Śnić, że wygrałeś proces sądowy
Jeśli we śnie dostaniesz pozew, oznacza to, że po trudnościach przyjdzie sukces. Możliwe, że od lat próbujesz rozwiązać problem, z którego powoli zacząłeś rezygnować. Jednak, kiedy najmniej się tego spodziewasz, wszystko się ułoży i otrzymasz wszystko, co jest ci prawnie i moralnie należne.

Śnić, że przegrałeś proces sądowy
Jeśli we śnie przegrasz proces sądowy, oznacza to, że twoje życzenia są nieosiągalne. Często masz nierealistyczne żądania, które pochłaniają dużo czasu i energii. Nie słuchasz rad ludzi o dobrych intencjach, którzy wytykają ci niedociągnięcia w twoich planach, ponieważ nie masz zaszczytu zaakceptować porażki i przyznać się do błędu.

Śnić, że przerwałeś proces sądowy
Kiedy przerywasz proces sądowy we śnie, oznacza to, że zbawienie nadejdzie w ostatniej chwili. Prawdopodobnie nie możesz zdobyć wystarczającej ilości pieniędzy na rozpoczęcie prywatnej działalności gospodarczej lub po prostu nie możesz znaleźć pracy w poważnej firmie. Będzie to miało negatywny wpływ na twój nastrój, ale trochę się ożywisz, ponieważ w końcu nadejdzie dobra okazja.

Śnić, że zrezygnowałeś z procesu sądowego
Jeśli we śnie zrezygnujesz z procesu, symbolizuje to pojednanie. Być może wybaczysz osobie, która cię zraniła, ponieważ zdasz sobie sprawę, że nienawiść to uczucie, które tylko cię krzywdzi. Dasz jej do zrozumienia, że ​​nie zapomniałeś o tym co się stało i że wasz związek nie będzie taki sam jak wcześniej, ale chciałbyś się przywitać, gdy się od czasu do czasu spotkacie.

Śnić, że prowadzisz proces sądowy
Kiedy prowadzisz proces sądowy, oznacza to, że znajdziesz się między młotem a kowadłem. Możliwe, że zwierzą ci się przyjaciele, członkowie rodziny lub inne bliskie osoby, które się pokłócą. Będą oczekiwać, że osądzisz, kto ma rację, czego nie chcesz robić, ponieważ nie chcesz się w to mieszać.

Śnić, że rozpocząłeś proces sądowy przeciwko członkowi rodziny
Sen ten oznacza, że ​​będziesz domagać się prawa do spadku na drodze sądowej. Prawdopodobnie dostaniesz mniej niż oczekiwałeś lub mniej niż myślisz, że zasługujesz na dystrybucję aktywów. Ten problem nie zostanie rozwiązany pokojowo, ale zajmie się nim sąd. W pewnych momentach będziesz myślał o rezygnacji ze wszystkiego, ale wbrew sobie nie pozwolisz sobie zrezygnować z tego, co uważasz za swoje.

Śnić, że członek rodziny rozpoczął proces sądowy przeciwko tobie
Jeśli śniłeś, że członek rodziny wszczął przeciwko tobie postępowanie sądowe, symbolizuje to problemy w komunikacji z członkami rodziny. Nie można zaprzeczyć, że kochacie się i szanujecie, jednak nie możecie się doczekać rozstania, ponieważ uważacie, że zbytnio się różnicie. Wierzysz, że członkowie rodziny powstrzymują cię od wykorzystania pełnego potencjału, dlatego często dochodzi do kłótni.

Śnić, że wszcząłeś sprawę rozwodową
Rozpoczęcie sprawy rozwodowej we śnie oznacza, że ​​czujesz się samotny lub zaniedbywany przez partnera. Myślisz, że poświęca wszystkim więcej czasu i uwagi, a ty jesteś dla niego na ostatnim miejscu. Miałeś dużo zrozumienia dla jego pracy, ale denerwuje cię fakt, że na pierwszym miejscu stawia rodziców, brata, siostrę lub przyjaciół, a dla ciebie nie zostaje prawie nic. Czas szczerze porozmawiać o tym, co cię niepokoi. Nie twórz jednak dramatu i nie graj ofiary, bo w ten sposób na pewno nie dostaniesz tego, czego chcesz.

Śnić, że twój partner wszczął sprawę rozwodową
Jeśli śniło ci się, że twój partner wszczął sprawę rozwodową, symbolizuje to brak pewności siebie. Z powodu głęboko zakorzenionych kompleksów wątpisz w siebie, a to przenosi się na twoją relację z partnerem. Ciągle szukasz dowodów na to, że jest ci niewierny i oskarżasz go o wiele rzeczy, mimo że nie podaje ci do tego żadnego powodu. Jeśli chcesz ocalić swoje małżeństwo, pracuj nad pewnością siebie.

Śnić, że wszcząłeś proces przeciwko przyjacielowi
Rozpoczęcie procesu przeciwko przyjacielowi we śnie oznacza, że jesteś nim rozczarowany. Uważasz, że zdradził twoje zaufanie i omówił niektóre z twoich osobistych spraw z osobą trzecią. Biorąc pod uwagę, że kierujesz się mottem „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”, nie będziesz w stanie wybaczyć mu tej zdrady.

Śnić, że twój przyjaciel wszczął proces sądowy przeciwko tobie
Kiedy śnisz, że twój przyjaciel wszczął przeciwko tobie proces sądowy, oznacza to, że jesteś czegoś winny i że nie byłeś przy nim, kiedy najbardziej cię potrzebował. Stawiasz własne życzenia i potrzeby na pierwszym miejscu i teraz czujesz się winny z tego powodu. Jedynym sposobem na oczyszczenie sumienia są szczere przeprosiny.

Śnić, że wszcząłeś proces sądowy przeciwko swojemu pracodawcy
Wszczęcie procesu sądowego przeciwko pracodawcy oznacza, że ​​nie jesteś zadowolony ze swojej pracy lub dochodów. Wierzysz, że z powodu swojego wysiłku i pracy zasługujesz na wyższą pensję i inne rodzaje stymulacji. Dlatego już niedługo zaczniesz szukać innej pracy. Dopiero gdy powiesz mu, że odchodzisz, pracodawca zaoferuje ci pewne korzyści. Duma nie pozwoli ci przyjąć jego oferty.

Śnić, że twój pracodawca wszczął przeciwko tobie proces sądowy
Jeśli śniło ci się, że twój pracodawca wszczął przeciwko tobie postępowanie sądowe, oznacza to, że popełniłeś błąd w pracy, ale starasz się, aby twoi przełożeni się o tym nie dowiedzieli. Dlatego postarasz się jak najszybciej rozwiązać ten problem, ponieważ jesteś prawie pewien, że w przypadku wykrycia tajemnicy zostaną nałożone sankcje. Istnieje możliwość, że będziesz musiał poprosić o pomoc jednego ze swoich kolegów, ale poprosisz ich, aby przysięgli, że nikomu nie powiedzą, co zrobiłeś.

Śnić, że złożyłeś pozew przeciwko swojemu lekarzowi
Jeśli śniłeś, że wytoczyłeś pozew przeciwko swojemu lekarzowi za zaniedbanie leczenia, oznacza to, że musisz bardziej zadbać o swoje zdrowie. Mianowicie, ze względu na liczne obowiązki i problemy, zupełnie zaniedbałeś objawy, które od jakiegoś czasu ci dokuczają. Będziesz musiał przeprowadzić pełne, systematyczne badanie, aby ustalić stan swojego ciała.

Śnić, że twój lekarz złożył pozew przeciwko tobie
Sen, w którym lekarz wszczyna postępowanie przeciwko tobie, oznacza, że ​​będziesz musiał nauczyć, jak się zachowywać w stresujących sytuacjach. Masz skłonność do bardzo gwałtownych reakcji w niewłaściwym czasie. To, że nie potrafisz kontrolować swoich negatywnych emocji, ale wyładowujesz je na ludziach z bliskiego i dalszego otoczenia, nie rozwiąże problemu, który masz. Zajmij się osobistymi dylematami i obawami, zanim zaczniesz walczyć ze znanymi i nieznanymi osobami ze swojego otoczenia.

Śnić, że wszcząłeś proces przeciwko nieznanej osobie
Wszczęcie postępowania sądowego przeciwko nieznanej osobie we śnie oznacza, że rozczarujesz się kimś bliskim. Zdasz sobie sprawę, że zmienił się tak bardzo, że już go nie poznajesz. Myślałeś, że podzielacie te same wartości i masz podobne zdanie w niektórych sprawach, ale okaże się, że się mylisz. Możliwe, że całkowicie zerwiesz z nim kontakt.

Śnić, że nieznana osoba wszczęła pozew przeciwko tobie
Sen ten oznacza, że ​​musisz wystrzegać się hipokrytów. Możliwe, że osoba, której ufasz bez zastrzeżeń, nadużyje twojego zaufania. Będzie rozmawiać z innymi o twoich sekretach, obawach, pomysłach i planach, wyrządzając ci w ten sposób krzywdę. Zajmie ci trochę czasu, aby dowiedzieć się, kto to jest, ponieważ uważasz, że traktujesz wszystkich sprawiedliwie.

Śnić, że wszcząłeś pozew przeciwko państwu
Kiedy śnisz, że wszcząłeś proces sądowy przeciwko państwu, oznacza to, że masz bardzo potężnego wroga. Możliwe, że próbujesz wyegzekwować sprawiedliwość, ale jest to dla ciebie trudne, ponieważ władza jest w rękach przeciwnika. Dlatego będziesz musiał „podchodzić” na różne sposoby, aby twój głos był słyszany. Niewykluczone, że zwrócisz się o pomoc do mediów.

Śnić, że państwo wniosło pozew przeciwko tobie
Jeśli śniło ci się, że państwo wszczęło przeciwko tobie pozew, oznacza to, że możesz znaleźć się w tarapatach. Prawdopodobnie przez długi czas zaniedbywałeś swoje zobowiązania wobec kogoś lub czegoś, a to może wkrótce do ciebie wrócić. Jeśli teraz zaczniesz rozwiązywać nagromadzone problemy, unikniesz upadku w przyszłości. Więc nie zachowuj się nieodpowiedzialnie wobec siebie i innych.

Śnić, że złożyłeś pozew przeciwko mediom
Wszczęcie postępowania przeciwko mediom we śnie oznacza, że staniesz się celem plotek. Możliwe, że niektóre z twoich decyzji i posunięć zostaną ostro skrytykowane przez opinię publiczną. Wszyscy zapytają, dlaczego tego potrzebowałeś i niewykluczone, że dodadzą „soczystych szczegółów” do wszystkiego, aby historia była jeszcze lepsza. Najgorsze, co możesz zrobić, to odmówić każdemu z osobna niektórych informacji. Poczekaj, aż emocje opadną, aby zainteresowanie tobą i twoim życiem nie trwało zbyt długo.

Śnić, że media złożyły pozew przeciwko tobie
Jeśli śniłeś, że media wszczęły przeciwko tobie postępowanie sądowe, oznacza to, że musisz uważać na to, co i do kogo mówisz. Możliwe, że ktoś będzie próbował użyć twoich słów, by cię skrzywdzić. Rozmawiaj o problemach w pracy lub życiu osobistym z ludźmi, którzy na pewno cię nie zdradzą.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli przegrałeś, wygrałeś, zakończyłeś, walczyłeś lub porzuciłeś proces sądowy, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja procesu sądowego

Proces sądowy to postępowanie sądowe, w którym sąd rozstrzyga spory.