Sen o swoich genitaliach
Jeśli we śnie widzisz swoje genitalia, jest to ostrzeżenie, że na horyzoncie pojawiają się trudności. Niewykluczone, że znajdziesz się w sytuacji, która będzie wymagała od ciebie porzucenia postaw i zasad, którymi kierowałeś się przez całe życie. Będziesz miał poczucie, że go zdradziłeś, ale w tym momencie nie zobaczysz innego wyjścia z problemów, które niespodziewanie cię spotkały.

Innym znaczeniem jest to, że jesteś niepewny siebie, nawet jeśli nie chcesz się do tego przyznać. Często zdarza się, że między sobą a otoczeniem stawiasz mur, którego celem jest ukrycie swojej wrażliwości i zachowanie wyglądu osoby silnej i niezależnej. Prawda jest jednak diametralnie odwrotna, ponieważ pragniesz znaleźć osobę, która zapewni ci wsparcie i ramię do wypłakania się iw którego towarzystwie będziesz mogła być tym, kim naprawdę jesteś.

Sen o cudzych genitaliach
Sen o oglądaniu cudzych genitaliów oznacza, że ​​odrzucisz dobrą ofertę. Być może osoba, do której nie żywisz szczerych uczuć, wyzna ci miłość. Chociaż będziesz kuszony, by przyjąć to, co jest oferowane, uznasz, że ważniejsze jest dla ciebie bycie uczciwym człowiekiem i to, abyś w każdej chwili mógł spojrzeć na siebie w lustrze bez wstydu i zażenowania.

Genitalia we śnie mogą symbolizować kobiecą płodność lub moc twórczą. Jednak interpretacja zależy od kontekstu, w jakim sen ma miejsce oraz towarzyszących mu szczegółów i uczuć. Podczas snu możesz odczuwać podniecenie, przyjemność i satysfakcję, ale także cierpienie, dyskomfort i wstyd.

Śnić, że nie masz organów płciowych
Kiedy śnisz, że w ogóle nie masz narządów płciowych, oznacza to brak pewności siebie w kontaktach z płcią przeciwną. Z natury jesteś ciekawą i dowcipną osobą, ale nie pokazujesz się w ten sposób, gdy spotykasz kogoś, kogo lubisz. Jesteś zbyt nieśmiały, by pokazać się we właściwym świetle. Co więcej, zaskakuje cię, gdy ktoś okazuje zainteresowanie tobą i twoim życiem. Gdybyś popracował nad pewnością siebie i wreszcie zrozumiał, jakie cechy posiadasz, twoje życie byłoby o wiele łatwiejsze i ciekawsze.

Sen o dotykaniu genitaliów
Niezależnie od tego, czy mężczyzna, czy kobieta śni o dotykaniu własnych genitaliów, taki sen wskazuje na potrzebę zmiany. Podświadomość ostrzega cię, że wpadłeś w rutynę i że nadszedł czas, aby w twoim życiu pojawiło się coś nowego, co nada mu inny, pełniejszy sens. Dla młodszych par jest to konieczność założenia rodziny, natomiast dla osób, które już to osiągnęły, zmiana powinna dotyczyć zmiany ról życiowych. Do tej pory prawdopodobnie cieszyłeś się, że nie wychodzisz ze swojej strefy komfortu, ale teraz na pewno chciałbyś czegoś, co wstrząśnie tobą i popchnie do przodu.

Śnisz, że ktoś inny dotyka twoich genitaliów
Kiedy śnisz, że ktoś inny dotyka twoich genitaliów, może to mieć wiele znaczeń. Jeśli podczas snu czujesz się pięknie i komfortowo, oznacza to brak seksu. Jeśli jesteś sam przez długi czas, jest to całkowicie normalne. Jeśli masz partnera, sen ten oznacza, że nie spełnia on twoich oczekiwań w łóżku.

Jeśli jednak źle się czujesz podczas takich snów, oznacza to, że brakuje ci inspiracji i kreatywności do rozwiązania problemu. Z pewnością coś cię niepokoi w miejscach publicznych i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Nie zaszkodzi podzielić się swoimi obawami i wątpliwościami z kimś, komu ufasz. Po tym poczujesz się lepiej i bardziej zrelaksowany.

Sen o dotykaniu genitaliów innej osoby
Jeśli śnisz, że dotykasz genitaliów osoby, której nigdy wcześniej nie widziałeś, oznacza to, że brakuje ci ekscytacji w życiu. Wiele osób przekonuje cię, że z wiekiem wszystko się zmienia i że trochę „uspokojenia” jest całkiem normalne, ale nie jest to zgodne z twoją mentalnością. Nie słuchaj nikogo, ale spełniaj swoje pragnienia. Będziesz żałować tylko tego, czego nie powiedziałeś lub nie zrobiłeś.

Sen, w którym dotykasz genitaliów partnera, oznacza, że za nim tęsknisz. Być może ostatnio byłeś zdystansowany, a twoja komunikacja nie jest na godnym pozazdroszczenia poziomie. Z tego powodu cierpi również twoje życie seksualne. Nadszedł czas, aby szczerze i otwarcie porozmawiać i popracować nad swoim związkiem, jeśli chcesz pozostać razem.

Kiedy we śnie dotykasz genitaliów kogoś, kogo znasz, a kto nie jest twoim partnerem, możliwe, że żałujesz grzechu z przeszłości. Ciągle do tego wracasz i chciałbyś zmienić swoje decyzje i działania. Ponieważ powrót do przeszłości nadal nie jest możliwy, będziesz musiał zostawić to za sobą i skupić się na przyszłości. Niech wyrzuty sumienia, które teraz odczuwasz, będą tylko przypomnieniem tego, czego nie wolno ci robić w przyszłości, abyś znowu tego nie żałował.

Śnić, że celowo pokazujesz komuś swoje genitalia
Jeśli śnisz, że pokazujesz komuś swoje genitalia, oznacza to, że będziesz się wstydzić publicznie. Możliwe, że z zamiarem bycia równym rozmówcą w temacie, którego nie znasz, powiesz coś, co wywoła ośmieszenie obecnych. Tylko wtedy stanie się dla ciebie jasne, że czasami lepiej jest milczeć.

Śnić, że ktoś pokazuje ci genitalia
Jeśli ktoś we śnie pokazuje ci swoje genitalia, możliwe, że odczujesz dyskomfort w pracy. Twój kolega prawdopodobnie pomyśli, że chcesz go zwolnić, chociaż nigdy byś tego nie zrobił. Odzyskanie jego zaufania zajmie trochę czasu.

Śnić, że przypadkowo odsłoniłeś swoje genitalia w miejscu publicznym
Sen, w którym przypadkowo pokazujesz swoje genitalia, jest ostrzeżeniem, aby uważać na to, co robisz i jakie decyzje podejmujesz. Twoja lekkomyślność może ponownie wpędzić cię w poważne tarapaty. Jeśli coś jest zabronione przez prawo, musi istnieć dobry powód, dla którego tak jest.

Śnisz, że twoje genitalia są niezwykle duże lub małe
Sen ten oznacza, że musisz zmienić partnera seksualnego. Ludzie, którzy są w związku lub małżeństwie, znajdą ukojenie w kochanku. W ten sposób nie tylko nie będą szczęśliwsi i bardziej spełnieni, ale skrzywdzą tego, któremu obiecali lojalność. Zanim sięgniesz po takie rozwiązanie, wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdyby twój chłopak/dziewczyna lub mąż/żona zrobił to samo tobie.

Śnisz, że lekarz bada twoje genitalia
Kiedy śnisz, że twój lekarz bada genitalia, oznacza to, że powinieneś bardziej dbać o swoje zdrowie. Przestań ignorować objawy, które odczuwasz lub, co gorsza, szukaj diagnoz i środków zaradczych w czasopismach i Internecie.

Śnisz, że ktoś zmusza cię do pokazania mu swoich genitaliów
Kiedy śnisz, że ktoś zmusza cię do pokazania swoich genitaliów, symbolizuje to wielką wewnętrzną walkę. Można powiedzieć, że masz dylematy moralne i nie wiesz, jak postąpić z nurtującym cię problemem. Nie wahaj się zasięgnąć porady kogoś, komu ufasz.

Śnisz, że zmuszasz kogoś do pokazania swoich genitaliów
Jeśli śniło ci się, że zmuszasz kogoś do pokazania swoich genitaliów, oznacza to, że złamiesz prawo. Może to będzie wykroczenie drogowe, ukrywanie zysków, aby uniknąć płacenia podatków i tym podobne. Bądź przygotowany na poniesienie konsekwencji takich działań.

Sen o robieniu zdjęć swoich genitaliów
Robienie zdjęć własnych genitaliów oznacza, że jesteś znudzony. Wpadłeś w nudną rutynę i potrzebujesz zmiany. Tylko ty możesz go zachęcić swoimi działaniami. Zamiast spędzać każdy wieczór przed telewizorem, idź na spacer, na rekreację lub na drinka z przyjaciółmi. To będzie mała rzecz, która może rozpocząć falę większych zmian, za którymi tęsknisz.

Sen o robieniu zdjęć genitaliom innej osoby
Robienie zdjęcia genitaliów innych osób oznacza, że ​​w danej sytuacji zachowasz się niewłaściwie. Być może wydarzenie będzie wymagało od ciebie formalnego podejścia, ale złamiesz podany kod. Nie jest wykluczone, że z tego powodu spotkasz się z ostrą krytyką.

Śnisz, że masz zdjęcie czyichś genitaliów
Jeśli śniło ci się, że ktoś przysłał ci zdjęcie swoich genitaliów, oznacza to, że będziesz miał do czynienia z bardzo agresywną osobą. Ktoś będzie nalegał, abyś wyświadczył mu przysługę lub coś mu obiecał. Trudno ci będzie poradzić sobie z taką osobą, ale odniesiesz sukces, jeśli będziesz wytrwały.

Śnić, że depilujesz genitalia
Woskowanie lub golenie genitaliów we śnie oznacza, że ukrywasz niezadowolenie. Prawdopodobnie niektóre rzeczy w twoim życiu nie układają się tak, jakbyś sobie tego życzył, ale nie chcesz się do tego przed nikim przyznać. Może twój związek nie spełnia twoich oczekiwań, ale udajesz, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Śnić, że depilujesz czyjeś genitalia
Jeśli śniłeś, że golisz lub depilujesz genitalia innej osoby, oznacza to, że nie będziesz w stanie zapłacić za swoje wysiłki. Prawdopodobnie będziesz dużo pracować i nie będziesz miał czasu dla rodziny i przyjaciół. Niezależnie od tego, że twój pracodawca wypłaci ci nadgodziny, nie będzie w stanie zastąpić czasu, który chcesz spędzić z najbliższymi.

Śnisz, że ktoś woskuje twoje genitalia
Sen ten oznacza, że w twoim życiu nastąpi duża zmiana. Może to dotyczyć pracy lub relacji osobistych. Niewykluczone, że przeprowadzisz się do innego miasta lub kraju.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś własne lub cudze genitalia, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja organów płciowych (genitaliów)

Narządy płciowe lub genitalia to narządy należące do układu rozrodczego.