Wojna to częste pojęcie i motywy w snach. Jeśli braliśmy udział w wojnie, jeśli przeżyliśmy wojnę lub jeśli niedawno widzieliśmy wiadomości związane z wojną lub nawet film, to nie interpretujemy tych snów, ponieważ są one skażone przeszłymi lub niedawnymi doświadczeniami.

Widzieć wojnę we śnie
Jeśli widzisz kogoś walczącego we śnie, oznacza to niepokój. Możliwe, że zbyt emocjonalnie doświadczasz konfliktów między członkami rodziny, przyjaciółmi lub współpracownikami. Wpływa na ciebie, choć nie ma z tobą nic wspólnego, więc nie funkcjonujesz normalnie, bojąc się, że ktoś opuści twój dom lub firmę. Możliwe, że masz konflikty, które są związane z walką dobra ze złem, czego chcesz i oczekiwań innych ludzi. Jeśli jesteś w punkcie zwrotnym w swoich relacjach miłosnych i biznesowych, będziesz mieć wątpliwości, jaką decyzję podjąć. Możesz zamknąć za sobą drzwi, których nie będziesz mógł ponownie otworzyć. Cokolwiek zdecydujesz, będzie za późno, by tego żałować. Jeśli obawiasz się tylko, że nie spełnisz oczekiwań innych, zdasz sobie sprawę, że najlepiej jest zacisnąć zęby i spróbować żyć tak, jak chcesz, zwłaszcza jeśli jest to zmiana pracy, uczelni lub partnera.

Śnić o usłyszeniu o wojnie w wiadomościach
Kiedy śnisz o wiadomościach o wojnie, a nie bierzesz w niej udziału, zazwyczaj opisuje to twoją osobowość. Jest wiele rzeczy, które byś zrobił w życiu, ale z jakiegoś powodu nie masz odwagi. Środowisko wyrzuca ci bezinteresowną postawę wobec życia. To sprawia, że ​​jesteś jeszcze bardziej niezadowolony niż zwykle, ale strach przed porażką i rozczarowaniem jest znacznie silniejszy. Boisz się wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i zmierzyć się z ich dobrymi i złymi stronami. Tragicznie patrzysz na porażki i nie masz odwagi próbować rzeczy, które mogłyby cię uszczęśliwić.

Śnić, że prowadzisz z kimś wojnę
Jeśli we śnie toczysz z kimś wojnę, oznacza to, że lubisz konflikty. Z natury jesteś awanturnikiem, który nikomu nic nie jest winien. Nie odpoczywasz, dopóki nie powiesz wszystkiego, co masz, a wtedy nie poczujesz się usatysfakcjonowany. Nie pozwalasz innym nawet myśleć, że cię uciszyli, ponieważ zawsze znajdujesz sposoby na obronę i atak.

Śnić o pójściu na wojnę
Jeśli śnisz o wezwaniu do wojny, ostrzega, że ​​będziesz mieć konflikt z władzami. Możliwe, że nie zgadzasz się z decyzjami podejmowanymi przez osoby, które są na wyższym stanowisku niż ty. Kilka razy będziesz im groził, więc możliwe, że zostaniesz zwolniony, pobity lub inny rodzaj ostrzeżenia, który zmusi cię do wycofania się.

Śnić, że ktoś chce iść z tobą na wojnę
Kiedy ktoś chce iść z tobą na wojnę we śnie, oznacza to, że będziesz opierał się prowokacji. Być może ktoś będzie chciał wyładować na tobie swoje frustracje, na co nigdy nie pozwolisz. Jego intencja będzie dla ciebie jasna, więc postaraj się go unikać w jak największym stopniu.

Śnić, że odmawiasz pójścia na wojnę
Jeśli we śnie nie idziesz na wojnę, to znaczy, że pozwalasz na zbyt wiele. Jesteś osobą, która potrafi wiele wycierpieć tylko po to, by zachować spokój w domu lub w pracy. Inni używają tej twojej cechy, więc pozwalają sobie na luksus mówienia lub robienia rzeczy, których nikt by nie tolerował.

Śnić, że ktoś inny odmawia pójścia na wojnę
Jeśli we śnie ktoś inny nie chce iść na wojnę, symbolizuje pojednanie. Prawdopodobnie odnowisz kontakt z osobą, z którą kiedyś byłeś blisko. Zapomnisz o wszystkim, co sobie przekazałeś i od początku spróbujesz nawiązać przyjaźń, relację lub współpracę biznesową.

Śnić, że uciekasz przed wojną
Kiedy we śnie uciekasz przed wojną, oznacza to traumę. Być może miałeś w przeszłości doświadczenie, które pozostawiło cię w głębokich bliznach. Często myślisz o nim i bez swojej woli myślisz o tym, jak wyglądałoby twoje życie, gdyby wszystko potoczyło się inaczej.

Śnić, że wywołałeś wojnę
Kiedy śnisz o wywołaniu wojny, oznacza to, że powinieneś uważać na swoje zachowanie. Prawdopodobnie lubisz kłócić się z rodzicami i nie możesz się doczekać, kiedy coś im przekażesz. Nie będzie ci jednak przyjemnie, gdy będą walczyć z twojego powodu i zaczną się obwiniać, że popełnili błąd gdzieś w twoim wychowaniu.

Śnić, że wygrałeś wojnę
Jeśli wygrasz wojnę we śnie, oznacza to porażkę. Możliwe, że jeden okres twojego życia najlepiej opisać jako: „Jeśli trafiłeś w cel, przeoczyłeś wszystko inne.” Zamiast być szczęśliwym, że osiągnąłeś to, co sobie wyobraziłeś, będziesz miał wrażenie, że dużo przegapiłeś i trudno będzie wypełnić pustkę, którą czujesz.

Śnić, że przegrałeś wojnę
Kiedy we śnie przegrywasz wojnę, to symbolizuje ulgę. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że niektórzy ludzie nie są warci walki, ponieważ po prostu nie są ci przeznaczeni. Pozwolisz, by sprawy potoczyły się naprzód, wierząc, że spotkasz kogoś, kto będzie w stanie docenić twoje wysiłki i pozytywnie na nie odpowiedzieć.

Śnić, że jesteś ranny na wojnie
Jeśli śnisz, że zostałeś ranny na wojnie, oznacza to, że nie zostawisz nikogo na lodzie. Być może pomożesz przyjacielowi wcielić jego pomysł w życie. Chociaż nie popierasz go w pełni, będziesz starał się zachować swoją opinię dla siebie i nie porzucać go i osądzać, jak wszyscy inni.

Śmierć na wojnie
Kiedy śnisz, że ty lub ktoś bliski ci ginie na wojnie, możliwe, że miałeś w przeszłości traumy, które pozostawiły głęboki ślad w twojej podświadomości. Spróbujesz zaangażować się w działania, które pomogą ci się zrelaksować i poradzić sobie ze stresem. Jeśli zwrócisz się do kogoś o pomoc, na pewno doradzą ci rozpoczęcie uprawiania sportu.

Śnić, że bliska osoba zostaje ranna na wojnie
Jeśli śniło ci się, że członek rodziny, partner lub jeden ze znajomych został ranny na wojnie, oznacza to, że ta osoba ma problem, o którym nic nie wiesz, ponieważ jesteś całkowicie skupiony na własnych obowiązkach i zmartwieniach. Zwróć uwagę na to, co dzieje się w życiu ludzi, którzy wiele dla ciebie znaczą.

Śnić, że na wojnie zginęła bliska osoba
Jeśli śniło ci się, że na wojnie zginęła bliska ci osoba, oznacza to, że mogłeś otrzymać dobre wieści z zagranicy. Możliwe, że znajomi lub krewni powiedzą ci, że ktoś bierze ślub, spodziewa się dziecka lub że wyzdrowiał z choroby. Dzięki tym informacjom w końcu będziesz mógł odetchnąć z ulgą i odpocząć.

Śnić, że zostałeś schwytany na wojnie
Kiedy śnisz, że zostałeś schwytany na wojnie, to niestety nie jest dobry znak. Takie sny zwiastują większe wyzwania przed nami. Przed tobą bardzo stresujący okres i będziesz potrzebować dużo cierpliwości, siły i odwagi, aby go przezwyciężyć. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie bliskich osób, co będzie miało ogromne znaczenie.

Śnić, że bliska osoba została schwytana na wojnie
Jeśli śniło ci się, że członek rodziny lub inna bliska osoba została schwytana na wojnie, oznacza to, że wkrótce zostaniesz poproszony o pomoc w jakiejś pracy. Nie jest wykluczone, że ktoś poprosi cię o poradę lub pożyczenie mu pieniądze w celu rozwiązania problemu.

Śnić, że protestujesz przeciwko wojnie
Protest przeciwko wojnie we śnie oznacza, że ​​w rzeczywistości zbuntujesz się przeciwko niesprawiedliwości. Możliwe, że będziesz miał okazję decydować o czyimś losie z grupą ludzi. Głosowanie większością będzie, twoim zdaniem, niesprawiedliwą decyzją. Podniesiesz głos przeciwko jej przyjęciu, jednak pozostaniesz w mniejszości. Będziesz więc musiał szukać sposobów, aby zapobiec realizacji tej decyzji.

Śnić, że inni protestują przeciwko wojnie
Jeśli śniło ci się, że ludzie protestują przeciwko wojnie, a ty nie brałeś w niej udziału, oznacza to, że jesteś winny nie pomagania komuś publicznie, mimo że miałeś okazję to zrobić. Już za późno, żeby cokolwiek zmienić. Niech to będzie jednak lekcja, jak powinieneś postępować w przyszłości, gdy znajdziesz się w podobnej sytuacji.

Śnić, że raportujesz wojnę
Raportowanie wojny we śnie oznacza, że ​​możesz znaleźć się w wielkim niebezpieczeństwie. Możliwe, że zaangażujesz się w coś, co inni uważają za zbyt ryzykowne. W każdym razie musisz być bardzo ostrożny i dokładnie przemyśleć każdą decyzję i następny ruch. Jest to szczególnie ważne, jeśli twoja firma nie jest w pełni zgodna z prawem.

Śnić, że oglądasz film dokumentalny lub film o wojnie
Jeśli śniło ci się, że oglądasz film dokumentalny lub fabularny o wojnie, oznacza to, że powinieneś uczyć się na błędach, które popełniłeś w przeszłości, a nie przypisywać je innym. Masz skłonność wierzyć, że cały wszechświat spiskował przeciwko tobie i dlatego nie możesz się rozwijać. Prawda jest znacznie prostsza i znacznie ostrzejsza. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za swoje błędy, nie powtórzysz ich.

Sen o czytaniu o wojnie w gazecie lub książce
Kiedy śnisz, że czytasz o wojnie w książce lub gazecie, oznacza to, że podejmiesz złą decyzję z powodu braku informacji, którymi dysponujesz. Bardzo ważne jest, abyś uważał, co podpisujesz iz kim zawierasz umowy biznesowe w nadchodzącym okresie. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz „pociągnąć za spust”.

Definicja wojny

Wojna to konflikt polegający na zorganizowanym użyciu broni i siły fizycznej przez państwa lub inne grupy społeczne.