Śnić, że przyrządzasz rakiję
Jeśli przyrządzasz rakiję we śnie, oznacza to sukces w domu. Jesteś osobą, która lubi towarzystwo i często organizujesz przyjęcia, na które zapraszasz drogich przyjaciół. Wszystko, co masz, uwielbiasz dzielić się z nimi i członkami rodziny. Gdybyś przerzedziła swoje randki, twój portfel byłby pełny, ale twoje serce byłoby puste.

Śnić, że pijesz rakiję
Jeśli we śnie pijesz rakiję, oznacza to, że usłyszysz dobre wieści. Być może twoja sytuacja w pracy się polepszy, ale nie będziesz miał zbyt wiele czasu na świętowanie. Nie będziesz mógł wrócić do domu i prześpisz się, ponieważ lepsza pozycja będzie zawierała więcej zadań, które będziesz musiał wykonać w określonym czasie.

Śnić, że sprzedajesz rakiję
Kiedy sprzedajesz rakiję we śnie, ostrzega przed kłótnią. Być może nie zgadzasz się z członkami rodziny co do wydatków, które musisz ograniczyć, aby zaoszczędzić pieniądze. Będą upierać się, że są to rzeczy, które lubisz, podczas gdy będziesz gotowy na wszystko tylko po to, aby zachować pewne przywileje.

Śnić, że serwujesz rakiję
Jeśli we śnie serwujesz rakiję, to znaczy, że jesteś prawdziwym gospodarzem. Jesteś osobą uporządkowaną i zawsze starasz się jak najlepiej dostosować wszystkich. Wiele osób podziwia, jak udaje się, oprócz licznych obowiązków biznesowych, utrzymać dom w idealnej czystości i codziennie przygotowywać pyszne posiłki.

Śnić, że rozlewasz rakiję
Kiedy rozlewasz rakiję we śnie, oznacza to, że spełnisz jakąś obietnicę. Prawdopodobnie odkryjesz, że niektóre rzeczy cię ranią, więc będziesz starał się ich unikać w jak największym stopniu. Masz metody, które pomogą ci walczyć z pokusami i jesteś zadowolony za każdym razem, gdy pokonujesz siebie i swoje słabości.

Śnić, że inni przyrządzają rakiję
Sen, w którym widzisz, jak ktoś przyrządza rakiję, oznacza, że zostaniesz zaproszony na spotkanie lub imprezę. Możliwe, że któryś z twoich znajomych zorganizuje wesele lub inną uroczystość, na której zgromadzą się ludzie, których kochasz. Przy dobrym jedzeniu i napojach będziesz się świetnie bawić, a to pomoże ci „naładować baterie” na nadchodzące wyzwania.

Śnić, że inni piją rakiję
Widok kogoś pijącego rakiję we śnie oznacza, że ​​uszczęśliwisz drogich ludzi dobrą nowiną lub pewnym sukcesem. Będą z ciebie bardzo dumni i opowiedzą o tym wszystkim. Możliwe, że zrobią wszystko, aby zorganizować przyjęcie na twoją cześć.

Śnić, że inni kupują rakiję
Kupowanie rakiji we śnie symbolizuje poprawę komunikacji w rodzinie lub zespole roboczym. Możliwe, że ostatnio nie możesz znaleźć wspólnego języka z krewnymi lub kolegami. Kiedy jednak wykażesz się zrozumieniem i chęcią kompromisu, zostaniesz odwzajemniony w naturze, a sytuacja zmieni się na lepsze.

Śnić, że inni rozlewają rakiję
Sen, w którym widzisz, jak ktoś rozlewa rakiję, jest znakiem, że jesteś bardzo sceptyczną osobą. Ta cecha jest pożądana, jeśli chodzi o twój biznes. Jednak bardzo często wpływa to negatywnie na relacje z przyjaciółmi. Po prostu masz problem z daniem ludziom szansy pokazania ci, że ich intencje nie są złe.

Śnić, że dałeś komuś rakiję
Podarowanie komuś rakiji we śnie symbolizuje wydatek w przyszłości. Możliwe, że zepsuje się twój samochód lub jakiś sprzęt AGD, więc będziesz musiał przeznaczyć określoną kwotę na naprawę lub wymianę. Inną możliwością jest to, że zostaniesz zaproszony na uroczystość i będziesz musiał kupić porządny prezent dla swojego gospodarza.

Śnić, że dostałeś rakiję w prezencie
Jeśli śniło ci się, że ktoś podarował ci rakiję w prezencie, zapowiada to zysk w przyszłości. Być może twój pracodawca podniesie ci wynagrodzenie lub zapłaci krótkoterminową zachętę za wysiłek i pracę, którą włożysz w tę pracę. Jedną z możliwości jest wygrywanie w grach losowych lub odziedziczenie majątku.

Śnić, że kradniesz rakiję
Kradzież rakiji we śnie oznacza, że ​​powinieneś wykazać się większą odpowiedzialnością za własną przyszłość. Ostatnio żyjesz z dnia na dzień, nie myśląc o tym, co wydarzy się w przyszłym tygodniu, nie mówiąc już o następnych kilku latach. Może się to na tobie zemścić, nie tylko zawodowo, ale także w twoich osobistych relacjach.

Śnić, że inni kradną rakiję
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś kradnie rakiję, oznacza to, że powinieneś być bardziej tolerancyjny w stosunku do ludzi. Nie każdy może myśleć w ten sam sposób, w jaki ty myślisz. Bądź bardziej otwarty na pomysły i opinie innych ludzi, ponieważ w ten sposób nauczysz się czegoś nowego i wzbogacisz swoje życie o nowe ciekawe doświadczenia.

Śnić, że proponujesz komuś rakiję
Oferowanie komuś rakiji we śnie oznacza, że ​​zostałeś wychowany na przyjmowanie gości, nawet jeśli są niezapowiedziani. Dlatego twoi krewni i przyjaciele są przyzwyczajeni do wpadania do ciebie, kiedy najmniej się tego spodziewasz. To zaczyna cię frustrować, więc będziesz musiał znaleźć sposób, by zasugerować, aby przynajmniej zaprosili cię, zanim przyjdą do twoich drzwi.

Śnić, że ktoś proponuje ci rakiję
Jeśli śniłeś, że ktoś zaoferował ci rakiję, oznacza to, że subtelnie narzucisz komuś decyzję. Prawdopodobnie zaprosisz siebie jako gości lub przekonasz kogoś innego, aby coś ci kupił. Jesteś zaradny w takich sytuacjach, pamiętaj jednak, że przeszkadza to niektórym znajomym.

Śnić, że ktoś zmusza cię do picia rakiji
Kiedy śnisz, że ktoś zmusza cię do picia rakiji, oznacza to, że powinieneś rozważyć zmianę kręgu osób, z którymi spędzasz czas. Możliwe, że niedawno zorientowałeś się, że nie masz ze sobą nic wspólnego i że tematy rozmów w ogóle cię nie interesują. Zacznij spotykać się z ludźmi, od których możesz nauczyć się czegoś nowego.

Śnić, że zmuszasz kogoś do picia rakiji
Zmuszanie kogoś do picia rakiji oznacza, że przyjaciel może się od ciebie zdystansować. Nie przedstawią ci wyjaśnienia takiej decyzji, więc będziesz musiał sam zdecydować, gdzie popełniłeś błąd. Być może obraziłeś go czymś i nie przeprosiłeś lub nawet nie odebrałeś tego jako zniewagi. W każdym razie, jeśli ci na nim zależy, spróbuj zrozumieć, co sprawiło, że odsunął się od ciebie.

Śnić, że upiłeś się rakiją
Jeśli śniłeś, że piłeś rakiję, oznacza to, że jesteś pod wpływem stresu. Możliwe, że ostatnio dużo pracowałeś i nie masz czasu na odpoczynek i relaks. Pamiętaj, że świat się nie zawali, jeśli nic nie zrobisz przez dwa dni.

Śnić, że ktoś inny upił się rakiją
Jeśli śniło ci się, że ktoś upił się rakiją, oznacza to, że oskarżysz członka rodziny, partnera lub przyjaciela, aby zachowywać się niewłaściwie i zawstydzać cię w społeczeństwie. Nie zrozumieją cię, więc rozmowa bardzo szybko przerodzi się w kłótnię. Jeśli chcesz tego uniknąć, nie bądź całkowicie bezpośredni, ale subtelnie wyjaśnij, co ci dokładnie przeszkadza w jego zachowaniu.

Interpretacja może się również różnić w zależności od tego, w czym była rakija.

Sen o rakiji w szklance
Rakija w szklance we śnie symbolizuje powitanie, jakie poczujesz, gdy w końcu zdecydujesz się odwiedzić krewnych lub przyjaciół w innym mieście lub kraju. Pewnie często o nich myślisz, ale czasami brakuje ci czasu, a czasami pieniędzy, aby je odwiedzić. Wkrótce zostaną stworzone warunki do takiej rzeczy, więc zarówno ty, jak i oni będziecie bardzo zadowoleni z twojego przyjazdu.

Sen o rakiji w szklanej butelce
Brandy w szklanej butelce w twoich snach oznacza, że ​​ktoś może okazać ci wielki szacunek. Być może zrobisz komuś przysługę, a on okaże ogromną wdzięczność. Jeśli wykonujesz jakąś pracę publiczną, możliwe, że otrzymasz nagrodę lub wyróżnienie od społeczności, w której mieszkasz.

Sen o rakiji w plastikowej butelce
Rakija w plastikowej butelce we śnie oznacza, że ​​myślisz o krótkiej wycieczce z przyjaciółmi lub rodziną. Możliwe, że zorganizujesz wycieczkę do innego miasta lub zorganizujesz spotkanie na łonie natury dla bliskich ci osób.

Sen o rakiji w galonie
Rakija w galonie we śnie oznacza, że niektóre ryzykowne ruchy mogą narazić cię na niebezpieczeństwo. Możesz nie widzieć oczywistych znaków, które ostrzegają cię przed złymi decyzjami lub działaniami, więc dostaniesz nauczkę. Niech to będzie dla ciebie lekcja, jak być bardziej ostrożnym w niektórych delikatnych sytuacjach w przyszłości.

Sen o rakiji w beczce
Jeśli we śnie widziałeś rakiję w beczce, może to symbolizować nową współpracę biznesową. Osoby, które obecnie pracują dla innych osób, mogą zdecydować się na założenie własnej firmy. Ci, którzy mają już prywatną firmę, pomyślą o poszerzeniu swoich możliwości i działalności. Do tego potrzebni będą wiarygodni i odpowiedzialni partnerzy biznesowi.

Śnić, że rakija płynie jak strumień lub rzeka
Sen, w którym widzisz rakiję płynącą jak rzeka lub strumień, oznacza, że jesteś na skraju całkowitego poddania się jakiemuś występkowi. Wysłuchaj sugestii ludzi, którzy życzą ci jak najlepiej, abyś nie narażał swojej przyszłości i, co ważniejsze, w trybie pilnym przestań sabotować siebie. Zmiana jest możliwa tylko wtedy, gdy jesteś na tyle odważny, by stawiać duże kroki.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, upiekłeś, wypiłeś, sprzedałeś, podałeś lub rozlałeś rakiję, z pewnością zrobiła na tobie wrażenie.

Definicja rakiji

Rakija to mocny napój alkoholowy.