Śnić, że kogoś przekupiłeś
Jeśli przekupujesz kogoś we śnie, ostrzega cię to, abyś uważał na brudne interesy. W twoim przypadku sprawdzi się słuszność powiedzenia: „lepiej dwa razy sprawdzić niż później żałować”. Nie będziesz nadmiernie ostrożny w tym, co mówisz, dlatego możliwe jest, że twoje słowa zostaną źle zinterpretowane i kogoś urazisz.

Śnić, że ktoś cię przekupił
Jeśli ktoś przekupi cię we śnie, oznacza to przebiegłość. Jesteś osobą, która zawsze stara się przynosić korzyści sobie i swojej rodzinie. Spotykasz się z ludźmi, o których myślisz, że ci pomogą i którzy są wpływowi. Zawsze udaje ci się dostarczyć wodę do swojego młyna, więc nikt nie odważy się kwestionować twoich decyzji.

Śnić, że jesteś świadkiem przekupstwa
Kiedy we śnie jesteś świadkiem przekupstwa, oznacza to, że komuś nie ufasz. Być może weźmiesz udział w rozmowie bliskich osób na temat życia innych ludzi. Przekonasz się, że osądzają prawie wszystkich, skupiając się na ich błędach, co sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy mówią to samo o tobie, gdy cię nie ma.

Śnić, że przyznałeś się, że ktoś cię przekupił
Jeśli przyznasz we śnie, że zostałeś przekupiony, oznacza to, że będziesz ze sobą szczery. Prawdopodobnie próbowałeś się do kogoś przystosować, ale po drodze zdałeś sobie sprawę, że tracisz swoją osobowość. Niezależnie od tego, czy jest to partner, społeczeństwo, czy ktoś inny, zakończysz tę farsę i wrócisz do tych, którzy zaakceptowali cię ze wszystkimi wadami.

Śnić, że ktoś cię nie przekupił
Jeśli ktoś nie przekupił cię we śnie, symbolizuje to uczciwość. Możliwe, że znalazłeś się w sytuacji, w której mogłeś zarobić dużo pieniędzy, ale nie chciałeś zrobić tego, o co cię poproszono. Chociaż w ten sposób rozwiązałbyś większość problemów, zdałeś sobie sprawę, że honor jest dla ciebie ważniejszy niż wygodne życie, które przypominałoby ci ideały, które podeptałeś.

Śnić, że nie udało ci się kogoś przekupić
Jeśli śniło ci się, że ktoś odmówił łapówki, którą mu zaoferowałeś, oznacza to, że będziesz miał do czynienia z uczciwymi ludźmi. Masz świadomość, że gatunek ten już dziś prawie wyginął, więc zaskoczy cię osoba, która nie realizuje swoich celów narażając innych na niebezpieczeństwo, ale pracując zgodnie z własnym sumieniem. Będziesz zadowolony, że ją spotkałeś, bo ona przywróci ci wiarę w to, że wciąż są ludzie, którzy cenią te same wartości co ty.

Śnić, że nie chciałeś kogoś przekupić
Jeśli śniłeś, że nie zgodziłeś się dać komuś pieniędzy za przysługę, oznacza to, że jesteś bardzo pryncypialną osobą. Trzymasz się słowa i rzadko depczesz własne przekonania. Czasem wyrządza ci to więcej szkody niż pożytku, ale uważasz to za małe poświęcenie za to, co próbujesz osiągnąć, czyli móc zawsze iść ulicą z podniesioną głową.

Śnić, że jesteś aresztowany za ofiarowanie łapówki
Jeśli śniło ci się, że policja aresztowała cię za ofiarowanie łapówki, oznacza to, że błędy z przeszłości bardzo szybko dadzą ci w kość. Możliwe, że zrobiłeś w przeszłości coś, z czego nie jesteś dumny i o czym chciałbyś zapomnieć. Jednak wkrótce zdasz sobie sprawę, że zarówno dobro, jak i zło w życiu czasami wracają. Możliwe, że nauczysz się z tego, jak nie powinieneś zachowywać się w przyszłości.

Śnić, że jesteś aresztowany za przyjęcie łapówki
Jeśli śniło ci się, że policja aresztowała cię pod zarzutem przyjęcia łapówki, oznacza to, że powinieneś zachować większą dyskrecję. Za dużo mówisz o swoich planach i celach przed ludźmi, których intencji nie znasz. Niektóre rzeczy powinieneś omawiać tylko z tymi, którym naprawdę ufasz, ponieważ są ludzie, którzy nadużywają twojego zaufania, aby osiągnąć swój własny interes.

Śnić, że oskarżyłeś kogoś o ofiarowanie łapówki
Oskarżenie innej osoby o próbę przekupstwa oznacza ujawnienie czyjejś tajemnicy. Możliwe, że przypadkowo dowiesz się o czyimś wykroczeniu i nie będziesz w stanie tego ukryć. Będziesz miał świadomość, że może to mieć na ciebie negatywny wpływ, ale uznasz za swój obowiązek, aby prawda ujrzała światło dzienne.

Śnić, że jesteś skazany za ofiarowanie łapówki
Sen, w którym sąd skazuje cię na więzienie lub grzywnę za ofiarowanie komuś łapówki, może być znakiem, że niczego się nie nauczyłeś na swoich błędach. Lubisz wierzyć, że cały wszechświat spiskował przeciwko tobie i dlatego nie możesz się rozwijać. Jednak to głównie twoja wina i kiedy już to sobie uświadomisz i zaczniesz zmieniać pewne nawyki i nastawienie, sprawy na pewno się poprawią.

Śnić, że jesteś skazany za przyjęcie łapówki
Kiedy śnisz, że sąd skazał cię na grzywnę lub karę więzienia za to, że przyjąłeś łapówkę, oznacza to, że nie powinieneś podejmować ważnych i ważnych decyzji pod wpływem emocji. Znajdujesz się obecnie w bardzo skomplikowanej sytuacji i nie wiesz, jak zareagować. Nie wolno jednak podejmować decyzji na szybko, ale musisz pomyśleć o konsekwencjach, jakie mogą spowodować twoje decyzje. Jeśli to konieczne, porozmawiaj o swoim problemie z osobą, której ufasz.

Interpretacja różni się od tego, kogo próbowałeś i udało ci się przekupić we śnie.

Śnić, że przekupiłeś policjanta
Przekupienie policjanta we śnie oznacza, że wykonałeś ryzykowny ruch i że teraz ze strachem czekasz, aby zobaczyć, jak się sprawy potoczą. Zacząłeś wierzyć w powiedzenie „ci, którzy nie ryzykują, nie wygrywają”, ale sam nie jesteś pewien czy niektóre decyzje się opłacają. Czujesz się niepewnie i czasami chciałbyś cofnąć czas, bo na pewno zrobiłbyś coś zupełnie innego.

Śnić, że przekupiłeś sędziego
Jeśli śniło ci się, że przekupiłeś sędziego, oznacza to większe wydatki. Możliwe, że inwestycja ci się nie zwróci lub zdecydujesz się na zakup nieruchomości lub samochodu. W każdym razie prawdopodobnie będziesz musiał zaciągnąć pożyczkę w banku, aby obsłużyć ten wydatek, ponieważ twoje obecne oszczędności nie wystarczą na tak duże przedsięwzięcie.

Śnić, że przekupiłeś lekarza
Przekupienie lekarza we śnie wskazuje, że możesz być rozczarowany kimś, kogo uważałeś za swojego idola. Zrozumiesz, że on ma zbyt wiele cech, których ci się nie podobają i w końcu zobaczysz, że przez lata go idealizowałeś. Ta zmiana opinii prawdopodobnie spowoduje, że na stałe zerwiesz z nim kontakt.

Śnić, że przekupiłeś pielęgniarkę
Kiedy śnisz, że przekupiłeś pielęgniarkę, oznacza to, że próbujesz przewidzieć wszystkie przeszkody na drodze do osiągnięcia celu. Wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć, ale nie chcesz żadnych niespodzianek. Zważywszy, że życie nie jest prostą linią, z pewnością spotkasz się później z pewnymi wyzwaniami i będziesz musiał je rozwiązywać na bieżąco. Nie możesz pozwolić, żeby cię to zachwiało.

Śnić, że przekupiłeś profesora
Jeśli śniło ci się, że przekupiłeś profesora, oznacza to, że zrezygnujesz z pomysłu lub projektu, nad którym pracowałeś od dłuższego czasu. Mimo, że włożyłeś w to dużo wysiłku, wyniki nie są widoczne. Dlatego dojdziesz do wniosku, że czas się poddać i poświęcić bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu.

Śnić, że przekupiłeś polityka
Przekupienie polityka we śnie wskazuje, że dostosujesz się do czyjejś opinii tylko w celu osiągnięcia własnego interesu. Zdasz sobie sprawę, że przy takim sposobie myślenia i postawie nie możesz rozwiązać swoich problemów, więc wszystko odwrócisz i podepczesz swoje przekonania. Możliwe, że kiedyś będziesz tego żałować.

Śnić, że przekupiłeś urzędnika publicznego
Kiedy śnisz, że przekupiłeś urzędnika w gminie czy administracji miasta oznacza to, że kogoś zawiedziesz. Możliwe, że komuś coś obiecałeś, ale o tym zapomniałeś lub nie potrafiłeś dotrzymać danego słowa. Będziesz się wstydzić, gdy spotkasz go na ulicy i będziesz udawać, że nigdy nie złożyłeś obietnicy. Z powodu takiego zachowania staniesz się celem plotek, więc lepiej przyznać się, o co chodzi, niż udawać, że wszystko jest w porządku.

Śnić, że przekupiłeś pracodawcę
Jeśli śniłeś, że dałeś pieniądze przyszłemu pracodawcy, aby cię zatrudnił, oznacza to, że wątpisz we własne umiejętności, wiedzę i umiejętności. Wynika to prawdopodobnie z głęboko zakorzenionych kompleksów i braku pewności siebie. Gdybyś uporał się z tym problemem, twoje życie byłoby znacznie prostsze i piękniejsze, a przed tobą otworzyłyby się liczne możliwości postępu.

Śnić, że przekupiłeś kolegę z pracy
Jeśli śniłeś, że przekupiłeś kolegę z pracy, tj. kolega wyświadczył ci przysługę, która pomoże ci w rozwoju, oznacza to, że będziesz komuś winien. Możliwe, że pożyczysz pieniądze od znajomego lub znajomego i będziesz miał problem ze spłatą. Inną możliwością jest to, że ktoś wyświadczy ci wielką przysługę i będzie oczekiwał, że w pewnym momencie ją zwrócisz.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli przekupiłeś kogoś lub ktoś cię przekupił, z pewnością pozostawiło to silne wrażenie.

Definicja przekupywania

Przekupstwo to przestępstwo karalne, które polega na wręczeniu łapówki urzędnikowi w celu uzyskania korzyści dla siebie lub osoby trzeciej.