Sen o organach
Jeśli we śnie widzisz organy, symbolizuje to harmonię. Prawdopodobnie w końcu będziesz mógł odetchnąć z ulgą i zostawić za sobą wszystkie negatywne rzeczy. Nadejdą bowiem lepsze dni, na które tak długo czekałeś i na które zasłużyłeś. Skorzystasz z nadarzającej się okazji i będziesz żył tak, jak zawsze chciałeś.

Śnić, że grasz na organach
Jeśli we śnie grasz na organach, oznacza to, że jesteś megalomanem. Jesteś osobą, która często ma nierealistyczne cele i nie jest zadowolona z połowicznego efektu. Dla ciebie to wszystko albo nic, ryzykując również zagrożenie dla twojego zdrowia. Im większy wydaje się twój sukces, tym bardziej się niepokoisz, które zmuszają cię do pracy dzień i noc, aby osiągnąć to, co zamierzasz zrobić.

Śnić, że sprzedajesz organy
Kiedy sprzedajesz organy we śnie, oznacza to, że jesteś niezależny. Jesteś osobą samowystarczalną i przeżyjesz, nawet gdyby wrzucili cię w nieznane środowisko, w którym nikogo nie znasz. Trudno ci nawiązać więź z innymi, więc jesteś uważany za prawdziwego samotnego wilka. Nie pokazujesz nikomu swoich słabości i kierujesz się powiedzeniem: „co cię nie zabije, to cię wzmocni”.

Śnić, że kupujesz organy
Jeśli kupujesz organy we śnie, oznacza to, że masz wysokie oczekiwania. Jesteś bardzo wymagającym rodzicem, szefem, współmałżonkiem lub przyjacielem. Uważasz, że każdy powinien dać z siebie wszystko, ponieważ jest to jedyny sposób na osiągnięcie dobrej relacji. Często ludzie nie nadążają za twoim tempem, co sprawia, że ​​czujesz się odrzucony i mniej szanowany.

Śnić, że pożyczyłeś komuś organy
Kiedy pożyczasz komuś organy we śnie, oznacza to, że stracisz coś cennego. Jesteś z natury hojny i nigdy nie jesteś w stanie odmówić. Bez względu na to, jak bardzo jesteś do czegoś przywiązany, wolałbyś się tym podzielić z innymi, dlatego często zdarza się, że rzeczy wracają do ciebie zepsute lub zniszczone.

Śnić, że inni grają na organach
Sen, w którym widzisz i słyszysz kogoś grającego na organach, oznacza, że ​​ktoś lub coś zakłóci twój spokój. Właśnie wtedy, gdy masz nadzieję, że wszedłeś w lepszą fazę swojego życia, doświadczysz czegoś, co cię wytrąci cię z równowagi. Do tej pory miałeś zarówno energię, jak i wolę do wielu rzeczy, jednak nadejdzie burzliwy okres i będziesz zmuszony radzić sobie bardziej z problemami niż z tymi rzeczami, które naprawdę lubisz.

Śnić, że słyszysz organy
Jeśli we śnie słyszałeś dźwięk organów i nie mogłeś ocenić, skąd się on wziął i kto na nich grał, oznacza to, że będziesz musiał wykonać rozkazy i wdrożyć decyzje, z którymi się nie zgadzasz. Możliwe, że pracodawca da ci niewdzięczne zadanie, a ty nie będziesz mógł się zbuntować, bo od tej pracy zależy twoja egzystencja. Możliwe, że zaczniesz intensywnie szukać innej pracy.

Śnić, że uczysz się grać na organach
Kiedy śnisz o nauce gry na organach to znaczy, że jesteś bardzo ambitną osobą. Masz cele, które chcesz osiągnąć i wiesz, jak to zrobić. Jesteś gotów poświęcić się dla tego, czego chcesz, ale także spalić za sobą wiele mostów, aby to osiągnąć. Możliwe, że odniesiesz wielki sukces, ale nie będziesz miał z kim go świętować.

Jeśli śniłeś o uczeniu innych gry na organach, oznacza to, że musisz bardzo uważać na ludzi, którzy niedawno stali się częścią twojego życia. Nie zdradzaj im swoich sekretów, planów i obaw, ponieważ mogą nadużyć twojego zaufania do realizacji osobistych interesów.

Śnić, że grasz na organach w kościele
Granie na organach w kościele oznacza, że twoje życie potrzebuje więcej duchowości. Będziesz musiał ponownie uporządkować swoje priorytety i zrozumieć, co jest dla ciebie ważne, a co nieistotne w życiu. Prawdopodobnie stawiasz swoją karierę i zarobki przed rodziną i przyjaciółmi, a teraz tego żałujesz. Jeszcze nie jest za późno na zmianę podejścia do tego, co jest ważne w twoim życiu.

Śnić, że grasz na organach w orkiestrze
Jeśli śniłeś o grze na organach w orkiestrze, to znaczy, że nie będziesz pasował do żadnej firmy lub grupy w pracy. Zdasz sobie sprawę, że nie masz absolutnie nic wspólnego z tymi ludźmi i że nie podoba ci się wiele z ich poglądów. Ponadto dojdziesz do wniosku, że nawet w ich społeczeństwie jesteś całkowicie sam, ponieważ tracisz własną wolność i integralność.

Śnić, że śpiewasz do muzyki z organów
Śpiewanie do muzyki z organów we śnie oznacza, że ​​będziesz się wstydzić w większym towarzystwie. Możesz porozmawiać z grupą ludzi na temat, którego w ogóle nie znasz. Pragnąc być równym rozmówcą, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych. Tylko wtedy zrozumiesz powiedzenie „mowa jest srebrem, milczenie złotem”.

Śnić, że ktoś pożyczył ci organy
Kiedy śnisz, że ktoś pożyczył ci organy, oznacza to, że wiele osób polega na tobie i twoich decyzjach. Mogą to być członkowie rodziny lub współpracownicy w miejscu pracy. Chociaż lubisz swoją rolę przywódcy, czasami dźwigasz duży ciężar. Wolałbyś być tylko jedną śrubą w całym mechanizmie niż silnikiem, który musi wszystko napędzać.

Śnić, że ukradłeś organy
Kradzież organów we śnie oznacza, że ​​podejmiesz bardzo ryzykowne przedsięwzięcie, a bliscy ci ludzie doradzą ci zrezygnowanie z tego pomysłu. W przeciwieństwie do nich uwierzysz, że jego realizacja jest możliwa, więc nie będziesz ich słuchać. Brak wsparcia będzie dla ciebie zachętą do osiągania dobrych wyników, do udowodnienia wszystkim, że masz rację.

Śnić, że inni kradną organy
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł twoje organy, oznacza duże wydatki. Możesz zdecydować się na zmianę samochodu, remont lub kupno domu lub mieszkania, ale nie wystarczy ci pieniędzy. Możliwe, że sięgniesz po pożyczkę lub kredyt, ale uważaj na warunki, na jakie się zgadzasz.

Sen, w którym ktoś kradnie organy z kościoła, muzeum lub innej instytucji, oznacza, że ​​nie wesprzesz drogiej osoby w jakimś pomyśle, bo nie uwierzysz, że może to przynieść pomyślny skutek. Jednak ona nie zwróci uwagi na twoje sugestie i krytykę, ale zrobi to, co chce.

Śnić, że znalazłeś organy
Znalezienie we śnie organów w opuszczonym budynku oznacza, że ​​otrzymasz prezent, który ci się nie spodoba lub nie będzie miał żadnej wartości użytkowej. Jeśli otrzymałeś go od drogiej osoby, będziesz się zastanawiał, co z nim zrobić. Prawdopodobnie przez kilka lat będzie zbierał kurz na półce, a potem wyląduje gdzieś na strychu.

Śnić, że wyrzuciłeś organy
Wyrzucenie starych lub zepsutych organów do kosza we śnie oznacza, że ​​doświadczysz wielkiej zmiany. Być może przeniesiesz się z jednego miasta do drugiego, przyjmiesz nową ofertę pracy lub zakończysz długotrwały związek emocjonalny. W każdym razie masz przed sobą długi okres adaptacji, więc musisz uzbroić się w cierpliwość i wolę wytrwania w tym.

Śnić, że ktoś inny wyrzuca organy
Jeśli śniłeś, że ktoś wyrzucił organy do kosza, oznacza to, że stracisz bliską osobę. Możliwe, że bliski przyjaciel przeniesie się do innego miasta lub kraju i będzie to dla ciebie bardzo trudne. Będziesz się cieszyć jego szczęściem, ale będziesz tego żałować, ponieważ masz świadomość, że dystans bardzo zmieni wasz związek.

Śnić, że spaliłeś organy
Spalenie organów we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał dokonać wielkich cięć w swoim życiu, aby twoja przyszłość była lepsza i piękniejsza. Musisz pozbyć się występku, zmniejszyć wydatki lub przestać komunikować się z osobą, która ma na ciebie negatywny wpływ. Nie będzie to dla ciebie łatwe, ale jeśli potraktujesz swoją misję bardzo poważnie, będziesz w stanie ją zakończyć.

Śnić, że ktoś inny spalił organy
Taki sen może oznaczać, że pokłócisz się z bliską osobą. Powód prawdopodobnie będzie błahy, ale ponieważ oboje jesteście dość uparci i w złym humorze, wszystko stanie się ważniejsze. Możliwe, że trzecia osoba będzie próbowała obniżyć napięcie, ale nie potraktujesz tego poważnie. Jeśli nie zatrzymasz się na czas, istnieje realna szansa, że ​​nie będziesz rozmawiać z tą osobą do końca życia.

Śnić, że niszczysz organy
Zniszczenie organów we śnie symbolizuje stłumioną wściekłość. Być może zostałeś obrażony publicznie, ale nie zareagowałeś w sposób, jaki byś chciał. Dopiero później uświadomiłeś sobie, co musisz mu powiedzieć, ale nie możesz cofnąć czasu. Lepiej byłoby skupić tę negatywną energię na czymś konstruktywnym i w ten sposób pozbyć się nagromadzonego gniewu, który zagraża zdrowiu psychicznemu.

Śnić, że inni niszczą organy
Sen, w którym widzisz, jak ktoś niszczy organy, oznacza, że będziesz pocieszać ukochaną osobę. Ktoś z członków rodziny lub przyjaciół doświadczy problemów finansowych lub miłosnych. Zrobisz co w twojej mocy, aby pomóc mu wyjść z tego kryzysu i całkowicie poświęcisz się pomocy. Będzie ci wdzięczny za to, co robisz, ale nadal będzie potrzebował trochę miejsca dla siebie, aby dowiedzieć się, jakie kroki chce podjąć.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, grałeś, sprzedawałeś lub kupowałeś organy, z pewnością wywarły na tobie wrażenie.

Definicja organów

Organy są największym instrumentem muzycznym, który wydaje dźwięk za pomocą powietrza z miechów i wydawany jest za pomocą klawiatury.