Sen o spadochronie
Jeśli we śnie widzisz spadochron, oznacza to smutek. Możliwe, że w końcu uświadomisz sobie, że ty i twój partner nie macie takich samych celów na przyszłość i że marnujesz z nim czas na próżno. Trudno będzie ci przejść przez bolesne etapy poprzedzające rozstanie, ale zdasz sobie sprawę, że najlepiej jest pozostać konsekwentnym w swojej decyzji.

Śnić, że skaczesz ze spadochronem
Jeśli we śnie skaczesz ze spadochronem, symbolizuje to dobrą zabawę. Zapewne udasz się gdzieś ze swoimi znajomymi i będziesz cieszyć się ciekawymi treściami oferowanymi przez miejsce, w którym przebywasz. Bez względu na to, czy jest to narciarstwo, piesze wędrówki, pływanie, czy inny rodzaj rekreacji, maksymalnie zrelaksujesz się i zapomnisz o czekających cię obowiązkach.

Śnić, że inni skaczą ze spadochronem
Kiedy ktoś inny skacze ze spadochronem we śnie, oznacza to, że jesteś nieśmiały. Jesteś osobą, która nie lubi ryzykować i można powiedzieć, że biernie obserwujesz życie wokół siebie, za bardzo w nim nie uczestnicząc. Podziwiasz odwagę innych ludzi i chciałbyś być taki jak oni, ale strach i zwątpienie przeszkadzają ci na każdym kroku.

Śnić, że twój spadochron się nie otworzył
Jeśli twój spadochron nie otwiera się we śnie, ostrzega przed chorobą. Możliwe, że nie dbasz o siebie, ale pozwalasz, aby każdy drobiazg cię denerwował i irytował. Jeśli dodasz do tego niezdrowy styl życia, otrzymasz kombinację, dzięki której wkrótce możesz trafić do szpitala.

Śnić, że komuś innemu nie otworzył się spadochron
Jeśli czyjś spadochron nie otworzył się we śnie, oznacza to, że dręczy cię sumienie. Pewnie myślisz, że mogłeś zrobić więcej dla osoby, której śmierć lub odejście cię boli. Żałujesz, że częściej nie dałeś jej znać, ile dla ciebie znaczy, zamiast tego marnowałeś czas na ludzi, którzy na to nie zasłużyli.

Śnić, że wylądowałeś bezpiecznie ze spadochronem
Jeśli śniłeś, że bezpiecznie wylądowałeś na ziemi ze spadochronem, możliwe, że z powodzeniem rozwiążesz problem lub zakończysz pracę, która przyniosła ci dużo stresu. Prawdopodobnie długo nad czymś pracowałeś i zacząłeś tracić nadzieję na pozytywny wynik swoich wysiłków. Bądź jednak trochę bardziej cierpliwy, ponieważ wyniki będą lepsze niż się spodziewałeś.

Śnić, że ktoś inny bezpiecznie wylądował ze spadochronem
Sen ten oznacza, że ​​będziesz dumny z drogiej ci osoby. Ktoś bliski odniesie wielki sukces w życiu prywatnym lub biznesowym. Możliwe, że pochwalisz się tym wszystkim, a niewykluczone, że zorganizujesz u siebie imprezę na jej cześć.

Śnić, że kupiłeś spadochron
Kupowanie spadochronu we śnie oznacza, że ​​zamykasz się w sobie i nie pozwalasz ludziom się do ciebie zbliżyć. Możliwe, że przeżyłeś jakieś bolesne doświadczenia w przeszłości, więc zbudowałeś wokół siebie mur, aby się chronić i aby historia nigdy się nie powtórzyła. Taki sposób myślenia i działania oddala cię od innych, przez co stajesz się coraz bardziej samotny. Musisz przestać wierzyć, że wszyscy ludzie są źli i mają złe intencje.

Śnić, że sprzedajesz spadochron
Sprzedaż spadochronu we śnie może oznaczać, że wkrótce się zakochasz. Prawdopodobnie nie myślałeś, że stanie się to w najbliższej przyszłości, ale mylisz się. Wkrótce zbliżysz się do kogoś, kto zdobędzie twoje serce. Wejdziesz w ten związek bez żadnych wątpliwości i nawet nie pomyślisz o tym, co może się nie udać.

Śnić, że dostałeś spadochron
Jeśli śniłeś, że ktoś podarował ci spadochron w prezencie, oznacza to, że nie powinieneś spieszyć się z żadnymi ważnymi decyzjami lub posunięciami. Znalazłeś się w sytuacji, która cię dezorientuje, a najgorsze, co możesz zrobić, to się załamać. Daj sobie czas na uspokojenie wrażeń i dokładnie zastanów się nad kolejnym krokiem. To jedyny sposób, aby zapobiec zranieniu się złymi decyzjami.

Śnić, że dałeś komuś spadochron
Podarowanie komuś spadochronu we śnie oznacza, że ​​pragniesz chronić ukochaną osobę, ale ona na to nie pozwala. Uparcie mówi ci, że sama poradzi sobie z sytuacją, w której się znajduje, chociaż w to wątpisz. Cokolwiek myślisz, nie narzucaj jej swojej opinii, bo mogłaby się jeszcze bardziej od siebie odsunąć. Poczekaj chwilę aż sama prosi o radę lub sugestię.

Śnić, że pożyczyłeś spadochron
Wypożyczenie spadochronu we śnie to znak, że się nudzisz, a twoje życie potrzebuje emocji. Tęsknisz za przygodą, ale nie robisz nic z wymówką, że nie masz z kim być. Ci, którzy chcą, znajdą sposób, ci, którzy nie znajdą wymówki. Więc przestań marudzić o swoim losie i zrób coś, co cię uszczęśliwi.

Śnić, że pożyczyłeś spadochron komuś innemu
Jeśli śniłeś, że twoją pracą jest wypożyczanie spadochronów, oznacza to, że zaniedbałeś swoje życzenia i potrzeby ze względu na innych ludzi. Musisz jak najszybciej nauczyć się mówić „nie mogę”, „nie chcę” i „nie będę”. W przeciwnym razie będziesz niezadowolony z siebie i swojego życia. Zasługujesz na szczęście, więc nie wahaj się tego osiągnąć. Pamiętaj, że nie musisz być dostępny dla wszystkich i w każdej chwili.

Śnić, że ukradłeś spadochron
Jeśli ukradłeś spadochron ze sklepu we śnie oznacza to, że nie powinieneś angażować się w ryzykowny biznes, bez względu na to, jak kuszące są obiecane zarobki. Nie jesteś typem osoby, która radzi sobie z wyrzutami sumienia, a poza tym nie masz w takich sprawach doświadczenia. Nie możesz pozwolić komuś przekonać cię do zrobienia czegoś, czego jutro będziesz żałować.

Kiedy śnisz, że ukradłeś komuś spadochron, oznacza to, że jesteś bardzo ambitny. Jesteś gotowy narażać innych ludzi ze względu na swój cel. Nie ma znaczenia, ile mostów musisz zburzyć, aby osiągnąć to, czego chcesz. Z powodu takiego myślenia możesz tego żałować w przyszłości, więc pomyśl jeszcze raz o swoich działaniach.

Śnić, że ktoś ukradł ci spadochron
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci spadochron, oznacza to, że masz bardzo przebiegłego wroga. Ktoś będzie próbował się do ciebie zbliżyć, aby zdobyć twoje zaufanie. Kiedy otworzysz przed nim swoją duszę, on nie zawaha się obrócić tego na swoją korzyść i na twoją szkodę. Dlatego bardzo ważne jest, abyś rozmawiał o swoich sekretach, obawach, pomysłach i planach tylko z ludźmi, którym udowodniono, że życzą ci dobrze.

Śnić, że rozerwałeś czyjś spadochron
Rozerwanie czyjegoś spadochronu we śnie wskazuje, że chcesz zemścić się na kimś publicznie. Ktoś prawdopodobnie cię obraził, skrzywdził lub oszukał i nie zaznasz spokoju, dopóki nie oddasz przysługi. Jednak pozwoliłeś, aby pragnienie zemsty całkowicie cię zaślepiło, więc tracisz okazję, aby twoje życie było lepsze i lepsze. Pamiętaj, że takie negatywne emocje nie mogą zrodzić niczego dobrego.

Śnić, że ktoś rozerwał ci spadochron
Kiedy śnisz, że ktoś porwał ci spadochron, oznacza to, że komuś przeszkadzasz. Możliwe, że kolega chce robić postępy w swojej karierze, wykorzystując ciebie. Inną możliwością jest to, że zrzuci na ciebie winę za własne błędy. Długo będziesz musiał udowadniać, że nie masz z tym nic wspólnego, a on w tym czasie zdobędzie większą reputację wśród przełożonych i osiągnie swój cel.

Śnić, że podpalasz cudzy spadochron
Podpalenie czyjegoś spadochronu we śnie oznacza, że jesteś zazdrosny o kogoś bliskiego. Prawdopodobnie twój przyjaciel ma to o czym marzysz, dobrą pracę, fajny związek miłosny lub coś innego. Zamiast brać go jako przykład, że marzenia się spełniają, zatruwasz się zazdrością. Jeśli spróbowałbyś trochę bardziej, mógłbyś osiągnąć to, czego chcesz.

Śnić, że ktoś podpalił twój spadochron
Jeśli śniło ci się, że ktoś podpalił twój spadochron, oznacza to, że wdasz się z kimś w gorącą kłótnię. Powodem tego będą różne opinie lub poglądy na niektóre tematy. Jeśli nie będziesz nad sobą panować, istnieje możliwość, że przerodzi się to w wielką walkę. Uważaj na to, co robisz i, co ważniejsze, na to, co mówisz.

Śnić, że wyrzuciłeś spadochron
Wyrzucenie spadochronu we śnie oznacza, że ​​powinieneś dużo więcej myśleć o swojej przyszłości. Bliscy narzekają, że żyjesz od dziś do jutra, chociaż nie widzisz w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, jeśli nie pomyślisz teraz o tym, jak będzie wyglądało twoje życie za kilka lat, możesz napotkać duże problemy.

Śnić, że inni wyrzucają spadochron
Jeśli widziałeś we śnie kogoś wyrzucającego spadochron, oznacza to, że martwisz się o zdrowie lub przyszłość ukochanej osoby. Ktoś bliski w ogóle o siebie nie dba i obawiasz się, że może się to później opłacić. Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej jest to osoba dorosła, niewiele można osiągnąć „wzywaniem” go codziennie, aby się zmienił.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli prawie widziałeś lub skoczyłeś ze spadochronem, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja spadochronu

Spadochron to urządzenie, które spowalnia upadek przez atmosferę.