Widzieć randkę we śnie
Jeśli widzisz w swoim śnie randkę, symbolizuje ona radości miłości. Możliwe, że będziesz dobrze dogadywać się z ukochaną osobą i spędzicie ze sobą dużo czasu. Będziecie chodzić na spacery, do kina, na wycieczki itp. które wzbogacą waszą relację o nowe treści i wydarzenia, które będziesz wspominać z przyjemnością.

Śnić, że idziesz na randkę
Jeśli wybierasz się na randkę we śnie, oznacza to, że będziesz się bać. Prawdopodobnie będziesz miał pozytywne zdenerwowanie, ponieważ wystąpisz publicznie lub spotkasz osobę, której dawno nie widziałeś. Będziesz udawać zrelaksowaną, ale zwrócisz uwagę na każde słowo, ponieważ ważne będzie, abyś zrobił dobre wrażenie.

Śnić, że inni idą na randkę
Kiedy inna osoba idzie na randkę we śnie, oznacza to, że kogoś rozczarujesz. Możliwe, że bliska osoba da ci więcej okazji do pokazania jej, że jesteś poważny, ale zmarnujesz każdą. Chociaż będzie to dotyczyło kogoś, na kim ci zależy, będziesz kontynuował jak poprzednio i przekonasz go, że nie ma z tobą o co prosić.

Śnić, że odwołujesz randkę
Jeśli odwołujesz randkę we śnie, oznacza to koniec romansu. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że twój partner ci nie odpowiada i że nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie. Będziesz żałował, że go zranisz, ale pomyślisz, że lepiej powiedzieć mu prawdę i rozstać się jak ludzie.

Śnić, że umawiasz się na randkę
Kiedy umawiasz się na randkę we śnie, oznacza to, że spełnisz swoje życzenie. Twoje motto to: „kto nie ryzykuje, nie żyje”, dlatego zasugerujesz komuś rozpoczęcie współpracy biznesowej lub emocjonalnej relacji. Jesteś bardzo wytrwały i wytrwały, więc nie jest ci trudno czekać, aż osoba, o której mowa, przekona się, że jesteś dla niej najlepszym wyborem.

Śnić, że zaprosiłeś kogoś na randkę
Kiedy śnisz, że zaprosiłeś kogoś na randkę, oznacza to, że jesteś samotny. Osoby, które przez długi czas były bez emocjonalnego partnera, bardzo dobrze znają to uczucie. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. W tym przypadku sen jest znakiem, że nadszedł czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

Śnić, że ktoś zaprosił cię na randkę
Jeśli śniłeś, że ktoś zaprosił cię na randkę, oznacza to, że masz tajemniczego wielbiciela. W twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która cię lubi, ale jeszcze ci się do tego nie przyznała. Powodem może być to, że jesteś zajęty lub wydajesz się mu/jej niezainteresowany. Jeśli zwrócisz uwagę, prawdopodobnie zauważysz o kogo chodzi. Od ciebie zależy, czy i co z tym zrobić.

Śnić, że nie przyszedłeś na randkę
Jeśli śniło ci się, że nie przyszedłeś na randkę, to znak, że boisz się zmian. Masz szansę się rozwijać lub być szczęśliwym, jednak boisz się po nią sięgnąć. Może coś z przeszłości „ciągnie cię z powrotem”, a może to po prostu głęboko zakorzenione kompleksy.

Śnić, że osoba, którą zaprosiłeś na randkę, nie przyszła
Kiedy śnisz, że osoba, którą zaprosiłeś, nie przyszła na umówione spotkanie, oznacza to, że bez powodu obrażasz się czyimiś słowami lub decyzjami. Prawdopodobnie źle zinterpretowałeś to, co powiedziała lub zrobiła dana osoba. Nie dąsaj się, ale spróbuj realistycznie zobaczyć, o co dokładnie chodzi.

Śnić, że spóźniłeś się na randkę
Jeśli śniłeś, że spóźniłeś się na randkę, oznacza to, że masz dylemat. Możliwe, że chcesz dużej zmiany w swoim życiu, jednak boisz się, że nie przyniesie ci to, o czym marzysz. Nigdy nie dowiesz się, czy możesz być szczęśliwszy i bardziej zadowolony, jeśli nawet nie spróbujesz tego osiągnąć.

Śnić, że inni spóźnili się na randkę
Jeśli śniło ci się, że osoba, z którą umówiłeś się na randkę, spóźniła się, oznacza to, że czyjeś zachowanie może cię rozczarować. Prawdopodobnie zbyt długo idealizowałeś osobę, a teraz w końcu zobaczysz jej “prawdziwą twarz” i nie spodoba ci się to. Pamiętaj, że sam nie jesteś bez wad, więc postaraj się zaakceptować ją taką, jaka jest.

Śnić o randce z osobą, którą lubisz
Kiedy śnisz, że umówiłeś się na randkę z osobą, którą lubisz, to znak, że powinieneś zaprosić ją na kawę lub drinka w prawdziwym życiu, albo przynajmniej pokazać, że jesteś zainteresowany taką rzecz. Możliwe, że ona czuje do ciebie pociąg, jednak boi się, że nie ma u ciebie szans.

Śnić o randce z osobą, której nie lubisz
Jeśli śniła ci się randka z osobą, której nie możesz stanąć osobiście, możliwe, że zmienisz zdanie na jej temat. W każdym razie sen ten to znak, że powinieneś być bardziej tolerancyjny wobec innych ludzi, zwłaszcza wobec tych, z którymi opiniami i postawami nie możesz się zgodzić.

Sen o randce z partnerem
Jeśli śniłeś o randce ze swoim partnerem, oznacza to, że odeszliście od siebie. Przyczyną tego mogą być stresujące prace, którymi się zajmujesz, opieka nad potomkami lub przyszłość. Tak czy inaczej, nie możesz pozwolić sobie na to, aby stać się dla siebie obcymi, ale musisz poświęcić więcej uwagi temu związkowi.

Sen o randce z byłym partnerem
Kiedy śnisz o randce ze swoim byłym partnerem, oznacza to, że coś może ci o nim publicznie przypominać. Pewnie w pewnym momencie będziesz się zastanawiać, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyście zostali razem. Nie wracaj do przeszłości, bo jeśli ten związek byłby dobry, to trwałby do dzisiaj.

Sen o randce z przyjacielem
Randka z przyjacielem we śnie oznacza, że potrzebujesz rozmowy z uczciwą osobą. Możliwe, że ostatnio wiele ci się przydarzyło i musisz porozmawiać o tym z kimś, komu ufasz. Zadzwoń do osoby, która do tej pory cię nie zawiodła i „otwórz przed nią duszę”.

Sen o randce z kolegą
Jeśli śniłeś o randce z kolegą, możliwe jest, że twój związek przerodzi się w coś więcej, jeśli zaczniesz spędzać z nim czas prywatnie, poza uczelnią czy pracą. Zapewne macie ze sobą wiele wspólnego i lubisz sposób, w jaki on myśli. Jeśli zaczniecie wspólnie spędzać wolny czas, możliwe, że się w sobie zakochacie.

Sen o randce z szefem
Jeśli śniłeś o randce z szefem, oznacza to, że boisz się, że nie będziesz w stanie awansować w obecnym miejscu pracy. Posiadasz ogromną wiedzę i doświadczenie, jednak twoi przełożeni nie mają zamiaru odpowiednio tego wynagradzać. W takim razie czas zacząć szukać innej pracy.

Sen o randce z profesorem
Randka z profesorem we śnie oznacza, że doświadczysz porażki. Możliwe, że nie zdasz egzaminu, nie poradzisz sobie dobrze w konkursie lub twój projekt zakończy się niechlubnie. Nie rozpaczaj, zacznij szukać nowych sposobów na osiągnięcie swoich celów.

Sen o randce ze znajomym
Kiedy śnisz o randce z osobą, którą znasz powierzchownie, możliwe, że pomoże ci ona rozwiązać problem. Dla niej nie będzie to wielki problem, ale będzie miało dla ciebie ogromne znaczenie.

Sen o randce z partnerem biznesowym
Jeśli śniła ci się randka z partnerem biznesowym, oznacza to, że myślisz o założeniu prywatnej firmy. Zapewne jesteś zmęczony tym, że wszyscy dotychczasowi pracodawcy nie wiedzieli, jak odpowiednio wynagrodzić twój wysiłek i zaangażowanie, i zacząłeś szukać sposobów na przekucie niektórych swoich pomysłów w biznes. Osoby, które już prowadzą prywatny biznes, pomyślą o poszerzeniu swojej działalności.

Sen o randce z policjantem
Sen o randce z policjantem we śnie to znak, że w ruchu publicznym należy bardzo uważać. Nawet ułamek sekundy może znacząco zadecydować o dalszym przebiegu twojego życia. Uważaj też, jak się zachowujesz, bez względu na to, czy jesteś pieszym, czy kierowcą, w przeciwnym razie zostaniesz ukarany surową grzywną.

Sen o randce z lekarzem
Jeśli śniłeś o randce z lekarzem, oznacza to, że powinieneś bardziej dbać o swoje zdrowie. Przestań szukać diagnoz i środków zaradczych na objawy, które odczuwasz w czasopismach i Internecie, i zwróć się o pomoc do ekspertów.

Sen o randce z nieznajomym
Kiedy śnisz o randce z osobą, której nigdy w życiu nie widziałeś, możliwe, że dostaniesz dobrą okazję biznesową, która będzie wymagała pewnych zmian. Osoby młodsze mogły otrzymać ofertę kontynuacji nauki za granicą lub szansę na znalezienie pracy w innym mieście lub kraju. Przemyśl wszystko dokładnie i podejmij decyzję, której nie będziesz żałować w przyszłości.

Sen o randce ze sławną osobą
Randka ze znanym aktorem/aktorką, piosenkarzem lub sportowcem we śnie oznacza, że możesz być celem plotek z powodu pewnych decyzji lub działań. Nawet ludzie, z którymi nigdy nie rozmawiałeś, będą o tobie mówić. Nie wyjaśniaj każdemu indywidualnie, o co w tym wszystkim chodzi, bo to strata cennego czasu i energii.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, poszedłeś, zaplanowałeś lub odwołałeś wizytę, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja randki

Randka to zaplanowane spotkanie.