Podrzutek we śnie ma znaczenie negatywne i w zależności od kontekstu może reprezentować lęk przed samotnością, porzuceniem, niesprawiedliwością itp.

Widzieć podrzutka we śnie
Jeśli widzisz podrzutka we śnie, oznacza to niewierność w małżeństwie/związku. Być może w nadchodzącym okresie ty lub twój partner będziecie kuszeni przez kogoś, komu nie będziecie umieli się oprzeć. Chociaż będzie cię gryźć sumienie, będziesz cieszyć się uczuciem zakochania, które będzie cię motywować do rozwiązywania codziennych obowiązków z uśmiechem, a o krzywdzie pomyślisz tylko wtedy, gdy coś wyjdzie na jaw.

Śnić, że jesteś podrzutkiem
Jeśli jesteś podrzutkiem we śnie, oznacza to, że czujesz się odrzucony. Możliwe, że w przeszłości doświadczyłeś traumy związanej z rozstaniem z ukochaną osobą. Choć od tamtego czasu minęło już sporo czasu, nadal nie potrafisz się zrelaksować i wierzysz, że środowisko cię zaakceptowało, ale ciągle poszukujesz dowodów, które rozwieją twoje wątpliwości i obawy.

Śnić, że martwisz się o podrzutka
Kiedy martwisz się o podrzutka we śnie, oznacza to, że twoje intencje zostaną błędnie zinterpretowane. Jesteś filantropem, który chciałby pomóc wszystkim, stawiając siebie na samym końcu. Jednak niektórzy dostrzegą w tym potrzebę udowodnienia i nakarmienia swojego ego, dlatego zaatakują cię i postawią w niezręcznej sytuacji.

Śnić, że bijesz podrzutka
Jeśli bijesz podrzutka we śnie, oznacza to wstyd. Prawdopodobnie w ten sam sposób potraktujesz kogoś, kto nie może lub nie chce się zemścić, dlatego ludzie wokół ciebie będą cię potępiać. Możliwe, że również padłeś ofiarą niesprawiedliwości, ale ponieważ nie możesz dać upustu swojej złości na osobie, o której mowa, spróbujesz znaleźć kogoś innego.

Śnić, że przepraszasz podrzutka
Kiedy prosisz podrzutka o przebaczenie we śnie, oznacza to, że gryzie cię sumienie. Prawdopodobnie obwiniasz się, że nie robisz wszystkiego dla przyjaciela, partnera lub członka rodziny. Nadal żyjesz w przeszłości, dręczony niezamierzonym błędem, który rujnuje teraźniejszość i zagraża przyszłości.

Śnić, że inni biją podrzutka
Sen ten oznacza, że spróbujesz zapobiec niesprawiedliwości. Mianowicie znajdziesz się w sytuacji, w której z grupą ludzi decydujesz o czyimś losie. Niekorzystna lub niesprawiedliwa decyzja zostanie podjęta większością głosów. Spróbujesz to zmienić, ale będziesz w mniejszości. Ponieważ będzie cię gryzło sumienie, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby przynajmniej uniemożliwić wykonanie tej decyzji.

Śnić, że inni przepraszają podrzutka
Jeśli śniłeś, że ktoś przeprasza podrzutka, oznacza to, że z kimś się pogodzisz. Możliwe, że osoba, z którą się pokłóciłeś, jako pierwsza wyciągnie rękę na pojednanie. Przyzna się, że się myliła i poprosi o przebaczenie. Ponieważ nie jesteś zły, przyjmiesz przeprosiny i spróbujesz dać jej drugą szansę.

Śnić, że znalazłeś podrzutka na progu swoich drzwi
Sen, w którym znajdujesz podrzutka na progu drzwi, oznacza, że pomożesz nieznajomemu. Zrozumiesz, że ktoś ma kłopoty i nie zawahasz się mu pomóc. Wierzysz, że dobro i zło powracają w życiu, więc masz nadzieję, że ktoś „na górze” zauważył twój humanitarny gest.

Śnić, że celowo adoptowałeś podrzutka
Adoptowanie podrzutka we śnie oznacza, że ​​staniesz się człowiekiem. Nie chodzi o to, że nie byłeś nim wcześniej, ale nie miałeś okazji komuś pomóc, przynajmniej, jeśli chodzi o finanse. Jednak teraz zdecydujesz się płacić co miesiąc określoną kwotę komuś, kto jej potrzebuje. Masz świadomość, że to, co dla ciebie nie znaczy wiele, może dla kogoś być ogromną kwotą, dlatego nie przegapisz okazji, by zaangażować się w tym sensie.

Śnić, że karmisz podrzutka
Karmienie podrzutka we śnie oznacza, że ​​czujesz się samotny. Jeśli przez długi czas byłeś bez emocjonalnego partnera, twoje uczucie jest całkowicie normalne i naturalne. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie i czujesz się samotny, to znak, że związek z partnerem nie jest dobry. Mów otwarcie o tym, co cię niepokoi i spróbuj poprawić swój związek.

Śnić, że inni karmią podrzutka
Jeśli śnisz, że ktoś karmi podrzutka, oznacza to, że powinieneś zwracać większą uwagę na swojego partnera, członków rodziny lub przyjaciół. Ktoś z nich przeżywa kryzys emocjonalny, a ty nic o tym nie wiesz, ponieważ jesteś zajęty sobą i swoimi problemami. Czas zwrócić uwagę na innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy byli z tobą w najtrudniejszych chwilach.

Śnić, że kąpiesz podrzutka
Kąpanie podrzutka we śnie oznacza, że ​​zbliżysz się do osoby, którą niedawno poznałeś. Zdasz sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego, dlatego spróbujecie spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Jeśli jest to osoba płci przeciwnej, możliwe, że narodzi się między wami coś więcej niż przyjaźń, ale taki związek nie miałby przyszłości, ponieważ oboje nadal jesteście obciążeni przeszłością.

Śnić, że inni kąpią podrzutka
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś kąpie podrzutka, oznacza to, że nie spodoba ci się nowy partner twojego brata, siostry lub kuzyna. Zauważysz niektóre z jego cechy, które ci się nie podobają i zobaczysz, że pokazuje samego siebie jako lepszego niż jest w rzeczywistości. Nie powiesz nic swoim bliskim, ale dasz tej osobie szansę pokazać, że zostali oszukani.

Śnić, że przytulasz podrzutka
Przytulanie podrzutka we śnie to znak, że brakuje ci czułości. Możliwe, że straciłeś osobę, przy której czułeś się bezpieczny, chroniony lub w pewnym sensie wyjątkowy. Z drugiej strony możliwe zerwałeś długotrwały związek, ale nie tęsknisz za partnerem, a za kimś, kto cię przytuli i pocieszy, gdy będziesz miał ciężki dzień.

Śnić, że inni przytulają podrzutka
Sen o kimś przytulającym podrzutka oznacza, że ​​zazdrościsz komuś relacji, jaką mają z rodzicami, bratem, siostrą lub partnerem. W rzeczywistości brakuje ci zrozumienia i wsparcia, ponieważ jesteś zmęczony krytyką, którą nieustannie otrzymujesz z powodu twoich działań i decyzji, których nie lubią twoi bliscy.

Śnić, że całujesz podrzutka
Całowanie podrzutka we śnie wskazuje, że czujesz się nieakceptowany w społeczeństwie lub pracy. Po prostu czasami czujesz, że tam nie pasujesz. Co więcej, często myślisz, że twoi znajomi lub współpracownicy rozmawiają za twoimi plecami, ale nie masz na to dowodu. Ważne jest stawianie czoła kompleksom i praca nad pewnością siebie. Wtedy twoje życie będzie prostsze, a ludzie bardziej cię docenią i łatwiej zaakceptują.

Śnić, że inni całują podrzutka
Kiedy śnisz, że ktoś całuje podrzutka, oznacza to, że weźmiesz kogoś pod swoją opiekę. Mianowicie, do twojego otoczenia przyjdzie nowy kolega, a ty postarasz się jak najszybciej dopasować do nowego środowiska. Inną możliwością jest to, że przyjmiesz nową osobę do swojej firmy, zapoznasz ją ze swoimi historiami i przedstawisz każdemu ze swoich znajomych.

Śnić, że krzyczysz na podrzutka
Krzyczenie na podrzutka we śnie oznacza, że ​​w rzeczywistości czasami jesteś bezwzględny. Mówisz prawdę prosto w twarz, niezależnie od tego, czy twoje słowa często ranią drugą osobę. Fajnie jest być otwartym na ludzi, ale twoja brutalność bywa obrzydliwa.

Śnić, że inni krzyczą na podrzutka
Jeśli słyszałeś i widziałeś we śnie kogoś krzyczącego na podrzutka, oznacza to, że staniesz w obronie słabszych. Możliwe, że kilka osób zaatakuje werbalnie jedną osobę, a ty uniemożliwisz im obrażanie jej. Nie lubisz nierównych „walk” i zawsze jesteś po stronie outsiderów. Często reagujesz, gdy widzisz niesprawiedliwość i nie pozwalasz na grubiaństwo wobec nikogo, kto na to nie zasłużył.

Śnić, że kłócisz się z podrzutkiem
Kłócenie się we śnie z podrzutkiem oznacza, że ​​musisz nauczyć się inaczej kierować negatywną energię. Skoncentruj swoją nerwowość lub frustrację na czymś konstruktywnym i nie wyładowywuj tego na innych ludziach. Członkowie twojej rodziny, partner lub jakakolwiek inna osoba na ulicy, w sklepie lub aptece nie może być winna twojego problemu i nie powinna z tego powodu cierpieć.

Śnić, że inni kłócą się z podrzutkiem
Sen ten oznacza, że ​​źle osądzisz osobę. Możliwe, że zyskasz nowego kolegę z pracy, który nie wzbudzi w tobie zbytniego zaufania. Uznasz, że jest za młody lub za stary na powierzoną mu pracę. Jednak wkrótce przekonasz się, że twoje pierwsze wrażenie było całkowicie błędne.

Śnić, że zabiłeś podrzutka
Zabijanie podrzutka we śnie zwykle oznacza, że ​​boisz się, że zestarzejesz się sam. Takie sny śnią ludzie, którzy wciąż szukają bratniej duszy lub nawet z tego zrezygnowali. Nie wierzysz, że znajdziesz szczęście, więc z tego wynikają czarne myśli. Jeśli zmienisz to, co ci przeszkadza, będziesz dużo szczęśliwszy i zaczniesz przyciągać pozytywną energią innych ludzi.

Sen o martwym podrzutku
Martwy podrzutek we śnie symbolizuje smutek. Możesz być zasmucony niepowodzeniem w biznesie, utratą pracy, rozstaniem lub śmiercią w bliskiej lub dalszej rodzinie. Wyzdrowienie z tego zajmie ci trochę czasu.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub zająłeś się podrzutkiem, z pewnością wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja podrzutka

Podrzutek to odnaleziono dziecko, które nie znało swoich rodziców.