Śnić, że zostałeś okradziony
Jeśli we śnie zostałeś okradziony, oznacza to, że stracisz drogiego przyjaciela. Prawdopodobnie okaże się, że ktoś nie jest ci tak oddany, jak ty jemu, przez co bardzo cię skrzywdzi. Nie będziesz chciał go więcej widzieć, ponieważ przypomni ci to, jak bardzo się myliłeś i jak bardzo byłeś naiwny.

Śnić, że kogoś okradłeś
Jeśli okradasz kogoś we śnie, ostrzega to przed szeregiem niedogodności. Możliwe, że ty i twój kolega w pracy lub na uczelni nie będziecie się dobrze dogadywać, więc jeden z was będzie miał poczucie, że pracowałeś ciężej, ale otrzymałeś równą lub mniejszą nagrodę. Spróbujecie dojść do porozumienia w sprawie podziału kredytu, ale jedyny wniosek, do jakiego dojdziecie, to taki, że w przyszłości będziecie pracować sami.

Śnić, że widziałeś, jak ktoś został okradziony
Kiedy śnisz, że widziałeś, jak ktoś został okradziony, oznacza to, że nie zrezygnujesz ze swoich zasad. Prawdopodobnie jesteś rozczarowany ludźmi i myślisz, że jeden dobry uczynek niczego nie zmieni w morzu złych rzeczy, które zdarzają się każdego dnia. Wystarczy jednak, abyście robili to, co w waszej mocy i swoim przykładem pokazywali, że nie wszystko idzie na marne.

Śniło mi się, że kogoś okradłeś, a następnie zwróciłeś skradziony przedmiot
Jeśli okradasz kogoś we śnie, a następnie zwracasz skradzioną własność, oznacza to, że nie doceniasz czyjegoś bólu. Jesteś osobą, która uważa, że ​​jest to dla niej najtrudniejsze i nie zdajesz sobie sprawy, że w twoim otoczeniu są osoby ze znacznie większymi problemami. Gdybyś mógł być na ich miejscu choćby przez jeden dzień, zdałbyś sobie sprawę, jakie masz szczęście.

Śnić o byciu świadkiem kradzieży
Kiedy we śnie jesteś świadkiem napadu na kogoś, oznacza to, że znajdziesz się w niezręcznej sytuacji. Może się zdarzyć, że znajomy, kolega lub inna bliska osoba poprosi cię o wymyślenie czegoś dla niego w celu zapewnienia mu alibi. Będziesz uważał na każde słowo, które wypowiadasz, aby nie dać się złapać na kłamstwie.

Śnić, że zostałeś okradziony w swoim domu
Jeśli śniło ci się, że zostałeś okradziony we własnym domu, oznacza to, że powinieneś być znacznie bardziej ostrożny w doborze przyjaciół i partnerów biznesowych. Mianowicie, wśród nich jest ktoś, kto będzie próbował nadużyć twojego zaufania, aby zrealizować niektóre swoje cele i interesy, a wszystko to ze szkodą dla ciebie. O swoich sekretach, planach, obawach i pomysłach rozmawiaj tylko z osobami, którym możesz zaufać.

Śnić, że zostałeś okradziony w miejscu publicznym
Jeśli śniłeś, że zostałeś okradziony w miejscu publicznym, może to symbolizować problemy w pracy. Możliwe, że twoja praca jest zagrożona lub ktoś chce zająć twoje stanowisko w firmie. Jeśli zajmujesz się prywatnym biznesem, unikaj współpracy z ludźmi, którzy obiecują szybki zysk, ponieważ może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Śnić, że ktoś oskarżył cię o kradzież
Sen, w którym ktoś oskarża cię o kradzież, jest znakiem, że wkrótce nadejdzie termin płatności niektórych niezapłaconych rachunków. Prawdopodobnie masz z kimś problem, który trwa już od dłuższego czasu i boisz się do niego wrócić, bo wiesz, że konsekwencje mogą być katastrofalne. Zdajesz sobie jednak sprawę, że musisz zacząć sprawę od zera, aby pozbyć się ogromnego ciężaru, jaki odczuwasz.

Śnić, że oskarżyłeś kogoś o kradzież
Oskarżenie kogoś o kradzież oznacza, że ​​na próżno będziesz walczył o sprawiedliwość. Możliwe, że będziesz miał okazję zadecydować o czyimś losie z grupą ludzi. Większość głosów podejmie decyzję, którą uznasz za błędną. Na próżno będziecie podnosić głos, bo zostaniecie przegłosowani. Czujesz się winny z tego powodu, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że nie mogłeś nic zrobić, ponieważ miałeś związane ręce.

Śnić, że zostałeś aresztowany za kradzież
Kiedy śnisz, że policja aresztowała cię pod zarzutem kradzieży, oznacza to, że znajdujesz się w sytuacji, która cię dezorientuje. Możliwe, że życie postawiło cię przed jakąś pokusą i nie wiesz, jak się jej oprzeć. W tej chwili możesz polegać tylko na sobie, ponieważ nikt inny nie rozwiąże problemu, który cię nurtuje. To także sposób na naukę radzenia sobie z takimi wyzwaniami życiowymi.

Interpretacja może się też różnić w zależności od tego, czy ktoś ci okradł w dzień czy w nocy, a także od tego, kto okradł ciebie lub kogo ty okradłeś we śnie.

Śnić, że zostałeś okradziony w ciągu dnia
Jeśli śnisz, że ktoś cię okradł w środku dnia, oznacza to, że jesteś naiwny. Musisz być bardzo ostrożny, jeśli planujesz podpisać jakąkolwiek umowę. Upewnij się, że przeczytałeś każdą zawartą w nim klauzulę i, co ważniejsze, rozumiesz, co się z tym wiąże. Jeśli tego nie zrobisz, istnieje duża szansa, że ​​w przyszłości będziesz tego żałować, ponieważ byłeś nieostrożny lub łatwowierny.

Śnić, że zostałeś okradziony w nocy
Jeśli śniło ci się, że ktoś cię okradał w nocy, może to oznaczać, że ktoś wykorzysta twoją chwilę słabości i spróbuje cię skrzywdzić. Bez względu na to, jak bardzo jesteś zdesperowany, nie pożyczaj od banków na niekorzystnych warunkach ani nie bierz pożyczek od ludzi o wątpliwej moralności.

Śnić, że członek rodziny cię okradł
Sen ten oznacza, że istnieje wielka nieufność między tobą a jednym z członków twojej rodziny. Jest problem, którego nie możecie rozwiązać, ponieważ żadne z was nie jest gotowe na kompromis. Jeśli okażesz zrozumienie, być może druga strona zacznie traktować cię inaczej.

Śnić, że okradłeś członka rodziny
Kiedy śnisz o okradaniu członka rodziny, oznacza to, że jesteś zazdrosny o jego biznes lub inny sukces. Trudno ci udawać, że cieszysz się jego szczęściem i stało się to dość oczywiste. Zamiast mu zazdrościć, powinieneś go szanować, aby naprawić to, co ci w życiu nie pasuje.

Śnić, że twój partner cię okradł
Jeśli śniło ci się, że twój partner cię okradł, to znaczy, że mu nie ufasz. Prawdopodobnie ostatnio dziwnie się zachowywał i myślałaś, że cię zdradził. Jednak nie oskarżaj go o nic, chyba że nie masz absolutnie żadnego dowodu na to, że masz rację.

Śnić, że okradłeś partnera
Jeśli okradłeś partnera we śnie, oznacza to, że nie jesteś z nim szczery. Nie oszukuj się, że możesz długo żyć w kłamstwie. Jeśli kiedykolwiek go kochałeś, pokaż to, mówiąc mu w końcu prawdę, bez względu na to, jak bolesna może być.

Śnić, że zostałeś okradziony przez przyjaciela
Jeśli śniło ci się, że twój przyjaciel cię okradł, oznacza to, że będziesz się kłócić w przyszłości. Okazja będzie błaha, ale na porządku dziennym będzie wiele innych obiekcji, które musicie sobie nawzajem postawić. Jeśli nie chcesz narażać swojego związku z nim, uważaj, o czym z nim rozmawiasz.

Śnić, że okradłeś przyjaciela
Okradzenie przyjaciela we śnie zwykle oznacza, że ​​coś przed nim ukrywasz. Może dowiedziałeś się czegoś złego o ukochanej osobie twojego przyjaciela i nie wiesz, jak mu to powiedzieć. Jeśli chcesz, żeby on był z tobą szczery, nie ma sensu, żebyś ty go okłamywał.

Śnić, że okradłeś szefa
Okradzenie szefa we śnie oznacza, że boisz się poprosić o podwyżkę, mimo że głęboko wierzysz, że na nią zasługujesz. Włożyłeś dużo wysiłku i pracy w swoją pracę i otrzymałeś tylko pochwały. Jednak nie jesteś z tego zadowolony i będziesz musiał walczyć o podwyżkę.

Śnić, że szef cię okradł
Kiedy śnisz, że twój szef cię okradł, oznacza to, że może wkrótce obniżyć twoją pensję. Będzie to uzasadnione złymi wynikami lub kryzysem finansowym w firmie. Jeśli jesteś pewien, że nie możesz awansować na tym stanowisku, nie ma powodu, aby nie zacząć szukać nowej pracy już teraz.

Śnić, że zostałeś okradziony przez bezdomnego
Jeśli śniłeś, że bezdomny cię okradł, to znaczy, że jesteś pełen stereotypów. Masz opinie i postawy dotyczące wielu rzeczy, których nie znasz i nie masz z nimi doświadczenia. To samo dotyczy ludzi – niektórych z nich uważasz za złych, mimo że nigdy nie miałeś okazji ich poznać.

Śnić, że okradłeś bezdomnego
Okradzenie bezdomnego we śnie oznacza, że twoja ambicja może „uderzyć ci do głowy”. Nie bądź arogancki i zarozumiały, bo nikt tego nie lubi.

Śnić, że zostałeś okradziony przez narkomana
Sen taki oznacza, że ​powinieneś mieć więcej zrozumienia dla otaczających cię ludzi. Nie możesz wiedzieć, jak zachowałbyś się w sytuacji, której wcześniej nie doświadczyłeś. Ważne jest, aby powstrzymać brzydki nawyk plotkowania o wszystkich na każdym kroku.

Śnić, że okradłeś narkomana
Jeśli śniło ci się, że okradłeś narkomana, oznacza to, że wybrałeś zły sposób, aby komuś pomóc.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli zostałeś okradziony lub okradłeś kogoś, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja kradzieży

Kradzież to nielegalne przywłaszczenie cudzej własności.