Być pijanym we śnie
Kryzys, wstyd i nędza. Kłopoty w zasięgu wzroku.

Śnić, że upiłeś się w pracy
Upijanie się w pracy we śnie oznacza, że ​​konsekwencje złych decyzji z przeszłości mogą wkrótce zaowocować. Sam prawdopodobnie boisz się scenariusza, który cię czeka. Jedyne, co możesz zrobić w tym momencie, to spróbować zminimalizować negatywne konsekwencje popełnionych błędów.

Śnić, że upiłeś się w barze
Jeśli śniłeś, że upiłeś się w barze, oznacza to, że się nudzisz. Możliwe, że wpadłeś w nudną rutynę i że każdy dzień jest taki sam. Twoje codzienne życie ogranicza się do kilku czynności, takich jak chodzenie do pracy i oglądanie telewizji do późnych godzin nocnych. Musisz się ruszać, jeśli chcesz wyjść z tego błędnego koła.

Śnić, że upiłeś się w swoim domu
Upijanie się we własnym domu we śnie zwykle oznacza, że ​​jesteś samotny. Twoi znajomi prawdopodobnie mają wiele osobistych i biznesowych zobowiązań, więc prawie nie masz z kim wyjść na kawę. Inną możliwością jest to, że twój partner przestał zwracać na ciebie uwagę, więc źle się z tym czujesz. Jeśli to drugi przypadek, musisz pilnie porozmawiać z ukochaną osobą o tym, co cię niepokoi.

Śnić, że upiłeś się w szkole
Kiedy śnisz, że upiłeś się w szkole, oznacza to, że ciężko walczysz, aby nie dorosnąć, tj. nie zestarzeć się. Jesteś osobą, która boi się obowiązków związanych z dorosłym życiem. Można powiedzieć, że świadomie jesteś niedojrzały i uosabiasz prawdziwego Piotrusia Pana. To niekoniecznie musi być złe, jednak, jeśli chcesz mieć piękną i wartościową przyszłość, będziesz musiał się zmienić.

Śnić, że pijesz sam
Jeśli we śnie pijesz sam, ostrzega to przed wstydem. Możliwe, że niektórymi swoimi działaniami skrzywdzisz ukochaną osobę, co sprawi, że poczujesz się zawstydzony. Nie lubisz i nie umiesz okazywać uczuć, więc zamiast przeprosić, zrobisz coś głupiego, za co ona i inni cię osądzą.

Śnić o piciu w towarzystwie
Jeśli pijesz w towarzystwie, oznacza to, że zostaniesz zaproszony na imprezę. Prawdopodobnie będzie to wesele, chrzest lub podobne wydarzenie, z którego szczególnie się ucieszysz. Będziesz w dobrym nastroju i będziesz zrelaksowany, dzięki czemu będziesz cieszyć się dobrą zabawą, jedzeniem i piciem.

Śnić, że patrzysz, jak inni piją
Kiedy we śnie patrzysz, gdy inni piją, oznacza to, że ktoś cię kontroluje. Możliwe, że twój partner lubi wiedzieć, z kim spędzasz czas, co robisz i gdzie jesteś przez cały czas. Często obwinia cię za zaniedbywanie go i niespędzanie ze sobą wystarczająco dużo czasu, więc starasz się go nie denerwować unikając widywania się z innymi ludźmi.

Sen o piciu za dużo
Jeśli we śnie pijesz za dużo, oznacza to, że uciekasz od problemów. Jesteś osobą, która zrobi wszystko, aby nie być sama i ponosić konsekwencji swoich błędów. Staraj się zawsze mieć zaplanowany dzień, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji i nadmiernej analizy, z której nie masz pożytku.

Śnić, że odmawiasz picia
Kiedy odmawiasz picia we śnie, oznacza to silny charakter. Jesteś osobą, która zawsze stara się pokonać samego siebie i uważa to za największą satysfakcję. Porzucenie wad, zrzucenie zbędnych kilogramów czy ciężkie ćwiczenia to dla ciebie wyzwania, które sprawiają, że hartujesz się i pokazujesz sobie i innym, że możesz zrobić wszystko, kiedy chcesz.

Śnić, że ktoś zabrania ci pić
Sen, w którym ktoś zabrania ci picia, oznacza, że twoi bliscy martwią się o ciebie. Możliwe, że masz problem i oni o tym wiedzą, ale nie wiedzą, jak ci pomóc. Tym razem będziesz musiał sam się tym zająć. Jeśli jesteś cierpliwy, odważny i wytrwały, odniesiesz sukces.

Śnić, że uniemożliwiasz komuś picie
Sen ten oznacza, że jesteś zdesperowany, ponieważ ktoś traktuje twoje słowa zbyt lekko. Prawdopodobnie próbujesz wyjaśnić swoim bliskim, że ich decyzje lub działania są błędne. Jednak nie mają zamiaru cię słuchać, a to sprawia, że ​​jesteś zdesperowany.

Śnić, że ktoś zmusza cię do picia
Jeśli śniło ci się, że ktoś zmusza cię do picia, oznacza to, że powinieneś wyeliminować ze swojego życia osoby, które mają na ciebie zły wpływ. Możesz mieć przyjaciół, którzy są pesymistycznie nastawieni do wszystkiego wokół nich. Po spędzeniu z nimi czasu sam czujesz się przygnębiony i bezsilny. Najwyższy czas zdystansować się od nich, aby ratować własne zdrowie psychiczne.

Śnić, że zmuszasz kogoś do picia
Zmuszanie kogoś do picia oznacza, że ​​stracisz przyjaciela. Ktoś nagle odejdzie od ciebie i nie dostaniesz wyjaśnienia, dlaczego to zrobił. Będziesz nalegał na rozmowę, ale on będzie cię unikać. Z czasem pogodzisz się z tym, że go straciłeś.

Sen o piciu z partnerem
Picie ze swoim partnerem we śnie oznacza, że chcesz poprawić komunikację z nim, tj. przez nią. Prawdopodobnie nie możesz ostatnio rozmawiać na żaden temat bez kłótni. Oboje jesteście dość apodyktycznymi i upartymi ludźmi, dlatego nie udaje wam się znaleźć wspólnego języka. Aby lepiej zrozumieć drugą stronę, postaraj się przypomnieć sobie, dlaczego się w niej zakochałeś.

Sen o piciu z rodzicami
Jeśli śniłeś, że pijesz z rodzicami, oznacza to, że zorganizujesz lub weźmiesz udział w spotkaniu rodzinnym. Osoby, które kochasz spotkają się w jednym miejscu, dzięki czemu będziesz się dobrze bawić. Może któryś z twoich bliskich weźmie ślub i będzie to okazja do miłego spotkania.

Sen o piciu z przyjaciółmi
Sen, w którym pijesz z przyjaciółmi, zwiastuje dobre czasy. Prawdopodobnie ze względu na obowiązki biznesowe i osobiste nie możesz spędzać czasu z drogimi ludźmi. Jednak w niedalekiej przyszłości zostaną stworzone warunki do spotkania i miłego spędzenia czasu. Dzięki jedzeniu i piciu przywołasz wspólne wspomnienia, a to pomoże ci „naładować baterie” na nadchodzące wyzwania.

Sen o piciu z szefem
Jeśli śniłeś, że pijesz ze swoim szefem, może to mieć kilka znaczeń. Jednym z nich jest to, że podobasz się przełożonemu, ale masz świadomość, że między wami nic nie powinno się wydarzyć. Innym znaczeniem jest to, że jesteś w stresie, bo każdego dnia daje ci coraz trudniejsze i bardziej wymagające zadania, a także krótsze terminy wykonania pracy.

Znaczenie może zależeć od tego, co wypiłeś we śnie.

Śnić, że pijesz rakije
Picie rakiji we śnie zwiastuje postęp w biznesie. Możliwe, że w końcu skończysz projekt, nad którym pracowałeś od dłuższego czasu, więc nie możesz się doczekać powrotu do domu, aby odpocząć i spać. Dodatkowo nie będziesz miał czasu na świętowanie swojego sukcesu z najbliższymi, bo czekają na ciebie nowe i jeszcze trudniejsze obowiązki.

Śnić, że pijesz whisky
Jeśli śniłeś, że pijesz whisky, może to oznaczać, że będziesz się wstydzić publicznie. Być może się potkniesz i upadniesz przed tłumem ludzi. Inną możliwością jest to, że będziesz musiał przemawiać przed wieloma ludźmi i będzie cię zjadać trema. Trzecia możliwość jest taka, że będziesz rozmawiać z grupą ludzi o czymś, o czym nic nie wiesz, i pragnąc być równym rozmówcą, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych.

Śnić, że pijesz wódkę
Picie wódki we śnie oznacza, że jesteś osobą bardzo towarzyską, ale także konkretną. Zawsze mówisz ludziom prawdę prosto w twarz, nawet jeśli może to spowodować negatywne konsekwencje. Twoi przyjaciele szanują tę twoją cechę, ale przełożeni w zespole roboczym nie lubią, gdy otwarcie i publicznie ich krytykujesz.

Sen o piciu tequili
Jeśli śniłeś, że pijesz tequilę, oznacza to, że potrzebujesz zmiany. Najlepiej byłoby, gdybyś zaczął od drobnych rzeczy, takich jak nowa fryzura lub nowy element garderoby. Jeśli uda ci się wyjść z ram, które sobie wyznaczyłeś, każdy kolejny krok będzie większy i bardziej udany.

Sen o picia wina
Picie wina we śnie może symbolizować drobne nieporozumienia w rodzinie lub zespole roboczym. Uważaj, aby nie powiedzieć niczego, aby zamknąć ludzi w afektacji, która mogłaby ich urazić lub zranić.

Sen o piciu piwa
Jeśli śniłeś, że pijesz piwo, oznacza to, że potrzebujesz odpoczynku. Prawdopodobnie ostatnio nie śpisz wystarczająco dużo, nie mówiąc już o swoim hobby. Pamiętaj, że świat się nie skończy, jeśli nic nie zrobisz przez dwa dni.

Sen o piciu likieru lub koktajlu
Sen, w którym pijesz alkohol lub koktajl, symbolizuje dobrą zabawę. Możliwe, że zostaniesz zaproszony na spotkanie, na które nie masz ochoty iść. Nie będziesz od niego wiele oczekiwać, ale wkrótce zdasz sobie sprawę, że żałujesz, że nie odpowiedziałeś na to wezwanie.

Sen o piciu rumu
Kiedy śnisz, że pijesz rum, oznacza to, że chcesz się zrelaksować, ale nie możesz tego zrobić.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli piłeś sam, w towarzystwie lub obserwowałeś, jak inni piją, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja picia

Picie to przyjmowanie płynów do organizmu.