Sen o podkowie
Jeśli we śnie widzisz podkowę, symbolizuje to szczęśliwsze dni. Jakiekolwiek problemy cię niepokoją, w nadchodzącym okresie będziesz miał okazję je rozwiązać. Będzie ci łatwiej, gdy zdasz sobie sprawę, że wszystko powoli się układa, dlatego uspokoisz się i skupisz całą swoją energię na planowaniu radosnych wydarzeń, o których myślałeś od dawna.

Śnić, że ktoś daje ci podkowę
Kiedy ktoś we śnie daje ci podkowę, oznacza to, że masz opiekuna. Możliwe, że czujesz się bezpiecznie w towarzystwie osoby, która poświęca ci uwagę i dobrze cię traktuje. Będziesz chciał się z nią zobaczyć, a jeśli będzie to osoba przeciwnej płci, może się zdarzyć, że jej życzliwość zinterpretujesz jako znak, że jej się podobasz.

Śnić, że dajesz komuś podkowę
Jeśli we śnie dajesz komuś podkowę, oznacza to, że się troszczysz. Jesteś osobą, która kocha wszystkich ludzi wokół ciebie i starasz się widzieć w nich tylko dobre cechy. Masz poczucie odpowiedzialności za swoich przyjaciół i kolegów, więc często zmuszasz ich do dobrego jedzenia, regularnych badań lekarskich i wielu innych rzeczy, które są dla ich dobra.

Śnić, że zabrałeś komuś podkowę
Jeśli we śnie bierzesz czyjąś podkowę, oznacza to rozczarowanie. Jest prawdopodobne, że twój obraz osoby, którą wyidealizowałeś, zostanie zepsuty, ponieważ odkryjesz rzeczy z jej przeszłości, które ci się nie spodobają. Chociaż nie będą miały nic wspólnego z tobą, nie będziesz patrzył już na nią tak, jak kiedyś, więc zdecydujesz, że najlepiej będzie odejść.

Śnić, że zgubiłeś podkowę
Kiedy we śnie zgubisz podkowę, oznacza to, że popełnisz błąd. Być może otrzymasz dobrą ofertę biznesową lub emocjonalną, którą odrzucisz ze strachu, niewiedzy lub z innego powodu. Wkrótce zdasz sobie sprawę z tego, co zrobiłeś i będziesz próbował wrócić do starych nawyków, ale ktoś inny wykorzysta twoją szansę.

Śnić, że znalazłeś podkowę
Znalezienie podkowy we śnie zapowiada miłe zmiany w twoim życiu. Możliwe, że spełnisz swoje życzenia, ukończysz studia, znajdziesz lub zmienisz pracę lub miejsce zamieszkania, zdobędziesz nowe. W końcu będziesz mógł myśleć o przyszłości z mniejszym niepokojem i zaczniesz wyczekiwać każdego nowego dnia.

Śnić, że ukradłeś podkowę
Kradzież podkowy we śnie oznacza, że ​nie powinieneś budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu. Pewnie liczysz, że kolega zostanie zwolniony, a ty zajmiesz jego stanowisko w firmie. Inną możliwością jest to, że jesteś w jakimś sekretnym związku miłosnym z osobą, która ma już partnera. Wierzysz, że zakończy ten związek lub małżeństwo, aby zostać z tobą. Relacje zbudowane na takich fundamentach rzadko mają świetlaną przyszłość.

Śnić, że ktoś ukradł ci podkowę
Jeśli śniło ci się, że ktoś ukradł ci podkowę, oznacza to, że powinieneś wystrzegać się oszczerstw. Ktoś będzie próbował zagrozić twojej reputacji lub relacjom z ukochaną osobą. Powodem może być zazdrość, ale także zemsta. Możliwe, że obraziłeś, zraniłeś lub skrzywdziłeś kogoś w jakikolwiek sposób, a teraz on chce się odwdzięczyć.

Śnić, że potknąłeś się o podkowę
Potknięcie się o podkowę we śnie oznacza, że ​​nie rozpoznasz dobrej okazji, nawet jeśli będziesz ją miał tuż przed nosem. Mianowicie, jesteś całkowicie skupiony na jakimś drobnym problemie, tak że nie widzisz możliwości, które są ci aktualnie oferowane. Otworzysz oczy, gdy będzie już za późno. Jeśli chcesz temu zapobiec, przestań stresować się drobiazgami i wykorzystaj dostępne możliwości.

Śnić, że tworzysz podkowę
Tworzenie podkowy we śnie oznacza, że jesteś osobą o dużej wyobraźni i kreatywności, ale nie wykorzystujesz swojego talentu w wystarczającym stopniu. Jeśli twoja obecna praca nie pozostawia miejsca na innowacje, możesz skoncentrować swój prezent na hobby. Może kiedyś stanie się dobrym źródłem dochodu.

Śnić, że inni tworzą podkowę
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś robi podkowę, oznacza to, że będziesz miał okazję spędzić trochę czasu z osobą, która zachwyci cię ilością posiadanych informacji. Zrozumiesz, że możesz się od niej wiele nauczyć i zadbasz o to, aby wasze spotkania były jak najczęstsze. Jeśli jest to osoba płci przeciwnej, nie jest wykluczone, że zrodzi się między wami głębsze uczucie.

Śnić, że wyrzuciłeś podkowę
Wyrzucenie podkowy we śnie oznacza, że ​w rzeczywistości sabotujesz samego siebie. Masz tendencję do odrzucania każdego pomysłu, który masz, nawet zanim spróbujesz go zrealizować. Powodem takiego zachowania jest brak pewności siebie. Kiedy w końcu przedłożysz swoje mocne strony i cechy nad swoje słabości, twoje życie stanie się łatwiejsze i ciekawsze.

Śnić, że inni wyrzucili podkowę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś wyrzuca podkowę, oznacza, że martwisz się o bliską osobę. Możliwe, że uważasz, że członek rodziny lub przyjaciel odrzuca szczęście, bo boi się porażki w miłości. Nieustannie zachęcasz go do walki o lepszą przyszłość, ale wydaje ci się, że on nie ma do tego odwagi. Zrobiłeś wszystko co mogłeś. Do niego należy decyzja, czy coś zrobić, czy nie.

Śnić, że ktoś uderzył cię podkową
Kiedy śnisz, że ktoś uderzył cię podkową, może to być znak, że się zakochasz. Spotkasz osobę, która szybko cię podbije, nie tylko wyglądem fizycznym, ale i podejściem do życia. Będziesz chciał zostawić dla niej wszystko i budować wspólną przyszłość.

Śnić, że uderzasz kogoś podkową
Jeśli śniło ci się, że ktoś uderzył cię podkową, oznacza to, że możesz znaleźć się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Możliwe, że ktoś nieoczekiwanie wyzna ci miłość. Będziesz zdezorientowany przez jego szczerość i sam będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz dać mu szansę. Może to być dużym wyzwaniem, jeśli jesteś obecnie w związku małżeńskim lub w poważnym związku.

Sen o podkowie przybitej do ściany
Sen, w którym widzisz podkowę przybitą do ściany, może być znakiem, że przeprowadzisz się do innego miasta lub kraju w celu podjęcia nauki lub pracy. Trudno będzie ci opuścić życie, które zbudowałeś w obecnym środowisku, ale będziesz wiedział, że twoja przyszłość jest gdzie indziej i nie będziesz się zbytnio wahał, czy spakować walizki, czy nie.

Śnić, że przybijasz podkowę do ściany
Przybijanie podkowy do ściany we śnie zapowiada, że ​​w końcu zostaniesz zachęcony do podjęcia zdecydowanej walki o lepszą przyszłość. Zrozumiesz, że zbyt długo kręcisz się w tym błędnym kole i zaczniesz zmieniać niektóre nawyki. Będziesz pracować ciężej nad sobą i starać się osiągać mniejsze cele, aby twój ostateczny cel był bardziej osiągalny. Masz duże szanse na sukces tylko wtedy, gdy nie poddasz się, gdy tylko napotkasz pierwszą przeszkodę.

Śnić o podkowie na łańcuchu
Jeśli zobaczyłeś podkowę na łańcuchu, oznacza to, że wkrótce możesz mieć szczęście w pracy. Możliwe, że zaakceptujesz ofertę, która w tej chwili nie wydaje ci się zbyt atrakcyjna. Okazuje się jednak, że poradziłeś sobie lepiej, niż mogłeś sobie wyobrazić. Będziesz z siebie dumny, że podjąłeś bardzo odważne decyzje.

Śnić o złotej podkowie
Złota podkowa we śnie symbolizuje zwycięstwo. Cokolwiek próbujesz teraz osiągnąć, odniesie sukces. Być może zdasz ważny egzamin, ukończysz studia, awansujesz w karierze lub osiągniesz to, o czym marzyłeś od dawna. Tak czy inaczej, osiągniesz długoterminowy cel.

Sen o srebrnej podkowie
Srebrna podkowa we śnie to znak, że jesteś w innym miejscu niż ktoś. Możliwe, że jesteś w związku z osobą, która nie jest twoim priorytetem. Prawdopodobnie większą uwagę poświęca rodzinie lub przyjaciołom. Czujesz się zaniedbany i samotny, ale masz nadzieję, że wszystko zmieni się na Twoją korzyść. Przestań żywić fałszywe nadzieje i szukaj szczęścia w kimś innym.

Sen o plastikowej podkowie
Plastikowa podkowa symbolizuje fałszywe obietnice. Pewnie uwierzyłeś komuś, kto dużo ci obiecał, a jak dotąd nie dotrzymał słowa. Będziesz musiał zaakceptować gorzką prawdę i iść dalej. Zaufaj sobie, swojej wiedzy i umiejętnościom, bo tylko tak nie zawiedziesz się na innych.

Sen o złamanej podkowie
Złamana podkowa we śnie nie jest niestety dobrym znakiem. Takie sny symbolizują porażkę, rozczarowanie lub zdradę. Możliwe, że nie zrealizujesz swojego planu lub partner bądź przyjaciel wyrządzi ci krzywdę. Zajmie ci trochę czasu, aby się z tego otrząsnąć, ale znajdziesz siłę, by iść dalej.

Sen o tatuażu w kształcie podkowy
Jeśli śniło ci się, że masz tatuaż w kształcie podkowy, oznacza to, że fantazjujesz o przyciągnięciu uwagi osoby, którą lubisz przez długi czas. Próbujesz dać jej znak, że coś do niej czujesz, ale nie dostajesz informacji zwrotnej. Prawdopodobnie wkrótce zostaniesz zachęcony do zaproszenia jej na drinka.

Jeśli we śnie widziałeś tatuaż w kształcie podkowy na innej osobie, oznacza to, że pozostaniesz w cieniu osoby, która jest znacznie bardziej dominująca niż ty.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, zgubiłeś, podarowałeś, otrzymałeś lub zabrałeś komuś podkowę, to musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja podkowy

Podkowa to metalowy przedmiot w kształcie łacińskiej litery U, który jest przynitowany do końskich kopyt.