Ponieważ ślub jest czymś, co jest punktem zwrotnym w życiu naszego społeczeństwa, to wydarzenie jest również częstym snem. Występuje częściej u kobiet niż u mężczyzn, a ludzie różnie to interpretują, głównie dlatego, że różne narody mają odmienne tradycje. Jeśli sen jest wynikiem niedawnego lub wkrótce planowanego ślubu, nie należy go interpretować, bo jest wspomnieniem lub jako skutek jakiegoś silnego wrażenia, jakie ślub wywarł na tobie. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów interpretacji ślubów i wesel…

Śnić o ślubie lub weselu
Jeśli widzisz swój ślub we śnie, ma to pozytywne znaczenie. Możliwe, że w nadchodzącym okresie wydarzy się coś, co sprawi, że staniesz się w centrum uwagi. Każdy będzie chciał przebywać w twoim towarzystwie, a ty będziesz z siebie dumny za osiągnięcie ważnego celu życiowego.

Śnić, że twój partner flirtuje z inną osobą na waszym ślubie
Taki sen oznacza, że jesteś zazdrosny. Będziesz chciał otwarcie porozmawiać ze swoim partnerem o swoich obawach. Możliwe, że złe doświadczenia z poprzednich związków nie pozwalają ci się zrelaksować w obawie przed ponownym zranieniem.

Sen o ślubie z wdową lub wdowcem
Kiedy we śnie widzisz ślub z wdowcem, ostrzega cię, abyś uważał na swojego partnera. Być może będziesz zbyt zajęty i nie zauważysz, że twój partner zaczął się inaczej zachowywać. Wszystko będzie wyglądało dobrze, ale jeśli dokładnie przeanalizujesz sytuację, zrozumiesz, że przed tobą poważna rozmowa.

Śnić, że bierzesz ślub ze starszą osobą
Jeśli we śnie bierzesz ślub ze starszą osobą, oznacza to potępienie środowiska. Prawdopodobnie lubisz osobę, która nie jest akceptowana przez twoich najbliższych. Będziesz w bardzo niezręcznej sytuacji, ponieważ będziesz musiał wybrać między rodziną a miłością. Kogokolwiek wybierzesz, nie będziesz całkowicie szczęśliwy i będziesz obwiniał innych za to, co straciłeś.

Śnić, że bierzesz ślub z młodszą osobą
Kiedy śnisz o ślubie z młodszą osobą, oznacza to, że będziesz zazdrosny. Możliwe, że nie ufasz swojemu partnerowi i uważasz go za niepoważnego. Przyczynią się do tego rady ludzi, którzy z łatwością osądzą innych, nie zdając sobie sprawy, że mogą spowodować poważne problemy.

Śnić, że bierzesz ślub ze swoim byłym partnerem
Znaczenie tego snu jest podobne do tego, w którym twój partner poślubia kogoś innego. Nadal nie zapomniałeś o swoim starym partnerze, nawet jeśli nie potrafisz się do tego przyznać.

Śnić, że robisz zdjęcia na własnym lub cudzym ślubie
Jeśli śnisz o robieniu zdjęć na czyimś ślubie, powinieneś uważać na to, co mówisz i komu zdradzasz swoje sekrety. Możliwe, że ktoś je wykorzysta, aby cię skrzywdzić.

Śnić, że uciekłeś z własnego lub cudzego ślubu
Jeśli uciekłeś razem ze swoim partnerem, to jest bardzo dobry sen. Oznacza on, że ​​jesteście idealnymi partnerami. Jeśli uciekłeś z wesela sam, ten sen również nie jest negatywny, oznacza on, że po jakiejś porażce, sukces nadejdzie dzięki twoim szybkim reakcjom.

Śnić, że jesteś na czyimś ślubie

Jeśli jesteś singlem i śnisz, że jesteś na czyimś ślubie, symbolizuje to małżeństwo. Możliwe, że wkrótce podejmiesz ważną decyzję i zdecydujesz się spędzić resztę życia z ukochaną osobą. Nie będziesz dużo konsultował się z innymi, ponieważ wszyscy będą komentować na podstawie swoich doświadczeń, które mogą być zupełnie inne niż twoje.

Jeśli jesteś żonaty i śnisz, że jesteś na czyimś ślubie, ostrzega to przed kłótnią lub rozwodem. Możliwe, że twój partner i ty przechodzicie przez trudny okres, w którym zwycięży zły nastrój i chęć zrzucenia winy na drugą osobę lub znieważenia jej. Nie będziesz wyrozumiały i wydaje się, że już nie możesz się doczekać rozpoczęcia dyskusji.

Śnić, że jesteś na weselu rodziców
Niektórzy ludzie prawdopodobnie powiedzą ci, że nie jesteś zbyt wyrozumiały i nie jesteś gotowy na kompromis. Poproszą cię o więcej cierpliwości i rozwiązywanie wszystkich problemów poprzez rozmowę.

Śnić, że urządzasz wesele
Kiedy urządzasz wesele we śnie, ostrzega to przed problemami. Prawdopodobnie będziesz chciał wyświadczyć komuś przysługę i coś za niego dokończyć, ale sprawy przybiorą nieoczekiwany przebieg. Zamiast „dziękuję” otrzymasz recenzje, które nauczą cię, że trzeba się dobrze zastanowić, zanim ponownie zaoferujesz komuś pomoc.

Śnić, że nie zostałeś zaproszony na wesele
Jeśli nie zostaniesz zaproszony na wesele we śnie, oznacza to, że będziesz rozczarowany. Możliwe, że osoba, której zawsze pomagałeś w potrzebie, zapomni o tobie. Jeśli powodzi mu się w życiu i nie ma żadnych problemów, nie dzwoni do ciebie, aby cieszyć się tymi chwilami razem, ale cię unika szerokim łukiem.

Sen o ślubie byłego partnera
Jeśli we śnie uczestniczysz we śnie swojego byłego partnera, oznacza to, że czegoś żałujesz. Może źle zachowałeś się wobec osoby, z którą byłeś w związku i z którą chciałbyś się pogodzić. Podświadomie boisz się samotności, więc bez trudu przeszedłbyś przez niektóre rzeczy, które wcześniej cię niepokoiły.

Śnić, że oglądasz wesele
Jeśli we śnie widzisz wesele, oznacza to, że będziesz pożądliwy. Być może ktoś z otoczenia dostanie wszystko, o czym marzyłeś. Jednocześnie poczujesz podziw i zazdrość, ponieważ nie masz tyle szczęścia, co osoba, o której mowa. Z twojego punktu widzenia jej życie będzie wydawało się idealne, co może być dalekie od prawdy.

Sen o śpiewaniu i tańczeniu na weselu
Kiedy śnisz o śpiewaniu i tańczeniu na weselu, oznacza to, że wpadniesz komuś w oko. Chociaż nie będziesz tego świadomy, pozostawisz silne wrażenie na osobie wokół ciebie. Możliwe, że spodobasz się osobie, która nie wzbudziła w tobie żadnych emocji. Wierzysz, że zakochanie się musi nastąpić od pierwszego wejrzenia, dlatego nie dasz tej osobie szansy. Ludzi przyciąga twoja energia i spojrzenie na świat, więc możliwe, że ktoś będzie chciał być kimś więcej niż tylko twoim przyjacielem.

Śnić, że uniemożliwiasz komuś ślub
Jeśli we śnie uniemożliwisz komuś ślub, oznacza to, że będziesz walczył do końca. Jesteś bardzo wytrwały, dlatego nie zaakceptujesz faktu, że osoba, w której jesteś zakochany, cię nie lubi. Zrobisz wszystko, aby udowodnić jej, że jesteś dla niej najlepszy, bo inaczej tego pożałujesz.

Sen o większej liczbie wesel
Kiedy w swoim śnie widzisz wiele wesel, oznacza to wiele obowiązków. Być może będziesz musiał uczestniczyć w dużej liczbie wydarzeń w krótkim czasie. Trudno będzie ci uszanować wszystkich, ponieważ nie będziesz w stanie zrobić tego ani fizycznie, ani finansowo.

Sen o ślubie na plaży
Jeśli śnisz o ślubie na plaży, sen ten oznacza, że ​​twoje małżeństwo będzie dobre i ciekawe. Znajdziesz dobrego partnera.

Sen o sukniach ślubnych
Różne suknie ślubne mają różne konotacje. Zobacz podstronę: sen o sukni ślubnej, aby uzyskać bardziej szczegółowe interpretacje.

Sen o narzeczonym lub narzeczonej
Napisaliśmy bardziej szczegółowe znaczenia tych snów. Po szczegóły sprawdź: sen o narzeczonym lub narzeczonej.

Śnić o kłótni na ślubie
Kłótnia na własnym ślubie we śnie oznacza, że ​​jakiś plan się nie powiedzie. Możliwe, że od dłuższego czasu myślałeś o podróży, jednak będziesz musiał ją trochę odłożyć, ponieważ obiektywne okoliczności uniemożliwią ci spakowanie się i wyjazd.

Śnić, że pokłóciłeś się na czyimś ślubie
Kiedy śnisz, że pokłóciłeś się na czyimś ślubie, oznacza to, że ktoś niewłaściwie zinterpretuje twoje słowa lub działania. Być może będziesz chciał pomóc członkowi rodziny lub przyjacielowi, a on oskarży cię o chęć ingerencji w jego życie. Niech to będzie dla ciebie lekcja dzielenia się radą tylko wtedy, gdy ktoś cię o to poprosi.

Śnić, że inni walczą na weselu
Jeśli śniło ci się, że ktoś pokłócił się na weselu, oznacza to, że będziesz musiał rozwiązać cudzy problem. Możliwe, że młodszy członek rodziny zrobi coś głupiego, a ty będziesz musiał po nim posprzątać. To nie będzie dla ciebie łatwe, ale odniesiesz sukces w swojej misji.

Śnić, że pokłóciłeś się na swoim weselu
Kłótnia na własnym ślubie we śnie wskazuje, że będziesz zachowywał się dziecinnie w poważnej sytuacji. Prawdopodobnie będziesz mieć problemy ze swoim partnerem, być może pokłócicie się w miejscu publicznym, zamiast w „czterech ścianach”. Doprowadzi to do ostrej krytyki ze strony ludzi wokół ciebie i zaszkodzi twojej reputacji w społeczeństwie.

Śnić, że pokłóciłeś się na czyimś ślubie
Jeśli śniłeś, że pokłóciłeś się na czyimś ślubie, możliwe, że ktoś cię publicznie sprowokuje. Zamiast wyśmiać jego próby zminimalizowania twojego wysiłku, pracy czy sukcesu, zdecydujesz się zemścić.

Śnić, że inni kłócą się na weselu
Jeśli śniłeś, że ktoś kłóci się na weselu, oznacza to, że bliska osoba może postawić cię w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Możliwe, że broniąc jej, popsujesz swoją relację z osobą trzecią, zmniejszając w ten sposób twoje własne szanse na postęp w biznesie, w który jesteś obecnie zaangażowany lub dopiero planujesz zacząć się angażować.

Znaczenie tych snów może być znacznie prostsze. Istnieje możliwość, że wkrótce weźmiesz udział w weselu lub podobnej uroczystości bądź byłeś tam gościem w ostatnim czasie. W takim razie wszystko to wywarło na tobie wrażenie i wtedy sen nie powinien być interpretowany.

Definicja wesela/ślubu

Ślub to ceremonia, podczas której dwie osoby zawierają małżeństwo. Istnieją dwa rodzaje małżeństw: kościelne i cywilne.