Śnić, że prasujesz pranie
Jeśli prasujesz pranie we śnie, oznacza to, że nagle wyruszysz w podróż. Być może niespodziewanie zdecydujesz się na aranżację uwzględniającą destynacje, o których marzyłeś. Nie będziesz dużo myślał, zaczniesz myśleć o strojach i pakowaniu rzeczy, z których większości nie będziesz mógł nosić.

Śnić, że ktoś inny prasuje pranie
Jeśli we śnie ktoś inny prasuje pranie, to znaczy, że masz wsparcie. Jesteś osobą, która zawsze może liczyć na rodzinę i przyjaciół, co znacznie ułatwia ci życie. Postaraj się odwzajemnić, uważając, aby przypadkowo nie zaniedbać lub urazić ich jakimś nieostrożnym gestem.

Śnić, że się oparzyłeś przy prasowaniu
Kiedy we śnie oparzysz się podczas prasowania, oznacza to, że ktoś wygłosi ci kazanie. Prawdopodobnie popełnisz błąd w pracy, za który będą cię krytykować przełożeni. Chociaż będziesz myślał, że nie jest to coś, czego nie można naprawić, reakcja będzie gwałtowna i sprawi, że będziesz dokładnie myślał o tym, co robisz następnym razem.

Śnić, że prasujesz wygniecenia
Jeśli we śnie wyprasujesz wygniecenia, oznacza to wstyd. Prawdopodobnie próbujesz zapomnieć o wydarzeniach ze swojego życia, z których nie jesteś dumny. Często zastanawiasz się, jaki jest ich cel, nie zdając sobie sprawy, że to one zbudowały cię jako osobę i nauczyły doceniać to, co wielu ludzi uważa za oczywiste.

Śnić, że prostujesz włosy
Kiedy prostujesz włosy we śnie, oznacza to, że chcesz kogoś zadowolić. Możliwe, że chcesz zaimponować osobie, do której przywiązujesz dużą wagę. Może to być ktoś, kogo lubisz, szef, przyjaciel itp. Zależy ci na tym, aby miał o tobie dobre zdanie, ale nie zdajesz sobie sprawy, że szybciej osiągnąłbyś pożądany efekt, gdybyś się odprężył i był szczery.

Śnić, że ktoś inny prostuje ci włosy
Jeśli śniło ci się, że ktoś prostował twoje włosy, oznacza to, że przez przyjaciela spróbujesz spotkać się z osobą, którą ci się podoba. Prawdopodobnie wstydzisz się do niej podejść, więc wybierzesz dla siebie łatwiejszy sposób. Możliwe, że twoja misja zakończy się sukcesem i nawiążesz kontakt z tą osobą.

Śnić, że prostujesz komuś włosy
Sen ten oznacza, że będziesz się bawić w Kupidyna. Możliwe, że podejmiesz wysiłek, aby pomóc w spotkaniu dwóch osób, które twoim zdaniem będą dobrą parą. Pamiętaj jednak, że będziesz głównym winowajcą, jeśli ich związek w pewnym momencie się nie powiedzie. Bądź więc bardzo ostrożny, grając w boga miłości.

Śnić, że prasujesz banknoty
Prasowanie rachunków w celu ich wyprostowania wskazuje, że jesteś skąpy. Jesteś osobą, która bardzo dba o każdą złotówkę. Chcesz zaoszczędzić na każdym szczególe, od drobnych w sklepie spożywczym po mniejszą prowizję za opłacenie rachunku bankowego. To zupełnie w porządku, ale unikasz płacenia za kawę lub posiłek, gdy jesteś z przyjaciółmi lub z partnerem, jest niefajne.

Śnić, że inni prasują banknoty
Sen, w którym widzisz kogoś prasującego banknoty, oznacza, że ​​będziesz plotkować o przyjacielu przed innym znajomym. Prawdopodobnie zrobi coś, co ci się nie podoba i nie powiesz mu tego w twarz, ale zwrócisz się do osoby trzeciej. Robiąc to, możesz zranić osobę, którą bardzo kochasz.

Śnić, że prasujesz skarpetki
Prasowanie skarpet we śnie oznacza, że jesteś zorientowany na szczegóły i że przeszkadza to innym ludziom. Zapewne zauważyłeś, że koledzy unikają pracy w zespole i zastanawiasz się, dlaczego tak jest. Odpowiedź tkwi w tym, że marnujesz dużo czasu na drobiazgi i dlatego bardzo powoli wykonujesz zadania. Jeśli chcesz być bardziej produktywny, nie tracąc na jakości swojej pracy, musisz się trochę lepiej zorganizować i przestać szczegółowo opisywać każdy drobiazg.

Śnić, że inni prasują skarpetki
Jeśli śniłeś, że ktoś prasował skarpetki, oznacza to, że będziesz miał okazję współpracować z bardzo skrupulatną osobą. Będziesz zadowolony, że możesz się od niej wiele nauczyć, ale jednocześnie jej system pracy jest szalony, więc pomyślisz, że ta małostkowość nie jest kwestią profesjonalizmu, ale konsekwencją braku wiary we własną wiedzę, umiejętności i zdolności.

Śnić, że prasujesz bieliznę
Prasowanie bielizny we śnie świadczy o tym, że jesteś bardzo skrupulatną osobą i dlatego twój dzień jest czasem zbyt krótki. Prawdopodobnie nie znosisz bałaganiarskich ludzi i nie możesz funkcjonować w niezbyt uporządkowanym środowisku. Wszystko to jest uzasadnione, logiczne i znaczące, jednak czasami tracisz zbyt dużo czasu, próbując ustawić wszystko wokół siebie tak, jak uważasz, że powinno być. Krótko mówiąc, poświęcasz swój wolny czas na zupełnie nieistotne rzeczy.

Śnić, że inni prasują bieliznę
Sen, że ktoś prasuje spodnie, oznacza, że ​​wejdziesz w kłótnię z inną osobą, ponieważ nie zgadzasz się, w jaki sposób chce ona rozwiązać wasz wspólny problem. Możliwe, że wasza debata pozostanie przerwana dzięki interwencji trzeciej osoby, która zdąży “ugasić ogień” na czas.

Śnić, że prasujesz mundur
Prasowanie munduru we śnie oznacza, że za bardzo przejmujesz się tym, co ludzie o tobie myślą. Jesteś w stanie całkowicie zignorować własne postawy, opinie i pomysły, aby jak najlepiej dopasować się do otoczenia. Jednak w tej walce o to, by być lubianym przez innych, stracisz swoją tożsamość i nie będziesz lubić samego siebie.

Śnić, że inni prasują mundur
Kiedy widzisz, jak ktoś prasuje mundur we śnie, oznacza to, że wierzysz, że „zdemaskowałeś” osobę, którą lubią wszyscy oprócz ciebie. Masz świadomość, że wszyscy są w niej zakochani, ale ty nie pozwalasz się jej uwieść. Dlatego spróbujesz im pokazać, że nosi maskę i nie jest szczera wobec innych, ale szuka sposobu na osiągnięcie niektórych swoich zainteresowań i celów przez ciebie.

Śnić, że prasujesz suknię ślubną
Jeśli młoda, niezamężna kobieta śni, że prasuje suknię ślubną, oznacza to, że marzy o ślubie i założeniu rodziny. Jeśli już zamężna kobieta śni, że prasuje suknię ślubną, to znaczy, że musi być w centrum uwagi. Kiedy mężczyźnie śni się, że prasuje suknię ślubną, to znak, że lubi kobietę, która jest od niego znacznie młodsza.

Śnić, że inni prasują suknię ślubną
Sen, w którym widzisz kogoś prasującego suknię ślubną, oznacza, że wkrótce możesz wziąć udział w weselu, chrzcie lub innej uroczystości. Możesz niechętnie odpowiedzieć na to zaproszenie, ponieważ nie masz teraz nastroju na zabawę, ale nie pożałujesz wyjazdu, ponieważ będziesz się świetnie bawić.

Śnić, że prasujesz pościel
Prasowanie pościeli we śnie oznacza, że ​​potrzebujesz odpoczynku. Ostatnio dużo pracujesz i nie masz czasu na odpoczynek. Bez względu na to, ile masz zobowiązań i zmartwień, nie możesz zapomnieć o swoich podstawowych potrzebach. W końcu świat się nie zawali, jeśli przez jeden dzień nic nie zrobisz.

Śnić, że inni prasują pościel
Jeśli we śnie widziałeś kogoś prasującego pościel, to niestety nie jest to dobry znak. Możliwe, że któryś z członków rodziny będzie miał problemy zdrowotne. Nie będziesz w stanie wiele dla niego zrobić, ale dołożysz wszelkich starań, aby być dla niego dostępnym we wszystkim, czego potrzebuje.

Śnić, że nucisz przy prasowaniu
Jeśli śniło ci się, że nucisz coś i prasujesz jednocześnie, oznacza to, że twoja etyka pracy jest na wysokim poziomie. Masz dużo energii i woli, więc wszystko ci idzie dobrze. Potrzebujesz mniej czasu na wykonanie większych zadań niż kiedyś. Wykorzystaj ten sprzyjający okres na wykonanie jak największej liczby zadań, które doprowadzą cię do realizacji twoich ostatecznych celów.

Śnić, że inni nucą przy prasowaniu
Sen, w którym widzisz i słyszysz, jak ktoś nuci podczas prasowania, oznacza, że ​​zazdrościsz drugiej osobie ilości energii, którą posiada. Zdasz sobie sprawę, że jest ona bardzo aktywna w przeciwieństwie do ciebie. Zamiast żałować, że taki nie jesteś, podejmij działanie i postaraj się wziąć z niej przykład, jeśli chodzi o optymizm i chęć do pracy.

Śnić, że tańczysz przy prasowaniu
Taniec i prasowanie jednocześnie symbolizują okres twórczy, w który wkrótce wejdziesz. Masz przed sobą dni i miesiące, podczas których twoja innowacyjność i wyobraźnia dojdą do głosu. Jeśli te cechy nie są potrzebne w pracy, którą aktualnie wykonujesz, skup się na swoim hobby, ponieważ możesz na nim zarobić.

Śnić, że inni tańczą przy prasowaniu
Jeśli we śnie widziałeś kogoś prasującego i tańczącego w tym samym czasie, oznacza to, że możesz się zakochać. Poznasz osobę, która posiada wszystkie cechy, które cenisz u ludzi i może to być miłość od pierwszego wejrzenia.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio wyprasowałeś pranie, wygniecenia lub prostowałeś włosy, musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja prasowania

Prasowanie to prostowanie ubrań, które marszczą się po praniu.