Śnić o pościgu
Jeśli we śnie widzisz pościg na polowaniu, oznacza to, że czeka cię radość w prawdziwym świecie. Możliwe, że wraz z przyjaciółmi lub współpracownikami z powodzeniem wykonasz pracę, na którą poświęcisz nieporównywalnie dużo czasu. Będziesz miał okazję wykazać się zespołowym duchem i chęcią współpracy z każdym, kto chce przyczynić się do osiągnięcia wyznaczonych przez ciebie celów.

Śnić o udziale w pościgu
Sen o wzięciu udziału w pościgu oznacza, że będziesz odpłacał się swoim wrogom w sposób, w jaki oni postępują z tobą. Twoje motto to „oko za oko, ząb za ząb” i starasz się nie być nikomu dłużnym. Być może w nadchodzącym okresie będziesz w stosunku do kogoś znacznie gorszy, niż na to zasłużył. Będziesz chciał wyjaśnić wszystkim, co się stanie, jeśli będą się tobie stawiać.

Sen o uniemożliwieniu pościgu
Jeśli uniemożliwsz pościg we śnie, oznacza to, że kogoś ochronisz. Jest to prawdopodobnie osoba, której przewinienia nie uważasz za straszne i postrzegasz to jako konsekwencję pośpiechu i niedojrzałości, a nie złośliwości i złych intencji. Będziesz chciał jej pomóc i dać możliwość obrony każdemu, kto jest w mniejszości, w obliczu niesprawiedliwości.

Sen o zorganizowaniu pościgu
Zorganizowanie pościgu na polowaniu we śnie oznacza, że pragniesz zemsty. Ktoś cię obraził lub skrzywdził, a ty zrobisz wszystko, aby mu się odwdzięczyć. To uczucie tłumi w tobie wszystkie inne piękne emocje, więc ciągle jesteś zły i w kiepskim humorze. Nie jesteś nawet świadomy, że wyrządzasz sobie więcej szkody niż pożytku, ale nie uspokoisz się, dopóki nie osiągniesz tego, czego chcesz.

Śnić, że jesteś zaproszony na pościg
Sen, w którym ktoś zaprasza cię na pościg, oznacza, że ​​weźmiesz udział w nudnej rozmowie. Znajdziesz się w towarzystwie, w którym wszyscy mówią o życiu innych ludzi i nie będziesz czuł się z tym komfortowo. Jesteś osobą, która nie lubi plotek i nie interesuje cię życie ludzi, których prawie nie znasz. Po tych spotkaniach towarzyskich poczujesz się zmęczony i apatyczny, a w przyszłości będziesz unikać tego kręgu ludzi.

Śnić, że odrzuciłeś zaproszenie na pościg
Sen ten oznacza, że jesteś osobą z zasadami. Kiedy coś obiecujesz, starasz się to zrealizować. Dlatego nie lubisz ludzi, którzy obiecują ci wszysctko i nie spełniają żadnej z tych obietnic. Nie lubisz też manipulacji i starasz się być ze wszystkimi szczery. Kiedy widzisz, jak zachowują się niektórzy ludzie wokół ciebie, myślisz, że urodziłeś się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu.

Śnić o przyjeździe na pościg
Przyjście na pościg we śnie oznacza, że ​​zgodzisz się wykonać zadanie, które ci się nie podoba. Prawdopodobnie nie będziesz miał wyboru, bo od tego zależy twoja egzystencja. Możliwe, że twój pracodawca obieca ci zbyt małe wynagrodzenie za ten wysiłek. Zaczniesz znacznie częściej myśleć o zmianie pracy.

Sen o wyjściu z pościgu
Wyjście z pościgu we śnie to znak, że odrzucisz ofertę biznesową, ponieważ złoży ją osoba, której nie ufasz. To ktoś, kto nie ma bardzo dobrej reputacji. Wszyscy doradzą ci, abyś się nie angażował w jej pomysły a ty ich posłuchasz.

Śnić, że spóźniłeś się na pościg
Jeśli śniłeś, że spóźniłeś się na pościg, oznacza to, że celowo popełnisz błąd, aby pracodawca nie powierzył ci jakiegoś odpowiedzialnego zadania. Zrobisz to świadomie, bo nie chcesz robić czegoś, czego nie ma w twoim opisie pracy. Możliwe, że zaskoczysz tym swoich przełożonych, ale przynajmniej unikniesz katowania się przez kilka dni czymś, czego w ogóle nie lubisz.

Śnić o pościgu za tobą
Jeśli śniłeś, że myśliwi zorganizowali pościg za tobą zamiast za zwierzętami, oznacza to, że poczujesz się zagrożony. Niektóre z twoich pomysłów nie spotkają się z pozytywnymi reakcjami ludzi wokół ciebie, ale spotkasz się z krytyką. Zdasz sobie sprawę, że ludzie nie rozumieją twojej wizji i wieloma z nich będziesz rozczarowany.

Śnić o pościgu na innych ludzi
Sen, w którym organizuje się pościg, aby złapać innych ludzi, a nie dzikie zwierzęta, to znak, że nie powinieneś plotkować. Rozpowszechnianie niezweryfikowanych informacji dla zabawy to jedno z twoich ulubionych zajęć. Jednak nie jest to najlepsze, co możesz robić. Plotki mogą zagrozić czyjemuś życiu. Więc następnym razem, gdy podzielisz się pewnymi informacjami z innymi, zastanów się nad konsekwencjami.

Śnić, że zostałeś ranny podczas pościgu
Sen ten oznacza, że będziesz uczyć się na swoich błędach. W przeszłości wykonałeś kilka niewłaściwych ruchów, ale czegoś się z tego nauczyłeś. Za każdym razem, gdy będziesz chciał zrobić coś, czego nie przemyślałeś lub nie zbadałeś, przypomnisz sobie szczegóły, które przydarzyły ci się wcześniej i zrezygnujesz z tego. W każdym razie będziesz o wiele bardziej ostrożny niż wcześniej.

Śnić, że ktoś inny został ranny podczas pościgu

Jeśli we śnie pomogłeś osobie, która została ranna podczas pościgu, oznacza to, że skarcisz ukochaną osobę za jakąś decyzję lub działanie. Będziesz zaskoczony jej nieodpowiedzialnym zachowaniem, nie będziesz umiał siedzieć cicho. Jeśli jednak jesteś dorosły, nie powinieneś być zbyt przemądrzały. Jest ona wystarczająco dojrzała, by zdać sobie sprawę, że się myliła.

Śnić, że zostałeś ranny podczas pościgu
Jeśli śniło ci się, że zostałeś ranny podczas pościgu, oznacza jakieś szkody. Możliwe, że zepsuje się twój samochód lub sprzęt AGD i będziesz musiał zainwestować większą kwotę w naprawę. Z drugiej strony możliwe, że szkoda nastąpi z powodu lekkomyślnej lub ryzykownej inwestycji, która nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Śnić, że zraniłeś kogoś podczas pościgu
Jeśli śnisz, że zraniłeś kogoś podczas pościgu, oznacza to, że pomożesz przyjacielowi w tarapatach. Przyzna się, że ma problem, a ty dołożysz wszelkich starań, aby wspólnie z nim go rozwiązać. Spróbujesz pokazać mu, że ma twoje wsparcie i że nie będzie musiał przechodzić przez ten kryzys sam.

Śnić, że zraniłeś psa podczas pościgu
Śnić, że zraniłeś własnego psa podczas polowania, oznacza, że ​​powinieneś zrezygnować z pomysłu lub projektu, który nie przynosi ani moralnej, ani materialnej satysfakcji. Po prostu marnujesz na to czas. Lepiej byłoby poświęcić się bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu.

Śnić, że ktoś zranił twojego psa podczas pościgu

Jeśli twój pies został ranny podczas pościgu, oznacza to, że będziesz cierpieć z powodu cudzego błędu. Twój pracodawca prawdopodobnie upomni cię za niewykonanie powierzonego ci zadania. Nie powiesz mu jednak, że w rzeczywistości to twój zespół nie dotrzymał umowy. Ponieważ zarządzałeś tą grupą ludzi, będziesz myślał, że odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na tobie.

Śnić, że zostałeś zabity podczas pościgu
Sen ten oznacza, że popełniłeś błąd, którego teraz się wstydzisz. Prawdopodobnie takie rzeczy nie są w twoim stylu, ale nie bądź wobec siebie zbyt surowy. Pamiętaj o powiedzeniu „człowiek uczy się za życia”. Będzie to wspaniałe doświadczenie, po którym będziesz znacznie mądrzejszy.

Śnić, że zabiłeś kogoś podczas pościgu
Zabicie kogoś podczas pościgu oznacza, że ​​znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Możliwe, że weźmiesz udział w bolesnej rozmowie między dwojgiem ludzi. Będziesz świadkiem kłótni między małżonkami, członkami rodziny lub pracodawcami i pracownikami. Będziesz żałował, że nie jesteś gdzieś indziej.

Śnić, że zgubiłeś się podczas pościgu
Zgubienie się podczas pościgu oznacza, że ​​dostaniesz zadanie, z którym nie poradzisz sobie zbyt dobrze. Być może nie jesteś na to gotowy, a może jest to coś, z czym będziesz miał do czynienia po raz pierwszy. Będziesz musiał poprosić o radę lub pomoc bardziej doświadczonego kolegę i niewykluczone, aby wyglądać lepiej w oczach innych, że ten będzie starał się przedstawić cię jako kogoś, kto nie zna nawet podstaw.

Śnić o szukaniu kogoś podczas pościgu
Szukanie kogoś podczas pościgu symbolizuje złe wyczucie czasu na ryzykowne ruchy. Jeśli planujesz w coś zainwestować, być może będziesz musiał trochę poczekać, ponieważ to nie jest odpowiedni czas. Bądź cierpliwy i nie spiesz się, aby nie wykonać złego ruchu.

Śnić, że podczas pościgu złapałeś wiele zwierząt
Jeśli śniłeś o bardzo udanym pościgu, oznacza to, że żyjesz we własnym świecie i nie interesujesz się rzeczywistością. Jesteś osobą, która pielęgnuje swoje hobby i cieszy się życiem. Nie martwisz się sytuacją w swoim kraju ani polityką na świecie. Nie chcesz zawracać sobie głowy takimi rzeczami, ale starasz się pozostać w „bańce”, którą sam stworzyłeś. Wielu uważa cię za dziwaka, ale to też cię nie martwi.

Śnić, że nic nie złapałeś podczas pościgu
Sen ten oznacza, że będziesz rozczarowany czyimś zachowaniem. Możliwe, że zostaniesz zdradzony przez osobę, na którą myślałeś, że możesz liczyć. Powie ci, że nie ma czasu, lub nawet nie odbierze telefonu, gdy do niej zadzwonisz. Będzie cię to bardzo bolało, więc postanowisz się od niej zdystansować.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub brałeś udział w pościgu, z pewnością wywarło na tobie wrażenie.

Definicja pościgu

Pościg myśliwski to pogoń, gonitwa lub polowanie na zwierzęta.