Śnić, że dajesz pocałunek
Jeśli dajesz komuś pocałunek we śnie, symbolizuje to wzajemną miłość. Jesteś romantyczną duszą, która pamięta każdą chwilę spędzoną z ukochaną osobą. Przechodziliście przez różne okresy i fazy, które tylko potwierdzały, że jesteście dla siebie stworzeni i że wasz związek jest czymś, o co warto walczyć.

Śnić, że dostałeś pocałunek
Jeśli we śnie otrzymujesz pocałunek, oznacza to, że pokłócisz się ze swoim kochankiem. Chociaż oficjalnie nie jesteście razem, zacząłeś wiązać się z osobą, którą od czasu do czasu widujesz. Chciałbyś bardziej zaangażować się w jego życie, co będzie przyczyną wielu konfliktów i trudnych słów.

Śnić, że ktoś skradł ci pocałunek
Kiedy ktoś kradnie ci pocałunek we śnie, jest to ostrzeżenie, aby wystrzegać się fałszywych wyznań miłości. Możliwe, że będziesz zabiegać o względy osoby, która będzie dobra tylko w słowach, a czyny będą jej słabą stroną. Dużo ci obiecuje, ale gdy tylko zobaczy, że się przywiązujesz i czegoś oczekujesz, zacznie cię unikać i dystansować się od ciebie.

Śnić, że skradłeś komuś pocałunek
Jeśli we śnie skradłeś komuś pocałunek, oznacza to wytrwałość. Jesteś osobą pewną siebie i nie poddaje się, dopóki nie dostanie tego, czego chce. Kiedy ktoś na początku cię nie lubi, nie bierzesz tego zbyt osobiście, ale robisz wszystko, aby ta osoba zobaczyła swój błąd i zmieniła zdanie.

Śnić, że uniknąłeś pocałunku
Jeśli we śnie unikasz pocałunku, oznacza to, że będziesz bezczelny. Możliwe, że nie wiesz już, jak odrzucić osobę, której nie lubisz, co spowoduje, że będziesz przesadnie reagował i zachowywał się niegrzecznie. Na początku będzie ci przykro, ale zdasz sobie sprawę, że to jedyny sposób, aby się jej pozbyć.

Śnić, że posyłasz pocałunek
Kiedy wysyłasz pocałunek we śnie, symbolizuje to podróż. Prawdopodobnie wkrótce wyjedziesz do innego miasta lub kraju, a bliskie ci osoby będą ci towarzyszyć. Rozłąka będzie dla ciebie trudna, ale tym razem wyjaśni wiele wątpliwości i pomoże podjąć ważne decyzje.

Interpretacja może się różnić w zależności od tego, która część ciała została pocałowana i jaki to był pocałunek. Ponadto znaczenie może różnić się od uczucia, które wywołał pocałunek.

Sen o całowaniu kogoś w rękę
Jeśli śniło ci się, że całowałeś czyjąś rękę, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości spotkasz bardzo wpływową osobę, która może pomóc ci rozwiązać problem. Zrobisz wszystko, żeby cię polubiła i żeby zdobyć jej zaufanie, aby osiągnąć swój cel. Nie możesz jednak działać agresywnie, bo twój plan na pewno się nie powiedzie.

Śnić, że ktoś pocałował cię w rękę
Sen ten oznacza, że musisz być bardzo ostrożny, jeśli planujesz podpisać jakąkolwiek umowę. Postaraj się przeczytać każdy zawarty w nim punkt i tylko wtedy, gdy masz pewność, że rozumiesz, do czego się zobowiązujesz, możesz złożyć na nim swój podpis. Będziesz w szczególnym niebezpieczeństwie, jeśli ktoś przekona cię, że dokument, który musisz podpisać, to zwykła formalność. Nie ufaj takim ludziom, ufaj tylko temu, co widzisz.

Sen o całowaniu kogoś w policzek
Całowanie innej osoby w policzek oznacza, że ​​próbujesz ukryć szczere współczucie dla kogoś. Możliwe, że udajecie, że wasz związek jest czysto przyjacielski lub koleżeński, chociaż macie świadomość, że jest między wami coś więcej. Druga strona zgodziła się na tę grę, ponieważ uważa ją za interesującą. Jeśli ty lub on jesteście w związku lub małżeństwie, uważaj, aby nie płatać figli.

Śnić, że ktoś pocałował cię w policzek
Jeśli śniło ci się, że ktoś pocałował cię w policzek, możliwe, że wyświadczysz komuś przysługę i będzie on za to bardzo wdzięczny. Dla ciebie to będzie drobnostka, ale dla niego będzie to wiele znaczyć. Spróbuje ci się odwdzięczyć w każdy możliwy sposób.

Śnić, że całujesz kogoś w usta
Kiedy śnisz, że pocałowałeś kogoś w usta, oznacza to, że przesadzisz w udowadnianiu samego siebie. Możliwe, że chcesz awansować w swojej karierze i jesteś całkowicie skoncentrowany na tym, aby zostać zauważonym przez pracodawcę. Jednak twój sposób będzie postrzegany jako zbyt nachalny, twoje działania spowodują odwrotny skutek, a awans trafi do twojego kolegi.

Śnić, że ktoś pocałował cię w usta
Sen, w którym ktoś całuje cię w usta, zapowiada, że ​​się zdenerwujesz. Prawdopodobnie ktoś przeskoczy twój próg tolerancji i nie będziesz mógł milczeć w obliczu prowokacji. Kiedyś uśmiechałeś się przez takie rzeczy, ale również się zdenerwowałeś, więc tym razem zareagujesz dość ostro.

Śnić, że całujesz kogoś w czoło
Całowanie kogoś w czoło oznacza pomyślne zakończenie dużej pracy lub rozwiązanie długotrwałego problemu. W końcu uda ci się zdjąć z siebie ten ciężar i znów będziesz mógł normalnie oddychać. Fakt, że wiele się z tego wszystkiego nauczyłeś, pomoże ci w dalszym życiu i pracy.

Śnić, że ktoś całuje cię w czoło
Jeśli śniło ci się, że ktoś pocałował cię w czoło, możliwe, że ktoś publicznie okaże ci wielki zaszczyt lub prześle ci wiele komplementów. Chodzi o osobę, z którą nie mieliście okazji spędzać czasu prywatnie, ale ona słyszała o tobie. Będzie chwalić twój wysiłek, pracę, zaangażowanie, wiedzę czy umiejętności, ale skomplementuje również twój wygląd.

Sen o całowaniu kogoś w oko
Całowanie kogoś w oko we śnie symbolizuje czułość, jaką okazujesz swoim bliskim. Jesteś osobą, której bardzo zależy na ludziach, których kochasz. Dla ciebie relacje międzyludzkie, zwłaszcza rodzinne, są święte i jesteś w stanie zrobić wszystko, co konieczne dla twoich bliskich. Ilekroć któryś z członków rodziny ma problem, jesteś osobą, z którą kontaktują się w pierwszej kolejności.

Sen o tym, że ktoś całuje cię w oko
Jeśli śniło ci się, że ktoś pocałował cię w oko, oznacza to, że możesz przeżyć bardzo miłe chwile w miejscach publicznych. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku osób, które nie są w związku lub małżeństwie. Możliwe, że bardzo interesująca osoba będzie o ciebie zabiegać i spodoba ci się fakt, że nie próbuje ci zaimponować, ale mówi wszystko całkiem szczerze. Już wkrótce poczujesz niesamowitą chemię i niewykluczone, że rozpoczniesz romantyczny związek.

Sen o całowaniu kogoś w szyję
Całowanie kogoś w szyję we śnie zapowiada, że ​​rozpoczniesz o wiele bardziej zdeterminowaną walkę o to, czego pragniesz. Może to być wymarzona praca, wyższa pensja lub z drugiej strony osoba, którą lubisz. Zrozumiesz, że nie masz czasu do stracenia i zdecydujesz się wykorzystać zdobytą odwagę we właściwy sposób.

Śnić, że ktoś całuje cię w szyję
Jeśli śniłeś, że ktoś pocałował cię w szyję, oznacza to, że jesteś samotny. Osoby, które przez długi czas były bez partnera emocjonalnego, doskonale znają to uczucie. Jednakże, jeśli jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. Sen jest znakiem, że nadszedł czas na szczerą i otwartą rozmowę z ukochaną osobą o tym, co cię trapi.

Śnić o całowaniu czyichś stóp
Całowanie czyjejś stopy we śnie nie jest dobrym znakiem. Takie sny sugerują, że możesz zostać publicznie upokorzony. Możliwe, że ktoś celowo umniejszy twoją wiedzę, wysiłek lub pracę. Nie możesz jednak sprawiać mu przyjemności i pokazać, że się złościć, wściekasz czy smucisz. Uśmiechnij się do niego, to go zrani najbardziej.

Sen o kimś, kto całuje twoje stopy
Ten sen wskazuje, że nie podoba ci się uwaga, której doświadczasz w miejscach publicznych. Może ktoś otwarcie się do ciebie zaleca, a ty nie wiesz, jak kulturalnie go odrzucić. Inna możliwość jest taka, że ​​dzięki jakimś działaniom lub decyzjom staniesz się obiektem zainteresowania dużej liczby osób, a nie jesteś typem osoby, która lubi tego rodzaju uwagę.

Śnić o delikatnym pocałunku
Delikatny pocałunek we śnie symbolizuje powodzenie w miłości. Przed tobą bardzo sprzyjający okres, jeśli chodzi o twoje życie uczuciowe. Przyciągniesz uwagę osób płci przeciwnej i wielu będzie chciało się do ciebie zbliżyć. Jeśli przez długi czas byłeś bez partnera emocjonalnego, wkrótce może się to zmienić.

Śnić o namiętnym pocałunku
Namiętny pocałunek we śnie niestety nie jest dobrym znakiem. Takie sny oznaczają problemy w komunikacji z ukochaną osobą. Możliwe, że będziesz dużo się kłócić z członkami rodziny, swoim partnerem lub przyjaciółmi.

Śnić o szorstkim pocałunku
Szorstki pocałunek we śnie oznacza, że ​będziesz musiał poddać się czyjejś władzy. Prawdopodobnie będziesz zmuszony przyznać, że ktoś ma rację, chociaż zawsze masz do tego niechęć.

Śnić, że dostałeś gęsiej skórki od czyjegoś pocałunku
Jeśli śniło ci się, że dostałeś gęsiej skórki od czyjegoś pocałunku lub że pocałunek wywołał motyle w brzuchu, to dobry znak. Możliwe, że segment twojego życia, z którego nie byłeś zadowolony, drastycznie się poprawi.

Śnić, że pocałunek przyprawia cię o mdłości
Sen ten symbolizuje rozczarowanie. Prawdopodobnie twoje wieloletnie pragnienie się nie spełni.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli dałeś, otrzymałeś, ukradłeś, uniknąłeś lub wysłałeś pocałunek, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja pocałunku

Pocałunek to dotyk ust, który oznacza miłość, szacunek, sympatię, powitanie itp.