Sny, w których sikamy, są bardzo powszechne, znajdują się wśród 10 najczęściej śnionych snów i wśród 5 najczęściej śnionych snów, w których nie interpretujemy snu. Najczęstszą przyczyną tych snów jest to, że nasz pęcherz podczas snu naprawdę się napełnia i naprawdę sikamy. Jeśli tak dzieje się w twoim śnie, nie jest on interpretowany. Interpretujemy tylko sen, w którym oddaliśmy mocz we śnie, a kiedy się obudziliśmy, nie musieliśmy iść do toalety.

Śnić, że sikasz
Jeśli oddajesz mocz we śnie, symbolizuje to zdrowie i długie życie. Jesteś osobą, która lubi sprawiać sobie przyjemność i zawsze stara się znaleźć czas na zajęcia, które cię uszczęśliwiają. Nie lubisz wtrącać się w sprawy innych ludzi ani nikogo osądzać, ale pracujesz nad sobą i rozwiązujesz własne wątpliwości.

Śnić o powstrzymywaniu się od sikania
Uwaga: najczęściej śnimy o tym, gdy naprawdę sikamy. Wtedy sen nie jest interpretowany. W przeciwnym razie sen oznacza, że ​​twoje lenistwo i prokrastynacja utrudniają ci drogę do sukcesu.

Widzieć, jak inni sikają
Twoja dobra kondycja to zasługa innych osób. Ktoś inny daje ci w życiu coś bardzo pozytywnego. Możliwe, że zarabia za ciebie ktoś inny albo że dzięki lekarzowi lub bliskiej osoby uniknąłeś poważnego problemu zdrowotnego.

Posikać się w spodnie
Jeśli śnisz, że zsikałeś się w spodnie, oznacza to, że będziesz zawstydzony. Jednak tylko ty to zauważysz, inni ludzie wokół ciebie nie będą świadomi tego, co zrobiłeś i dlaczego się wstydzisz.

Posikać się w łóżku
Śnić, że oddałeś mocz w łóżku, oznacza stratę. Być może znajdziesz się w beznadziejnej sytuacji, w której nie będziesz w stanie zrobić niczego dla siebie i swoich bliskich. Stracisz swoje serce, co będzie najbardziej niebezpieczne dla twojego zdrowia psychicznego i fizycznego. Rozważysz wszystko co straciłeś a to ułatwi ci poddanie się.

Śnić, że dziecko się posikało
Kiedy dziecko oddaje mocz podczas snu, oznacza to, że jesteś zbyt surowy. Jest to szczególnie ważne dla ciebie, jeśli masz dzieci lub ważne stanowisko w pracy. Jesteś uważany za niezwykle wymagającą osobę, która nie ma dla nikogo zrozumienia. Zależy ci na uzasadnieniu stawianych przez siebie kryteriów i za żadne skarby nie godzisz się na kompromisy.

Śnić, że dziecko cię posikało
Sen ten może mieć dwie interpretacje. Pierwsze bardziej powszechne znaczenie jest takie, że niektóre zmartwienia są związane z pracą, którą wykonujesz i nie warto się nimi martwić. Innym rzadkim znaczeniem jest szukanie romantycznych partnerów zgodnych z twoim wiekiem.

Posikanie kogoś
Jesteś seksualnie niezadowolony. Frustracja zaczyna być zauważalna u osób wokół ciebie. Musisz popracować nad tym problemem, jeśli nic innego nie pomoże ci się usatysfakcjonować.

Śnić, że ktoś cię posikał
Jeśli podobał ci się ten sen, ten sen oznacza, że ​​masz pewne seksualne fantazje tabu, które akceptujesz i nie masz nic przeciwko nim. Jeśli jednak ci się to nie podobało, sen ten oznacza, że ​​masz fantazje seksualne, których nie chcesz zaakceptować, ponieważ społeczeństwo i twoje wychowanie uważa je za tabu.

Sen o oddawaniu moczu w miejscu publicznym
Sen, w którym oddajesz mocz w miejscu publicznym, oznacza, że będziesz zawstydzony przed innymi ludźmi. Mianowicie będziesz miał okazję porozmawiać z grupą ludzi na temat, który nie jest ci za bardzo znany. Chcąc pokazać się jako równoprawny uczestnik tej rozmowy, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych. Wtedy zdasz sobie sprawę, że lepiej nie mówić o czymś, o czym nic nie wiesz, niż mówić tylko po to, by się odezwać.

Śnić, że inni oddają mocz w miejscu publicznym
Śnić, że ktoś inny oddaje mocz w miejscu publicznym, to znak, że będziesz się wstydzić słów lub działań swojego partnera lub członka rodziny. Zapewne powie coś, co sprawi, że się zarumienisz, nie myśląc o tym, o czym mówi lub będąc pod wpływem alkoholu.

Śnić o oddaniu moczu w publicznej toalecie
Oddanie moczu w publicznej toalecie oznacza, że ​​będziesz wykonywał pracę, której nie lubisz. Twój pracodawca prawdopodobnie powierzy ci jakieś trudne zadanie. Nie będziesz w stanie go uniknąć, ale będziesz miał dość, gdy tylko o nim pomyślisz. Ponieważ w tej chwili nie masz zbyt wielkiego wyboru, będziesz cicho i zrobisz, co ci każą.

Sen o oddawaniu moczu w parku
Jeśli śniłeś o oddawaniu moczu w miejskim parku, oznacza to, że boisz się, że ktoś zmieni o tobie opinię. Mianowicie osoba, na której ci zależy, okazuje ci pewną dozę uczucia. Teraz dokładnie przeanalizuj każde słowo, aby jej nie zawieść.

Śnić, że inni oddają mocz w parku
Sen o kimś dorosłym oddającym mocz w parku oznacza, że możesz być kimś rozczarowany. Osoba, którą do niedawna uważałeś za swojego idola, zrobi coś, co sprawi, że zmienisz zdanie na jej temat.

Śnić, że sikasz w lesie
Kiedy śnisz o sikaniu w lesie, oznacza to, że potrzebujesz odpoczynku i relaksu. Ostatnio dużo pracujesz i masz dużo obowiązków. Wszystko to powoduje duży stres, dlatego marzysz o byciu sam na sam na łonie natury przez kilka dni. Coś takiego nie jest niemożliwe, w końcu świat się nie zawali, jeśli zrobisz sobie przerwę.

Śnić, że inni sikają w lesie
Kiedy we śnie widzisz, że ktoś sika w lesie, oznacza to, że bliska osoba zdradzi ci swój sekret. Przysięgniesz, że nigdy go nie zdradzisz i zrobisz wszystko, aby dotrzymać tej obietnicy. Będziesz opierał się pokusie, ale nie złamiesz słowa, które jej dałeś.

Śnić o oddawaniu moczu na polu
Sen, w którym oddajesz mocz na polu, oznacza, że możesz mieć problemy z sąsiedztwem. Może nie zrozumiecie się nawzajem i nastąpi ostry konflikt. Możliwe też, że ktoś poprosi cię o wyprowadzenie się z mieszkania, w którym aktualnie mieszkasz. Inną możliwością jest to, że trafisz do sądu z powodu złych stosunków z sąsiadem.

Śnić, że inni oddają mocz na polu
Śnić, że ktoś oddaje mocz na polu, zwykle oznacza, że ​​spróbujesz pogodzić dwie skłócone strony. Możliwe, że ludzie, których kochasz, będą się kłócić, a ty znajdziesz się w roli sędziego. Bądź jednak ostrożny i nie wtrącaj się zbytnio w ich spór.

Sen o oddawaniu moczu w pracy
Oddawanie moczu w toalecie w pracy we śnie symbolizuje potrzebę lepszej komunikacji ze współpracownikami lub partnerami biznesowymi. Prawdopodobnie atmosfera w pracy nie jest taka, jak byś chciał. Jesteś zadowolony ze swojej pracy i pensji, ale dręczą cię złe relacje międzyludzkie. Staraj się być pierwszym, który wyciągnie rękę na pojednanie.

Sen o oddawaniu moczu na swoim podwórku
Kiedy śnisz o oddawaniu moczu na podwórku własnego domu lub budynku, w którym mieszkasz, oznacza to, że możesz zostać okradziony. Upewnij się, że zamknąłeś frontowe drzwi swojego mieszkania lub domu, a także samochodu lub biura. Inną możliwością jest to, że ktoś spróbuje ukraść twój pomysł, więc starannie wybieraj, komu ufasz i komu opowiadasz o swoich sekretach, planach i przyszłych projektach.

Sen o oddawaniu moczu w swoim domu
Sen, w którym oddajesz mocz w toalecie swojego domu, to dobry znak. Często symbolizuje koniec złego okresu pełnego problemów i wyzwań. Przed tobą nowa, lepsza faza życia, podczas której będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć. Możliwe, że pojedziesz na krótką wycieczkę lub wakacje z rodziną lub przyjaciółmi.

Sen o oddawaniu moczu w obecności kogoś
Sen ten może mieć kilka znaczeń, a jednym z nich jest to, że plany, które zrobiłeś, zostaną zrealizowane tak, jak sobie wyobrażałeś. Zapewne terminowo wywiążesz się ze swoich zobowiązań i nie będziesz miał problemu z pracą. Innym znaczeniem tego snu jest brak prywatności. Możesz czuć, że ktoś ingeruje w twoje życie bardziej, niż byś chciał.

Śnić, że ktoś oddaje mocz przed tobą
Jeśli śniłeś, że ktoś oddaje mocz przed tobą, nie jest to dobry znak. Niestety takie sny często symbolizują pecha. W nadchodzącym okresie napotkasz na różne nieszczęścia, takie jak spóźnienie do pracy, popełnianie błędów czy utrudnienia w ruchu. Możliwe, że nieostrożność wynika ze zmęczenia lub zdenerwowania, więc nie byłoby źle, gdybyś zrobił sobie krótką przerwę i zregenerował siły na stojące przed tobą wyzwania.

Sen o czekaniu w kolejce do oddania moczu
Jeśli śnisz, że czekasz w kolejce, aby pójść do toalety i oddać mocz, oznacza to, że powinieneś w końcu przedstawić innym swoje pragnienia i potrzeby. Ostatnio nie jesteś w stanie powiedzieć „nie będę”, „nie mogę” lub „nie chcę”, ale oddajesz się służbie innym ludziom. W rezultacie cierpi na tym twoje życie prywatne i jesteś coraz bardziej niezadowolony.

Śnić, że ciężko ci oddać mocz
Kiedy śnisz, że oddawanie moczu powoduje ból, jest to wyraźny znak, że powinieneś udać się do lekarza. Odkładasz umówienie się na wizytę, ponieważ jesteś przekonany, że objawy, które obecnie odczuwasz, ustąpią samoistnie. Tak się nie stanie, więc bądź odpowiedzialny za swoje zdrowie i zwróć się o pomoc do ekspertów.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli prawie oddałeś mocz, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja sikania (oddawania moczu)

Oddawanie moczu to wydalanie szkodliwych substancji z organizmu wraz z moczem.