Śnić, że kogoś oczekujesz
Jeśli spodziewasz się kogoś we śnie, jest to ostrzeżenie, że w rzeczywistości się rozczarujesz. Być może umówisz się na spotkanie z kimś, kogo nie widziałeś od dłuższego czasu, ale on odwoła je w ostatniej chwili. Będziesz zraniony i przyjdzie ci do głowy, że nie warto się trudzić, ponieważ twoje uczucia oczywiście nie są odwzajemnione.

Śnić, że czegoś oczekujesz
Jeśli spodziewasz się czegoś we śnie, oznacza to, że pojawiają się zmartwienia biznesowe. Być może w nadchodzącym okresie poniesiesz straty finansowe, które zrujnują twoje plany i sprawią, że wydasz zaoszczędzone przez lata pieniądze. Będziesz zmuszony pożyczać i zaciągać kredyty, które będziesz spłacać przez długi czas.

Śnić, że czegoś się od ciebie oczekuje
Kiedy inni oczekują czegoś od ciebie we śnie, oznacza to odpowiedzialność. Prawdopodobnie wyglądasz jak osoba, która dokładnie wie, czego chce w życiu, dlatego ludzie wokół ciebie uważają cię za idola i proszą o radę. Chociaż komplementy ci schlebiają, nadal jesteś zakłopotany, ponieważ musisz uważać na każdym kroku, aby nie popełniać błędów, a tym samym negatywnie wpływać na innych.

Śnić, że niczego nie oczekujesz
Jeśli nie oczekujesz niczego we śnie, symbolizuje to poddanie się. Możliwe, że upokorzysz się i drastycznie obniżysz kryteria tylko po to, by pozostać w związku lub małżeństwie z ukochaną osobą. Zapomnisz, jak to jest być szczęśliwym i uśmiechniętym, ale mimo wszystko nie przyjdzie ci do głowy odejść i tym samym uchronić się przed torturami. Twoja decyzja będzie odzwierciedleniem negatywnego nastawienia i chęci ukarania się za błąd, który popełniłeś w przeszłości.

Śnić, że zdradziłeś czyjeś oczekiwania
Kiedy we śnie zdradzasz czyjeś oczekiwania, oznacza to, że zaniedbasz swoje obowiązki. Być może będziesz chciał poświęcić sobie więcej czasu, niezależnie od komentarzy, że jesteś samolubny i egocentryczny. Zdasz sobie sprawę, że nikt się tobą nie zaopiekuje, jeśli nie zrobisz tego sam.

Śnić, że ktoś zdradził twoje oczekiwania
Sen ten oznacza, że ​​ktoś cię rozczaruje. Wiążesz z nim duże nadzieje, jednak twoje marzenia się nie spełnią. Możliwe, że po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, że ukochana osoba nie jest tym, o czym myślałeś i przestaniesz wierzyć we wspólną przyszłość. Inną możliwością jest to, że twoje dziecko lub członek rodziny zrobi coś, czego doświadczysz jako zdradę.

Śnić, że spełniłeś swoje oczekiwania
Jeśli śnisz, że spełniłeś swoje oczekiwania, oznacza to, że osiągniesz swój cel. To coś, o czym marzyłeś od dawna, a wkrótce stanie się rzeczywistością. Faktem jest, że musiałeś włożyć w to dużo czasu i wysiłku, ale twoje poświęcenie się opłaci. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość trochę dłużej, bo nie stanie się to z dnia na dzień. Masz przed sobą krótszy okres wyzwań, a jeśli pomyślnie je pokonasz, możesz liczyć na wielką nagrodę.

Śnić, że spełniłeś czyjeś oczekiwania
Jeśli śnisz, że spełniłeś czyjeś oczekiwania, oznacza to, że jesteś pod dużą presją. Możliwe, że pracodawca dużo od ciebie wymaga, a ty nie jesteś pewien, czy możesz spełnić jego prośby. Drugim znaczeniem jest to, że będziesz myślał, że nie jesteś wystarczająco dobry dla swojego partnera. Kluczem do problemu jest osłabiona pewność siebie. Kiedy się tym zajmiesz, wszystko się poprawi i przestaniesz wątpić w siebie.

Śnić, że ktoś spełnił twoje oczekiwania
Kiedy śnisz, że ktoś spełnił twoje oczekiwania, oznacza to, że bliska osoba sprawi, że będziesz dumny. Zapewne członek rodziny, partner lub przyjaciel osiągnie wielki sukces. Opowiesz wszystkim o tym, co osiągnął i niewykluczone, że będziecie świętować to ważne wydarzenie razem.

Śnić, że masz wobec siebie wysokie wymagania
Jeśli śniłeś, że masz wobec siebie wysokie wymagania, oznacza to, że jesteś bardzo ambitną i wytrwałą osobą. Do tej pory udało ci się osiągnąć wszystko, czego chcesz, ale twoje poświęcenie było ogromne. Jednak każde zwycięstwo dawało motywację do bycia jeszcze lepszym. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, jak niektóre twoje działania wpływają na innych ludzi. Nie możesz palić mostów za sobą, bo nie będziesz miał z kim świętować ostatecznego zwycięstwa.

Śnić, że masz wobec kogoś wysokie oczekiwania
Sen, w którym masz wobec kogoś wysokie oczekiwania, wskazuje na to, że jesteś perfekcjonistą. Nawet nie założysz firmy, jeśli nie jesteś naprawdę pewien, że możesz to zrobić dobrze. Dlatego niektórzy koledzy unikają współpracy z tobą. Szanują twoją tendencję do zwracania uwagi na każdy szczegół, ale czasami jesteś zbyt wymagający i może to powodować niepotrzebne napięcia w zespole.

Śnić, że masz wobec siebie niskie oczekiwania
Jeśli śniłeś, że masz wobec siebie bardzo niskie oczekiwania, oznacza to, że czasami zbytnio siebie nie doceniasz. Szanujesz wysiłek, pracę, wiedzę i umiejętności wszystkich, a jednocześnie minimalizujesz swoje sukcesy. Dobrze, że nie lubisz się chwalić ani stawiać na pierwszym planie swoich cech. Jednak odniósłbyś znacznie większy sukces, gdyby twoje nastawienie było inne. Nie oznacza to, że powinieneś być arogancki, ale że czasami musisz pokazać, dlaczego jesteś w czymś lepszy od innych. Dzięki temu postęp będzie szybszy.

Śnić, że masz wobec kogoś niskie oczekiwania
Sen ten oznacza, że ​​zgrzeszysz przeciwko innej osobie. Pomyślisz, że nie zdolna do czegoś wielkiego, jednak istnieje realna szansa, że ​​w niedalekiej przyszłości udowodni ci, że się myliłeś. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, że pozwoliłeś, aby uprzedzenia cię zaślepiły i nie pozwolisz, aby coś takiego przydarzyło ci się w późniejszym życiu.

Śnić, że zrezygnowałeś ze swoich oczekiwań
Jeśli śniłeś, że zrezygnowałeś z tego, czego od siebie oczekujesz, oznacza to, że poddałeś się bez walki. Strach przed zmianą uniemożliwił ci osiągnięcie celów i pragnień. Czasami takie rzeczy zdarzają się każdemu, ale możliwe, że po pewnym czasie zmienisz zdanie.

Śnić, że porzuciłeś swoje oczekiwania wobec kogoś innego, oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości możesz deptać swoje przekonania dla dobra innych. Nie spełnisz słowa, które sam sobie dałeś, ale zrobisz dokładnie odwrotnie, aby chronić tych, których kochasz.

Aby uzyskać jak najdokładniejszą interpretację swoich snów, postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które im towarzyszyły.

Śnić, że spodziewasz się zmiany
Oczekiwanie zmiany życia we śnie oznacza, że ​​w rzeczywistości tęsknisz za czymś takim, a nie masz odwagi rozpocząć tego procesu. Chcesz zrobić coś, co wpłynie na twoją przyszłość, ale nie jesteś pewien, czy potrafisz wykonać tak świetną robotę. Czasami jednak musisz podjąć ryzyko, aby zarobić, więc przestań marudzić o swoim przeznaczeniu i podejmij jakieś działanie.

Śnić, że oczekujesz nagrody
Jeśli śniłeś o oczekiwaniu nagrody za ciężką pracę lub życie prywatne, oznacza to, że masz zbyt wysokie zdanie o sobie i nie doceniasz pracy i sukcesów innych ludzi. Twoja arogancja wzięła się z kompleksu. Jesteś arogancki, aby ukryć swoją niepewność i stwarzasz sobie coraz więcej wrogów. Czas zająć się swoimi niedociągnięciami, poprawić relacje z innymi ludźmi i budować coraz lepszą przyszłość.

Śnić, że oczekujesz wyższej pensji
Sen, w którym oczekujesz wyższej pensji, oznacza, że ​​jesteś niezadowolony z pracy, którą aktualnie wykonujesz. związek jaki masz z pracodawcą. Uważasz, że poczyniłeś wystarczające postępy i zasługujesz z tego powodu na pewne korzyści. Jednak tak się nie stanie w najbliższej przyszłości. Jeśli uważasz, że gdzie indziej możesz wykorzystać cały swój potencjał i zarobić więcej pieniędzy, poszukaj innej pracy.

Śnić, że oczekujesz pozytywnego wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu lub testu
Kiedy śnisz, że oczekujesz pozytywnego wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu lub badania lekarskiego, oznacza to, że boisz się sytuacji, w której się znajdujesz. To wszystko jest dla ciebie nowe, więc nie masz pewności, czy dobrze sobie poradziłeś ani jaki jest twój następny krok. Ważne jest, aby nie podejmować ważnych decyzji bez wpływu. W razie potrzeby skonsultuj się z osobą, której ufasz.

Śnić, że spodziewasz się spadku
Oczekiwanie we śnie spadku po rodzicu lub krewnym oznacza, że marzysz o wielkim sukcesie przy minimalnym wysiłku. Nie chcesz marnować lat, aby móc godnie żyć ze swojej pracy. Skorzystasz więc ze skrótów lub podejmiesz wiele ryzyka, aby spełnić swoje marzenia. Nie planujesz iść krok po kroku w kierunku celu, ale „przeskoczysz po schodach”, aby uzyskać to, czego chcesz.

Śnić, że spodziewasz się, że twój partner ci się oświadczy
Kiedy dziewczyna śni, że oczekuje, że jej partner się jej oświadczy, oznacza to, że coś takiego może się wydarzyć w rzeczywistości. Możliwe, że ukochana osoba poprosi cię o małżeństwo. Nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na tak duży krok, ale nie chcesz też złamać jej serca. Czas pomyśleć o tym, czego chcesz od życia i zacząć to robić, z ukochaną lub bez.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli oczekiwałeś kogoś lub czegoś, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.