Śnić, że pijesz coś słodkiego
Jeśli we śnie pijesz coś słodkiego, to znaczy, że nadchodzi czas pieszczot. Możliwe, że odbędziesz romantyczne spotkanie z osobą, w której towarzystwie poczujesz się wyjątkowo. Wtedy zapominasz o wszystkim i oddajesz się pięknym chwilom i chciałbyś, żeby trwały wiecznie.

Śnić o piciu czegoś gorzkiego
Jeśli we śnie pijesz coś gorzkiego, oznacza to zmartwienia. Jesteś osobą, która potrzebuje upustu w sytuacjach stresowych, ale najczęściej decydujesz się na rzeczy szkodliwe, które dają ci tylko chwilowe zapomnienie. Masz nadmiar energii, którą lepiej byłoby spożytkować, angażując się w aktywność fizyczną lub inną pożyteczną pracę.

Śnić, że pijesz piwo
Kiedy pijesz piwo we śnie, to symbolizuje radość. Przede wszystkim lubisz relaksować się w towarzystwie przy filmach, przekąskach, rozmowie i oczywiście napoju alkoholowym. Nie planujesz zaniedbywać tych nawyków ze względu na kogokolwiek, co w niektórych relacjach jest regułą lub nadal powoduje problemy.

Śnić, że pijesz wino
Jeśli pijesz wino we śnie, oznacza to, że będziesz myśleć o starej miłości. Prawdopodobnie spotkasz ją przypadkowo i obudzą się w tobie uśpione emocje. Będziesz się zastanawiać, co by się stało, gdybyście zostali razem, więc zbierzesz się na odwagę, by zaprosić ją na drinka i powiedzieć to, czego wcześniej unikałeś.

Śnić, że pijesz wodę
Kiedy pijesz wodę we śnie, oznacza to, że nie lubisz podejmować ryzyka. Jesteś osobą, która może łatwo przekonać się o prawdziwości tego, co inni wyjaśniają ci jako poprawne, nawet jeśli znajdziesz dowody, że jest inaczej. Nie podróżujesz w nieznane, ale trzymasz się sprawdzonych rzeczy, które na pewno przyniosą ci sukces.

Sen o piciu trucizny
Picie trucizny we śnie oznacza, że ​​jesteś podatny na wyzwania, które narażają cię na niebezpieczeństwo. Nie ma nic złego w gotowości do podjęcia ryzyka w każdej chwili, jednak ostatnio zacząłeś przesadzać i może się to na tobie odbić. Pomyśl trochę więcej o swojej przyszłości i o tym, jak chcesz, aby była.

Śnić, że pijesz olej
Jeśli śniłeś, że pijesz olej, oznacza to, że wykonałeś zły ruch. Prawdopodobnie jesteś „wypalony”, aby rozwiązać problem lub sytuację, więc nie pomyślałeś o tym właściwie. Wkrótce możesz spotkać się z negatywnymi konsekwencjami swoich decyzji. Ważne jest, abyś się z tego nauczył, aby później nie powtórzyć tego samego błędu.

Sen o piciu octu
Picie octu we śnie oznacza, że ​​desperacko chcesz zwrócić na siebie uwagę i że z tego powodu popełniasz duże błędy. Możliwe, że kogoś lubisz i starasz się o jego współczucie, jednak to, co teraz robisz, nie doprowadzi do upragnionego celu. Inną możliwością jest to, że próbujesz narzucić się komuś w sensie zawodowym, ale wybrałeś złą taktykę.

Sen o piciu perfum
Kiedy śnisz o piciu perfum, oznacza to, że zawstydzisz w większym towarzystwie. Prawdopodobnie będziesz mieć możliwość przedyskutowania nieznanego ci tematu z grupą osób. Pragnąc być równym rozmówcą, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych. Jednocześnie będziesz żałować, że nie możesz cofnąć czasu, aby „trzymać język między zębami”.

Śnić, że pijesz krew
Picie krwi we śnie oznacza ostrożność w prawdziwym życiu. Możliwe, że brak koncentracji narazi cię na niebezpieczeństwo. Możliwe są choroby i urazy, więc nie byłoby źle, gdybyś bardziej zadbał o swoje zdrowie. Ponadto nie możesz podejmować wielkich decyzji z dnia na dzień, ale powinieneś skonsultować się z osobą, której ufasz.

Śnić, że pijesz mocz
Jeśli śniłeś, że pijesz mocz, oznacza to, że nie ufasz wiedzy i doświadczeniu innych ludzi, ale budujesz swoją opinię i postawy wyłącznie na tym, co sam widziałeś, przeżyłeś lub przeczytałeś. Z jednej strony dobrze, że nie wierzysz w uprzedzenia, jednak społeczeństwo nie jest skłonne zaakceptować cię takiego, jakim jesteś.

Sen o piciu syropu
Jeśli śniłeś, że pijesz syrop, oznacza to, że masz już dość czegoś. Może to być praca, partner lub środowisko, w którym żyjesz. Marzysz o zmianie, ale boisz się wyjść ze swojej strefy komfortu. Nic znaczącego się nie wydarzy, jeśli nie podejmiesz pewnych decyzji.

Sen o piciu miodu
Kiedy śnisz o piciu miodu, oznacza to, że coś przekroczy twoje oczekiwania. Jeśli od jakiegoś czasu pracujesz nad projektem lub pomysłem, wyniki mogą cię zaskoczyć. Z drugiej strony możliwe, że spotkasz osobę, o której słyszałeś wiele miłych rzeczy, ale zdasz sobie sprawę, że jest o wiele bardziej inteligentną, lepszą i wartościową osobą, niż możesz sobie wyobrazić.

Sen o piciu soku
Sen, w którym pijesz sok, oznacza nowe możliwości na horyzoncie. Nie możesz odrzucać niektórych ofert, jeśli nawet się o nich nie poinformowałeś. Brak czasu to tylko wymówka dla braku woli. Zmiana zaczyna się w tobie i dlatego bardzo ważne jest, aby rozpoznać szansę, która jest ci oferowana, zarówno zawodowo, jak i osobiście.

Sen o piciu mleka
Jeśli śniłeś, że pijesz mleko, oznacza to, że będziesz miał dobrego partnera w jakimś przedsięwzięciu. Być może razem z kolegą rozpoczniesz projekt biznesowy. Inną możliwością jest to, że będziesz chciał zmienić coś ważnego w swoim życiu i będziesz miał wsparcie i pomoc członków rodziny, partnerów i przyjaciół.

Sen o piciu jogurtu
Picie jogurtu lub kwaśnego mleka we śnie przewiduje zmartwienia w przyszłości. W nadchodzącym okresie pojawi się problem, który będzie wymagał dużo twojej energii, czasu i cierpliwości. Prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz chciał zrezygnować ze wszystkiego. Jednak zawsze miej na uwadze cel końcowy i niech motywuje cię do dalszej walki o to, czego chcesz.

Sen o piciu kawy
Kiedy śnisz, że pijesz kawę, jest to zapowiedź dobrego towarzystwa. Możliwe, że wkrótce spotkasz się ze znajomymi, których nie widziałeś od dawna. Oprócz rozmowy o życiu codziennym, poruszysz także tematy z przeszłości. Wspólnie będziecie przywoływać miłe wspomnienia, a to pomoże wam „naładować baterie” przed nadchodzącymi wyzwaniami.

Sen o piciu herbaty
Sen o herbacie może mieć różne znaczenie w zależności od towarzyszących im szczegółów. W najogólniejszym sensie picie herbaty we śnie symbolizuje szczęśliwe chwile. Prawdopodobnie wkrótce będziesz świętować jakieś miłe wydarzenie lub wielki sukces z członkami rodziny i przyjaciółmi. Niewykluczone, że pójdziesz na ślub, chrzest lub inną uroczystość.

Sen o piciu gorącej czekolady
Picie kakao lub gorącej czekolady we śnie symbolizuje szczęście. Możliwe, że w najbliższej przyszłości coś cię bardzo uszczęśliwi. Może to dotyczyć prywatnej lub zawodowej części twojego życia. Młodsi ludzie mogliby awansować w swojej karierze lub otrzymać podwyżkę. Dla osób starszych taki sen zwiastuje dobre czasy z ich potomkami.

Sen o piciu koktajlu
Kiedy śnisz o wypiciu koktajlu, możliwe, że będziesz podróżować. Zapewne znudziło ci się otoczenie, w którym mieszkasz, więc wybierzesz się na krótką wycieczkę do innego miasta lub w końcu odwiedzisz miejsce, o którym marzyłeś od dawna. Młodsi ludzie mogą zakochać się „do szaleństwa” podczas tej podróży, ale ten związek nie potrwa długo.

Sen o piciu rumu
Jeśli śniłeś, że pijesz rum, oznacza to, że chcesz się zrelaksować, ale nie możesz tego zrobić. Ciągle stwarzasz sobie problemy i napięcia tam, gdzie ich nie ma. Jeśli będziesz tak dalej postępować, stres poważnie zagrozi twojemu zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Pomyśl o tym, zanim następnym razem zamienisz mały problem w tragedię.

Sen o piciu wódki
Jeśli śniło ci się, że pijesz wódkę, to znaczy, że chcesz zaprezentować się jako silniejszy i odważniejszy niż w rzeczywistości. Masz świadomość, że otoczenie oczekuje od ciebie spokoju i umiejętności reagowania przez cały czas. Masz jednak również prawo być zdezorientowanym, przestraszonym i nie wiedzieć, jaki krok podjąć.

Sen o piciu tequili
Picie tequili we śnie oznacza, że ​​wpadłeś w nudną rutynę i że każdy dzień jest taki sam. Fantazjujesz o przygodzie, ale nie robisz nic, by jej doświadczyć. Nic znaczącego się nie wydarzy, jeśli nadal będziesz spędzać każdą wolną chwilę przed telewizorem.

Sen o piciu rakiji
Jeśli śniłeś, że pijesz rakiję, oznacza to, że masz nierealistyczne oczekiwania wobec kogoś lub czegoś. Nie powinieneś winić innych za to, co sam robisz. Najłatwiej zrobić pranie mózgu innym i uporczywie wrzucać swoje problemy pod dywan.

Sen o piciu whiskey
Kiedy marzysz o piciu whisky, oznacza to, że publicznie będziesz zawstydzony. Możliwe, że powiesz lub zrobisz coś, co wywoła niedowierzanie wśród obecnych. Nie przejmuj się zbytnio, bo nawet ten o tym zapomną za parę dni.

Sen o piciu martini
Wypicie martini we śnie oznacza, że popisujesz się, aby pokazać innym swoją wartość. Wybrałeś złe priorytety życiowe i dlatego nie jesteś szczęśliwy i zadowolony. Nic nie osiągniesz, jeśli będziesz powtarzał ludziom, jak odniosłeś sukces lub jesteś bogaty, ponieważ niezadowolenie, które odczuwasz, nie pozostanie niewidoczne i ukryte.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio piłeś wodę, wino, piwo, coś słodkiego lub kwaśnego, musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja picia

Picie to przyjmowanie płynów do organizmu.