Sen o niebieskich oczach
Jeśli śnisz o niebieskich oczach, symbolizuje to wielką miłość. Możliwe, że w nadchodzącym okresie zdasz sobie sprawę, jak bardzo tęsknisz za kimś, kogo od dawna nie widziałeś. Myślałeś, że czas pomoże ci zapomnieć, ale czasami czujesz się trudniej niż wcześniej. Nie pozwalasz sobie jednak na głupie rzeczy, a takie chwile słabości przecierpisz w samotności, z dala od innych ludzi.

Sen o czarnych oczach
Jeśli we śnie widzisz czarne oczy, jest to ostrzeżenie, aby zachować ostrożność w miłości. Być może twoją uwagę przyciągnie osoba, którą uważasz za tajemniczą i nieprzewidywalną. Wszystkie cechy, które cię do niego przyciągną, będą miały zły wpływ na twój związek, więc dojdziesz do wniosku, że lepiej być z kimś, z kim od początku wiesz, co kombinuje.

Sen o chorych oczach
Kiedy we śnie widzisz chore oczy, oznacza to, że obawiasz się przyjaciół. Prawdopodobnie ktoś, komu ufasz, nie będzie cię dobrze traktował i wykorzysta to, co mu powiedziałeś przeciwko tobie. Będziesz w bardzo niezręcznej sytuacji, ale zdecydujesz się zachować godność i nie schodzić do poziomu osoby, o której mowa.

Sen o brązowych oczach
Jeśli we śnie zobaczysz brązowe oczy, oznacza to, że ktoś cię pragnie. Możliwe, że jest to osoba, która jest w twoim otoczeniu i nie waha się okazywać swoich uczuć. Chociaż na początku może ci to przeszkadzać, zdasz sobie sprawę, że tęsknisz za tym, gdy nie skontaktujesz się z tobą ani nie będziesz otrzymywać komplementów.

Sen o złych oczach
Jeśli we śnie widzisz złe oczy, jest to ostrzeżenie, że ktoś podstępnie cię oszukuje. Może to być partner biznesowy, który z niczego nie rezygnuje i robi wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Przez lata będą opowiadać bajki i zapewniać o faktach, które okazują się sfałszowane.

Sen o zielonych oczach
Kiedy we śnie widzisz zielone oczy, oznacza to kapryśną miłość. Być może twój partner powie jedno i pomyśli coś zupełnie innego. Uważnie zinterpretujesz znaczenie każdego z jego słów, zanim zdecydujesz, czy jest to coś dobrego i przydatnego dla twojego związku.

Sen o zaropiałych oczach
Jeśli we śnie widzisz zaropiałe oczy, oznacza to, że doświadczysz upokorzenia. Możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu na wykonanie powierzonej ci pracy lub po prostu o niej zapomnieć. Z tego powodu zostaniesz skrytykowany i przedstawiony jako przykład złego pracownika lub ucznia.

Śnić, że straciłeś oczy
Kiedy we śnie tracisz oczy, oznacza to, że twój przyjaciel jest w niebezpieczeństwie. Prawdopodobnie osoba, którą bardzo kochasz, stanie przed licznymi problemami, które wprowadzą ją w bardzo zły stan fizyczny i psychiczny. Będziesz starał się zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby jej pomóc, ale czasami będziesz miał wrażenie, że ona znika na twoich oczach.

Sen o oczach w różnych kolorach
Jeśli śniłeś, że masz oczy w różnych kolorach, oznacza to, że kogoś okłamiesz. Możliwe, że będziesz do tego zmuszony lub oszukasz go z czystej zawiści lub zazdrości. Nie przyniesie ci to oczekiwanej satysfakcji.

Sen, w którym widzisz osobę o oczach w różnych kolorach, wskazuje, że będziesz miał do czynienia z obłudnymi ludźmi. Ktoś będzie z tobą w dobrych stosunkach, ale będzie obmawiał cię za twoimi plecami. Niewykluczone, że będziesz celem plotek, ponieważ on będzie kłamać na twój temat.

Sen o zamkniętych oczach
Zamknięte oczy w snach przepowiadają bardzo dobre wieści lub namiętny romans. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości rozpoczniesz romans z osobą, która ma podobny do ciebie temperament. Dlatego często będziecie się kłócić, ale nie zabraknie ci miłości i pożądania.

Śnić, że nie możesz otworzyć oczu
Kiedy śnisz, że nie możesz otworzyć oczu, symbolizuje to wysoki stopień zmęczenia psychicznego. Prawdopodobnie napotkałeś ostatnio wiele problemów, przeszkód i wyzwań. Potrzebujesz spokoju i odpoczynku, ale niestety nadal cię na to nie stać.

Sen o czerwonych oczach
Jeśli twoje oczy były czerwone we śnie, oznacza to, że cierpisz z powodu dużego stresu. Będziesz musiał wziąć kilka dni wolnego na odpoczynek i stawienie czoła nadchodzącym wyzwaniom. Pomyśl o swoim zdrowiu!

Sen, w którym widzisz osobę z czerwonymi oczami, oznacza to, że musisz uważać na manipulujących ludzi. Ktoś będzie próbował cię oszukać, aby osiągnąć swój cel. Rozmawiaj o swoich sekretach, planach, obawach i pomysłach tylko z osobami, którym ufasz.

Sen o krwawych oczach
Jeśli śniłeś, że twoje oczy są przekrwione, symbolizuje to problem z członkami rodziny lub krewnymi. Przyczyną może być podział majątku spadkowego, nieporozumienie lub inne spojrzenie na te same problemy.

Kiedy we śnie widzisz osobę z przekrwionymi oczami, oznacza to, że będziesz żałować czyjegoś losu. Możliwe, że zrobisz wszystko, aby pomóc osobie, której nawet nie znasz. Właśnie dlatego będzie ci wdzięczna do końca życia.

Śnić, że krwawią ci oczy
Sen ten wskazuje na problemy w pracy. Twój pracodawca prawdopodobnie zleci ci trudne do wykonania zadanie. Zajmie ci to dużo czasu i wysiłku, ale pytanie brzmi, czy on to zrozumie. Niewykonanie prac w wyznaczonym terminie może mieć większe konsekwencje.

Śnić, że komuś krwawią oczy
Sen, w którym widzisz, jak komuś krwawią oczy oznacza, że ​​zaopiekujesz się ukochaną osobą. Ktoś z twoich przyjaciół będzie mieć poważne problemy. Nie będziesz wiedział, jak mu pomóc, ale będziesz starał się być dla niego dostępny i zrobisz wszystko, aby czuł twoje wsparcie i miłość.

Sen o wyłupiastych oczach
Kiedy śnisz, że masz wyłupiaste oczy, oznacza to, że jesteś bardzo ostrożną osobą. Nie pozwalasz, aby ludzie cię uwodzili lub oszukiwali. Ta cecha jest bardzo pożądana w biznesowej sferze twojego życia, ale sceptycyzm nie jest dobry dla kochanków lub przyjaznych stosunków.

Sen o osobie z wyłupiastymi oczami wskazuje, że twój plan nie przyniesie owoców. Prawdopodobnie chcesz zdobyć czyjeś zaufanie, aby pomógł ci osiągnąć cel.

Sen o opuchniętych oczach
Jeśli we śnie masz spuchnięte oczy, oznacza to, że powinieneś być ostrożny przy wyborze partnerów biznesowych. Postaraj się w następnym okresie zrobić wszystko zgodnie z prawem, tak jakbyś nie zapłacił dużej grzywny lub, co gorsza, trafił do sądu.

Sen, w którym widzisz osobę, której oczy są spuchnięte, oznacza, że zwierzy się ci bliska osoba. Wyjawi ci sekret, który trzymała od dawna, a ty przysięgniesz, że nigdy nikomu o nim nie powiesz. Oczywiście nie zawiedziesz jego zaufania, ale ta informacja cię zszokuje.

Sen o smutnych oczach
Kiedy śnisz, że twoje oczy są smutne, symbolizuje to rozpacz. Prawdopodobnie znalazłeś się w sytuacji, z której nie widzisz wyjścia. Jednak nie wszystko jest takie czarne. Zasięgnij porady ukochanej osoby. To na pewno da ci świeże spojrzenie na rzeczy i pomoże ci to przezwyciężyć.

Sen o osobie o smutnych oczach wskazuje, że pomożesz komuś odzyskać pewność siebie. Dołożysz wszelkich starań, aby mu pomóc i w końcu uświadomić sobie, ile w rzeczywistości posiada.

Sen o wesołych oczach
Jeśli śniłeś o wesołych oczach, symbolizuje to nadzieję na lepsze jutro. Naprawdę wierzysz, że twoja przyszłość będzie piękna i starasz się to osiągnąć.

Sen o osobie o szczęśliwych oczach oznacza, że ​​będziesz miał okazję poznać kogoś, kogo optymizm po prostu cię oczaruje.

Sen o wielkich oczach
Sen, w którym masz bardzo duże oczy, przepowiada szczęście, pomyślność i pokój w przyszłym życiu. Jeśli śnisz o kobiecie lub mężczyźnie o dużych oczach, oznacza to, że będziesz miał okazję poznać mądrą, utalentowaną i uczciwą osobę.

Sen o małych oczach
Małe oczy we śnie nie są dobrym znakiem. Jeśli śniłeś o małych oczach, oznacza to, że pozwolisz się uwieść złej osobie i wykorzystasz do realizacji swoich zainteresowań. Jeśli we śnie widziałeś osobę o małych oczach, oznacza to, że możesz znaleźć się w tarapatach z powodu czyjegoś błędu.

Śnić o trzecim oku
Kiedy śnisz o posiadaniu trzeciego oka, oznacza to, że powinieneś słuchać swojej intuicji, a nie rozumu lub innych osób w procesie rozwiązywania problemu, który cię aktualnie trapi.

Jeśli we śnie widziałeś osobę z trzecim okiem, oznacza to, że uwierzysz w czyjeś kłamstwa.

Śnić o przewracaniu oczami
Przewracanie oczami we śnie oznacza, że ​​będziesz udawać, że kogoś lubisz, tylko ze względu na „pokój w domu”.

Śnić, że inni przewracają oczami
Sen ten wskazuje, że ktoś cię nie doceni.

Śnić, że coś wpadło ci do oka
Jeśli śniłeś, że coś wpadło ci do oka, symbolizuje przeszkodę, z którą wkrótce się zmierzysz.

Śnić, że całujesz kogoś w oko
Całowanie kogoś w oko oznacza, że ​​spędzisz bardzo piękne chwile z ludźmi, których kochasz. Możliwe, że spędzisz trochę czasu z rodziną i bliskimi przyjaciółmi i będziesz się dobrze bawić.

Śnić, że ktoś całuje cię w oko
Jeśli śniłeś, że ktoś całuje cię w oko, oznacza to, że poświęcisz swoją uwagę i miłość komuś, kto absolutnie na to zasługuje.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś niebieskie, zielone, brązowe, czarne, zaropiałe, złe lub chore oczy, to z pewnością wywarło na tobie wrażenie.

Definicja oczu

Oczy są organem zmysłów wzroku.