Śnić o pełnej szafie
Jeśli we śnie widzisz pełną szafę, symbolizuje to dobre samopoczucie. Jesteś osobą, która oddałaby ostatnią złotówkę na podróże, spotkania towarzyskie i spędzanie czasu z ludźmi, na których ci zależy. Uważasz te rzeczy za naprawdę ważne w życiu, nie obciążając się zdobywaniem materialnego bogactwa, które cię wcale nie uszczęśliwia.

Sen o pustej szafie
Jeśli we śnie zobaczysz pustą szafę, jest to ostrzeżenie, że ktoś cię okradnie. Być może złodzieje włamią się do twojego mieszkania lub biura i zabiorą wszystkie kosztowności. Będziesz miał szczęście, że nie znalazłeś się w tym miejscu i będziesz starał się zachować ostrożność w przyszłości i chronić siebie i swoją własność.

Sen o małej szafie
Kiedy we śnie widzisz małą szafę, oznacza to długie życie. Jesteś kimś, kto przyjmuje tylko te wskazówki i sugestie, które uważasz za przydatne, podczas gdy odrzucasz wszystkie inne informacje. Nie chcesz być obciążony bzdurami, dzięki czemu udaje ci się zachować dobre zdrowie i krytyczną opinię o wszystkim, co dzieje się wokół ciebie.

Widzieć nową szafę we śnie
Jeśli we śnie zobaczysz nową szafę, oznacza to, że nadal jesteś naiwny. Niezależnie od wieku jesteś niepoprawnym optymistą i filantropem, który wierzy w dobro człowieka, niezależnie od tego, że wielokrotnie miałeś okazję upewnić się, że mogą za tym stać osobiste interesy. Próbujesz znaleźć dobro, bo jesteś przekonany, że jest ono w każdym człowieku.

Śnić o kimś szperającym w twojej szafie
Jeśli we śnie ktoś grzebie w twojej szafie, oznacza to, że inni ingerują w twoje życie. Są to prawdopodobnie członkowie rodziny, którzy mówiąc, że wiedzą, co jest dla ciebie najlepsze, chcą ci narzucić swoją wolę. Nie pozwalają ci samemu stawiać czoła trudnym sytuacjom i uczyć się na własnych błędach.

Śnić, że budujesz szafę
Kiedy budujesz szafę we śnie, oznacza to, że się przeprowadzisz. Być może otrzymasz możliwość zmiany mieszkania lub domu, który spełni twoje kryteria i stanie się twoim nowym miejscem zamieszkania. Będziesz chciał zapewnić nowe rzeczy na całe życie, dzięki którym odetniesz się od złych wspomnień i ludzi, którzy cię skrzywdzili.

Śnić o sprzątaniu szafy
Jeśli sprzątasz swoją szafę podczas snu, oznacza to, że sporządzisz listę priorytetów. Masz świadomość, że dotychczasowy sposób życia nie przyniósł ci realizacji celów, które sobie wyznaczyłeś, dlatego wiele rzeczy będziesz musiał zmienić. Nie będziesz już tak bardzo gonił za pieniędzmi i karierą, ale poświęcisz się ludziom i rzeczom, z których oprócz radości nie masz żadnej innej korzyści.

Śnić, że sprzedajesz szafę
Kiedy sprzedajesz szafę we śnie, oznacza to koniec pewnego etapu życia. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że czas dorosnąć i stać się poważnym. Odrzucisz wiele zasad, które nie są oparte na faktach i zaakceptujesz te, według których funkcjonuje większość odpowiedzialnych osób.

Śnić, że kupujesz szafę
Zakup szafy we śnie symbolizuje zmianę w życiu prywatnym. Być może wyprowadzisz się od rodziców, zamieszkasz razem ze swoim partnerem lub przeniesiesz się do innego miasta lub kraju. To będzie burzliwy okres w twoim życiu, ale przydarzy ci się o wiele więcej dobrych niż złych rzeczy. Jeśli wyznaczysz sobie jasny cel, wszystko dobrze się skończy.

Śnić, że dostałeś szafę
Jeśli śniłeś, że ktoś dał ci szafę, oznacza to, że masz w swoim najbliższym otoczeniu osobę, która bardzo ingeruje w twoje życie. To prawdopodobnie członek twojej rodziny lub rodziny partnera, która z najlepszymi intencjami stara się narzucić ci swoje zdanie, decyzje i pomysły. Nie ma konkretnego sposobu, aby subtelnie mu o tym powiedzieć, więc będziesz musiał być bezpośredni.

Śnić, że dałeś komuś szafę
Podarowanie komuś szafy we śnie oznacza, że ​​powinieneś pozwolić ukochanej osobie na usamodzielnienie się i rozpoczęcie samodzielnego życia. Nie możesz stale nakłaniać jej do tego, co i jak powinna zrobić. Nawet jeśli popełni błąd, niech sama to naprawi. Dziel się wskazówkami tylko wtedy, gdy o nie poprosi.

Śnić, że ukrywasz się w szafie
Ukrywanie się przed kimś w szafie we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał zmierzyć się z problemami, które od jakiegoś czasu wpychasz pod dywan. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że to same się nie rozwiążą i że w tym przypadku nie jest to twój sojusznik, ale wróg. Jeśli natychmiast się tym nie zajmiesz, istnieje realna szansa, że ​​z jednego problemu pojawi się wiele więcej.

Śnić, że ukrywasz kogoś w szafie
Jeśli śniłeś o ukryciu kogoś w szafie, oznacza to, że chcesz chronić swoją ukochaną osobę kłamstwami. Wierzysz, że prawda może ją zranić, więc postanowiłeś milczeć. Jednak prawda w końcu do niej dotrze, a ona może czuć się bardziej zraniona faktem, że sam jej o tym nie powiedziałeś.

Śnić, że inni kryją się w szafie
Jeśli śniło ci się, że ktoś chowa się w szafie, to niestety nie jest to dobry znak. Takie sny symbolizują złe wieści, z którymi możesz się zetknąć w najbliższej przyszłości. Jeśli czekasz na wyniki egzaminów, rozmowy kwalifikacyjnej lub testów zdrowotnych, przygotuj się na złe wyniki. Nie możesz jednak pozwolić, by to cię wytrąciło z równowagi, ale musisz znaleźć siłę i odwagę, by iść dalej.

Śnić, że naprawiasz szafę
Naprawianie szafy we śnie oznacza, że jesteś bardzo ekonomiczną osobą. Masz wiele umiejętności, więc używasz ich w pracach domowych, abyś nie musiał płacić mistrzowi za każdą drobiazg. Twoim jedynym problemem jest to, że jesteś dość leniwy i potrzebujesz dużo czasu, aby rozpocząć i zakończyć pracę.

Śnić, że inni naprawiają szafę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś naprawia szafę, oznacza, że ​​zainwestujesz swoje pieniądze w coś nieopłacalnego. Możliwe, że kupisz coś, co nie odpowiada twoim potrzebom, ani nie jest warte swojej ceny. Niech to będzie dla ciebie lekcja, aby następnym razem dokładnie przemyśleć, co wydajesz pieniądze.

Śnić, że zepsułeś szafę
Zepsuta szafa we śnie symbolizuje stłumiony gniew lub frustrację. Prawdopodobnie zostałeś obrażony lub zraniony publicznie, więc zastanawiasz się, jak się na nim zemścić. Najlepszym sposobem jest nie robić absolutnie nic. Brak reakcji z twojej strony byłby dla niego wystarczającym ciosem. Poza tym sam wiesz, że byłoby poniżej twojego honoru zemścić się na kimś, kto nie jest ci równy.

Śnić, że ktoś inny zniszczył szafę
Kiedy widzisz, że ktoś zniszczył szafę we śnie, oznacza to, że znajdziesz się w niezręcznej sytuacji. Możliwe, że będziesz świadkiem kłótni między dwojgiem niedawno poznanych osób. Twoja obecność nie przeszkodzi im w wysuwaniu przeciwko sobie oskarżeń. Co więcej, będą próbowali wciągnąć cię w ten konflikt. Jeśli będziesz myśleć trzeźwo i powiesz im, że nie masz zamiaru się w to mieszać, wyjdziesz z tego bez większych konsekwencji.

Śnić, że spaliłeś szafę
Spalenie szafy we śnie oznacza, że ​​w końcu zostawisz przeszłość za sobą i pójdziesz dalej. Pewnie zdarza się, że utknąłeś w jakimś miejscu i nie miałeś siły i odwagi myśleć o przyszłości. Na szczęście coś w twojej głowie się zmieni, więc nabierzesz energii i zaczniesz planować kolejne kroki w swoim życiu.

Śnić, że inni spalili szafę
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś pali szafę, oznacza to, że pomożesz bliskiej osobie przezwyciężyć kryzys emocjonalny lub zawodowy. Ktoś z członków twojej rodziny lub przyjaciół zakończy długotrwały związek lub małżeństwo albo straci pracę, a ty zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby pomóc mu wyjść z tego w jak najlepszym stanie.

Śnić, że wyrzuciłeś szafę
Jeśli śniłeś, że popchnąłeś szafę na inną osobę, oznacza to, że powinieneś być bardziej ostrożny i delikatny w stosunku do bliskich osób. Oczywiste jest, że krytykujesz ich z najlepszymi intencjami, ale jeśli będziesz łagodniejszy, inni to zauważą.

Sen, w którym wyrzuciłeś szafę do kosza, oznacza, że ​​będziesz mógł pozbyć się złych nawyków. Możliwe, że w końcu zdasz sobie sprawę, jak zły dla twojego zdrowia jest styl życia, który prowadzisz, więc zaczniesz zmieniać swoje nawyki żywieniowe i zrezygnować z niezdrowych przyjemności. Motywacja nie opuści cię nawet w chwilach kryzysu, dzięki czemu będziesz w stanie wykonać swoją misję.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił szafę
Jeśli śniłeś, że ktoś popchnął na ciebie szafę, oznacza to, że bliska osoba cię skrzywdzi lub zawiedzie. Powie ci prawdę, która zaboli. Wiesz, że życzy ci dobrze, ale nadal jest ci trudno, że nawet nie próbował łagodzić konsekwencji, jakie to wszystko pozostawia na twojej psychice.

Kiedy we śnie zobaczysz, jak ktoś wyrzucił szafę do kosza, oznacza to, że wesprzesz ukochaną osobę w realizacji jej pomysłu i planu. Dołożysz wszelkich starań, aby być blisko niej przez cały czas, ponieważ całym sercem wierzysz, że osiągnie to, czego chce.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś pełną, pustą, małą lub nową szafę, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja szafy

Szafa to mebel, w którym umieszcza się książki, ubrania i inne rzeczy.