysłów. W końcu zostałeś zachęcony, aby spróbować urzeczywistnić swoje chłopięce marzenie, jednak napotkasz wiele przeszkód i wyzwań. Będziesz w stanie je pokonać i osiągnąć swój cel, ale musisz być wytrwały.

Śnić, że kupiłeś kantor
Zakup kantoru we śnie oznacza, że ​​jesteś gotów zaryzykować wszystko, aby osiągnąć to, czego pragniesz. Może to być dobra praca, solidny dochód lub harmonijne życie z ukochaną osobą. Zdałeś sobie sprawę, że jesteś zmęczony łapaniem życia i masz tylko nadzieję, że jutro, pojutrze lub za kilka lat będzie lepiej. Chcesz, żeby teraz było dobrze, więc możliwe, że wykonasz kilka ryzykownych ruchów, aby się tak poczuć.

Śnić, że sprzedajesz kantor
Sprzedaż kantoru we śnie oznacza, że ​​zrezygnujesz z jakiegoś pomysłu lub projektu. Chociaż włożyłeś w to dużo wysiłku i pracy, masz świadomość, że efektów nie widać i możliwe że nie będzie ich widać w przyszłości. Dlatego z ciężkim sercem wysłuchasz rad bliskich ludzi i zaczniesz robić bardziej konstruktywne rzeczy w swoim życiu. To będzie najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć w tym momencie.

Śnić o obrabowaniu kantoru
Okradanie kantoru we śnie zwykle symbolizuje problemy finansowe. Możliwe, że nie oszczędzałeś, gdy miałeś pieniądze lub wydałeś je na rzeczy, których nie potrzebowałeś. Teraz dochody te zmalały, a ty musisz dostosować się do nowej sytuacji. Niech to będzie dla ciebie lekcją, jak nie powinieneś się zachowywać w przyszłości.

Śnić, że ktoś okrada kantor
Śnić, że ktoś okrada kantor oznacza, że ​​będziesz świadkiem wielkiej niesprawiedliwości. Będziesz decydował o czyimś dalszym losie z grupą ludzi. Większością głosów zostanie podjęt niekorzystna decyzja, a ty, bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie będziesz w stanie zapobiec jej realizacji. Sumienie będzie cię gryźć przez długi czas, ponieważ kogoś skrzywdziłeś i przestaniesz o tym myśleć, gdy zdasz sobie sprawę, że nie możesz nic zrobić, aby temu zapobiec.

Śnić, że zapobiegłeś napadowi na kantor
Jeśli śniłeś, że zapobiegłeś napadowi na kantor, oznacza to, że pragniesz, aby inni bardziej cię doceniali i szanowali. Co więcej, chciałbyś być postrzegany jako bohater, chociaż nie zrobiłeś nic, aby uzyskać taki status. Czas wreszcie dorosnąć i zacząć myśleć o tym, co jest dobre dla ciebie i twojej przyszłości, a nie o tym, jak postrzegają cię inni ludzie.

Śnić, że jesteś uwięziony w kantorze
Kiedy śnisz, że zostałeś uwięziony w kantorze, to znaczy, że ze względu na przyjaciela znajdziesz się w moralnym dylemacie. Prawdopodobnie zwierzy ci się z jakiejś wielkiej tajemnicy, która wpłynie na życie innych ludzi. Będziesz się wahać, czy uszanować przyjaciela czy zrobić dobry uczynek i zapobiec niesprawiedliwości.

Śnić, że ukrywasz się w kantorze
Ukrywanie się w kantorze oznacza, że ​​żałujesz niektórych działań z przeszłości. Może popełniłeś błąd co do ukochanej osoby lub odmówiłeś pomocy komuś, gdy najbardziej tego potrzebował. Teraz chcesz to zmienić, ale jest już za późno. Zamiast martwić się o swoje sumienie, niech ta sytuacja będzie lekcją na przyszłość. Jeśli chcesz mieć czyste sumienie, nie zachowuj się w ten sposób.

Śnić, że pokłóciłeś się z kimś w kantorze
Jeśli śniłeś o kłótni z pracownikiem lub kimś inny w kantorze, oznacza to, że ​​musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje. Masz jakiś problem, który niepokoi cię od dłuższego czasu i przez który jesteś dość nerwowy i sfrustrowany. Zamiast się tym zająć, wyładowujesz swój gniew i niezadowolenie na innych ludziach. Jeśli będziesz tak dalej postępować, wkrótce stracisz wszystko, na czym ci zależy.

Śnić, że inni kłócą się w kantorze
Jeśli we śnie byłeś świadkiem kłótni między dwojgiem ludzi w kantorze, oznacza to, że znajdziesz się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Być może będziesz oglądać i słuchać dyskusji dwóch nieznanych ci osób na jakiś temat. Będą próbowały wciągnąć cię w swoją kłótnię, a unikniesz jej tylko wtedy, gdy powiesz im od razu, że nie chcesz brać w niej udziału.

Śnić, że walczyłeś w kantorze
Walka w kantorze we śnie oznacza, że mówisz to, co myślisz. Jesteś osobą, która gardzi niesprawiedliwością i jeśli jesteś świadkiem takiego stosunku do kogoś, potrafisz zareagować bardzo gwałtownie. Zawsze stajesz w obronie słabszych i bronisz interesów ludzi, którzy są w jakikolwiek sposób gnębieni. Twoja nadmierna empatia może wyrządzić ci więcej szkody niż pożytku.

Śnić, że ktoś inny walczy w kantorze
Sen, w którym bierzesz udział w walce w kantorze lub próbujesz ją powstrzymać, oznacza, że ​​będziesz w stanie pogodzić ludzi, którzy pokłócili się o pieniądze. Być może członkowie rodziny będą się wzajemnie obwiniać o wydawanie na niepotrzebne rzeczy, a ty spróbujesz spojrzeć na sytuację obiektywnie i nie dopuścić do jej eskalacji.

Śnić o kochaniu się w kantorze
Ten sen oznacza, że pragniesz przygody i ekscytacji. Prawdopodobnie wpadłeś w rutynę i każdy dzień jest taki sam. Nie dzieje się nic nowego i ekscytującego, dlatego chcesz zmian. Tylko ty możesz uczynić swoje życie ciekawszym, więc nie bój się robić tego, o czym marzyłeś od dawna.

Sen o zburzeniu kantoru
Zburzenie kantoru we śnie oznacza, że ​​jesteś zbyt niecierpliwy. Chcesz wszystkiego i chcesz tego od razu, jednak życie nie działa w ten sposób. Czasami zrobienie lub uzyskanie tego, czego chcesz, wymaga czasu i cierpliwości.

Śnić o innych burzących kantor
Kiedy widzisz we śnie, jak ktoś burzy kantor, oznacza to, że będziesz cierpieć z powodu błędów innych ludzi. Być może kolega lub współpracownik robi coś złego, a pracodawca lub szef oskarży cię o nieodpowiedzialność. Inną możliwością jest spłata długów innych osób.

Śnić, że podpalasz kantor
Podpalenie kantoru we śnie oznacza, że ​​jesteś zmęczony myśleniem o tym, jak zajmiesz się swoimi bieżącymi kosztami. W tej chwili nie możesz się zrelaksować, jeśli chodzi o finanse, ale liczysz każdą złotówkę. Możliwe też, że toniesz w długach lub pożyczkach, więc będziesz musiał poszukać dodatkowego źródła dochodu.

Śnić, że inni podpalają kantor
Jeśli śniło ci się, że ktoś podpalił kantor, niewykluczone, że w najbliższej przyszłości ktoś nie spłaci swojego długu wobec ciebie. Pożyczyłeś pieniądze przyjacielowi lub koledze, ale on nadal nie jest w stanie ci ich zwrócić. W tej chwili nie potrzebujesz tych pieniędzy, więc przynajmniej nie musisz prosić o ich zwrot.

Śnić, że zostałeś oszukany w kantorze
Jeśli śnisz, że wymieniłeś pieniądze w kantorze, ale nie otrzymałeś odpowiedniej kwoty, to znak, że musisz być bardzo ostrożny. Nie powierzaj swoich sekretów, pomysłów i obaw osobom, które niedawno poznałeś, ani nie zawieraj umów biznesowych z kimś, o kim nie wiesz absolutnie nic. Unikaj podpisywania wszelkiego rodzaju umów, jeśli nie przeczytałeś i nie zrozumiałeś wszystkich zawartych w nich pozycji.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, pracowałeś lub odwiedziłeś kantor, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja kantoru

Kantor to miejsce wymiany walut.